A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 19 mesaje
    14 Apr 2008, 13:24
    0 0
    dupa ce luati reductil aveti grija ca puneti repede la loc kg ....stiu eu pe cineva care a luat...
  •  
    • 19 mesaje
    14 Apr 2008, 13:26
    1 0
    veroo77ro....se gasesc la toate farmaciile,si se dau fara reteta.eu zic ca merita incercate...bafta
  •  
    • 12 mesaje
    14 Apr 2008, 22:53
    0 0
    eu sunt in a 4-a zi...si vad ca am dat cam 1 kg jos...nu pot s zic ca e ptin dar nici mult..ca presupun ca nu pot slabi 5 kg in 3 zile...ia spune mi pipicu78...dupa 2 sapt..cam cat slabesti?sau tu..dupa 2 sapt...cat ai slabit?adik dupa 30 d pastile?ms
  •  
    • 19 mesaje
    15 Apr 2008, 10:12
    0 0
    in doua sapt nu stiu exact ca m-am cantarit dupa o luna,si aveam -9kg. mi-a fost frica de rezultate si nu am mai urcat pe cantar o luna. oricum e bine. continua cu regimu si putin sport si ai sa vezi rezultate mai bune....succes!mai tine-ma la curent...
  •  
    • 19 mesaje
    15 Apr 2008, 10:12
    0 0
    in doua sapt nu stiu exact ca m-am cantarit dupa o luna,si aveam -9kg. mi-a fost frica de rezultate si nu am mai urcat pe cantar o luna. oricum e bine. continua cu regimu si putin sport si ai sa vezi rezultate mai bune....succes!mai tine-ma la curent...
  •  
    • 19 mesaje
    18 Apr 2008, 21:11
    0 0
    acum 3 zile am incetat sa mai iau pastilele,imi dadusem seama ca stagnasem,.am dat un kg in 20 zile si am zis sa fac o pauza.azi m-am cantarit si am mai dat jos 500gr.sunt foarte incantata ca si daca nu le iau pot sa mai dau ceva jos....le incep in iunie iar si va spun
    intre timp cum e...daca iau in greutate sau nu....bafta tuturor...
  •  
    • 12 mesaje
    19 Apr 2008, 23:09
    0 0
    hello...eu sincer..intr o sapt...am dat MAXIM 2 kg...d fapt cam 1 juma...adik cam deloc de cand v am zis...sper doar ca poate o sa mai slabesc...nu vad dc nu slabesc mai mult...avand in vdre ca mi a taiat pofta d mancare si nici nu mai mananc ca inainte
  •  
    • 19 mesaje
    21 Apr 2008, 14:11
    0 0
    am o sapt de cand nu mai iu clarinol,dar tin in continuare regim,si pot sa va spun ca m mai dat 1 kg jos...deci acum am -15kg.....sunt foarte incantata.si mai am doar 6 kg de dat...acum am 66kg si deja cred ca e bn...am 1,70m...ce credeti,mai trebiue sa iau clarinol peste o luna?
  •  
    • 1 mesaje
    22 Apr 2008, 11:44
    0 0
    fetelor, nu irositi banii!am incercat si Lipostop si Crom si Clarinol sunt povesti, nu veti slabi miraculos!La folosirea pastilelor de Clarinol se recomanda dieta, deci renuntati la pastile , dieta echilibrata si miscare >>>, dans, plimbare, alergare, bicicleta sunt mai eficiente.
  •  
    • 18 mesaje
    22 Apr 2008, 12:56
    0 0
    buna fetelor!imi pare rau ca nu dau sperante nimanui dar eu va spun din proprie experienta ca am luat 2 cutii si jumatate de clarinol - 60 de capsule, adica o groaza de bani aruncati, si drept rezultat cantarul meu dupa aceasta perioada mi-a aratat nu in minus ci in plus inca doua kg, asa ca fiecare face ce crede , dar la mine acesta a fost efectul, la fel si cu elixirul de soc , care pe deasupra mai este si extrem de sarbos
    poopicic si multa bafta!
  •  
    • 19 mesaje
    22 Apr 2008, 13:16
    0 0
    cunosc si eu vreo 3 fete care nu au slabit nici o suta de grame dar eu am dat 15 kg cu clarinol in doua luni jumate....sunt cazuri in functie de fiecare om...merita incercat daca va doriti sa deveniti mai subtirele....bafta tuturor...
  •  
    • 2 mesaje
    23 Apr 2008, 13:28
    0 0
    Eu am folosit acum un an Clarinol si va sfatuiesc sa renuntati la el. Nu are efecte vizibile si oricum va ingrasati dupa ce-l folositi. Mai bine informati-va ce si cat trebuie sa mancati. Informarea si constientizarea alimentatiei a fost singura metoda prin care am reusit sa scap
    de kilogramele in plus. Va pup si dieta usoara. Am si eu o intrebare: Cine vrea sa mearga in parcul Tineretului sa alerge? contactati-ma pe id:isabel_nicolescu@yahoo.com
  •  
    • 1435 mesaje
    23 Apr 2008, 20:29
    0 0
    de ce nu luati voi de la plafar tinctura de soc si o luati conform prospectului?eu am dat jos de la 54 kg la 50 in cateva luni. sau mancati putin si des, rontaiti non stop. nu faceti nici ulcer cu infometari, nici nu mai puneti kg ca nu are timp sa se depuna. eu mananc ori de cate ori simt nevoia si absolut orice, inainte ma ingrasam si cand beam apa. acum no stress.
  •  
    • 19 mesaje
    24 Apr 2008, 13:35
    0 0
    poate daca aveam nevoie de cateva kg sa dau jos,faceam si eu altceva ,dar in urma nasterii am ramas cu 21kg peste greutatea mea(5...asa ca a trebuit sa iau clarinol,dar de acum ma voi stradui sa nu mai depasesc 60 kg...va pup si ..paste fericit tuturor
  •  
    • 12 mesaje
    29 Apr 2008, 21:55
    0 0
    tinctura de soc are efecte chiar atat de bune?eu nu am folosit...am auzit(sau poate greses) ca are efect mai mult laxativ..e adevarat?
  •  
    • 471 mesaje
    29 Apr 2008, 23:24
    0 0
    HAI SA FIM SERIOSI! Stiu ca toate asteptam sa apara crema,pastilele,dieta,etc MINUNE,insa asteptam degeaba! Singura minune pe care o poti face e minunea SPORT si ALIMENTATIE SANATOASA.Asa am reusit eu sa ajung sa imi placa cum arat.Dupa o luna am dat aproximativ 7-8 kg jos. Doua-trei ore de sport pe zi...e mult dar merita din plin. Aerobic,stepper si alimentatie sanatoasa. NU VA MAI AMAGITI CU CREME,PASTILE,DIETE MINUNE PENTRU CA ORI NU AVETI REZULTATE ORI PUNETI DUBLU LA LOC ORI VA DEREGLATI ORGANISMUL.
  •  
    • 1 mesaje
    1 Mai 2008, 18:44
    0 0
    asa este. eu am slabit in 6 luni cu sport, dieta si carnitina, cite 2 kilograme pe luna.asa ca de la 67, am ajuns la 57.aproape de greutatea mea cea pe care am avut-o constant de ani de zile, de cind ma stiu.aveam 55 kg pina la 30 de ani. dar toate la un loc m-au ajutat sa slabesc si sa imi modelez corpul, doar una singuta fara celelalte nici un efect nu au avut. am experimentat tot felul de dieta, creme scumpe, nimic nu datea rezultat. eu sint o mincacioasa, dar nu ma ingrasam niciodata. am crezut ca va fi asa mereu.acum am 32 de ani si 57 de kg, tin in continuare acelasi regim de viata!am 1,75m. incercati sa va cunoasteti corpul, sa vedeti cum reactioneaza si la ce reactioneaza! nu toate femeile au aceleasi reactii la aceleasi produse de slabit sau la aceleasi alimente!
    nu renuntati la speranta ca intr-o zi veti arata cum va doriti!eu m-am ingrasat 10 kg in 2 luni si apoi m-am apucat disperata de orice dadea la altele roade, la mine nimic nu a mers! doar disperarea de a arata bine si de a ma simti bine m-a impulsionat! toate cele bune!
  •  
    • 12 mesaje
    2 Mai 2008, 11:37
    0 0
    mie una clarinolul a fost bun,nu exceptional,de slabit am slabit f f putin,dar mi a taiat pofta d mancare,ceea ce e bine.o prietena mi a spus ca a luat tinctura de soc si vad ca a slabit si s simte f ok.s ar putea s incerc si eu
  •  
    • 19 mesaje
    2 Mai 2008, 14:45
    0 0
    respect parerile fiecareia dintre voi,cele care impartasiti din experientele voastre.eu am slabit 15 kg cu clarinol,o dieta si putin sport zilnic.de aproape 3 sapt nu mai iau clarinol si sa stiti ca am mancat de pasti tot ce mi s-a dat,nu am pus nici macar 100 gr.eu mai am de dat 7 kg jos si voi mai lua din iunie clarinol.merita incercat daca va doriti sa fiti supla....
  •  
    • 19 mesaje
    2 Mai 2008, 14:45
    15 0
    respect parerile fiecareia dintre voi,cele care impartasiti din experientele voastre.eu am slabit 15 kg cu clarinol,o dieta si putin sport zilnic.de aproape 3 sapt nu mai iau clarinol si sa stiti ca am mancat de pasti tot ce mi s-a dat,nu am pus nici macar 100 gr.eu mai am de dat 7 kg jos si voi mai lua din iunie clarinol.merita incercat daca va doriti sa fiti supla....