Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 9 mesaje
    3 Iul 2011, 15:18
    0 0
    Nu intrerupeti tratamentul cu duoslim chiar daca nu aveti rezultate multumitoare la inceput. Usor usor corpul la va raspunde la acesta si la final o sa vedeti si rezultate!
    Eu am slabit, dar am avut o saptamana in care am stagnat! Succes
  •  
    • 14 mesaje
    3 Iul 2011, 17:36
    0 0
    Ca sa slabesti iti trebuie un program de care sa te tii. Eu sunt incantata de duoslim pentru ca ma pot tine de programul meu si anume dieta, alergare in parc o data la doua zile si multe lotiuni de corp. Acum a incept sa se vada si o imbunatatire la aspectul pielii, se mai vede delulita doar daca imi strag pielea. Baftaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
  •  
    • 9 mesaje
    4 Iul 2011, 19:06
    0 0
    doodoo said:
    Ca sa slabesti iti trebuie un program de care sa te tii. Eu sunt incantata de duoslim pentru ca ma pot tine de programul meu si anume dieta, alergare in parc o data la doua zile si multe lotiuni de corp. Acum a incept sa se vada si o imbunatatire la aspectul pielii, se mai vede delulita doar daca imi strag pielea. Baftaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

     

     

    Cate kg ai slabit pana acum?

  •  
    • 10 mesaje
    5 Iul 2011, 16:42
    0 0
    buna!iata ca am intrat in a 3-a saptamana de DUOSLIM si tot NICI O MODIFICARE!!!!eu raman la parerea ca am dat banii de pomana pe aceste pastile
  •  
    • 14 mesaje
    5 Iul 2011, 20:19
    0 0
    In doua saptamani 5 kg fix, dar asa cum am spus pielea este vizibil mai aspectuosa!
  •  
    • 62 mesaje
    6 Iul 2011, 09:28
    0 0

    Si eu le iau de aproape 2 saptamani si nu am slabit absolut deloc (( Sunt tare dezamagita pt ca am urmarit foarte multe pareri pe forumuri inainte sa incep sa le iau si imi facusem o impresie buna.

  •  
    • 18346 mesaje
    7 Iul 2011, 18:47
    0 0
    in mare parte laudele acestor pastile sunt de la eve cu prea putine postari. deci ar putea fi reclama mascata, nu?

  •  
    • 10 mesaje
    7 Iul 2011, 19:43
    0 0
    mai mult ca sigur ca e reclama mascata ! bine macar ca nu are efecte secundare neplacute sau cel putin la mine nu au fost ,DAR DE SLABIT NU AM SLABIT NICI UN GRAM si termin cura de o luna peste doua zile!!!!
  •  
    • 10 mesaje
    7 Iul 2011, 19:43
    0 0
    mai mult ca sigur ca e reclama mascata ! bine macar ca nu are efecte secundare neplacute sau cel putin la mine nu au fost ,DAR DE SLABIT NU AM SLABIT NICI UN GRAM si termin cura de o luna peste doua zile!!!!
  •  
    • 14 mesaje
    7 Iul 2011, 22:04
    0 0
    Nu mai fiti rele, mai bine vedeti unde s-a gresit in dietele voastre!
    E greu sa slabesti, iar pentru a slabi trebuie sa faci niste eforturi.
    Eu am slabit 5 kg, dar am depus mult efort, cu toate ca mi-as fi dorit sa mananc in oras seara cand ieseam cu prietenii sau in loc de sport sa lenevesc...
    Laleauarosie, ai zis ca ai tinut dieta, ce dieta ai tinut?
  •  
    • 293 mesaje
    7 Iul 2011, 22:12
    0 0
    "Ca sa slabesti iti trebuie un program de care sa te tii. Eu sunt incantata de duoslim pentru ca ma pot tine de programul meu si anume dieta, alergare in parc o data la doua zile... "

    Sa inteleg ca duoslim asta actioneaza asupra motivatiei si vointei? Adica daca inghit niste pastile am si motivatie si vointa??? Eu una stiu clar ca daca tin dieta si fac miscare, slabesc sigur (in cazul meu, daca mananc cumpatat si nu orice si la orice ora, ca nu-mi place deloc termenul dieta)! Unde-i contributia pastilelor??? Si de ce in prospect se mentioneaza ca trebuie sa se tina regim, sa se faca sport etc? Ca sa dea pastilele rezultate!!! Vorba vine! Ca miscarea si alimentatia corespunzatoare dau rezultate!
  •  
    • 14 mesaje
    9 Iul 2011, 20:20
    0 0
    kaspi said:
    "Ca sa slabesti iti trebuie un program de care sa te tii. Eu sunt incantata de duoslim pentru ca ma pot tine de programul meu si anume dieta, alergare in parc o data la doua zile... "

    Sa inteleg ca duoslim asta actioneaza asupra motivatiei si vointei? Adica daca inghit niste pastile am si motivatie si vointa??? Eu una stiu clar ca daca tin dieta si fac miscare, slabesc sigur (in cazul meu, daca mananc cumpatat si nu orice si la orice ora, ca nu-mi place deloc termenul dieta)! Unde-i contributia pastilelor??? Si de ce in prospect se mentioneaza ca trebuie sa se tina regim, sa se faca sport etc? Ca sa dea pastilele rezultate!!! Vorba vine! Ca miscarea si alimentatia corespunzatoare dau rezultate!

     

     

    Daca ai sa folosesti duoslim ai sa te poti tine de dieta si o sa ai si energia necesara pentru sport. Asta am vrut sa zic!

    Personal am inceput nenumarate diete si de f multe ori am renuntat pentru ca nu puteam sa ma abtin ! Iar de sport in timpul dietei nici nu mai zic, nu aveam deloc vointa necesara de a face miscare...daca ai sa incerci aceste suplimente ai sa vezi diferenta, eu personal am vazut-o!

     

    Dar te felicit ca te poti tine de dieta si poti face si sport in acelasi timp!

     

  •  
    • 24 mesaje
    9 Iul 2011, 20:30
    0 0
    kaspi said:
    "Ca sa slabesti iti trebuie un program de care sa te tii. Eu sunt incantata de duoslim pentru ca ma pot tine de programul meu si anume dieta, alergare in parc o data la doua zile... "

    Sa inteleg ca duoslim asta actioneaza asupra motivatiei si vointei? Adica daca inghit niste pastile am si motivatie si vointa??? Eu una stiu clar ca daca tin dieta si fac miscare, slabesc sigur (in cazul meu, daca mananc cumpatat si nu orice si la orice ora, ca nu-mi place deloc termenul dieta)! Unde-i contributia pastilelor??? Si de ce in prospect se mentioneaza ca trebuie sa se tina regim, sa se faca sport etc? Ca sa dea pastilele rezultate!!! Vorba vine! Ca miscarea si alimentatia corespunzatoare dau rezultate!

     

     

    Normal ca iti trebuie dieta si sport! Pastilele care te slabesc indiferent de ce si cat mananci sunt PERICULOASE si afecteaza grav organismul ( vezi super slim)! Aveti grija cu aceste pastile, care promit 30 kg intr-o luna!!!!!!!!!!

    Ceea ce spui tu este adevarat, miscarea cu alimentatia dau rezultate, dar daca mai folosesti si duoslim o sa ai megarezultate

  •  
    • 151 mesaje
    9 Iul 2011, 22:03
    0 0
    Avand in vedere raportul pareri pozitive si extrem de exaltate versus 2, 3 persoane dezamagite de pastile, eu una nu prea as avea incredere in acest produs. Mi se pare ceva putin ciudat...oricum pentru persoanele care chiar au slabit cu ele, atunci felicitari
  •  
    • 3 mesaje
    10 Iul 2011, 15:52
    0 0
    Si eu eram sceptica, cand l-am primit nici macar nu auzim de el. La fel, m-am interesat de el pe forumuri si erau cateva persoane care spuneau ca nu au slabit cu el dar recomandau un alt produs. Pana la urma l-am incercat pentru ca m-a convins faptul ca nu avea efecte adverse, iar acum nu imi pare rau ! E bun, cel putin la mine a functionat! Un rest de week-end minunat!
  •  
    • 500 mesaje
    11 Iul 2011, 10:35
    0 0
    capsula de slabit si slabiti garantat dar si efectyele secundare pe masura
  •  
    • 10 mesaje
    11 Iul 2011, 14:35
    0 0
    Ce dieta tin?Iataimineata alerg 2-3 ture de parc ,apoi la micul dejun un iaurt 0,1 cu cereale ,la pranz o salata de legome proaspete(rosii,ceapa,ardei gras,castravete+2-3 masline,cu lamaie sau otet de mere) si o friptura (piept de pui sau peste)la gratar,iar la ora17 fructe de sezon(o portie nu prea mare)si beau 2-3l de apa plata!Ce este interesant e ca astfel pana sa incep sa iau DUOSLM CHIAR INCEPUSEM SA SLABESC!Am utat sa mentionez ca merg si destul de mult pe jos!deci de ce la mine nu a functionat efectul DUOSLIM??!?
  •  
    • 10 mesaje
    11 Iul 2011, 14:41
    0 0
    Deci maine termin de luat DUOSLIM si nici un rezultat!! dar ma voi tine in continuare de acelasi program cu sportul si mancatul si sunt sgura ca voi avea rezultate !
  •  
    • 24 mesaje
    11 Iul 2011, 20:46
    0 0
    laleauarosie said:
    mai mult ca sigur ca e reclama mascata ! bine macar ca nu are efecte secundare neplacute sau cel putin la mine nu au fost ,DAR DE SLABIT NU AM SLABIT NICI UN GRAM si termin cura de o luna peste doua zile!!!!

     

     

    Mesaj scris in 7 iulie, dupa spusele tale trebuia sa termini cura pe 9 iulie.

    Azi pe 11 iulie spui ca mai ai un pic si termini cura!

    Tu chiar ai urmat cura cu duoslim??? Sau l-ai luat din an in paste???

  •  
    • 62 mesaje
    12 Iul 2011, 10:10
    0 0

    Lasa ca le-am luat eu nu din an in paste, ci in fiecare zi si nu am slabit nici o suta de grame. Pur si simplu nu m-au ajutat cu nimic, iar de dat jos nu as fi avut nevoie decat de 4 - 5 kg. Si eu merg destul de mult pe jos, mananc multe salate si beau cel putin 2 l de apa pe zi.