Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 10 mesaje
    13 Iul 2011, 00:07
    0 0
    Nu am luat cura DUOSLIM din an in paste!Am inceput cura miercuri 22 iune dimineata si am terminat-o azi,pe 12 iulie si nici un efect!!!!DECAT SUNT MAI USOARA LA PORTOFEL CU 135 RON!!! Poate asta e si efectul!!!!
  •  
    • 10 mesaje
    13 Iul 2011, 00:16
    1 0
    Oricum eu m-am lecuit si nu voi mai apela in viata mea la astfel de pastile ,nu stiu ce mi-a venit dar vazand atatea laude am zis sa incerc!deci daca ma va intreba cineva vreodata sfatul meu va fii :regimul alimentar sanatos si miscarea ajuta!!!!!!!!PASTILELE DE SLABIT NU!
  •  
    • 14 mesaje
    13 Iul 2011, 14:17
    0 0
    Eu am inceput sa folosesc produsele de la GNC pentru dieta. Am pierdut si cateva kilograme, dar ce ma bucura cel mai mult este ca ma simt foarte bine. Fara greturi, balonari sau alte complicatii.
  •  
    • 24 mesaje
    13 Iul 2011, 20:30
    0 0
    laleauarosie said:
    Nu am luat cura DUOSLIM din an in paste!Am inceput cura miercuri 22 iune dimineata si am terminat-o azi,pe 12 iulie si nici un efect!!!!DECAT SUNT MAI USOARA LA PORTOFEL CU 135 RON!!! Poate asta e si efectul!!!!

     

     

    Bine, bine. Treaba e ca tu te-ai incurcat, nu eu

  •  
    • 14 mesaje
    15 Iul 2011, 20:27
    0 0
    Inca 4 kg, ma lauda aropiatii iar unii chiar ma invidiaza ))))
  •  
    • 9 mesaje
    18 Iul 2011, 14:55
    0 0
    doodoo said:
    Inca 4 kg, ma lauda aropiatii iar unii chiar ma invidiaza ))))

     Cred ca si eu incep sa te invidiez, ai grija!

  •  
    • 14 mesaje
    25 Iul 2011, 16:10
    0 0
    didi_neta said:
    doodoo said:
    Inca 4 kg, ma lauda aropiatii iar unii chiar ma invidiaza ))))

     Cred ca si eu incep sa te invidiez, ai grija!

     

     

    Tu pune mana si slabeste cu duoslim acolo si nu ma mai invidia ))

  •  
    • 9 mesaje
    27 Iul 2011, 11:58
    0 0
    doodoo said:
    didi_neta said:
    doodoo said:
    Inca 4 kg, ma lauda aropiatii iar unii chiar ma invidiaza ))))

     Cred ca si eu incep sa te invidiez, ai grija!

     

     

    Tu pune mana si slabeste cu duoslim acolo si nu ma mai invidia ))

     

    Vrei sa-mi vezi talia de viespe???

  •  
    • 14 mesaje
    31 Iul 2011, 15:42
    0 0
    Ai talie de viespe??? Bravo tie )))
  •  
    • 11 mesaje
    1 Aug 2011, 19:55
    0 0
    As vrea si eu sa il incerc, dar imi este teama sa nu imi afecteze sanatatea...sincer, a avut cineva probleme cu duolim?
  •  
    • 151 mesaje
    1 Aug 2011, 20:23
    0 0

    Vad ca s-au purtat conversatii savuroase despre cum si in ce fel ajuta pastilele de slabit. Bine de stiut pentru noi toate.

     

    O prietena a folosit Slim&Fit si este foarte multumita de rezultate. Ea a slabit cam 3 kg din prima saptamana. Bine ca, asa cum se discuta si mai sus, dieta - suplinita si de pastile - actioneaza diferit de la un organism la altul. Totul depinde de fiecare in parte. Perseverenta e cheia, orice dieta am urma...  


    Acest mesaj a fost editat de către GeorgianaBB: 1 Aug 2011, 20:35
  •  
    • 168 mesaje
    2 Aug 2011, 15:00
    0 0

    Da perseverenta e importanta, dar daca mai dai banii si pe niste pastile de slabit chiar te astepti la rezultate vizibile. Bine acum, daca cineva ia pastile dar nu-si schimba sub nicio forma alimentatia, atunci, slabe sanse sa se astepte la rezultate.. De slim&fit stiu si eu ca ar da rezultate, caci la cate tipuri de pastile sunt acum pe piata, mai bine am incepe sa ne bazam pe experienta celor care le-au incercat. In reclame toate sunt eficiente..

  •  
    3 Aug 2011, 11:27
    0 0
    Roxy, conteaza si ce pastile iei si ce dieta urmezi si daca faci sport - nu se poate una fara cealalta, conteaza foarte mult si daca sunt potrivite pentru tine si corpul tau. ca, pana la urma, tu te cunosti cel mai bine. uite, pe solutiideslabit gasesti variante, tu poti sa alegi ce ti se potriveste
  •  
    3 Aug 2011, 11:27
    0 0
    Roxy, conteaza si ce pastile iei si ce dieta urmezi si daca faci sport - nu se poate una fara cealalta, conteaza foarte mult si daca sunt potrivite pentru tine si corpul tau. ca, pana la urma, tu te cunosti cel mai bine. uite, pe solutiideslabit gasesti variante, tu poti sa alegi ce ti se potriveste
  •  
    • 168 mesaje
    3 Aug 2011, 15:52
    0 1
    solutiideslabit.ro said:
    Roxy, conteaza si ce pastile iei si ce dieta urmezi si daca faci sport - nu se poate una fara cealalta, conteaza foarte mult si daca sunt potrivite pentru tine si corpul tau. ca, pana la urma, tu te cunosti cel mai bine. uite, pe solutiideslabit gasesti variante, tu poti sa alegi ce ti se potriveste

     In mod clar toate coordonatele acestea conteaza extrem de mult, de aceea eu sunt adepta consultării medicului nutritionist. Consider ca atunci când vine vorba de alegerea pastilelor de slabit eficiente pentru tine nu e vorba sa te cunosti tu pe tine, ci mai degraba sa beneficiezi de sfaturile unui nutritionist care sa te indrume spre o combinatie de substante sau extracte naturale la care organismul tau ar raspunde.

    Ulterior, alegerea pastilelor de slabit sa se faca pe baza celor spuse de medic. Dar aici mai intervine inca o intrebare: Pe care dintre variantele de pastile de slabit sa le alegem cand mai multe seamana in combinatia de substante sau extracte si toate promit un corp de invidiat? Acum se activează, din nou, alegerea noastra.. si atunci, cel mai potrivit este sa facem un pic cale inversa si sa vedem, la prietenele noastre, care au folosit un anume tip de pastile cum s-a schimbat situația pentru administrarea acestora. De aceea, spuneam eu de Slim&Fit ca am auzit ca da rezultate.


    Acest mesaj a fost editat de către RoxxRoxy: 3 Aug 2011, 15:54
  •  
    • 11 mesaje
    3 Aug 2011, 19:31
    0 0
    Slim&Fit am incercat si eu si am avut dureri de cap si de stomac. Nu le-am luat decat 5 zile, am slabit 2 kg, dar asta pt ca nu puteam manca. Asa e, fiecare organism reactioneaza diferit! Imi este ciuda ca la mine nu a mers.
    Oricum, e greu in ziua de azi sa mai gasesti ceva bun, inclusiv medici nutritionisti!
    Stiti un medic bun in Buzau?
    Si astept raspuns si pt duo slim, va rog.
    Multumesc!
  •  
    • 151 mesaje
    4 Aug 2011, 13:53
    0 0

    Ana_flower reactiile adverse probabil au aparut si din cauza dietei pe care o urmezi la acest moment sau poate organismul tau este slabit. Si eu am folosit Slim&Fit (de altfel l-am recomandat si il recomand prietenelor) și la mine organismul a reactionat ok, dar am fost la nutriționist inainte. Se poate să ai carențe de magneziu.

     

    Ideea e ca cel mai bine este să-ți faci analizele inainte de a incepe să iei pastile de slabit. Nu e chiar atat de dificil, faci analiza de sange, urina si tiroida si medicul iti spune ce alimente ai voie sa consumi si iti poate recomanda si la ce substante sau extracte naturale pentru pastile ar raspunde organismul tau. Bine, pretul e pe masura, din păcate.

     

    Cat despre nutritionist in Buzau, nu cunosc, dar uite un link unde poti vorbi cu ultima persoana care a postat despre asta: http://www.tpu.ro/sanatate/ati-putea-va-rog-sa-imi-recomandati-un-medic-nutritionist-bun-din-buzau-daca-se-poate-si-cat-costa-un-consult-multumiri/

     

    Sper sa te ajute.


    Acest mesaj a fost editat de către GeorgianaBB: 4 Aug 2011, 14:06
  •  
    • 11 mesaje
    4 Aug 2011, 22:35
    0 0
    GeorgianaBB said:

    Ana_flower reactiile adverse probabil au aparut si din cauza dietei pe care o urmezi la acest moment sau poate organismul tau este slabit. Si eu am folosit Slim&Fit (de altfel l-am recomandat si il recomand prietenelor) și la mine organismul a reactionat ok, dar am fost la nutriționist inainte. Se poate să ai carențe de magneziu.

     

    Ideea e ca cel mai bine este să-ți faci analizele inainte de a incepe să iei pastile de slabit. Nu e chiar atat de dificil, faci analiza de sange, urina si tiroida si medicul iti spune ce alimente ai voie sa consumi si iti poate recomanda si la ce substante sau extracte naturale pentru pastile ar raspunde organismul tau. Bine, pretul e pe masura, din păcate.

     

    Cat despre nutritionist in Buzau, nu cunosc, dar uite un link unde poti vorbi cu ultima persoana care a postat despre asta: http://www.tpu.ro/sanatate/ati-putea-va-rog-sa-imi-recomandati-un-medic-nutritionist-bun-din-buzau-daca-se-poate-si-cat-costa-un-consult-multumiri/

     

    Sper sa te ajute.

     

     

    Iti multumesc frumos pentru informatii Georgiana

    Acum nu mai conteaza cu ce slabim, important este sa slabim si sa fim sanatoase!

    Cele mai bune ganduri!

  •  
    • 151 mesaje
    8 Aug 2011, 10:40
    0 0

    Ana_flower, sper sa te ajute informatiile.
    Referitor la slabit si metode de slabit pentru a fi sanatoase trebuie, totusi, sa fim atente la ce pastile administram, dar si la ce dieta urmam. Eu am avut probleme de sanatate de la alte pastile pe care le-am luat inainte de Slim&Fit. Asa ca reacțiile pe care organismul nostru le are la pastilele de slabit trebuie mereu urmarite.


    Acest mesaj a fost editat de către GeorgianaBB: 8 Aug 2011, 10:42
  •  
    • 4178 mesaje
    8 Aug 2011, 11:10
    1 0
    Ce vrajala!
    Cum se face ca toate postarile pozitive sunt facute de catre nikuri noi????
    Nu cumva aceste nikuri sunt de fapt create tocmai pentru a posta reclame?