Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 100 mesaje
    27 Iun 2023, 07:41
    0 0
    Buna dimineata Eu nu sunt vrajitoare, doar citesc lamelele (care inseamna 《cartile》) de Tarot, si imi place sa ajut omul aflat in impas, sa indrum oamenii si sa ii sfatuiesc. Daca ai nevoie de o consiliere si sa simti ca este cineva care iti poate fi alaturi si a te asculta cu adevarat, sau pur si simplu ai nevoie de o citire, ma poti suna la nr de telefon 0733832678.
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Iul 2023, 10:45
  •  
    • 100 mesaje
    10 Iul 2023, 10:42
    0 0
    0733832678
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Iul 2023, 10:43
  •  
    • 1 mesaje
    17 Sep 2023, 10:28
    0 0
    Lilia12 said:
    Claudita01 said:
    cryshot said:Claudita01 am nevoie de ajutorul tau te rog.
    Locuiesc in state si anul trecut in noiembrie a fost difuzat aici un documentar despre religii,magii blesteme etc.Invitat a fost Morgan Freeman.Acesta a dat exemplu pe o colega si buna prietena actrita care avea mari problema.Aceasta a umblat peste tot sa isi rezolve problemele,samani,vrajitori etc dar toti o trimiteau la o persoana din Romania care ar fi capabila sa rezolve problema.Din cate am inteles tipul e foarte tanar,sarac si anonim pentru multi.Din spusele lui el atrage raul,blestemele,vrajile asupra lui ceea ce duce la purificarea sufletului tau si astfel te scapa pe tine de probleme.Aici unde locuiesc se vorbeste mult despre el.M-am interesat foarte mult despre el si toate drumurile ajung la o persoana din Galati si cred cu tarie ca este acea persoana de care vorbesti tu.Asa ca te implor ajuta-ma cu o adresa de email sau nr de telefon este ceva urgent.Multumesc mult

     

    Da draga mea despre el este vorba.Iti dau mesaj acum cu adresa lui de email.Sper sa iti raspunda si sa te ajute. 

     

     Buna imi poti da si mie adresa de contact al acestei persoane? 


    Acest mesaj a fost editat de către Delia4: 17 Sep 2023, 10:29
  •  
    • 8 mesaje
    21 Sep 2023, 14:46
    0 3
    Ela69 said:Buna ziua ,caut o vrajitoare serioasa si buna . Ma poate ajuta cineva ? Multumesc.

     

    Înainte de a face greșeala să te încrezi în toate reclamele oarbe, ai putea încerca să mergi la un vrăjitor legit care are costuri și rezultate fixe. Poți încerca aici: +40 734 959 315
  •  
    • 2 mesaje
    24 Ian 2024, 09:59
    1 0
    andrei7676 said:
    Boss98 said:
    Boss98 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    24 Ian 2024, 14:36
    0 0
    andrei7676 said:
    andrei7676 said:
    iar_igivansenior said:
    Anemia said:
    Noel3 said:ma poate ajuta cineva cu o vrajitoare.. am luat doua tepe pana acum.. va rog frumos

     

    Și eu caut o persoana care se pricepe sa ajute într-adevăr. Ceva sfaturi?

     

     

    Si dupa doua tepe, tot nu te-ai invatat minte?