A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 4 mesaje
    25 Mai 2006, 13:07
    0 0
    la mine nu sa vazut nici un rezultat am tinut si regim cat de cat si fara succes! am tinut k la carte 3pastile/zi timp de 2 luni!
  •  
    • 4 mesaje
    25 Mai 2006, 13:08
    0 0
    am tinut doua luni si nimic!!!
  •  
    • 188 mesaje
    25 Mai 2006, 21:43
    0 0
    am 1.74 si 65 kg(am slabit 7 kg) si vreau sa ajung pe la 57, max.60.Iau clarinol de o luna si jumatate.La mine a functionat.Sa vedem mai departe.Am impresia ca daca nu bei 2 litri de apa nu-si face efectul.Cel putin la mine se pare ca asa e.
    Pupici
  •  
    • 939 mesaje
    26 Mai 2006, 12:29
    0 0
    ravel,
    ai slabit 7 kg numai datorita clarinolului? sau ai tinut si vreo dieta. si cate pastile pe zi, 2 sau 3? eu am observat ca cele care au luat 3/zi nu au slabit deloc, in schimb celelalte... au mai dat jos ceva, ceva.
    eu am 1,74 si 63 kg, as vrea sa slabesc vreo 6 - 7 kg, dar nu stiu ce sa fac, o avea vreun efect clarinolul la mine? offf......
  •  
    • 188 mesaje
    26 Mai 2006, 19:10
    0 0
    L-am combinat cu Montygnac si asa am reusit.
    Pupici
  •  
    • 1552 mesaje
    26 Mai 2006, 19:17
    0 0
    buna,eu am luat 2 pe zi si nu am slabit si am baut si apa.
  •  
    • 188 mesaje
    26 Mai 2006, 19:42
    0 0
    Si am uitat sa zic ca am luat 2 pe zi.
    Pupici
  •  
    • 2 mesaje
    27 Mai 2006, 11:21
    0 0
    Buna fetelor,am 67 kg si 1,69 cam de trei saptamani am inceput sa iau clarinol sunt deja la a doua cutie de tablete si vreu sa va zic ca nu am slabit nici un gram , iau cate 2 pastile pe zi si nimic dar in schim sotmeu a inceput saia cam de vreo 2 saptamani si ieri s-a cantarit prima data rezultatul an fost uimitor 4 kg minus cum explicati asta ca el slabeste si eu nu am zis ca nu ma las si iau in continuare sa vedem ce se va intampla pupici
  •  
    • 331 mesaje
    28 Mai 2006, 10:49
    0 0
    Buna, feteliiiii cochetiliiii......!
    Ce mai faceti, ati mai slabit intre timp ?
    Raspunsul nici nu mai conteaza atat de mult, daca macar ati incercat....
    Eu asta am facut, am incercat, nu m-am lasat, n-am renuntat inca o data, si pentru mine e mare lucru...
    Subliniez, v-am avut si pe voi aproape, Evele ambitioase si luptatoare. Postarile voastre ma motiveaza f. mult sa continui.
    In alta ordine de idei, azi dau si eu raportul: 3 kg jos dupa 60 tb. de Clarinol, in conditiile in care cu sportul nu prea m-am stresat (desi am mers destul de mult pe jos) iar la dieta am mai trisat din cand in cand...
    Aaaa, n-am apucat sa va spun: am 1,71 si 80 kg. Deci, dupa cum va dati seama, e doar inceputul cursei, pen' ca am o muuuuuultime de kile de dat jos....
    Dar ma declar multumita de Clarinol, mai am de luat inca 2 cutii de 30, si daca slabesc 6 sau macar 5 kg pe total, si intre timp imi stabilizez bunele deprinderi alimentare + sport, eu zic ca e OK !
    Pup toate fetele si va doresc o saptamana frumoasa de vara .
  •  
    • 152 mesaje
    30 Mai 2006, 18:28
    0 0
    hai fetele, alte rezultate mai aveti?
    se slabeste sau nu cu clarinolul asta? ca nu mai inteleg nimic
  •  
    • 331 mesaje
    30 Mai 2006, 19:13
    0 0
    Slabesti cu siguranta daca ai indicele de masa corporala mai mare decat valoarea maxima normala, adica 25.
    Eu mi l-am masurat astazi, by the way, acum dupa ce-am slabit deja 3 kg si este 27,4. Deci, mai am de dat jos, ca sa nu mai fiu supraponderala..
    Daca ai indicele asta sub 25, deci ai o greutate normala, Clarinolul nu va mai fi la fel de eficient.
  •  
    • 16 mesaje
    30 Mai 2006, 22:26
    0 0
    Eu am indicele de masa corporala 20 , dar totusi sper ca la vara cand am sa imi cumpar prima cutie de clarinol sa dau oleak din grasimea de pe coapse + fund..bineinteles clarinolul va fi combinat cu sport.
  •  
    • 331 mesaje
    30 Mai 2006, 23:35
    0 0
    Ce faci, Kitty ? A trecut ceva timp de cand nu te-am mai vazut pe topic...Dar, banuiesc ca esti ocupata .Cum merge cu invatatul ?
    Ce spui, dupa ce termini si tu cu bacul, ne apucam de dieta dr. Bilic ?
    Eu am mai tinut-o si stiu ca da rezultate, deci in combinatie cu Clarinolul ...
  •  
    • 767 mesaje
    31 Mai 2006, 12:47
    0 0
    Fetelor, va tin pumnii! La mine nu a functionat nici Clarinolul nici dieta Bilic desi am tinut-o cateva luni bune.

    Inca iau Clarinol, mai am aproape un tub dar nu mi-as mai cumpara. La sfatul lui Ravel am combinat Clarinolul si Montignac si de-abia acum se vad rezultate.

    Dar fiecare cu metabolismul sau, nu?

    Pupi
  •  
    • 1 mesaje
    31 Mai 2006, 16:50
    0 0
    Buna, fetelor! Sunt noua pe-aici. Ce vreau eu sa stiu, pt. ca m-am gandit sa-mi cumpar clarinol, este daca dupa ce intrerupi nu te ingrasi la loc? Ce zicieti? Poate sa imi raspunda cineva. Asta pt. ca regimul meu de viata este unul echilibrat si fac si sport. Ma mentin la greutatea actuala de 3 ani, dar as vrea sa slabesc 4 kg... si sa raman asa.
  •  
    • 16 mesaje
    31 Mai 2006, 21:36
    0 0
    Da, am de invatat..mai este o luna pana la bac. nu prea vreau sa tin diete..mai ales ca nu vreau neaparat sa dau jos kg..ci mai mult grasimea de pe fund + coapse..asa ca as vrea sa combin doar clarinol cu sport..si daca clarinolul nu va avea efecte la mine, raman cu sportul.
  •  
    • 508 mesaje
    1 Iun 2006, 10:24
    0 0
    fetelor, am si eu o rugaminte mare: imi puteti spune si mie ce concentratie de acid linoleic conjugat se afla in pastile? cate sunt in cutie, cat costa? stiu ca pot sa iau informatia de la farmacie, dar nu ajung.
    multumesc anticipat,
    cristiana
  •  
    • 508 mesaje
    1 Iun 2006, 10:25
    0 0
    ma iertati, am aflat cat costa si cate sunt, dar ramane concentratia...
  •  
    • 767 mesaje
    1 Iun 2006, 16:25
    0 0
    1000 mg/pastila
  •  
    • 508 mesaje
    2 Iun 2006, 09:32
    0 0
    multumesc frumos.
    exista o firma de produse scumpe, nu are rost sa-i dau numele , unde se comercializeaza CLA - 180 de pastile parca, la 2 milioane si ceva. ma intrebam daca merita investitia. dar am vazut in catalog si incerc acum sa vad daca au aceeaisi concentratie.
    va pup