Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 9 mesaje
    11 Mai 2011, 23:05
    0 0
    Am mai slabit 3 kg!!!!!!!!
    Ar trebui sa ma opresc, dar tin toata cura cu duoslim ca nu strica, e super acest produs!!!!!!!! Voi ce asteptati?????
  •  
    • 7 mesaje
    13 Mai 2011, 10:46
    0 0
    Bravo! Asa va vreau fetelor!
  •  
    • 10876 mesaje
    16 Mai 2011, 17:31
    1 0
    io nu am slabit nimic, din contra, imi facea o pofta de mincare fantastica si o stare de nervi iesita din comun
  •  
    • 260 mesaje
    18 Mai 2011, 23:01
    0 0
    Am avut aceasi senzatie pentru DuoSlim. Aveam o pofta sa gust cate putin din toate si nu ma saturam. Totusi in privinta poftei, am incercat slim&fit, si mi s-a redus apetitul foarte mult si am dat si jos 3 kilograme jumatate intr-o luna.
  •  
    • 9 mesaje
    27 Mai 2011, 19:07
    0 0
    DariaMih said:
    Am avut aceasi senzatie pentru DuoSlim. Aveam o pofta sa gust cate putin din toate si nu ma saturam. Totusi in privinta poftei, am incercat slim&fit, si mi s-a redus apetitul foarte mult si am dat si jos 3 kilograme jumatate intr-o luna.

     

     

    Ce nu-mi plac mie oamenii care vin si spun ca "lucrul asta nu e bun, dar am folosit eu altul mult mai bun"...of, cand o sa scapam de mincinosii din tara asta?

  •  
    • 5 mesaje
    8 Iun 2011, 15:32
    0 0
    am mai slabit inca 2 kg !!! yaaaaay
    ce ziceti de masaj? isi face cineva ?
  •  
    • 2 mesaje
    8 Iun 2011, 21:37
    0 0
    hieii marinutza ma gandeam si eu la masaj, sa imi iau niste sedinte la un salon, o amica are abonament si desi a fost plina d vanatai a cam scapat de celulita
    de asemenea ma gandeam sa imi comand si o cutie de duoSlim sper sa merite.. maine fac comandaaaaaa, va anunt dupa primul kg dat jos
  •  
    • 307 mesaje
    12 Iun 2011, 12:24
    0 0
    buna fetelor!

    ma bucur sa revin printre voi dupa atata timp ..mi`a fost dor!...
    App de slabit. A incercat cineva Ceaiul si Tinctura pentru obezitate de la Faunus Plant? As vrea si eu sa incerc ....si nu stiu cat de bun este!
  •  
    • 2 mesaje
    12 Iun 2011, 18:39
    0 0
    buna ela, nu am incercat, nici nu am auzit de el
    oricum nu asta e topicul, nu ?
  •  
    • 5 mesaje
    12 Iun 2011, 18:48
    0 0
    heyyyaaa ti-am trimis mesaj devona, sa vorbim pe mess daca ai cum, daca nu pe email..

    si ia zi cum e cu duoslimul, ti-a ajuns produsull, ai inceput sa il iei? sunt curioasa ca uite sunt in vizita la niste rude si nu ma cred ca am slabit mai usor si fara probleme ca alte dati dar eu zic oricum ca nu ma mai intorc acolo, simt asta si sper din toata inima ca voi ramane la viata normala pe care imi permit sa o am acum...! astept raspuns :*
  •  
    • 14 mesaje
    17 Iun 2011, 17:41
    0 0
    Buna, in septembrie am nunta si trebuie sa slabesc neaparat 8 kg. Azi am sunat la duoslim si mi-am comandat. Va tin la curent!
  •  
    • 2 mesaje
    17 Iun 2011, 17:52
    0 0
    Rezultatele voastre ma incanta foarte tare si parca nu imi vine sa cred. O sa incerc si eu duoslim, am nevoie sa dau cam 10 kg jos. Nu sunt foarte grasa, dar sunt micuta de inaltime si orice kg se vede! Va anunt cand intru in posesia produsului
  •  
    • 14 mesaje
    21 Iun 2011, 14:37
    0 0
    Au venit si capsulele mele ieri
    Mi-am facut si analizele saptamana trecuta, inca nu mi-au iesit rezultatele dar e bine ca am apucat sa le fac inainte. Dupa cura cu duoslim am sa le repet si vreau sa le compar sa vad daca imi afecteaza sau nu organismul
    Mi-am facut si programul pentru slabit, mi-am pus si note pe telefon ca sa fiu sigura ca nu uit sa beau apa
    Iar vineri seara am program de alergat! La teorie stau foarte bine ))
  •  
    • 1 mesaje
    22 Iun 2011, 11:11
    0 0
    Salutare fete, de ieri am inceput si eu cura cu duoslim.Nu am f multe kg de dat jos, sunt numai 5 la numar dar find si eu mai mica de inaltime, se vede.Sper sa scada putin si burtica mea si sa ma modelez un pic.Tot de ieri m-am apucat si de sport si mananc mai putin si sanatos si beau undeva la 2-3 litrii de apa.Si...mi-am cumparat si L-carnitina....asa ca sa fiu sigura ca mai ajut cu ce se poate hi hi
    Vroiam sa felicit toate fetele care au slabit si sa le urez mult succes si celor care tin cura de slabire si sper sa pastram legatura aici, sa ne incurajam si sa ne povestim experientele.pupici
  •  
    • 1 mesaje
    23 Iun 2011, 20:31
    0 0
    buna fetelor. am si eu o intrebare,daca stie cineva...duo slim e giorno e notte in italia??? va rog frumos dati mi si mie un raspuns. as vrea si eu sa iau si nu stiu sigur daca e acelasi produs. multumesc anticipat
  •  
    • 14 mesaje
    29 Iun 2011, 22:29
    0 0
    adeadi said:
    buna fetelor. am si eu o intrebare,daca stie cineva...duo slim e giorno e notte in italia??? va rog frumos dati mi si mie un raspuns. as vrea si eu sa iau si nu stiu sigur daca e acelasi produs. multumesc anticipat

     

     

    Nu este acelasi produs, asta este facut intr-un laborator din romania, dar ti-l recomand, dupa o saptamana am mai putin cu 4 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Yupyyyyyyyyyy

  •  
    • 62 mesaje
    30 Iun 2011, 10:27
    0 0

    Am inceput si eu cura cu duo slim de o saptamana si pana acum nu observ nici o diferenta decat o pofta teribila de orice...as manca intruna cate ceva.

  •  
    • 2 mesaje
    30 Iun 2011, 12:53
    0 0
    Eu in doua saptamani am slabit 5 kg, am ajuns la jumatatea curei si sunt multumita. Eu nu am avut pofta de mancare
  •  
    • 118 mesaje
    30 Iun 2011, 13:56
    0 0

    buna , as vrea sa comand si eu insa imi este teama ca topicul sa nu fie facut de cei de la compania care vinde duoslim ul si sa imi iau teapa - stiu ca asa se procedeaza se fac cateva conturi si se dau mesaje sa prosteasca lumea. 

     

    as vrea sa vb cu voi si sa imi spuneti cum ati slabit si daca ati tinut si ceva regim in timp ce le-ati luat . id ul meu este cokolyno@yahoo.com 

  •  
    • 10 mesaje
    1 Iul 2011, 19:23
    0 0
    buna!sunt in a doua saptamana de cand iau duoslim,am un regim sanatos(ec,fac si miscare zilnic mers si putina alergare, si pana acum N-AM SLABIT NICI UN GRAM!!!!! as fi multumita daca as slabi macar 2-3 kg...sincer mi se pare ca am dat banii de pomana pe aceste pastile dar din curiozitate o sa le iau pana la sfarsit!macar de nu m-as ingrasa dupa ce le termin!