Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 14 mesaje
    21 Iul 2010, 12:51
    0 3
    vreau sa stiu mai multe despre dorina
  •  
    • 14 mesaje
    21 Iul 2010, 12:54
    2 0
    adresa mea doctordesuflete52@gmail.com cred ca nu e in regula cu dorina
  •  
    • 30 mesaje
    22 Iul 2010, 13:19
    0 0
    draga carmen nav...
    parerea mea a fost intotdeauna ca barbatii nu se tin langa tine cu lacrimi si vraji, pe bune...
    nu zic ca nu exista un destin, da' totusi...
    poate ca relatia voastra trece printr-un moment dificil si d'aia cauta o alta...
    barbatii trebuie cuceriti mereu, iar dupa ce au un copil femeile uita sa fie si "sotii", nu doar mame...
    incearca sa te schimbi putin, sa te aranjezi "ca-n vremurile bune", sa pui o rochie noua pe tine, sa dai cu putin ruj, sa-l atragi dinnou...
    daca nu si nu, poate ca e ceva in neregula cu el, poate nu e pregatit sa fie tata si isi ia lumea'n cap, s-au mai vazut cazuri...n-ar fi rau daca in finel ati putea avea o discutie lamuritoare, dar una fara lacrimi si urlete...una matura...sa vedeti daca mai aveti un viitor sau nu impreuna...
    fruntea sus, mai multa incredere in tine
  •  
    • 13 mesaje
    27 Iul 2010, 12:18
    1 4
    pentru AnaKarenina86- te rog da-mi mai multe detalii despre parintele Iorga,ai fost la el?cum a fost?imi poti spune pe privat,mersi
  •  
    • 157 mesaje
    27 Iul 2010, 21:15
    4 0
    Si eu as vrea sa vorbesc cu persoane care au fost la preotul Iorga.
  •  
    • 13 mesaje
    27 Iul 2010, 23:30
    3 0
    sper sa raspunda cineva cat mai repede pentru ca eu doresc sa merg cat mai urgent...
  •  
    • 157 mesaje
    28 Iul 2010, 15:28
    0 0
    Eu am fost o data la preotul Iorga, dar voiam sa vorbesc cu cineva care a fost, sa vad ce parere are.
  •  
    • 1 mesaje
    9 Aug 2010, 21:23
    3 1
    Suflete dragi, va rog din suflet sa nu va duceti la ghicitoare si nici la preoti care deschis cartea ca acestea nu sunt lucruri curate.
    Daca sufletul va este greu cautati-va un duhovnic, spovediti-va de absolut toate pacatele fara rusine, ca sa va fie iertate si ca Dumnezeu sa va poata intarii, apoi tine-ti post si faceti rugaciuni. O sa va dea probabil duhovnicul canon anumite rugaciuni.
    Cel mai important, orice problema ati avea rugati-va la Maica Domnului, spuneti 40 de zile Paraclisul Maicii domnului si nu va lasa neajutate. Rugaciunea, postul si smerenia sunt cele mai bune arme impotriva oricaror lucruri necurate. Veti vedea ca nu veti ramane fara raspuns la rugaciuni.
    E usor sa apelezi la vrajitoare si la preoti care deschid cartea din dorinta de a vedea ca va prevede viitorul sau cine va doreste raul, dar apoi va fi si mai greu pt ca multi demoni abia asteapta sa le faceti loc in viata voastra prin astfel de lucruri.
    Cititi carti duhovnicesti sa vedeti cate minuni pot face rugaciunile si cum ajuta degraba Sfintii la care va rugati. Cititi minulie parintelui Arsenie Boca care era vazator cu duhul si care iti spunea ce pacate ai, cititi despre parintele Paisie din Sf munte Athos, parintele nostru Cleopa si mai sunt f multi.
    Dumnezeu sa va ajute!
  •  
    • 157 mesaje
    10 Aug 2010, 09:35
    3 2
    Oare ajuta rugaciunile??? M-am rugat pana nu am mai putut, dar parca m-as fi rugat sa am toate nenorocirile de pe lume. Eu cred ca sunt cazuri cand nimic pe lumea asta nu te poate ajuta. Nu mai cred in nimic.
  •  
    • 5 mesaje
    10 Aug 2010, 15:12
    10 3
    am deschis si eu un asemenea subiect acum ceva vreme, daca nu mergeam la vrajitoare, nu-l aduceam inapoi.... nu mi se pare o prostie pt ca decat sa fii disperat atata am apelat la cea mai simpla solutie. Dar aveti grija ca majoritatea sunt sarlatane. Cautati prin satele de langa bucuresti sau provincie. Eu am cautat mult pana am gasit. Cred ca in 4 luni am ajuns la toate)
  •  
    • 432 mesaje
    10 Aug 2010, 15:51
    2 2
    "daca nu mergeam la vrajitoare, nu-l aduceam inapoi.... "

    What???? Chiar crezi ca aia ti l-a adus inapoi??

    Ar you serious?

    Te mandresti ca ai fost la vrajitoare?
  •  
    • 5 mesaje
    10 Aug 2010, 16:00
    2 0
    da, nu vad ce a fost rau, acum lucrurile merg in continuare bine!
  •  
    • 432 mesaje
    10 Aug 2010, 16:02
    1 0
    Pai vrajitoarele sunt unealta diavolului..

    Platesti pt asta pana nu mai poti, nu te juca cu asa ceva...

    Pt un barbat....fii serioasa...
  •  
    • 5 mesaje
    10 Aug 2010, 16:07
    2 0
    A trecut mult timp de atunci si lucrurile inca merg bine!
  •  
    • 1336 mesaje
    10 Aug 2010, 16:17
    0 2
    Avand in vedere modul in care l-ai "recucerit",ma intreb daca poti fi sigura pe sentimentele ce ti le poarta.Nu te-ai intrebat ca omul poate chiar nu te mai iubea?poate alt barbat era pt tine,nu el.Ce zice constiinta ta despre ce ai facut pt a-l readuce inapoi?
    Spui ca lucrurile "inca"merg bine!inseamna ca stai cu teama cumva in sufletul tau.
  •  
    • 5 mesaje
    10 Aug 2010, 17:18
    4 3
    Inca este bine pt ca vreau eu. Sunt convinsa ca ma iubeste si nu regret o clipa.
  •  
    • 4132 mesaje
    11 Aug 2010, 07:55
    1 0
    Vrajitoare???........vraji????.....nu am sa inteleg ce fel de viata este asta?
    Nu am sa inteleg cum ii priviti in ochi pe barbatii vostrii???
    As avea multe intrebari,dar mai bine ma abtin,nu cred ca pot sa inteleg explicatiile voastre si nu mi-as dorii sa traiesc asa ceva.
  •  
    • 1 mesaje
    17 Aug 2010, 18:54
    3 0
    buna ziua.te rog spune-mi si mie cum ajung la preotul iorga si daca se poate cand ai fost tu ultima data la el,ca sa stiu daca mai este valabila adresa si nr lui de telefon.multumesc mult si astept o veste de la tine.
  •  
    • 4 mesaje
    19 Oct 2010, 23:32
    0 0
    Buna,
    Mari_na as dori mai multe informati despre preotul Iorga,cand ai fost ultima oara la el,cum a fost si daca s-a adeverit ceva din ce ti-a spus.Trimite-mi ,te rog un PM,astept un raspuns de la tine cat mai repede posibil ,mersi.
  •  
    • 157 mesaje
    21 Oct 2010, 11:57
    2 0
    Eu am fost o data la preotul Iorga, acum un an, insa deocamdata nimic din ceea ce a zis nu s-a adeverit.