Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 15 mesaje
    10 Mar 2014, 09:38
    0 0
    AndradaM25 said:Cea mai buna metoda este sportul si o dieta sanatoasa. Si eu am avut probleme cu greutatea, ma rog intre timp am apelat la liposuctie la un dr. renumit, Silvia Stanculescu Vasalos. Dar inainte de asta am incercat inclusiv pastilele de slabit. Aveti mare grija cu ele, dau tot metabolismul peste cap, eu am avut probleme serioase din aceasta cauza.

    Multa sanatate

    Eu cred ca tu ai recurs la un gest extrem,nu mi-as face in viata mea operatie,sunt si mai fricoasa din fire.Prefer sa iau pastile sau mai stiu eu ce.Poti sa iti dai metabolismul peste cap prin multe moduri nu neaparat din cauza pastileleor de slabit. 

     

  •  
    • 6 mesaje
    18 Mar 2014, 13:14
    0 0
    Dupa o luna cu Duoslim am mai putin cu 7 kg ma simt foarte bine si ma bucur nespus de tare ca vine vara si in acest fel imi va fi mult mai usor sa am grija de silueta.
  •  
    • 7 mesaje
    20 Mar 2014, 09:55
    0 0
    Eu raman la parerea ca sunt printre putinele pastile de slabit care chiar isi fac efectul.
  •  
    • 4 mesaje
    29 Apr 2014, 10:32
    0 0
    De ceva timp tot urmaresc parerile despre aceste pastile si na ce sa zic am vazut numai pareri de bine.Stiu ca sunt de ceva timp pe piata si nu am vazut pareri negative despre ele.Lucrul asta m-a facut sa ma hotarasc sa incep si eu tratamentul cu ele.
  •  
    • 10 mesaje
    30 Apr 2014, 12:35
    0 0
    Acum o luna mi-am comandat si eu Duoslim,Nu sunt greu de administrat ,dimineata si seara.Dupa ce am incheiat tratamentul am tras linie si am vazut ca am mai putin cu 8 kg.
  •  
    • 6 mesaje
    2 Mai 2014, 10:30
    0 0
    Eu am luat pastilele astea acum un an cred si am slabit atunci cu ele cam tot 8 kg,de atunci am reusit sa ma mentin as putea spune.
  •  
    • 4 mesaje
    6 Mai 2014, 12:16
    0 0
    De dimineata am primit coletul cu pastilele.Azi nu mai am cum sa incep tratamentul pentru ca nu am reusit sa iau pastilele de zi insa de maine sigur il voi incepe.O sa va tin la curent ..
  •  
    • 15 mesaje
    7 Mai 2014, 10:16
    0 0
    Spor cu tratamentul.Sa reusesti sa dai cat mai multe kg jos!
  •  
    • 4 mesaje
    8 Mai 2014, 09:22
    0 0
    Salut!Eu sunt destul de noua pe aici,am vazut conversatia voastra si am zis sa va intreb cate ceva poate asa ma lamuresc.Am 1,67 si 84 de kg si ceva probleme hormonale.Credeti ca imi poate afecta in vreun fel acest tratament sanatatea?
  •  
    • 6 mesaje
    13 Mai 2014, 11:49
    0 0
    iuliamarin said:Salut!Eu sunt destul de noua pe aici,am vazut conversatia voastra si am zis sa va intreb cate ceva poate asa ma lamuresc.Am 1,67 si 84 de kg si ceva probleme hormonale.Credeti ca imi poate afecta in vreun fel acest tratament sanatatea?

     Nu inteleg de ce puneti asemenea intrebari.Nu cred ca nimeni in masura sa iti raspunda la aceasta intrebare in afara de medic.Ia frumusel pastilele si mergi la ginecolog si intreaba-l.Aici sunt multe persoane care isi pot da cu parerea!

  •  
    • 4346 mesaje
    13 Mai 2014, 18:06
    0 0
    da ce treaba are ginecologul cu pastilele de slabit???!!!!
  •  
    • 6 mesaje
    14 Mai 2014, 14:12
    0 0
    anda22-7 said:da ce treaba are ginecologul cu pastilele de slabit???!!!!

    A spus ca are probleme hormonale de aici si sfatul de a intreba ginecologul! 

     

  •  
    • 2 mesaje
    15 Mai 2014, 14:28
    0 0
    Lupta cu kg este foarte grea.Am inceput din nou sa iau Duoslim,am facut o pauza foarte lunga in care am sperat ca o sa reusesc sa ma mentin.Din pacate ispitele culinare sunt prea multe si la tot pasul...
  •  
    • 4 mesaje
    16 Mai 2014, 11:19
    0 0
    O sa ma interesez,sper sa nu fie nici un fel de problema in a le lua.
  •  
    • 4 mesaje
    19 Mai 2014, 14:07
    0 0
    iuliamarin said:O sa ma interesez,sper sa nu fie nici un fel de problema in a le lua.

    Nu vad de ce ai avea probleme in a le lua.Sa ne anunti si pe noi daca le poti lua avand in vedere problemele pe care zici ca le ai. 

     

  •  
    • 6 mesaje
    20 Mai 2014, 12:18
    0 0
    Problemele hormonale din cate stiu eu se trateaza cu medicamente,nu cred ca au nici o treaba aceste pastile in a afecta starea.
  •  
    • 4 mesaje
    22 Mai 2014, 15:16
    0 0
    Am inceput un tratament pentru problemele hormonale pe care le am,din cate am inteles nu e nici un fel de problema in a lua Duoslim.
  •  
    • 6 mesaje
    23 Mai 2014, 14:01
    0 0
    Eu din cauza stresului m-am ingrasat cam 8 kg,am citit de Duoslim numai de bine asa ca mi le-am comandat si eu.Am inceput de o saptamana tratamentul si pana acum nu am vazut nici un rezultat!Sunt un pic dezamagita.
  •  
    • 15 mesaje
    26 Mai 2014, 17:39
    0 0
    anaeremia20 said:Eu din cauza stresului m-am ingrasat cam 8 kg,am citit de Duoslim numai de bine asa ca mi le-am comandat si eu.Am inceput de o saptamana tratamentul si pana acum nu am vazut nici un rezultat!Sunt un pic dezamagita.

    Ai urmat corect instructiunile?Poate ai arderile mai grele,sau poate ca oraganismul tau reactioneaza mai greu la aceste pastile de aici si aceasta intarziere.Asteapta sa vezi ce se intampla pana la sf tratamentului.
     

     

  •  
    • 4 mesaje
    28 Mai 2014, 16:49
    0 0
    De 2 zile am inceput si eu sa iau Duoslim,pana acum nu m-am simtit rau sau ceva,oricum mi-am propus ca in cazul in care o sa ma simt rau de la ele sa nu le mai iau.