Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 15 mesaje
    9 Oct 2013, 14:57
    0 0
    Dienutza11 said:Buna! si eu am luat Duoslim si nu am slabit nici macar un gram... ma lupt cu kilogramele de cand ma stiu...am 24 de ani, 1.63 si 62 de kilograme.. ma gandeam in ultimul timp sa incerc ceva gem african Mango sau raspberry ketones..a incercat cineva? va rog sa ma ajutati cu un sfat...
    Poate tu ai un organism mai "puturos" de nu ai reusit sa slabesti cu Duoslim,eu am fost foarte multumita de ele am reusit sa slabesc 10 kg. 

     

  •  
    • 10 mesaje
    23 Oct 2013, 11:47
    0 0
    A inceput si o pritena sa aia Duoslim,am incercat sa o conving sa urmeze mai bine un regim alimentar insa nu am putut.Sunt foarte curioasa daca o sa slabeasca asa mai mult decat ar slabi daca ar urma un regim alimentar.
  •  
    • 6 mesaje
    28 Oct 2013, 16:08
    0 0
    Cum se administreaza aceste pastile?
  •  
    • 7 mesaje
    5 Nov 2013, 15:33
    0 0
    dorina74 said:Cum se administreaza aceste pastile?

     Se iau 2 pastile dimineata si 2 seara.In cutie vrei gasi pastile de zi si pastile de noapte.Daca respecti si indicatiile o sa ai rezultate.

  •  
    • 7 mesaje
    20 Nov 2013, 15:44
    0 0
    Am vazut ca au bagat ceva oferte acum.Mi se par acceptabile la pret fata de altele.
  •  
    • 1 mesaje
    24 Nov 2013, 13:04
    0 0
    vand regenon pastile pentru slabit...am 60 de pastile detalii la te_influentez@yahoo.com
  •  
    • 10 mesaje
    28 Ian 2014, 14:59
    0 0
    buna fetelor am vazut discutia voastra de aceste pastile si am vazut ca multe dintre voi ati avut rezultate cu ele.O sa mi le comand si eu si astept rezultatele!
  •  
    • 10 mesaje
    30 Ian 2014, 10:24
    0 0
    valerica28 said:buna fetelor am vazut discutia voastra de aceste pastile si am vazut ca multe dintre voi ati avut rezultate cu ele.O sa mi le comand si eu si astept rezultatele!

     
    Eu chiar ti le recomand,am fost foarte multumita de rezultate.Nu sunt singura persoana care a avut rezultate! 

  •  
    • 7 mesaje
    31 Ian 2014, 12:20
    0 0
    Eu am slabit cu ele 10 kg.De-a lungul timpului am incercat tot felul de pastile de genul insa fara prea mari rezultate.Am ramas insa surprinsa cand am inceput sa iau Duoslim si am vazut rezultatele.
  •  
    • 4 mesaje
    4 Feb 2014, 16:15
    0 0
    Buna fetelor,pastilele astea au efecte adverse?Ma gandesc ca daca le iau sa nu ma afecteze cu ceva,nu sufar de nici un fel de boala!
  •  
    • 10 mesaje
    5 Feb 2014, 13:27
    0 0
    grigore_1 said:Buna fetelor,pastilele astea au efecte adverse?Ma gandesc ca daca le iau sa nu ma afecteze cu ceva,nu sufar de nici un fel de boala!

     
    La mine nu au avut nici un fel de efect advers, sunt naturale adica chiar nu imi dau seama cum ar putea sa te afecteze.Daca ar fi avut efecte adverse cred ca am fi avut toata lumea probleme probabil.

  •  
    • 4 mesaje
    6 Feb 2014, 15:28
    0 0
    ruslana33 said:
    grigore_1 said:Buna fetelor,pastilele astea au efecte adverse?Ma gandesc ca daca le iau sa nu ma afecteze cu ceva,nu sufar de nici un fel de boala!

     
    La mine nu au avut nici un fel de efect advers, sunt naturale adica chiar nu imi dau seama cum ar putea sa te afecteze.Daca ar fi avut efecte adverse cred ca am fi avut toata lumea probleme probabil.

     
    Iti multumesc pentru raspuns,da sincer nu prea am vazut pe cineva care sa spuna ca a avut efecte adverse asupra sa. 

  •  
    • 7 mesaje
    11 Feb 2014, 14:23
    0 0
    grigore_1 said:Buna fetelor,pastilele astea au efecte adverse?Ma gandesc ca daca le iau sa nu ma afecteze cu ceva,nu sufar de nici un fel de boala!

    Nici eu nu cred ca au cu ce sa te afecteze,dar cred ca cel mai bine ai putea sa iti intrebi medicul,in felul acesta o sa stai linistit. 

     

  •  
    • 6 mesaje
    12 Feb 2014, 13:52
    0 0
    cum actioneaza?
  •  
    • 15 mesaje
    14 Feb 2014, 13:46
    0 0
    Kata28 said:cum actioneaza?

     Din cate stiu contine acai,guarana,ananas...nu mai stiu exact insa daca o sa intri pe site-ul lor o sa gasesti exact toate ingredientele.

  •  
    • 10 mesaje
    18 Feb 2014, 14:46
    0 0
    Buna fetelor am terminat si eu de luat Duoslim,am reusit sa slabesc 6 kg,nu e nici prea mult nici prea putin...
  •  
    • 6 mesaje
    20 Feb 2014, 15:36
    0 0
    k-tatiana said:
    Kata28 said:cum actioneaza?

     Din cate stiu contine acai,guarana,ananas...nu mai stiu exact insa daca o sa intri pe site-ul lor o sa gasesti exact toate ingredientele.

    Iti multumesc pentru raspuns!Am intrat si am vazut despre ce e vorba si mi le-am si comandat acum astept sa imi ajunga coletul! 

     

  •  
    • 1 mesaje
    24 Feb 2014, 13:12
    0 0
    mod de viata sanatos....slabit in mod sanatos ...
  •  
    • 10 mesaje
    26 Feb 2014, 11:53
    0 0
    eu000 said:mod de viata sanatos....slabit in mod sanatos ...

     Ce vrei sa spui prin mod de viata sanatos si slabit in mod sanatos?

  •  
    • 1 mesaje
    26 Feb 2014, 14:00
    0 0
    Cea mai buna metoda este sportul si o dieta sanatoasa. Si eu am avut probleme cu greutatea, ma rog intre timp am apelat la liposuctie la un dr. renumit, Silvia Stanculescu Vasalos. Dar inainte de asta am incercat inclusiv pastilele de slabit. Aveti mare grija cu ele, dau tot metabolismul peste cap, eu am avut probleme serioase din aceasta cauza.

    Multa sanatate