Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 45 mesaje
    4 Mar 2012, 16:33
    1 0
    athenais said:

    Tampite mai sunteti unele dintre voi.. deaia nu va ajuta Dumnezeu ca umblati cu tot felul de prostii din lipsa de ocupatie..

     

  •  
    • 9728 mesaje
    4 Mar 2012, 19:58
    1 1
    ... si  nu ti-e frica, daca te vrajeste astfel incat sa-i dai bani din ce in ce mai multi, fara sa ridice un deget pentru ei?

     
    Acest mesaj a fost editat de către cafe_au_lait: 4 Mar 2012, 22:31
  •  
    • 1 mesaje
    24 Nov 2012, 21:11
    2 2
    AnaKarenina86 said:Draga mea , spune-mi te rog dak s-au adeverit cele spuse de preot: divortul surorii tale si moartea timpurie a tatalui tau? Mie acest preot mi-a fost recomandat cu multa caldura de cineva, insa nu am reusit sa ajung la el, eu sunt din suceava iar el se afla in bucuresti.

     

  •  
    • 39 mesaje
    24 Nov 2012, 21:41
    0 0
    Nu e un preot asa de bun iti spun eu sigur.Preotul de la manastirea cotmeana din pitesti Ioasaf buiciuc este ffffffffff bun.Are darul claviziunii nu ghiceste in stele s-au carti sfinte
  •  
    • 143 mesaje
    25 Nov 2012, 14:53
    0 0
    Femeilor nu mai cautati la ghicitori vrajitori etc il miniati pe D-zeu.... la preoti cu har se duc doar cei in necaz sau care au probleme gen vine dracu si le face probleme... Iar cit despre cei care cautati sa aflati viitoru faceti pacate foarte mari de aia va si bate D-zeu ca tot cautati vraji vrajitoare ghicitoare ghicitori. Capu la rugaciune nu va duce la mers la biserica nici atit. Stati ca plosnitele duminica si mincati cacat la o cafea in loc sa mergeti la biserica sa va smeriti. Barfa rautatea si invidia nu va mai lasa gindirea limpede..... Cind veti da piept cu problemele atunci veti uri pe D-zeu. ca doar el e vinovat ca voi sunteti infecti in creer si cautati tot felu de porcarii in viata..... 
    OAMENI BUNI NU MAI CAUTATI SA AFLATI VIITORU CA FACETI PACATE MARI...  plus ca ajungeti pe mina la diavol si greu tare veti mai scapa de el bafta si sa auzim numai de bine  
  •  
    • 9 mesaje
    2 Mar 2013, 00:52
    0 0
    pentru CONSTANTA imi recomanda cineva?o ghicitoare?
  •  
    • 1 mesaje
    26 Dec 2013, 21:33
    0 1
    salut!am si eu o problema si as avea nevoie de o pers sa ma ajute,nu stiu unde sa caut,sunt disperata,am mers si la biserici si tot dar nu s-a rez nimic,te rog lavinia 101 putem vb pe mess,sau cineva serios sa ma ajute!
  •  
    • 1 mesaje
    4 Ian 2014, 12:05
    1 0
    eu am fost preotul iorga ionel anul trecut. Deocamdata nu s-a adeverit ceea ce a spus dar mi-a spus lucruri pe care nu avea de unde sa le stie( spre exemplu profesia tatalui meu). Cei care ati fost la dansul ce parere aveti despre ce v-a spus? toate raspunsurile celor care au fost vad ca au fost lasate pe PM...daca se poate un raspuns si pentru mine...multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    5 Ian 2014, 02:48
    0 2
    Lavinia101 said:am deschis si eu un asemenea subiect acum ceva vreme, daca nu mergeam la vrajitoare, nu-l aduceam inapoi.... nu mi se pare o prostie pt ca decat sa fii disperat atata am apelat la cea mai simpla solutie. Dar aveti grija ca majoritatea sunt sarlatane. Cautati prin satele de langa bucuresti sau provincie. Eu am cautat mult pana am gasit. Cred ca in 4 luni am ajuns la toate)

     

  •  
    • 2 mesaje
    5 Ian 2014, 02:54
    0 0
    buna fetelor, sunt noua pe forum,deci scuze pt greseli de postare sau alte greseli de genul. As vrea sa o intreb pe Lavinia101 daca imi poate indica persoana la care a fost sau daca poate sa imi dea ID-ul ei sa intreb ceva detalii in legatura cu subiectul asta.
  •  
    • 272 mesaje
    8 Ian 2014, 14:18
    3 1
    Vrajitoarele sunt pierzanii si pentru suflet si pentru buzunar.
  •  
    • 392 mesaje
    8 Ian 2014, 17:41
    1 0
    si eu stiu una (dar e a mea) ma vrăjit cu privirile ei,ma vrăjit glasul ei (chiar dacă imi zice:ia jegu de aici)....problema e că ma vrăjit
  •  
    • 4346 mesaje
    10 Ian 2014, 16:24
    1 0
    Zalmoxis said:Nu mai aruncați banii pe prostii, fetelor....

    Sunt două variante cu vrăjitoarele:
    1. E vorba de înșelătorie (99% din cazuri).
    2. E pe bune (1% din cazuri).

    În prima variantă, o să aruncați cu banii voștri pe fereastră, și va fi vorba de sume mari. Fără absolut nici un folos decât de a mări burta respectivei țigănci și a soțului/copiilor ei. În varianta a doua, o să aruncați cu banii pe fereastră și o să vă pierdeți și mințile. Pentru că în toate religiile mari ale lumii, vrăjitoria e asociată cu tot felul de forțe obscure și întunecate.... și prețul de a intra în legătură cu ele întotdeauna depășește „răsplata”.

    Nu exista vrajitorie "pe bune" !

     

  •  
    • 1 mesaje
    31 Ian 2014, 19:15
    0 1
    Ok, de acord ca majoritatea sunt inselatorii cu vrajitoarele astea, dar MAI LASATI-NE-N ***** CU D-ZEII VOSTRI de disperate! Daca voiam sa auzim prostiile astea ne dadeam intalnire cu voi la biserica! A fost pusa o intrebare, daca sunteti in stare sa ajutati cu un raspuns la acea intrebare, bine, daca nu raspanditi pocainta in alta parte ca aici sunteti total off-topic!

    App, si preotii si vrajitoarele/prezicatoarele fac acelasi lucru, se imbogatesc pe spatele naivilor. Sa crezi in popi burtosi care deschid carti trebuie sa fii mult mai idiot/idioata decat prevede legea.  
  •  
    • 4346 mesaje
    31 Ian 2014, 19:36
    0 1
    problema ta care e pana la urma?!! ai ramas cumva si cu banii luati si cu buza umflata?! nu ti convin postarile..nu te retine nimeni pe forum...!!!
  •  
    • 1 mesaje
    8 Mar 2014, 17:36
    0 4
    Exista vrajitoare care intradevar fac , drept dovada ,doua cunostinte de ale mele care au apelat si le-a rezolvat problemele, una dintre ele a fost parasita de prietenul ei care era stabilit deja cu alta in alta tara,a apelat la o femeie care stie intradevar sa faca vraji,  nu numai ca i la adus inapoi dar acum sta sa se casatoreasca cu el. daca vreti detalii va dau la viorica.roxana@yahoo.com, si le demonstrez celor care spun ca nu exista asa ceva
  •  
    • 4346 mesaje
    8 Mar 2014, 18:03
    4 2
    lilith77711 said:Exista vrajitoare care intradevar fac , drept dovada ,doua cunostinte de ale mele care au apelat si le-a rezolvat problemele, una dintre ele a fost parasita de prietenul ei care era stabilit deja cu alta in alta tara,a apelat la o femeie care stie intradevar sa faca vraji,  nu numai ca i la adus inapoi dar acum sta sa se casatoreasca cu el. daca vreti detalii va dau la viorica.roxana@yahoo.com, si le demonstrez celor care spun ca nu exista asa ceva

     

    sigur ca exista astfel de vrajitoare ca doar satana le da puterea sa faca tot raul care si l propun, dar sa nu crezi ca ele sau cele care apeleaza la serviciile lor nu vor plati pretul " ajutorului" primit.  Poate ca acum se cred fericite, dar nenorocirile nu le  vor ocoli pe ele sau copiii lor. Asa ca mergi cu incredere pe drumul asta, ca vei culege roadele "bunavointei " diavolului!!!!

  •  
    • 4 mesaje
    17 Mar 2014, 02:36
    1 0
    FERITI_VA DE TINA!!!
  •  
    • 1 mesaje
    17 Mar 2014, 10:57
    1 0
    Buna.
    Eu sunt surdo-mut dar scrie cuvantul greu si nu corect .
    am vrut cauta google ... Vrajitori cluj.
    daca ai gasit doar cluj ? poti trimite e-mail : sonicboy1986@yahoo.com te rog frumos importat
    ce sa intamplat pe mine ?
    eram mic 3 de ani (1989) la nopti ora 1-2-3 nu stiu, Gradinita special surzilori din Falticeni.
    o fost trecut nopti ora 1-2-3 .. mia dat piept asta e problem mare 1989..................2014 !
    dar cine trimite acesta piept meu ? si ce este piept ? ultima ce vitorul raman piept meu ?
    dar vreau sa-mi eliberare si eu sunt drum vitorul ... !
    daca ramain peipt meu ? e problem mare si e blocat si mia sclavi

    sa intelegi te rog frumos importat
    ------------------------------------------------------------------
    te rog frumos ai gasit adresa " doar cluj " poti trimite e-mail sonicboy1986@yahoo.com !

    Am astept si am rabdare ca rasp..... intelegi
  •  
    • 7 mesaje
    26 Mai 2014, 00:38
    2 1
    Lavinia101 said:am deschis si eu un asemenea subiect acum ceva vreme, daca nu mergeam la vrajitoare, nu-l aduceam inapoi.... nu mi se pare o prostie pt ca decat sa fii disperat atata am apelat la cea mai simpla solutie. Dar aveti grija ca majoritatea sunt sarlatane. Cautati prin satele de langa bucuresti sau provincie. Eu am cautat mult pana am gasit. Cred ca in 4 luni am ajuns la toate)

     

    Lavinia101 imi poti spune si mie doamna la care ai fost?