Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 4 mesaje
    6 Iun 2014, 23:24
    0 2
    Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????
  •  
    • 4346 mesaje
    6 Iun 2014, 23:38
    2 2
    preotii care deschid cartea fac acelasi lucru ca si vrajitoarele doar ca poarta sutana!!!!
  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:33
    0 0

    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 01:11
  •  
    3 Apr 2015, 20:40
    2 8
    In aceiasi situatie am fost si eu...si am rezolvato cu tamaduitoarea gabriela eram in pragul disperari..vroiam chiar asa imi iau zilele ea ma scos din impasu asta foarte dificil tio recomand cu incredere este o persoana de incredere buna si se vad si rezultatele imediat.. tio recomand 0785660030
  •  
    • 4346 mesaje
    6 Apr 2015, 09:20
    4 3
    anisiacristiana18 said:In aceiasi situatie am fost si eu...si am rezolvato cu tamaduitoarea gabriela eram in pragul disperari..vroiam chiar asa imi iau zilele ea ma scos din impasu asta foarte dificil tio recomand cu incredere este o persoana de incredere buna si se vad si rezultatele imediat.. tio recomand 0785660030

     

     Diavolul te a ajutat imediat....sa vezi si cand o sa si ceara partea!!!!!

  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 13:45
    2 1
    Aceasta Gabriela este din Bucuresti? Cu ce te-a ajutat?Si eu am apelat la asa ceva dar mare graja ca sunt unii care vor doar sa faci reclama si tot este o minciuna. Si eu am fost la cineva dar nu am lasat nr pe forum sau numele acestei persoane.Am sunat ojalá din curiozitate la un nr care l-am gasit pe aici si numai baliverne
  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 13:46
    0 0
    Aceasta Gabriela este din Bucuresti? Cu ce te-a ajutat?Si eu am apelat la asa ceva dar mare graja ca sunt unii care vor doar sa faci reclama si tot este o minciuna. Si eu am fost la cineva dar nu am lasat nr pe forum sau numele acestei persoane.Am sunat ojalá din curiozitate la un nr care l-am gasit pe aici si numai baliverne
  •  
    • 7959 mesaje
    22 Apr 2015, 15:53
    3 1
    lourdes08 said:Aceasta Gabriela este din Bucuresti? Cu ce te-a ajutat?Si eu am apelat la asa ceva dar mare graja ca sunt unii care vor doar sa faci reclama si tot este o minciuna. Si eu am fost la cineva dar nu am lasat nr pe forum sau numele acestei persoane.Am sunat ojalá din curiozitate la un nr care l-am gasit pe aici si numai baliverne

     Mare ti-e gradina, toate sunt minciuni!!! Voi credeti in basme pentru adormit copiii, bine fac astea ca va iau toti banii.

  •  
    • 5 mesaje
    19 Mai 2015, 01:23
    3 0
    Nu apelati la vrajitoare daca nu aveti recomandarea unei cunostinte. Eu am apelat la 3 vrajitoare si m.au pacalit. Am ajuns intr.un final si la o vrajitoare print.o recomandare care m.a ajutat cu adevara. Cele "renumite" au interesul sa.ti ia doar banii chiar daca poate stiu sa faca vraji.
  •  
    • 3765 mesaje
    19 Mai 2015, 09:30
    1 0
    fllavius said:Nu apelati la vrajitoare daca nu aveti recomandarea unei cunostinte. Eu am apelat la 3 vrajitoare si m.au pacalit. Am ajuns intr.un final si la o vrajitoare print.o recomandare care m.a ajutat cu adevara. Cele "renumite" au interesul sa.ti ia doar banii chiar daca poate stiu sa faca vraji.

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

  •  
    • 7959 mesaje
    19 Mai 2015, 19:38
    4 0
    Bre, nu mai consumati alcool, ca va f--e creierul! D-aia va simtiti rau!
  •  
    • 5 mesaje
    22 Mai 2015, 15:59
    0 0

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei
    Acest mesaj a fost editat de către fllavius: 22 Mai 2015, 16:01
  •  
    • 7959 mesaje
    22 Mai 2015, 19:56
    1 0
    Si mai ai, nu? Ca astora le trebuie multi bani, doar se puiaza intr-una, cu ce drac' sa-i creasca?
  •  
    • 7959 mesaje
    23 Mai 2015, 14:01
    0 0
    https://www.youtube.com/watch?v=e4Y00BwNiTI
  •  
    • 3765 mesaje
    23 Mai 2015, 16:50
    0 0
    fllavius said:

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei

     

     

    se simte de la posta ca minti pinochio!

  •  
    • 7959 mesaje
    23 Mai 2015, 17:33
    0 0
    Ce-ai bre cu omul? Cica cine are nasul lung...
  •  
    • 3765 mesaje
    23 Mai 2015, 18:45
    0 0
    White_Storm said:Ce-ai bre cu omul? Cica cine are nasul lung...

     

     

    vrajeli

  •  
    • 1 mesaje
    25 Mai 2015, 00:05
    2 0
    In cazul in care nu stiati.. in Deutronom cap 18 din Biblie scrie..
    ver 9 "După ce vei intra în ţara pe care ţi-o dă Domnul, Dumnezeul tău, să nu te înveţi să faci după urâciunile neamurilor acelora. "
    ver 10 "Să nu fie la tine nimeni care să-şi treacă* pe fiul sau pe fiica lui prin foc, nimeni care să aibă meşteşugul** de ghicitor, de cititor în stele, de vestitor al viitorului, de vrăjitor,"
    ver 11 " de descântător*, nimeni care să întrebe pe cei ce cheamă duhurile sau dau cu ghiocul, nimeni care să întrebe** pe morţi. "
    ver 12 " Căci oricine face aceste lucruri este o urâciune înaintea Domnului şi din pricina* acestor lucruri va izgoni Domnul, Dumnezeul tău, pe aceste neamuri dinaintea ta. "
  •  
    • 5 mesaje
    9 Sep 2015, 19:47
    1 0
    igivansenior said:
    fllavius said:

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei

     

     

    se simte de la posta ca minti pinochio!

     

    Roagate sa nu ai si tu nevoie, sa vezi cati bani cheltui cautand pe cineva sa te ajute.
  •  
    • 5 mesaje
    9 Sep 2015, 20:36
    2 0
    Am sa scriu aici toate vrajitoarele care au pacalit si inselat persoane :
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Melissa Bucuresti
    Vrajitoare Aurelia Ploiesti
    Vrajitoarea Lorena
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Victoria Chitila
    Tamaduitorul Radu Popa
    Tamaduitaorea Alina Lucica Constantin
    Vrajitoarea Vanessa
    Tamaduitorul Miron Valahu
    Tamaduitoarea Ioana Cristina
    Vrajitoarea Rodica Gheorghe
    Tamaduitoarea Silvia
    Vrajitoarea cerasela (ciresica)
    Vrajitoarea Sidonia
    Vrajitoarea Loventa
    Vrajitoarea Maria Craiova
    Vrajitoarea Anastasia
    Repet toate aceste vrajitoare au pacalit persoane, dupa cum reiese din alte pagini cu forum despre vrajitoare.