Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 24 mesaje
    1 Mar 2011, 13:30
    0 0
    adinaflore said:
    Buna din nou. Kitty, am o prietena care are un blog...unde si-a scris tot ce i-a trecut prin cap cand a tinut cura de slabire...si jurnalul ei cu DuoSlim si dieta pe care a tinut-o si asa mai departe...http://amslabit.wordpress.com/ arunca un ochi poate te mai lamureste cu ceva....
    si cristinapana25, am o singura intrebare, ca intre fete asa, cum reusesti sa alergi pe banda in casa, adica ce te impulsioneaza??? eu am bicicleta si o tin pe post de cuier acasa, dar cand ma duc la sala rup....deci????cum faci?????
    ) ei bine, am dat o caruta de bani pe ea si mi-am tras la xerox factura daca iti vine sa crezi si am atasat-o prin casa in locurile in care stau cel mai des doar sa imi aduc aminte cat am dat pe ea si ca trebuie sa o folosesc m-a tentat si pe mine sa o tin pe post de cuier, dar am gasit unul mai ieftin
  •  
    • 266 mesaje
    1 Mar 2011, 23:12
    1 0
    Tare,Cristina, faza cu factura!!! La multi ani de 1 Martie si tie si tuturor evelor!
  •  
    • 266 mesaje
    2 Mar 2011, 09:24
    0 0

    Pentru cele interesate! Am vazut pe site ul celor de la Duoslim ca au o promotie. Nu fac reclama)! Va pup, fetelor!

  •  
    • 232 mesaje
    5 Mar 2011, 11:47
    0 0
    Kitty21 said:
    Eu nu tin o dieta anume, oricum nu mananc mult sau...cine stie ce....Imi lipseste sportul, de care ma voi apuca din martie. Sper ca atunci sa apara rezultatele ca pana acum..nimic spectaculos. Prietena mea a slabit 3 kg in 10 zile dar tin sa precizez ca nu prea mananca...Ma gandesc ca putea slabi chiar si fara aceste pastile aceste kg. Poate totusi sunt bune, poate nu,poate depinde de organism. Mi ar fi placut sa citesc pe forumuri cat mai multe impresii ale fetelor care au terminat de luat. Crede ma ca am citit posturi in care spuneau ca au slabit fata dieta,fara sport.....Oare? nu e doar o reclama?Tu spui ca ai luat duoslim,cutezusy?Si cat ai slabit? ca nu am vazut sa fi scris treaba asta, ci doar despre sora ta care a folosit oricum altceva. Numai bine! Si ...slabire usoara!

    buna, si eu am luat aceleasi pastile ca sora mea, slim&fit, cred ca am uitat sa scriu despre asta . eu personal cred ca cei care spun ca au luat pastile si au slabit fara sport si o dieta mint. nu se poate asa ceva. mai ales daca pastilele sunt de fapt niste stimulente care nu fac altceva decat sa iti taie pofta de mancare.

  •  
    • 19 mesaje
    6 Mar 2011, 09:45
    0 0
    buna fetelor, as vrea si eu sa iau pastile de slabit, dar nu stiu pe care sa le aleg. am auzit ca slim&fit sunt bune, dar parca si duoslim suna bine. nu stiu ce sa fac
  •  
    • 2 mesaje
    7 Mar 2011, 11:29
    0 1
    M-am distrat maxim citind posturile de mai sus. Si eu am banda acasa, dar imi mai plimb catelul pe ea din cand in cand, nu prea ma incanta ideea de sport acasa, bine, pe mine nu ma incanta ideea de sport in general. Imi dau si eu comanda de DuoSlim, mai ales ca au promotie, ca si prietena mea doreste sa se apuce de cura. Revin cu pareri
  •  
    • 24 mesaje
    7 Mar 2011, 12:38
    0 0
    @teodora24 si noi ne distram cand le scriem sa stii

    Mai povestiti cum merge cu slabitul, duoslim, dieta, sport????
  •  
    • 3 mesaje
    7 Mar 2011, 13:45
    0 0
    cu sportul merge bineee la sala ca tot ai deschis topic dieta nu tin, si Duoslim ia mama pot sa iti zic cum merge la ea.
  •  
    • 1 mesaje
    7 Mar 2011, 14:54
    0 0
    tin cura cu duoslim de vreo 2 saptamani si pana acum am slabit 4 kilograme, asa a mers si la voi?
  •  
    • 235 mesaje
    7 Mar 2011, 16:35
    0 0
    Si? Cum merge la Mama ta, _anemone_ ?
  •  
    • 3 mesaje
    8 Mar 2011, 15:50
    0 0
    La mama e......complicat...in general cu orice nu zic mai mult ca e 8 martie azi..dar la capitolul slabit face eforturi, dar sa stii ca a slabit ceva. Are 45 de ani si a aratat foarte bine pana acum vreo 2 ani cand a inceput sa se ingrase. Acum s-a apucat de cura,sala si ia si Duoslim si niste cantitati industriale de ceai...se cantareste saptamanal. A inceput cura la 75 de kilograme si dupa prima saptamana avea 71. Ea zice ca e multumita pana acum.
  •  
    • 5 mesaje
    8 Mar 2011, 16:51
    1 0
    eu m-am apucat de cura acum 2 saptamani, si nu am scapat de multe kilograme, doar de 4....dar nu m-am prea omorat cu sportul, nu imi place sa fac sport iarna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si mai mult decat atat, iarna tot timpul mi-e foame!!!!!!!!!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    8 Mar 2011, 17:46
    0 0
    mi-am facut cont sa vb cu voi....chiar a functionat? sunt tentata sa imi comand si eu...
  •  
    • 24 mesaje
    8 Mar 2011, 18:10
    0 0
    la mine a functionat, dupa cum am scris mai sus in post-urile anterioare. Depinde ce faci cand le iei, adica me mananci, cum, cand....nu exista pastile magice si miraculoase care sa te slabeasca asa peste nopate, asta e clar, dar exista produse care te pot ajuta sa sabesti tine doar de tine.
  •  
    • 18346 mesaje
    8 Mar 2011, 19:54
    0 0
    nu prea sunt eu pentru pentru pastile, dar v-am citit de curiozitate.

    se pare ca au efect, dar nu inteleg cat vreti sa slabiti pe saptamana? cu dieta sanatoasa slabesti un kilogram. ok, pastile inca unul. deci e suficient.
  •  
    • 6 mesaje
    9 Mar 2011, 13:45
    0 0
    eu nu am slabit spectaculos, 3 kilograme in 7 zile...dar mi se pare ok, oricum organismul meu are arderile mai lenese tot duoslim iau.
  •  
    • 235 mesaje
    9 Mar 2011, 14:52
    0 0
    Eu am inceput ieri, asa ca momentan nu am nimic de raportat.
  •  
    9 Mar 2011, 15:11
    0 0
    eu de luni...dar nu tin dieta, fac numai aerobic de 2 ori pe saptamana.
  •  
    • 37 mesaje
    10 Mar 2011, 12:23
    1 0

    Acum 4 saptamani am citit despre duoslim numai pareri pozitive. Am hotarat sa incep si eu o cura sa vad daca e real ce s-a tot scris. Am facut comanda si acum 3 saptamani am inceput 'cura". Intrucat nu am timp sa fac sport, iar regim nu pot spune ca tin pentru ca gatesc pentru familie si daca nu gust, nu pot spune ca va fi mancarea la fel de gustoasa cum i-am invatat, aceste pastile m-au ajutat sa mananc mai putin. Mi-am impus ca ultima masa sa fie cel tarziu la orele 18,00. Am slabit in 3 saptamani cam 6 kg, fara sa ma infometez si chiar am mancat si ceva dulce de vreo 4 ori in cele 3 saptamani. Nu am avut simptome negative gen varsaturi, ameteli, insomnii, etc. cum am citit la alte pastile de slabit. Eu sunt multumita de cat am slabit si voi continua inca o luna. Mentionez ca vreau sa slabesc cam 10 kg. Va pup evelor.

  •  
    • 1 mesaje
    10 Mar 2011, 17:58
    0 0
    Nu stiu voi, dar eu nu prea am slabit in kilograme, dar m-am subtiat. Am sat jos vreo 4 kilograme dar arat de parca am dat jos 10, pe cuvant. si eu sunt incantata de produs. pup