Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 232 mesaje
    20 Feb 2011, 12:50
    0 2
    cat ai slabit in prima saptamana?
  •  
    • 1 mesaje
    20 Feb 2011, 16:44
    0 1
    eu am folosit SLIM BALLsi desi nu am folosit numai o luna am slabit 7 kg.nu am mai avut bani sa continui dar a dat rezultate
  •  
    • 235 mesaje
    21 Feb 2011, 16:45
    0 0
    Fetelor, felicitari pentru rezultate. De unde ati cumparat Duo Slim si cat v-a costat? Multumesc anticipat pentru raspuns si mult succes in continuare!
  •  
    • 266 mesaje
    22 Feb 2011, 11:03
    0 0

    Buna! Duoslim se poate comanda pe site-ul lor duoslim.ro. INtrand acolo vei afla si pretul! Costa 124 lei. Tratamentul include 2 tuburi....1 tub cu pastile pt dimineata si un tub cu pastile pt. noapte.Se iau 2 pastile dimineata si 2 seara.

  •  
    • 266 mesaje
    22 Feb 2011, 11:05
    0 0
    Chiar sunt si eu interesata ce rezultate au mai avut persoanele care l-au mai incercat! Eu am inceput sa iau de ieri.
  •  
    • 309 mesaje
    22 Feb 2011, 14:03
    0 0
    hhmmmm...sunt putin sceptica.Am vazut raspunsuri pozitive doar de la eve care se pare ca si-au facut cont special pt a lauda acest produs.Asa sa fie oare???? Kitty21,ai ceva vechime pe-aici,asa ca,asteptam de la tine informatii...rezultate,efecte secundare....nu de alta,dar costa o caruta de bani...
  •  
    • 235 mesaje
    22 Feb 2011, 14:25
    0 0
    Kitty21 said:

    Buna! Duoslim se poate comanda pe site-ul lor duoslim.ro. INtrand acolo vei afla si pretul! Costa 124 lei. Tratamentul include 2 tuburi....1 tub cu pastile pt dimineata si un tub cu pastile pt. noapte.Se iau 2 pastile dimineata si 2 seara.

     

     

    Multumesc frumos. Intre timp am gasit site-ul lor si am aflat toate detaliile despre care intrebam in mesajul anterior

     

  •  
    • 266 mesaje
    22 Feb 2011, 14:34
    0 0

    Buna!

    Da, am ceva vechime. Si ai dreptate in observatia ca cele care au postat sunt noi pe forum..Nu ma refer numai pe acest forum!! Mai am o prietena care ia aceste pastile de joi, de 5 zile. Asa ca va pot aduce detalii si din experienta ei. Ea tine dieta....una facuta de ea, ca sa spun asa. Ieri avea mai putin de 3 kg. Vedem ce si cum va mai fi. Oricum si dieta pe care o tine o ajuta.

  •  
    • 7 mesaje
    22 Feb 2011, 17:41
    0 0
    Buna! Eu am deschis topicul, dar fara vreo rea intentie. Am vechime pe forum dar nu cu id-ul asta, deoarece imi uitasem parola si adresa de mail cu care eram inregistrata o dezactivasem, am fost nevoita sa imi fac alt id. Nu am vrut sa se interpreteze gresit, dar nu e prima oara cand recomand produse care la mine au mers.. O zi buna si sper sa aveti si voi rezultate cu DuoSlim
  •  
    • 266 mesaje
    22 Feb 2011, 23:18
    1 0

    Buna, Adina! Eu nu am spus de rau de tine! Eu ma refeream pe mai toate forum-urile am vazut persoane noi care au comentat si culmea nici nu au mai revenit cu un comentariu. Apreciez mult explicatia ta!!!  

  •  
    • 266 mesaje
    22 Feb 2011, 23:20
    0 0
    Adinaaa, vreau sa te intreb ceva!! Ai slabit 8 kg, felicitariiii! Timp de 3 sapt cam ai tinut o dieta data de medic nutritionist sau....? Merci
  •  
    • 266 mesaje
    25 Feb 2011, 22:55
    0 0
    Interesant,nimeni nu mai spune nimic? Ajung sa cred k acest Duoslim sunt o mare....!
  •  
    • 235 mesaje
    26 Feb 2011, 13:58
    0 0

    Buna. Eu am sa pot zice ceva abia catre sfarsitul saptamanii viitoare, cand imi voi comanada DuoSlim-ul


    Acest mesaj a fost editat de către Bea_trice: 28 Feb 2011, 10:23
  •  
    • 266 mesaje
    27 Feb 2011, 08:14
    0 0

    Buna!

    Sper ca ni te vei putea lauda cu cat mai multe kg in minus. La mine nu pot spune ca e asa...Nu e nicio schimbare dupa o sapt de tratament. Unii spun ca au slabit fara sport,chiar fara dieta.....Cine-i mai crede?! Fiecare cu organismul, asa e, dar....Pe toate site-urile aceleasi persoane il lauda si iti dau id-ul lor promitand ca iti vor raspunde la orice dilema si..nu iti mai raspunde nimeni)! Asta e ciudat!

  •  
    • 232 mesaje
    27 Feb 2011, 12:01
    1 0
    Kitty21 said:

    Buna!

    Sper ca ni te vei putea lauda cu cat mai multe kg in minus. La mine nu pot spune ca e asa...Nu e nicio schimbare dupa o sapt de tratament. Unii spun ca au slabit fara sport,chiar fara dieta.....Cine-i mai crede?! Fiecare cu organismul, asa e, dar....Pe toate site-urile aceleasi persoane il lauda si iti dau id-ul lor promitand ca iti vor raspunde la orice dilema si..nu iti mai raspunde nimeni)! Asta e ciudat!

     Buna, 

    sunt foarte curioasa cum decurge tratamentul cu aceste pastile. in timp ce le iei urmezi si o dieta speciala? eu cat am luat pastile am incercat sa continui sa fac sport regulat si sa mananc sanatos.

  •  
    • 266 mesaje
    27 Feb 2011, 19:10
    0 0
    Eu nu tin o dieta anume, oricum nu mananc mult sau...cine stie ce....Imi lipseste sportul, de care ma voi apuca din martie. Sper ca atunci sa apara rezultatele ca pana acum..nimic spectaculos. Prietena mea a slabit 3 kg in 10 zile dar tin sa precizez ca nu prea mananca...Ma gandesc ca putea slabi chiar si fara aceste pastile aceste kg. Poate totusi sunt bune, poate nu,poate depinde de organism. Mi ar fi placut sa citesc pe forumuri cat mai multe impresii ale fetelor care au terminat de luat. Crede ma ca am citit posturi in care spuneau ca au slabit fata dieta,fara sport.....Oare? nu e doar o reclama?Tu spui ca ai luat duoslim,cutezusy?Si cat ai slabit? ca nu am vazut sa fi scris treaba asta, ci doar despre sora ta care a folosit oricum altceva. Numai bine! Si ...slabire usoara!
  •  
    • 24 mesaje
    28 Feb 2011, 13:02
    1 0
    @kitty21 Nu conteaza ca nu mananci mult, conteaza ce mananci, si curele de slabire prin infometare nu au nici un rezultat sa stii. Daca mananci o pizza pe zi, nu mananci mult intr-adevar, dar nici ce trebuie. pe prospectele pastilelor de slabit sau a suplimentelor alimentare pt slabit scrie clar ca acestea nu inlocuiesc un regim alimentar variat. In loc sa nu mananci deloc, sau putin cum zici tu, de ce nu incerci o dieta sau un regim disociat? o zi lactate, o zi fructe si legume, o zi carne, sunt o gramada de variante si cobinatii de alimente pt regimul disociat, si chiar functioneaza. Iar suplimentele de slabit sunt complementare. Eu folosesc DuoSlim si am slabit, dar fac si sport, nu te gandi la nu stiu ce program intensiv, pur si simplu alerg pe banda, ce-i drept acasa, dar alerg 30 de min pe zi. Cu riscul de a ma repeta, nu infometarea e solutia. Pe forumuri fiecare spune ce efecte a avut produsul, depinde de la organism la organism, de la metabolism la metabolism, spre exemplu cafeaua la mine nu are nici un efect, o beau fie ea cat de tare si dorm ca un nou-nascut. Si inca ceva, nu conteaza neaparat cate kilograme in - au restul, conteaza cate kg in - ai tu dupa cura. Eu am slabit cat am vrut, si nu pentru ca am alergat ca bezmetica pe banda, sau ca am mancat numai mere, sau ca am luat DuoSLim si nu am facut nici un efort, ci pentru ca am vrut sa slabesc si m-am setat pe ideea asta. Daca la mine a functionat poate sa functioneza si la tine sunt sigura.
  •  
    • 7 mesaje
    28 Feb 2011, 13:48
    0 0
    Buna din nou. Kitty, am o prietena care are un blog...unde si-a scris tot ce i-a trecut prin cap cand a tinut cura de slabire...si jurnalul ei cu DuoSlim si dieta pe care a tinut-o si asa mai departe...http://amslabit.wordpress.com/ arunca un ochi poate te mai lamureste cu ceva....
    si cristinapana25, am o singura intrebare, ca intre fete asa, cum reusesti sa alergi pe banda in casa, adica ce te impulsioneaza??? eu am bicicleta si o tin pe post de cuier acasa, dar cand ma duc la sala rup....deci????cum faci?????
  •  
    • 266 mesaje
    28 Feb 2011, 15:28
    0 0
    BUna!
    Cristina, nu mananc pizaa! Doar cunosc si eu cum stau treburile in a slabi, crede-ma! Prietena mea chiar si a facut un fel de diaeta si..tot degeaba. Bine, am spus ca fi...fiecare cu organismul. Tu sustii c anu e asa ci sa ma setez ca...asta e chiar o tampenie cu setarea. Parerea mea! Ma bucur pentru tine, felicitari!
    Adina, am citit deja blogul prietenei tale, il stiam. Eu am inteles ca tu ai slabit cu Duoslim, de ce nu ne povestesti din experienta ta?
  •  
    • 24 mesaje
    1 Mar 2011, 13:28
    0 0
    Kitty21 said:
    BUna!
    Cristina, nu mananc pizaa! Doar cunosc si eu cum stau treburile in a slabi, crede-ma! Prietena mea chiar si a facut un fel de diaeta si..tot degeaba. Bine, am spus ca fi...fiecare cu organismul. Tu sustii c anu e asa ci sa ma setez ca...asta e chiar o tampenie cu setarea. Parerea mea! Ma bucur pentru tine, felicitari!
    Adina, am citit deja blogul prietenei tale, il stiam. Eu am inteles ca tu ai slabit cu Duoslim, de ce nu ne povestesti din experienta ta?

    M-ai inteles gresit, dar in fine, chiar nu vreau sa intru in nici o polemica. Sper doar sa slabesti cat iti doresti La multi ani de 1 MARTIE.