Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 272 mesaje
    9 Sep 2015, 20:59
    0 1
    fllavius said:Am sa scriu aici toate vrajitoarele care au pacalit si inselat persoane :
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Melissa Bucuresti
    Vrajitoare Aurelia Ploiesti
    Vrajitoarea Lorena
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Victoria Chitila
    Tamaduitorul Radu Popa
    Tamaduitaorea Alina Lucica Constantin
    Vrajitoarea Vanessa
    Tamaduitorul Miron Valahu
    Tamaduitoarea Ioana Cristina
    Vrajitoarea Rodica Gheorghe
    Tamaduitoarea Silvia
    Vrajitoarea cerasela (ciresica)
    Vrajitoarea Sidonia
    Vrajitoarea Loventa
    Vrajitoarea Maria Craiova
    Vrajitoarea Anastasia
    Repet toate aceste vrajitoare au pacalit persoane, dupa cum reiese din alte pagini cu forum despre vrajitoare.

     

    Haoleu! Da' cu vrajitoarele Vanessa si Mercedessa ce-ai avut de le-ai pus pe lista? Vreai sa le lasi fara musterii, cu reclama ta negativa? Le plange de foame calu' din sufragerie, iar porcul  se leagana lugubru in creanga din poarta pagodei. Unde sa se mai duca acum Zavo' la ghicit?

  •  
    • 3765 mesaje
    15 Sep 2015, 22:02
    0 0
    fllavius said:
    igivansenior said:
    fllavius said:

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei

     

     

    se simte de la posta ca minti pinochio!

     

    Roagate sa nu ai si tu nevoie, sa vezi cati bani cheltui cautand pe cineva sa te ajute.

     

     

     

    esti...eram sa scriu ca esti prost amice. da' imi place sa las sa se subintelega.

  •  
    • 5609 mesaje
    16 Sep 2015, 03:29
    0 0
    floareaierbii said:In cazul in care nu stiati.. in Deutronom cap 18 din Biblie scrie..
    ver 9 "După ce vei intra în ţara pe care ţi-o dă Domnul, Dumnezeul tău, să nu te înveţi să faci după urâciunile neamurilor acelora. "
    ver 10 "Să nu fie la tine nimeni care să-şi treacă* pe fiul sau pe fiica lui prin foc, nimeni care să aibă meşteşugul** de ghicitor, de cititor în stele, de vestitor al viitorului, de vrăjitor,"
    ver 11 " de descântător*, nimeni care să întrebe pe cei ce cheamă duhurile sau dau cu ghiocul, nimeni care să întrebe** pe morţi. "
    ver 12 " Căci oricine face aceste lucruri este o urâciune înaintea Domnului şi din pricina* acestor lucruri va izgoni Domnul, Dumnezeul tău, pe aceste neamuri dinaintea ta. "

     
    Si ce te faci daca femeia aia crede in alt dumnezeu si nu cel crestin? 
    Suntem 7 miliarde de oameni pe planeta asta si doar 2 miliarde suntem crestini, restul...au alti "dumnezei" la care se inchina!
    Uite o listuta cu principalele religii ale lumii, asta ca sa-ti faci ideea ca, crestinismul nu este dominant in lume! 

    Crestinism: 2.1 miliarde Islamism: 1.5 miliarde Secularism/Nereligiosi/Agnosticism/Ateismt: 1.1 miliarde Hinduism: 900 milioane Religia traditional chineza: 394 milioane Buddhism: 376 milioane Primal Indigeni/Animism: 300 milioane Traditional african si diasporic: 100 milioane Sikhism: 23 milioane Juche: 19 milioane Spiritism: 15 milioane Judaism: 14 milioane Baha’i: 7 milioane Jainism: 4.2 milioane Shinto: 4 milioane Cao Dai: 4 milioane Zoroastrianism: 2.6 milioane Tenrikyo: 2 milioane Neo-Paganism: un milion Unitarian-Universalism: 800 de mii Rastafarianism: 600 de mii (tare nu? ) Scientology: 500 de mii


  •  
    • 4346 mesaje
    16 Sep 2015, 19:30
    1 0
    Maricon said:
    floareaierbii said:In cazul in care nu stiati.. in Deutronom cap 18 din Biblie scrie..
    ver 9 "După ce vei intra în ţara pe care ţi-o dă Domnul, Dumnezeul tău, să nu te înveţi să faci după urâciunile neamurilor acelora. "
    ver 10 "Să nu fie la tine nimeni care să-şi treacă* pe fiul sau pe fiica lui prin foc, nimeni care să aibă meşteşugul** de ghicitor, de cititor în stele, de vestitor al viitorului, de vrăjitor,"
    ver 11 " de descântător*, nimeni care să întrebe pe cei ce cheamă duhurile sau dau cu ghiocul, nimeni care să întrebe** pe morţi. "
    ver 12 " Căci oricine face aceste lucruri este o urâciune înaintea Domnului şi din pricina* acestor lucruri va izgoni Domnul, Dumnezeul tău, pe aceste neamuri dinaintea ta. "

     
    Si ce te faci daca femeia aia crede in alt dumnezeu si nu cel crestin? 
    Suntem 7 miliarde de oameni pe planeta asta si doar 2 miliarde suntem crestini, restul...au alti "dumnezei" la care se inchina!
    Uite o listuta cu principalele religii ale lumii, asta ca sa-ti faci ideea ca, crestinismul nu este dominant in lume! 

    Crestinism: 2.1 miliarde Islamism: 1.5 miliarde Secularism/Nereligiosi/Agnosticism/Ateismt: 1.1 miliarde Hinduism: 900 milioane Religia traditional chineza: 394 milioane Buddhism: 376 milioane Primal Indigeni/Animism: 300 milioane Traditional african si diasporic: 100 milioane Sikhism: 23 milioane Juche: 19 milioane Spiritism: 15 milioane Judaism: 14 milioane Baha’i: 7 milioane Jainism: 4.2 milioane Shinto: 4 milioane Cao Dai: 4 milioane Zoroastrianism: 2.6 milioane Tenrikyo: 2 milioane Neo-Paganism: un milion Unitarian-Universalism: 800 de mii Rastafarianism: 600 de mii (tare nu? ) Scientology: 500 de mii

     

     
    N are importanta ! Dupa moarte , tot in faza Dumnezeului Crestin se va infatisa pt Judecata, indiferent ce religie a avut !

  •  
    • 3765 mesaje
    16 Sep 2015, 20:46
    0 0
    mi-e si teama sa te intreb de unde scoti perlele astea!!
    da' am ras ando, de m-am cracanat!
  •  
    • 5609 mesaje
    17 Sep 2015, 00:11
    0 0
    anda22-7 said:
    Maricon said:
    floareaierbii said:In cazul in care nu stiati.. in Deutronom cap 18 din Biblie scrie..
    ver 9 "După ce vei intra în ţara pe care ţi-o dă Domnul, Dumnezeul tău, să nu te înveţi să faci după urâciunile neamurilor acelora. "
    ver 10 "Să nu fie la tine nimeni care să-şi treacă* pe fiul sau pe fiica lui prin foc, nimeni care să aibă meşteşugul** de ghicitor, de cititor în stele, de vestitor al viitorului, de vrăjitor,"
    ver 11 " de descântător*, nimeni care să întrebe pe cei ce cheamă duhurile sau dau cu ghiocul, nimeni care să întrebe** pe morţi. "
    ver 12 " Căci oricine face aceste lucruri este o urâciune înaintea Domnului şi din pricina* acestor lucruri va izgoni Domnul, Dumnezeul tău, pe aceste neamuri dinaintea ta. "

     
    Si ce te faci daca femeia aia crede in alt dumnezeu si nu cel crestin? 
    Suntem 7 miliarde de oameni pe planeta asta si doar 2 miliarde suntem crestini, restul...au alti "dumnezei" la care se inchina!
    Uite o listuta cu principalele religii ale lumii, asta ca sa-ti faci ideea ca, crestinismul nu este dominant in lume! 

    Crestinism: 2.1 miliarde Islamism: 1.5 miliarde Secularism/Nereligiosi/Agnosticism/Ateismt: 1.1 miliarde Hinduism: 900 milioane Religia traditional chineza: 394 milioane Buddhism: 376 milioane Primal Indigeni/Animism: 300 milioane Traditional african si diasporic: 100 milioane Sikhism: 23 milioane Juche: 19 milioane Spiritism: 15 milioane Judaism: 14 milioane Baha’i: 7 milioane Jainism: 4.2 milioane Shinto: 4 milioane Cao Dai: 4 milioane Zoroastrianism: 2.6 milioane Tenrikyo: 2 milioane Neo-Paganism: un milion Unitarian-Universalism: 800 de mii Rastafarianism: 600 de mii (tare nu? ) Scientology: 500 de mii

     

     
    N are importanta ! Dupa moarte , tot in faza Dumnezeului Crestin se va infatisa pt Judecata, indiferent ce religie a avut !

     
    Anda, dupa moarte fiecare se infatiseaza in fata Dumnezeului lui! 
    Poate ar trebuii sa citesti despre religiile lumii si sa discuti cu un preot mai inteligent decat ala de la parohia de unde mergi de obicei.
    Daca mari capi ai bisericilor accepta ideea asta, tu cum poti sa nu vezi adevarul? Oamenii astia, cu alte religii, traiesc printre noi, ii intalnesti zilnic, ii poti atinge, nu sunt fantome, nu sunt extaterestrii, sunt reali si sunt de peste 2 ori mai multi ca crestinii!



  •  
    • 7959 mesaje
    17 Sep 2015, 05:38
    0 0
    anda22-7 said:


     

     

     
    N are importanta ! Dupa moarte , tot in faza Dumnezeului Crestin se va infatisa pt Judecata, indiferent ce religie a avut !

     

     Da' tu de unde stii? Ai vazut intr-un bol?
    Mah, cititi si invatati pe de rost niste carti scrise tot de oameni, apoi predicati peste tot niste "povesti" si dati ordine si verdicte. Cine nu-I ca voi, duca-se de pacatos, nu? 
    Ce va mai place sa judecati pe altii!!! 

  •  
    • 4346 mesaje
    17 Sep 2015, 09:19
    0 0
    Maricon said:
    anda22-7 said:
    Maricon said:
    floareaierbii said:In cazul in care nu stiati.. in Deutronom cap 18 din Biblie scrie..
    ver 9 "După ce vei intra în ţara pe care ţi-o dă Domnul, Dumnezeul tău, să nu te înveţi să faci după urâciunile neamurilor acelora. "
    ver 10 "Să nu fie la tine nimeni care să-şi treacă* pe fiul sau pe fiica lui prin foc, nimeni care să aibă meşteşugul** de ghicitor, de cititor în stele, de vestitor al viitorului, de vrăjitor,"
    ver 11 " de descântător*, nimeni care să întrebe pe cei ce cheamă duhurile sau dau cu ghiocul, nimeni care să întrebe** pe morţi. "
    ver 12 " Căci oricine face aceste lucruri este o urâciune înaintea Domnului şi din pricina* acestor lucruri va izgoni Domnul, Dumnezeul tău, pe aceste neamuri dinaintea ta. "

     
    Si ce te faci daca femeia aia crede in alt dumnezeu si nu cel crestin? 
    Suntem 7 miliarde de oameni pe planeta asta si doar 2 miliarde suntem crestini, restul...au alti "dumnezei" la care se inchina!
    Uite o listuta cu principalele religii ale lumii, asta ca sa-ti faci ideea ca, crestinismul nu este dominant in lume! 

    Crestinism: 2.1 miliarde Islamism: 1.5 miliarde Secularism/Nereligiosi/Agnosticism/Ateismt: 1.1 miliarde Hinduism: 900 milioane Religia traditional chineza: 394 milioane Buddhism: 376 milioane Primal Indigeni/Animism: 300 milioane Traditional african si diasporic: 100 milioane Sikhism: 23 milioane Juche: 19 milioane Spiritism: 15 milioane Judaism: 14 milioane Baha’i: 7 milioane Jainism: 4.2 milioane Shinto: 4 milioane Cao Dai: 4 milioane Zoroastrianism: 2.6 milioane Tenrikyo: 2 milioane Neo-Paganism: un milion Unitarian-Universalism: 800 de mii Rastafarianism: 600 de mii (tare nu? ) Scientology: 500 de mii

     

     
    N are importanta ! Dupa moarte , tot in faza Dumnezeului Crestin se va infatisa pt Judecata, indiferent ce religie a avut !

     
    Anda, dupa moarte fiecare se infatiseaza in fata Dumnezeului lui! 
    Poate ar trebuii sa citesti despre religiile lumii si sa discuti cu un preot mai inteligent decat ala de la parohia de unde mergi de obicei.
    Daca mari capi ai bisericilor accepta ideea asta, tu cum poti sa nu vezi adevarul? Oamenii astia, cu alte religii, traiesc printre noi, ii intalnesti zilnic, ii poti atinge, nu sunt fantome, nu sunt extaterestrii, sunt reali si sunt de peste 2 ori mai multi ca crestinii!


    Dumnezeu este UNUL SINGUR!!! Alah, Budha si alte zeitati sunt doar in imaginatiile unora. Indiferent in cine au crezut in timpul vietii , la moarte doar in fata Dumnezeului Crestin  vor sta. Nu exista alti dumnezei in afara de Sf TREIME !!!!

     


    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 17 Sep 2015, 09:32
  •  
    • 4346 mesaje
    17 Sep 2015, 09:37
    0 0
    White_Storm said:
    anda22-7 said:


     

     

     
    N are importanta ! Dupa moarte , tot in faza Dumnezeului Crestin se va infatisa pt Judecata, indiferent ce religie a avut !

     

     Da' tu de unde stii? Ai vazut intr-un bol?
    Mah, cititi si invatati pe de rost niste carti scrise tot de oameni, apoi predicati peste tot niste "povesti" si dati ordine si verdicte. Cine nu-I ca voi, duca-se de pacatos, nu? 
    Ce va mai place sa judecati pe altii!!! 

     
    Aerul il vezi??? Atunci cum de mai respiri??!!! Pe Dumnezeu nu trebuie sa L vezi , ca sa crezi in existenta Lui! 

  •  
    • 3765 mesaje
    17 Sep 2015, 10:41
    1 0
    anda22-7 said:

     
    Aerul il vezi??? 

     
    da, mai ales cand iti dai aere. sau dai aere. 

  •  
    • 3 mesaje
    9 Oct 2015, 10:12
    0 0
    Iti pot recomanda pe cineva care m-a ajutat destul de repede, in conditiile in care si eu am fost pacalita: ionut.apostolescu12@yahoo.com este id-ul de mess, scrie-i problema ta si iti va raspunde destul de repede. e obicei, lucreaza doar pentru cunoscuti, nu isi face reclama pe site-uri din astea. Poti apela cu cea mai mare incredere
  •  
    • 7 mesaje
    11 Oct 2015, 19:39
    0 0
    fllavius said:Am sa scriu aici toate vrajitoarele care au pacalit si inselat persoane :
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Melissa Bucuresti
    Vrajitoare Aurelia Ploiesti
    Vrajitoarea Lorena
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Victoria Chitila
    Tamaduitorul Radu Popa
    Tamaduitaorea Alina Lucica Constantin
    Vrajitoarea Vanessa
    Tamaduitorul Miron Valahu
    Tamaduitoarea Ioana Cristina
    Vrajitoarea Rodica Gheorghe
    Tamaduitoarea Silvia
    Vrajitoarea cerasela (ciresica)
    Vrajitoarea Sidonia
    Vrajitoarea Loventa
    Vrajitoarea Maria Craiova
    Vrajitoarea Anastasia
    Repet toate aceste vrajitoare au pacalit persoane, dupa cum reiese din alte pagini cu forum despre vrajitoare.

     

    Lista este mult mai lunga! Nu degeaba se spune, ca "prostia di domnia se plateste..."

     

    In Romania nici nu cred ca exista clarvazatoare, tamaduitoare, vrajitoare adevarate... Cei de aici vor numai sa traga teapa, nu se pun cu cele de afara, unde exista chiar multe persoane cu har. Am vazut nu demult un site american, al lui Bob Olson (www.bestpsychicdirectory.com), unde sunt peste 800 de clarvazatori controlati. Cel/cea care are probleme este sters de pe site si nici comentariile nu sunt publicate fara verificare. Eu cred ca daca in Romania s-ar face iun site  de acest gen, nici o vrajitoare nu ar trece de verificare...


    Acest mesaj a fost editat de către ioana74: 11 Oct 2015, 19:40
  •  
    • 2 mesaje
    24 Nov 2015, 13:28
    0 0
    Eu m-am confruntat cu o situatie grava.Am tot caut sa mi se delege acele farmece.Pana la urma am reusit ,la o singura persoana.
    Mailul meu pt detalii
    maringabriela779@yahoo.com
  •  
    • 3765 mesaje
    24 Nov 2015, 22:55
    0 0
    MGabriela779 said:Eu m-am confruntat cu o situatie grava.Am tot caut sa mi se delege acele farmece.Pana la urma am reusit ,la o singura persoana.

     cat de grava era situatia??

  •  
    • 3 mesaje
    2 Apr 2016, 21:01
    0 0
    De curand am intalnit asa ceva si am ramas uimit de capacitatile sale.A spus si ziua si ora la care se va intoarce acasa persoana iubita.Apelati cu incredere.Detali la nr.0756847096
  •  
    • 1 mesaje
    23 Apr 2016, 21:54
    0 2
    Cine imi recomanda o vrajitoare buna si cu puterea de a dezlega farmece??
  •  
    • 4346 mesaje
    24 Apr 2016, 15:00
    1 0
    RloveD said:Cine imi recomanda o vrajitoare buna si cu puterea de a dezlega farmece??

     

    Toate vrajitoarele " bune "  dezlega farmecele cu puterea Satanei!!!! Chiar iti trebuie asa ceva ???

  •  
    • 11561 mesaje
    26 Apr 2016, 14:26
    0 0
    ian777 said:De curand am intalnit asa ceva si am ramas uimit de capacitatile sale.A spus si ziua si ora la care se va intoarce acasa persoana iubita.Apelati cu incredere.Detali la nr.0756847096

     Care  e "meniul"  si  tariful???

  •  
    • 272 mesaje
    26 Apr 2016, 20:25
    0 1
    RloveD said:Cine imi recomanda o vrajitoare buna si cu puterea de a dezlega farmece??

     

    Zavo le stie pe cele mai bune vrajitoare, dar daca "recomandata" nu are purcelul atarnat in poarta si calul dormitand in sufragerie pe matasuri aduse din Jarmania, sau macar sa fi aparut intr-un dosar de inselaciune la Stirile de la ora 5, atunci evit-o,  e doar o sarlatana!

  •  
    • 13 mesaje
    2 Mai 2016, 10:10
    0 1
    pt tine rloved.stiu o persoana buna.trebuie sa mergi personal.imi las mailu titus_man_player_24@yahoo.com