Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 2 mesaje
    2 Apr 2011, 21:08
    0 0

    Am cumparat in martie la promotie, cele doua cutii, mie si prietenei mele.Vreau sa spun ca in prima saptamana s-a intamplat ceva in mintea noastra(probabil autosugestia) SI PAREAU CA DAU SEMNALE POZITIVE.Mentionez ca mancam mai putin, in asteptarea primelor rezultate. Cand am inceput sa mancam, cum mancam in mod normal,fara regimul din prima saptamana rezultatul a fost zero. Nu ne-a fost rau, nu am simtit nimic de fapt(cum s-a intamplat la capsula de slabit care a dat rezultate vizibile dar cu ce pret!).Consider ca doar daca nu mananci slabesti, in rest....

  •  
    • 260 mesaje
    4 Apr 2011, 18:11
    0 0

    Cat timp ati luat? Cred ca ideea e sa continui sa mananci normal.


    Acest mesaj a fost editat de către DariaMih: 4 Apr 2011, 18:13
  •  
    • 2 mesaje
    4 Apr 2011, 20:53
    0 0
    Pt.Daria: am luat cate o cutie.
  •  
    • 10 mesaje
    5 Apr 2011, 13:29
    0 0
    Aveti idee... daca aceste pastile pot avea un efect "negativ" asupra faptului ca alaptez? (m-am ingrasat f. mult in timpul sarcinii)
  •  
    • 37 mesaje
    5 Apr 2011, 14:19
    0 0
    g_loredana said:
    Aveti idee... daca aceste pastile pot avea un efect "negativ" asupra faptului ca alaptez? (m-am ingrasat f. mult in timpul sarcinii)

     

    Loredana, nu este recomandat sa iei pastile de slabit cata vreme alaptezi. Mai asteapta pana termini de alaptat pentru ca tu acum furnizezi copilului vitaminele necesare cresterii, ori luand aceste pastile de slabit le vei elimina din organism si risti ca aiba si copilul tau probleme (carente de vitamine).

  •  
    • 10 mesaje
    6 Apr 2011, 12:19
    0 0
    mariu2003 said:
    g_loredana said:
    Aveti idee... daca aceste pastile pot avea un efect "negativ" asupra faptului ca alaptez? (m-am ingrasat f. mult in timpul sarcinii)

     

    Loredana, nu este recomandat sa iei pastile de slabit cata vreme alaptezi. Mai asteapta pana termini de alaptat pentru ca tu acum furnizezi copilului vitaminele necesare cresterii, ori luand aceste pastile de slabit le vei elimina din organism si risti ca aiba si copilul tau probleme (carente de vitamine).

     

     

    Merci mult pt raspuns

  •  
    • 7 mesaje
    19 Apr 2011, 17:25
    0 0
    Am comandat si eu ieri acest supliment, au mai aparut informatii intre timp?
  •  
    • 3 mesaje
    19 Apr 2011, 21:12
    0 0
    Am luat si eu DuoSlim, l-am primit cadou ca sa zic asa, nu aveam eu chef sa tin diete, dar dupa ce am vazut ca nu mai am asa pofta de mancare m-am bagat pe salate si incepusem sa slabesc vizibil. E ok ca "lucreaza" si noaptea. Acum parca mi-as cumpara si eu sa mai tin o cura ca as mai avea cateva kg de dat jos1
  •  
    • 3 mesaje
    20 Apr 2011, 19:45
    0 0
    Ms de raspuns, poate iti iei si tu si ne sustinem una pe alta, venim cu impresii
  •  
    • 7 mesaje
    20 Apr 2011, 21:15
    0 0
    E, daca am asa companie, am sa-mi comand si eu maine!
  •  
    • 5 mesaje
    21 Apr 2011, 20:02
    0 0
    Buna, si eu ma chinui cu diete de cand ma stiu. Din pacate si eu ma numar printre nefericitele care se ingrasa de la orice. Mi-am luat si eu duoslim la recomandarea unei prietene care a slabit uimitor dupa doua cure. Am intrat aici sa vad si parerile voastre. O sa va tin la curent!
  •  
    • 24 mesaje
    21 Apr 2011, 20:55
    0 0
    Si eu am slabit, am si o prietena la care la fel s-au vazut rezultatele, vad ca au mai aparut si pe aici fete. E bine de stiu ca avem un supliment pentru slabit bun pe care ne putem baza!
  •  
    • 7 mesaje
    22 Apr 2011, 14:23
    0 0
    Buna dragelor, a ajuns suplimentul dar cred ca de marti o sa ma apuc de slabit ca acum tre sa gust din bunatile facute! Paste Fericit!
  •  
    • 7 mesaje
    26 Apr 2011, 18:34
    0 0
    Fetelor, au trecut sarbatorile, haide-ti sa slabim! Cine mai ia duoslim?
  •  
    • 9 mesaje
    27 Apr 2011, 20:18
    0 0
    azi m-am umplut de nervi pentru ca nu mi-am dat seama ca imi ies sunculitele din pantaloni. M-am plans pe la colege si una din ele mi-a recomandat acest supliment. Am cautat toata ziua info despre el si pare ok. O sa-l comand maine ca nu se mai poate.
    Si da, fac sport!

  •  
    • 7 mesaje
    27 Apr 2011, 21:17
    0 0
    O,e bine ca te-ai trezit acum si nu atunci cand erai nevoita sa-ti cumperi imbracaminte pentru ca nu te mai incap cele de acum!
    Cat vrei sa slabesti?
  •  
    • 1946 mesaje
    28 Apr 2011, 14:53
    0 0
    buna!
    mi-am cumparat si eu duoslim. desi sunt f atenta la ce mananc si fac tae bo de 3 ori pe saptamana nu am slabit deloc. sper sa am rezultate de la el. am doar 4-5 kg de dat jos, dar se duc atat de greu....
  •  
    • 7 mesaje
    28 Apr 2011, 20:46
    0 0
    Ce bine ca ne strangem mai multe. Ce program a-ti avut azi? Eu am mancat cateva legume la cuptor, perle de branza cu smantana si un ardei gras! Plus o ora de plimbarica
  •  
    • 9 mesaje
    28 Apr 2011, 21:33
    0 0
    Eu am mancat o salata bulgareasca! Destul de buna!
  •  
    • 9 mesaje
    3 Mai 2011, 20:13
    0 0
    am slabit 3,2 kg, dar am facut si sport...e acum stau altfel pantalonii, dar mai vreau sa slabesc, puuuuuup