Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 801 mesaje
    5 Nov 2021, 21:45
    0 1
    Buna seara! Numele meu este Adelina, sunt din Brasov, însă de 4 ani m-am stabilit in Italia. Acum jumătate de an am început sa primesc lovituri grele de la viata, soțul meu m-a înșelat și m-a părăsit, am rămas fără loc de munca și nu stiam ce sa fac. O cunostiinta m-a sfătuit sa incerc sa ma duc la biserica și sa ma rog, am făcut lucrul acesta, după care am început sa caut pe internet cum sa îmi găsesc liniștea și cum sa îmi mearga lucrurile mai bine in viata, am dat peste tot felul de anunțuri cu tămăduitoare, am sunat, însă doamna respectiva mi-a spus ca este greu sa ma ajute și ca nu știe dacă se poate, am găsit alte anunțuri și am tot încercat, însă încercările mele nu au dat roade. Însa, intr-o zi, Dumnezeu m-a binecuvântat și am dat peste numărul de telefon al doamnei Ramona, am sunat-o pe doamna Ramona și am rugat-o sa ma ajute pentru ca eram intr un moment in care suferința mea era mare, i am spus sa ma vindece, dumneaei a descoperit ca eu aveam o problema din trecut. Dumnezeu chiar m-a binecuvântat, doamna Ramona m-a ajutat, in 3 săptămâni mi-a rezolvat toate probleme, nu mi venea sa cred, eram atat de fericita, după o lupta pe care am dus o, doamna Ramona m-a ajutat sa înving. Soțul meu s-a întors acasa, l-am iertat, ma inteleg foarte bine acum cu el, iar cât despre cariera mea, parca mi-a batut norocul la usa, văzusem un anunț pe internet cu Angajari pentru personal in aeroport la o linie aeriana, m-am dus la interviu, fără foarte multe asteptari, însă m-au angajat. Deja am câteva luni de când am acest loc de munca și sunt foarte bucuroasa. Mii de mulțumiri Doamnei Ramona, dumneaei mi-a schimbat viata. Când nimeni nu m-a ajutat, doar Doamna Ramona a putut sa o facă, o recomand cu drag și ii multumesc cu fiecare ocazie pentru tot binele făcut. Contact doamna Ramona: +40 (726) 992 177 și +40 (767) 611 052
    Acest mesaj a fost editat de către Andreea0202: 5 Nov 2021, 21:46
  •  
    • 11 mesaje
    21 Nov 2021, 10:26
    1 0
    Mihaela1249 said:
    MarcuGeorgiana1976 said:buna. eu cunosc o doamna care ghiceste in tarot prin telefon, pentru o suma derizorie avand in vedere ca-ti spune destul de multe.Aduce persoana iubita inapoi. merita sa incercati. nu este o excroaca.
    Daca doriti puteti sa o contactati la tel.; 0736.123.137

     

     

  •  
    • 76 mesaje
    16 Ian 2022, 21:39
    1 0
    Iness12 said:
    AventurieroticeIasi said:Au fost cazuri cand erau bune la carti, dar nu aveau nicio treaba cu facutul farmecelor, asa ca nu va mai luati dupa treaba cu cartile! Poate sa fie buna la carti si sa nu stie sa faca nimic! Cele mai bune sunt babele de la tara, alea care stiau sa faca, nu tigancile astea borate!

     

    Aveți perfecta dreptate, dar unde mai găsești babe la țară?

     

  •  
    • 76 mesaje
    16 Feb 2022, 21:13
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    8 Mar 2022, 17:28
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    8 Mar 2022, 18:08
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    18 Mar 2022, 20:37
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 100 mesaje
    20 Mar 2022, 13:45
    0 0
    Pentru citiri in Tarot si sau Lenormand... 0733832678, Viviana.
  •  
    • 76 mesaje
    16 Apr 2022, 23:03
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    16 Apr 2022, 23:04
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 801 mesaje
    27 Apr 2022, 14:21
    1 1
    O recomand pe doamna Ramona Contact doamna Ramona whatsapp: +40 (767) 611 052 +40 (726) 992 177
  •  
    • 76 mesaje
    4 Mai 2022, 21:48
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    4 Mai 2022, 21:51
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    12 Iun 2022, 13:22
    0 0
    Mati89 said:
    Astridgeorgescu said:
    fllavius said:Am sa scriu aici toate vrajitoarele care au pacalit si inselat persoane :
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Melissa Bucuresti
    Vrajitoare Aurelia Ploiesti
    Vrajitoarea Lorena
    Vrajitoare Mercedesa Craiova
    Vrajitoarea Victoria Chitila
    Tamaduitorul Radu Popa
    Tamaduitaorea Alina Lucica Constantin
    Vrajitoarea Vanessa
    Tamaduitorul Miron Valahu
    Tamaduitoarea Ioana Cristina
    Vrajitoarea Rodica Gheorghe
    Tamaduitoarea Silvia
    Vrajitoarea cerasela (ciresica)
    Vrajitoarea Sidonia
    Vrajitoarea Loventa
    Vrajitoarea Maria Craiova
    Vrajitoarea Anastasia
    Repet toate aceste vrajitoare au pacalit persoane, dupa cum reiese din alte pagini cu forum despre vrajitoare.

     

    Iti las emailul meu si multumesc daca ma poti indruma inspre unde ai gasit tu ajutor: astridgeorgescu@yahoo.com

     

    La caee se adauga SIMONA DIN BACAU ALEXA ALE VRAJITOAREA ECATERINA!

     

  •  
    • 76 mesaje
    1 Iul 2022, 23:05
    0 0
    Lili01 said:
    Lavinia101 said:am deschis si eu un asemenea subiect acum ceva vreme, daca nu mergeam la vrajitoare, nu-l aduceam inapoi.... nu mi se pare o prostie pt ca decat sa fii disperat atata am apelat la cea mai simpla solutie. Dar aveti grija ca majoritatea sunt sarlatane. Cautati prin satele de langa bucuresti sau provincie. Eu am cautat mult pana am gasit. Cred ca in 4 luni am ajuns la toate)

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2022, 13:17
    3 0
    Boss98 said:
    Michellaio said:Buna la toata lumea, vroiam sa va povestesc experienza mea, anul trecut sora mea a apelat la mai multe vrajitoare avand probleme in casa cu barbatul, el bea foarte mult si o batea, noi suntem toti in italia si din prietenie in prietenie a gasit o romanca care este foarte reservata in acest domeniu i sa facut mila de sora mea si ia spus ca o ajuta, din cate imi amintesc dupa exact 9 zile, cumnatul meu parca era un inger, care si acum nu vrea sa mai auda de bautura, toate bune la locul lor, acum 3 luni eu mam desoartit de al meu dupa 6 ani, a plecat zicandu-mi ca nu mai simte nimic pentru mine si ca Nu are rost sa continuam... Imi adusesem aminte de doamna asta cu sora mea si I-am povestit tot pentru ca eram intro situatie foarte urata, doamna cu chiu cu vai dupa rugamintele mele sa decis sa ma ajute. 9 zile dupa inceputul ritualului facut impreuna cu dansa, omul meu sa intors sa imi ceara iertare iar acum sunt 3 luni in care nu ne lipseste absolut nimic!! Sunt foarte fericita! Doamna aceasta este foarte tacuta si rezervata cu aceste lucruri, din cate am inteles nu face la toata lumea. Dar in ritualuri va jur ca mi se faxea pielea gainii, se schimba complet la fata.. Tremura... O persoana serioasa si cum se cade!

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    2 Iul 2022, 13:18
    0 0
    Buna,ai putea sa imi faci legatura cu acea doamna?
  •  
    • 76 mesaje
    3 Aug 2022, 22:43
    0 0
    andrei7676 said:
    AventurieroticeIasi said:

     

     

  •  
    • 801 mesaje
    4 Aug 2022, 09:17
    0 0
    Doamne ajuta! Dacă ați întâmpinat probleme in viata, dacă simțiți ca nimic nu merge cum va doriți, dacă simțiți ca nu va găsiți dragostea, dacă lucrurile pe care vi le propuneți nu va reusesc, dacă doriți sa fiți împliniți, atat din punct de vedere sentimental, cât și financiar, dacă doriti sa va atingeți telurile și dorintele, nu ezitați sa o contactați pe Doamna Ramona. Dumneaei a fost inzestrata de bunul Dumnezeu cu harul, dumneaei va poate oferi sprijinul și ajutorul. O recomand cu drag! O puteți contacta la următoarele numere de telefon pe whatsapp: Contact doamna Ramona: 0040767611052 0040742732526
  •  
    • 76 mesaje
    2 Oct 2022, 20:04
    0 0
    Soniasima said:Buna,ai putea sa imi faci legatura cu acea doamna?