Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 24 mesaje
    8 Aug 2011, 20:08
    0 1
    Nu stiu de restul dar eu am slabit!
    Bafta grasutelor!
  •  
    • 11 mesaje
    9 Aug 2011, 19:34
    0 0
    M-au ajutat Georgiana, multumesc
  •  
    • 27207 mesaje
    10 Aug 2011, 10:21
    1 0
    sweety_sweety said:
    Ce vrajala!
    Cum se face ca toate postarile pozitive sunt facute de catre nikuri noi????
    Nu cumva aceste nikuri sunt de fapt create tocmai pentru a posta reclame?

    mai mult ca sigur.

    mai fetelor, terminati cu pastilele de slabit. va distrugeti sanatatea. e normal sa-ti doresti sa slabesti rapid si fara efort, ca nah, traim in secolul vitezei, insa totusi nu e normal sa se si intample ceea ce ne dorim.  

    incercati sa mancati sanatos si daca puteti, faceti miscare multa. atat. in rest, daca nu va iese, mai bine grasute si dragute, decat grasute si cu sanatatea distrusa.

  •  
    • 10 mesaje
    22 Aug 2011, 19:20
    0 0
    Am inceput sa le iau si eu de cateva zile... cum spune si Cristina mai sus.. le-am luat datorita opiniilor celor de aici.. Sper sa de-a rezultate si-n cazul meu
  •  
    • 11 mesaje
    24 Aug 2011, 19:15
    0 0
    g_loredana said:
    Am inceput sa le iau si eu de cateva zile... cum spune si Cristina mai sus.. le-am luat datorita opiniilor celor de aici.. Sper sa de-a rezultate si-n cazul meu

     Si eu la fel! Ma bucur ca nu sunt singura

  •  
    • 11 mesaje
    30 Aug 2011, 20:51
    0 0
    Ha ha ha, am slabit 2 kg. Sunt happyyyyyyyyyyyyyyyyy
  •  
    • 24 mesaje
    31 Aug 2011, 20:36
    0 0
    Bun asa! La cat mai multe! Pupici multi, multi
  •  
    • 11 mesaje
    1 Sep 2011, 19:48
    0 0
    Sa speram, eu una imi doresc din tot sufletul.
    Vreau sa le multumesc celor care au facut duoslim, pot sa manac putin, sa ma satur repede si sa nu mai poftesc, i'M HAPY AGAIN )
  •  
    • 14 mesaje
    5 Sep 2011, 21:11
    0 0
    ana_flower said:
    Sa speram, eu una imi doresc din tot sufletul.
    Vreau sa le multumesc celor care au facut duoslim, pot sa manac putin, sa ma satur repede si sa nu mai poftesc, i'M HAPY AGAIN )

     

     

    Ne bucuram pentru tine!

    Si ne bucuram ca avem cu ce sa slabim....

  •  
    • 24 mesaje
    6 Sep 2011, 19:50
    0 0
    Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne ingrasam la loc!
  •  
    • 11 mesaje
    7 Sep 2011, 19:19
    0 0
    cristinapana25 said:
    Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne ingrasam la loc!

     Nomal, ar fi pacat de silueta ))

     

    Sincer,mie imi e teama de sarbatorile care vin...

  •  
    • 24 mesaje
    12 Sep 2011, 15:49
    0 0
    Eu o sa ma duc la sala in perioada aia...vorba ta, macar o sarmaluta
  •  
    • 10 mesaje
    13 Sep 2011, 01:36
    0 0
    se pare ca eu sunt singura ghinionista de aici;( n-am slabit deloc la sf celor 3 sapt... ba kiar am luat in greutate 3 kg desi am fost atenta la ce am mancat caut o explicatie dar n-o gasesc... ??
  •  
    • 10 mesaje
    13 Sep 2011, 01:40
    0 0
    rybana said:
    sweety_sweety said:
    Ce vrajala!
    Cum se face ca toate postarile pozitive sunt facute de catre nikuri noi????
    Nu cumva aceste nikuri sunt de fapt create tocmai pentru a posta reclame?

    mai mult ca sigur.

    mai fetelor, terminati cu pastilele de slabit. va distrugeti sanatatea. e normal sa-ti doresti sa slabesti rapid si fara efort, ca nah, traim in secolul vitezei, insa totusi nu e normal sa se si intample ceea ce ne dorim.

    incercati sa mancati sanatos si daca puteti, faceti miscare multa. atat. in rest, daca nu va iese, mai bine grasute si dragute, decat grasute si cu sanatatea distrusa.

    Tind sa cred ca ai dreptate.. din pacate

  •  
    • 24 mesaje
    13 Sep 2011, 19:59
    0 0
    g_loredana said:
    se pare ca eu sunt singura ghinionista de aici;( n-am slabit deloc la sf celor 3 sapt... ba kiar am luat in greutate 3 kg desi am fost atenta la ce am mancat caut o explicatie dar n-o gasesc... ??

     

    O explicatie ar fi ca ori nu ai tinut dieta cum trebuie,ori nu ai luat duoslim, ori nu stiu din ce motiv minti. Am mai vazut si pe alte forumuri fete care NU AU SLABIT DELOC DAR nu au tinut niciun fel de dieta, dar sa  se si ingrase...eu chiar nu pot sa cred.

  •  
    • 11 mesaje
    14 Sep 2011, 19:36
    0 0
    Undeva trebuie sa fie o greseala, gandeste-te ca si daca acele capsule erau numai din zahar tot nu te ingrasai atat. Nu stiu ce sa zic, pe mine ma ajuta foarte mult!
  •  
    • 14 mesaje
    16 Sep 2011, 20:38
    0 0
    Poate nu e bun cantarul!
  •  
    • 24 mesaje
    20 Sep 2011, 20:10
    0 0
    doodoo said:
    Poate nu e bun cantarul!

     Da sigur! Hai sa bagam in noi si sa dam vina pe cantar...

  •  
    • 14 mesaje
    21 Sep 2011, 20:20
    0 0
    Nu stiu ce sa zic cu acel cantar, cateodata stau si ma gandesc la cate sacrificii facem pentru a fi slabe, iar unora nu prea ne reuseste
  •  
    • 11 mesaje
    23 Sep 2011, 17:54
    0 0
    doodoo said:
    Nu stiu ce sa zic cu acel cantar, cateodata stau si ma gandesc la cate sacrificii facem pentru a fi slabe, iar unora nu prea ne reuseste

     Cine nu reuseste sa slabeasca nu face niciun sacrificiu. Nu ai cum sa slabesti daca tii o dieta corect si daca mai faci si niste exercitii e si mai bine. Dar lenea e mareeeee. Eu slabesc, dar nu mananc nimic gras, dulce, prajit sau fainoase.