Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 57 mesaje
    1 Dec 2009, 14:42
    1 1
    la vrajitoare ? EXISTA asa ceva ? ?
  •  
    • 99 mesaje
    17 Ian 2010, 20:45
    9 1
    Buna am dat de o persoana recomandata de cineva care am fost foarte multumita de ea tipa face clarviziune costa 50 ron dar ma pus in garda de foarte multe lucruri care s-au adeverit si ma ajutat sa ies din ele pentru ca am stiut dinainte de la ea si m-am aparat plus ca te mai invata si altele eu iam pus banii in cont si am stabilit ora si ziua cand sa putem vorbi am fost foarte multumita daca am vreo problema si nu am banii atunci a fost draguta si tot ma ajutat asta am apreciat la ea dar prima data iam platit daca te intereseaza iti las id ei mateialina69
  •  
    • 5 mesaje
    19 Ian 2010, 23:16
    8 0
    Draga mea , spune-mi te rog dak s-au adeverit cele spuse de preot: divortul surorii tale si moartea timpurie a tatalui tau? Mie acest preot mi-a fost recomandat cu multa caldura de cineva, insa nu am reusit sa ajung la el, eu sunt din suceava iar el se afla in bucuresti.
  •  
    • 5 mesaje
    23 Ian 2010, 00:14
    3 1
    Liliana, pers recomandata de tine nu se mai ocupa cu clarviziunea....a zis ca e pacat cand am sunat-o.
  •  
    • 39 mesaje
    23 Ian 2010, 12:21
    1 1
    EU AM VB cu alina, persoana recomandata de liliana, mi-a zis numai de bine, mi-a zis sa ma duc si la biserica si sa spun si 2 acatiste.
  •  
    • 967 mesaje
    26 Ian 2010, 01:31
    2 3
    Ai dreptate, e vrajit,de o femeie putin mai tanara care i-a facut ochi dulci.
    Tot vraja se numeste.
  •  
    • 1890 mesaje
    28 Ian 2010, 09:50
    2 1
    Lasati-o moarta cu reiki, parapsihologia si vraji in miez de noapte. Chiar nu poti sa pui genunchii jos si sa te rogi cu lacrimi la Maica Domnului? Chiar nu poti sa chemi un preot sa-ti faca o sfestanie? Chiar nu poti sa dai un acatist la biserica? Chiar nu poti sa citesti in fiecare seara Paraclisul Maicii Domnului si sa ai candela aprinsa? Fiecaruia i se va da dupa credinta sa. Repede la vrajitoare, poate o sa-ti ia si ce mai ai!
  •  
    • 1 mesaje
    3 Mai 2010, 09:09
    3 0
    buna,ai gasit o vrajitoare care sa te ajute?am si eu o problema asemanatoare cu a ta si vreau sa merg la una.daca ma poti ajuta cu un sfat iti multumesc mult.
  •  
    • 293 mesaje
    1 Iun 2010, 12:27
    4 0
    AnaKerenina, ai ajuns pana la urma la preotul Iorga Ionel?
  •  
    • 2436 mesaje
    2 Iun 2010, 14:57
    2 0
    Chiar asa de mult credeti in vrajitoare?
    Nu mai exista biserici, nu mai sunt rugaciuni, nu mai sunt preoti?

    Citeste: Paraclisul Maicii Domnului, Acatistul Maicii Domnului, Acatistul Sf. Ciprian, exista si biserica unde sunt moastele sfantului, mergi si te roaga, da acatiste, mergi la masluri, mergi la Sf. Liturghie duminica, incearca sa tii post, lunea, miercurea si vinerea, fa sfestanie, dar mai presus de toate...roaga-te din inima.

    Fiecare avem in viata niste praguri de trecut, si doar cu ajutorul lui Dumnezeu le putem trece.

    Sincer, nu cred in vrajitoare doar in Dumnezeu si in rugaciune.
  •  
    • 157 mesaje
    2 Iun 2010, 16:42
    1 2
    As vrea sa vorbesc cu cineva care a fost la preotul Iorga.
  •  
    • 3 mesaje
    2 Iun 2010, 21:33
    14 0
    Eu am fost la preotul iorga de mai multe ori. Ti-am lasat un PM
  •  
    • 293 mesaje
    3 Iun 2010, 16:03
    6 3
    Mari_na, te rog sa-mi trimiti si mie un PM, ma intereseaza si pe mine preotul Iorga. Multumesc frumos.
  •  
    • 3 mesaje
    28 Iun 2010, 15:27
    4 2
    buna,as dori sa iti recomand si eu pe cineva daca imi permiti,este vorba despre doamna dorina este o doamna din bistrita,este parapsiholog si clarvazatoare,este o doamna care ma ajutat sa imi aduc iubitul inapoi si mi-a ajutat mult familia,mie dansa mi-a fost recomandata de catre o prietena care apelase la ea iar acum ti-o recomand eu tie,nr dansei:0363566255
  •  
    • 3 mesaje
    28 Iun 2010, 15:34
    0 6
    cine vrea sa ma intrebe ceva despre doamna dorina sa intre pe id meu:oanaroxypapusica
    multa sanatate
  •  
    • 2784 mesaje
    28 Iun 2010, 15:38
    2 0
    Bistrita Nasaud?
    Cam departe.
  •  
    • 3036 mesaje
    28 Iun 2010, 23:51
    4 1
    termina cu prostiile...

    dupa ce ca te inseala barbatul vrei sa ramai si fara bani?

    pai daca vrajitoarele si popii ar fi in stare sa rezolve situatiile de genul asta, de ce mai exista familii destramate?

    fii fata desteapta si adu-ti singura barbatul inapoi. de fapt, esti singura care chiar POATE sa faca lucrul asta.
  •  
    • 2791 mesaje
    29 Iun 2010, 00:09
    2 1
    cata naivitate...
    la disperare credeti orice...
  •  
    • 262 mesaje
    4 Iul 2010, 15:43
    1 0
    medion,din pacate se pare ca da!
  •  
    • 11 mesaje
    7 Iul 2010, 16:28
    1 3
    mare pacat ca te consumi astfel.are pe altcineva asta e,mergi de schimba ceva la tine.coafura ,machiaj,haine,etc.incerca sa vezi ce-i place la cealalta ,vezi cei lipseste lui.poate faptul ca ai un copilas te preocupa atat incat nu mai ai timpul de altadata pt el.fie vorba intre noi barbati sunt nisti copii toata viata,nu-l cicali ,si fa-te un pic indiferenta ,nu arata ca mori de teama ca ilpierzi ,o sa-si puna el intrebari. mergi la orce biserica si te roaga.mergi la masluri ,daca nu poti trimite biletele .roaga-te la DUMNEZEU sa -ti lumineze calea si mintea ,poate e doar o obsesie de a ta,