Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 9 mesaje
    26 Apr 2021, 18:06
    0 0
    ☺️
    Acest mesaj a fost editat de către evaclub09: 4 Aug 2021, 17:53
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mai 2021, 15:12
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 9 mesaje
    4 Mai 2021, 22:13
    0 0
    Lavande21 said:Claudita,
    trimite-mi si mie in privat email ul domnului din Galati.
    Multumesc !

     

  •  
    • 76 mesaje
    7 Mai 2021, 17:52
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 76 mesaje
    20 Mai 2021, 15:58
    0 0
    evaclub09 said:
    evaclub09 said:
    evaclub09 said:
    evaclub09 said:
    Veravera1925 said:
    evaclub09 said:
    evaclub09 said:Buna ziua, tuturor celor de pe acest grup! Am rascolit internetul si am luat cateva tepe pana sa gasesc aceasta persoana de pe un alt forum, aproape ca imi pierdusem speranta ca as putea sa-mi recuperez sotul din mrejele amantei, dar cu ajutorul magiei negre, desi multi se tem de ea, eu chiar nu am avut nimic dupa ce am practicat acel ritual pe care mi l-a dat sa-l fac! Din cate se stie, luna martie e luna in care se fac cele mai puternice vraji, dar si in posturi, doar vrajitoarele adevarate sunt active in aceasta perioada! Contul de Facebook e Popescu Cris (Magic) sau puteti da copy-paste la https://m.facebook.com/cristina.popescu01?tsid=0.803911716346612&source=result  si acesta e contul unde puteti discuta cu persoana de contact care tine legatura cu o doamna in varsta de la tara ce practica magia neagra, pretul e unul modic as putea spune, in comparatie cu hoatele care nu se apropie fara 200 de euro. Mi-a rezolvat problema si m-am gandit sa impartasesc experienta mea cu voi. Nu ma pretez la comentarii rautacioase si nu voi raspunde la mesaje care vor avea ca scop aruncarea cu noroi in mine sau in persoana la care am apelat, pt ca stiu ca vor fi "vrajitoare" care intra pe forum ca sa strice imaginea altora numai sa elimine concurenta!

     

     

     

     

     

     

    Sa aveti o saptamana de post cat mai ușoară! Sărbători binecuvântate tuturor! Multă sănătate!

     

  •  
    • 3 mesaje
    5 Iun 2021, 21:19
    2 0
    Buna ziua tuturor si Eu caut o vrajitoare buna si serioasa Casa Ma ajuta la o Probleme enorma cine poate sa îmi regomanda o femeie serioasa sa îmi schrie .
  •  
    • 3 mesaje
    6 Iun 2021, 19:58
    0 0
    igivansenior said:
    fllavius said:

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei

     

     

    se simte de la posta ca minti pinochio!

     

  •  
    • 76 mesaje
    18 Iun 2021, 20:03
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 76 mesaje
    1 Aug 2021, 21:04
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 5 mesaje
    3 Aug 2021, 12:04
    1 0
    Recomand Adriana - 0721920404
  •  
    • 6 mesaje
    6 Aug 2021, 16:10
    0 0
    Eu pentru Tarot o recomand pe Viviana din suflet pentru ca tot ce mi-a spus s-a întâmplat, este chiar foarte buna in ceea ce face, are har pentru asta cu adevarat, și e un om cald care te ajuta din suflet. Bisous pour ma Cherie Viviana
  •  
    • 76 mesaje
    10 Aug 2021, 20:26
    0 0
    Boss98 said:
    Boss98 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

     

  •  
    • 76 mesaje
    18 Sep 2021, 22:23
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 3 mesaje
    24 Sep 2021, 17:57
    0 0
    cryshot said:Esti departe tare..dar nu conteaza

     

    Te rog imi dai si mie numarul?
  •  
    • 76 mesaje
    1 Oct 2021, 18:41
    0 1
    andrei7676 said:
    Boss98 said:
    Boss98 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    5 Oct 2021, 13:36
    1 1
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

  •  
    • 2 mesaje
    5 Oct 2021, 13:44
    0 1
    Brianna_ said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

  •  
    • 76 mesaje
    22 Oct 2021, 18:07
    0 0
    AventurieroticeIasi said:

     

  •  
    • 5 mesaje
    25 Oct 2021, 21:45
    0 1
    jennifer2 said:
    Mati89 said:Am găsit o vrăjitoare bună Este o doamna care are un har deosebit Nu e țigancă și lucreaza și online Dacă aveți nevoie va las numărul de telefon 0755 492 917-Ioana

     V-am lasat un mesaj...Verifica-ti Inbox.

     

  •  
    • 801 mesaje
    5 Nov 2021, 21:43
    0 1
    Doamna Ramona m-a ajutat pe mine, îți las numărul dumneaei de telefon +40 (767) 611 052 și +40 (726) 992 177. Crede-ma ca am trecut prin aceleași lucruri ca tine și numai dumneaei a putut sa ma ajute. Cu drag ți-o recomand