Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 76 mesaje
    2 Oct 2022, 20:05
    0 0
    Soniasima said:Buna,ai putea sa imi faci legatura cu acea doamna?

     

  •  
    • 801 mesaje
    4 Oct 2022, 12:36
    1 3

    Doamne ajuta! Dacă ați întâmpinat probleme in viata, dacă simțiți ca nimic nu merge cum va doriți, dacă simțiți ca nu va găsiți dragostea, dacă lucrurile pe care vi le propuneți nu va reusesc, dacă doriți sa fiți împliniți, atat din punct de vedere sentimental, cât și financiar, dacă doriti sa va atingeți telurile și dorintele, nu ezitați sa o contactați pe Doamna Ramona. Dumneaei a fost inzestrata de bunul Dumnezeu cu harul, dumneaei va poate oferi sprijinul și ajutorul. 

    O recomand cu drag! O puteți contacta la următoarele numere de telefon pe whatsapp: 

    Contact doamna Ramona:

    0040767611052

    0040742732526

  •  
    • 76 mesaje
    7 Oct 2022, 19:30
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    7 Oct 2022, 19:32
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    7 Oct 2022, 19:46
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 7 mesaje
    19 Oct 2022, 13:52
    0 0
    Buna ziua ,caut o vrajitoare serioasa si buna . Ma poate ajuta cineva ? Multumesc.
  •  
    • 7 mesaje
    19 Oct 2022, 14:05
    0 1
    Soniasima said:
    Boss98 said:
    Michellaio said:Buna la toata lumea, vroiam sa va povestesc experienza mea, anul trecut sora mea a apelat la mai multe vrajitoare avand probleme in casa cu barbatul, el bea foarte mult si o batea, noi suntem toti in italia si din prietenie in prietenie a gasit o romanca care este foarte reservata in acest domeniu i sa facut mila de sora mea si ia spus ca o ajuta, din cate imi amintesc dupa exact 9 zile, cumnatul meu parca era un inger, care si acum nu vrea sa mai auda de bautura, toate bune la locul lor, acum 3 luni eu mam desoartit de al meu dupa 6 ani, a plecat zicandu-mi ca nu mai simte nimic pentru mine si ca Nu are rost sa continuam... Imi adusesem aminte de doamna asta cu sora mea si I-am povestit tot pentru ca eram intro situatie foarte urata, doamna cu chiu cu vai dupa rugamintele mele sa decis sa ma ajute. 9 zile dupa inceputul ritualului facut impreuna cu dansa, omul meu sa intors sa imi ceara iertare iar acum sunt 3 luni in care nu ne lipseste absolut nimic!! Sunt foarte fericita! Doamna aceasta este foarte tacuta si rezervata cu aceste lucruri, din cate am inteles nu face la toata lumea. Dar in ritualuri va jur ca mi se faxea pielea gainii, se schimba complet la fata.. Tremura... O persoana serioasa si cum se cade!

     

     

     

  •  
    • 7 mesaje
    19 Oct 2022, 14:07
    3 0
    Buna,ai putea sa imi faci legatura cu doamna aceea?Te rog.
  •  
    • 7 mesaje
    19 Oct 2022, 14:08
    1 1
    Soniasima said:
    Boss98 said:
    Michellaio said:Buna la toata lumea, vroiam sa va povestesc experienza mea, anul trecut sora mea a apelat la mai multe vrajitoare avand probleme in casa cu barbatul, el bea foarte mult si o batea, noi suntem toti in italia si din prietenie in prietenie a gasit o romanca care este foarte reservata in acest domeniu i sa facut mila de sora mea si ia spus ca o ajuta, din cate imi amintesc dupa exact 9 zile, cumnatul meu parca era un inger, care si acum nu vrea sa mai auda de bautura, toate bune la locul lor, acum 3 luni eu mam desoartit de al meu dupa 6 ani, a plecat zicandu-mi ca nu mai simte nimic pentru mine si ca Nu are rost sa continuam... Imi adusesem aminte de doamna asta cu sora mea si I-am povestit tot pentru ca eram intro situatie foarte urata, doamna cu chiu cu vai dupa rugamintele mele sa decis sa ma ajute. 9 zile dupa inceputul ritualului facut impreuna cu dansa, omul meu sa intors sa imi ceara iertare iar acum sunt 3 luni in care nu ne lipseste absolut nimic!! Sunt foarte fericita! Doamna aceasta este foarte tacuta si rezervata cu aceste lucruri, din cate am inteles nu face la toata lumea. Dar in ritualuri va jur ca mi se faxea pielea gainii, se schimba complet la fata.. Tremura... O persoana serioasa si cum se cade!

     

     

     

  •  
    • 7 mesaje
    19 Oct 2022, 20:04
    0 3
    Ela69 said:
    Soniasima said:
    Boss98 said:
    Michellaio said:Buna la toata lumea, vroiam sa va povestesc experienza mea, anul trecut sora mea a apelat la mai multe vrajitoare avand probleme in casa cu barbatul, el bea foarte mult si o batea, noi suntem toti in italia si din prietenie in prietenie a gasit o romanca care este foarte reservata in acest domeniu i sa facut mila de sora mea si ia spus ca o ajuta, din cate imi amintesc dupa exact 9 zile, cumnatul meu parca era un inger, care si acum nu vrea sa mai auda de bautura, toate bune la locul lor, acum 3 luni eu mam desoartit de al meu dupa 6 ani, a plecat zicandu-mi ca nu mai simte nimic pentru mine si ca Nu are rost sa continuam... Imi adusesem aminte de doamna asta cu sora mea si I-am povestit tot pentru ca eram intro situatie foarte urata, doamna cu chiu cu vai dupa rugamintele mele sa decis sa ma ajute. 9 zile dupa inceputul ritualului facut impreuna cu dansa, omul meu sa intors sa imi ceara iertare iar acum sunt 3 luni in care nu ne lipseste absolut nimic!! Sunt foarte fericita! Doamna aceasta este foarte tacuta si rezervata cu aceste lucruri, din cate am inteles nu face la toata lumea. Dar in ritualuri va jur ca mi se faxea pielea gainii, se schimba complet la fata.. Tremura... O persoana serioasa si cum se cade!

     

     

     

     

  •  
    • 7 mesaje
    19 Oct 2022, 20:06
    0 0
    Buna seara ,ai putea sa imi faci legatura cu aceasta doamna ,te rog. Multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    21 Dec 2022, 20:11
    1 0
    anna19821 said:

     Majoritatea sunt sarlatance. daca vrei sa mergi la cineva care e de incredere si nu iti spune prosti incearca la florin reiki healer , asa il gasesti pe facebook. eu una singura am ramas uluita cand am vazut cum apar acele cruci pe mana. plus ca ma ajutat si in problema mea dar si cu sfaturi. 

     

    Mie mi se cam pare ca dvs sunteti acest florin si doriti sa mai atrageti niste naivi ca sa ii mai fraieriti de bani. Eu am fost una dintre ele. Domnul a facut testul minune si culmea chiar i-a iesit ca o sa functioneze.Pfff Luni de zile m-a amagit, aprins peste 900 de lumanari, de bani nu mai zic. Investitii duble ii spunea pentru rezultat rapid. De toata jena ca am fost inrr-o situatie atar de disperata sa cred in astfel de sarlatani. Nu apelati la el, e un mare mincinos. Azi zice una, maine alta. El n-a avut niciodata un esec cand testul arata ca exista sansa. Asa imi spunea... nu cred ca sunt singura, dar ma mir cum nimeni altcineva nu comenteaza de acest sarlatan. Trebuia sa imi dau seama oricum, nu exista macar 1 comentariu pozitiv pe pagina lui.
    Acest mesaj a fost editat de către Lana222: 21 Dec 2022, 20:15
  •  
    • 2 mesaje
    21 Dec 2022, 20:13
    0 0
    anna19821 said:

     Majoritatea sunt sarlatance. daca vrei sa mergi la cineva care e de incredere si nu iti spune prosti incearca la florin reiki healer , asa il gasesti pe facebook. eu una singura am ramas uluita cand am vazut cum apar acele cruci pe mana. plus ca ma ajutat si in problema mea dar si cu sfaturi. 

     

    Cat de mincinos si avid de bani poti sa fii sa iti faci singur reclama?
  •  
    • 76 mesaje
    24 Ian 2023, 21:15
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 3 mesaje
    20 Feb 2023, 11:14
    0 0
    andrei7676 said:
    Soniasima said:Buna,ai putea sa imi faci legatura cu acea doamna?

     

     

  •  
    • 76 mesaje
    6 Mai 2023, 22:41
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 1 mesaje
    7 Mai 2023, 11:50
    0 1
    evaclub09 said:Buna ziua, tuturor celor de pe acest grup! Am rascolit internetul si am luat cateva tepe pana sa gasesc aceasta persoana de pe un alt forum, aproape ca imi pierdusem speranta ca as putea sa-mi recuperez sotul din mrejele amantei, dar cu ajutorul magiei negre, desi multi se tem de ea, eu chiar nu am avut nimic dupa ce am practicat acel ritual pe care mi l-a dat sa-l fac! Din cate stiti si voi luna martie e luna in care se fac cele mai puternice vraji, iar vrajitoarele adevarate sunt active in aceasta perioada! Contul e Cristina Popescu si il gasiti in cei 700 si ceva de membri ai grupului de pe Facebook: Vrajitoare clarvazatoare tamaduitoare farmece si vraji  sau puteti da copy-paste la https://www.facebook.com/cristina.popescu01 si acesta e contul unde puteti discuta cu persoana de contact care tine legatura cu o doamna in varsta de la tara ce practica magia neagra, pretul e unul modic as putea spune, in comparatie cu hoatele care nu se apropie fara 200 de euro. Mi-a rezolvat problema si m-am gandit sa impartasesc experienta mea cu voi. Nu ma pretez la comentarii rautacioase si nu voi raspunde la mesaje care vor avea ca scop aruncarea cu noroi in mine sau in persoana la care am apelat, pt ca stiu ca vor fi "vrajitoare" care intra pe forum ca sa strice imaginea altora numai sa elimine concurenta!

     

  •  
    • 3 mesaje
    25 Iun 2023, 16:29
    0 2
    anisiacristiana18 said:In aceiasi situatie am fost si eu...si am rezolvato cu tamaduitoarea gabriela eram in pragul disperari..vroiam chiar asa imi iau zilele ea ma scos din impasu asta foarte dificil tio recomand cu incredere este o persoana de incredere buna si se vad si rezultatele imediat.. tio recomand 0785660030

     

  •  
    • 3 mesaje
    25 Iun 2023, 16:31
    0 2
    SOFiA_198hdh said:
    anisiacristiana18 said:In aceiasi situatie am fost si eu...si am rezolvato cu tamaduitoarea gabriela eram in pragul disperari..vroiam chiar asa imi iau zilele ea ma scos din impasu asta foarte dificil tio recomand cu incredere este o persoana de incredere buna si se vad si rezultatele imediat.. tio recomand 0785660030

     

     

  •  
    • 3 mesaje
    25 Iun 2023, 16:33
    1 2
    anisiacristiana18 said:In aceiasi situatie am fost si eu...si am rezolvato cu tamaduitoarea gabriela eram in pragul disperari..vroiam chiar asa imi iau zilele ea ma scos din impasu asta foarte dificil tio recomand cu incredere este o persoana de incredere buna si se vad si rezultatele imediat.. tio recomand 0785660030