A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 188 mesaje
    3 Iun 2006, 11:45
    0 0
    Debbie bravo.Imi pare bine ca ai inceput si o dieta si ca asa au inceput sa se vada rezultatele.
    Succes in continuare.
    Pupici
  •  
    • 331 mesaje
    3 Iun 2006, 19:26
    0 0
    Salutare fanelor Clarinolului si nu numai !
    Vreau sa va impartasesc si voua impresiile mele dupa 1 luna jumate de Clarinol (luat in medie cate 2 pe zi):
    - am slabit 3,5 kg, dar am tinut (nu f. strict) si dieta dr. Bilic;
    - reduce pofta de dulciuri;
    - reclama care i se face o consider adevarata: Clarinolul mentine masa musculara in timpul procesului de slabire, adica dai jos grasime in loc de muschi, si asta chiar se vede...
    Deci il consider f. indicat celor care tin dieta, slabesc, dar dieta nu este axata pe proteine si nu fac mult sport.
    Va pup si ....spor la slabit.
  •  
    • 31 mesaje
    5 Iun 2006, 12:16
    1 0
    Fetele, am luat si eu clarinol timp de o luna dar, am tinut si " dieta" ( mai precis o selectie a alimentelor) si am slabit 6 kg,de la 64 la 58 pentru 1.70m inaltime. Am mancat multe fructe, legume, branza, iaurt, piept de pui etc. Au fost si exceptii f periculoase.. covrigei, pizza, dulciuri, sucuri acidulate. Dar ce ma enerveaza pe mine e ca am dat jos mai mult de pe burtica si foarte putin de pe solduri, coapse . Alte pareri, va rog!!
  •  
    • 58 mesaje
    5 Iun 2006, 15:01
    0 0
    va urmaresc de mult posturile si as vrea sa slabesc si eu 2-3 kg, acum eu am 174 si 54 kg, stiu ca sunt ok dar se poate si mai bine...acum daca va mai spun ca de 3 ani alerg cel putin de 3 ori pe sapt cate o ora si fac acasa cu ganterele pt brate si de vreo 5 ani nu beau decat apa plata si suc proaspat stors de mine de fructe, fara alcool, dar in rest mananc normal fara abtineri si fara paine sa nu-mi sariti in cap.
    va admir mult si mult succes in continuare.
  •  
    • 370 mesaje
    8 Iun 2006, 10:02
    0 0
    buna dimineata!!am mai luat si eu clarinol si o sa mai iau am inceput de ieri...si o sa iau cam o luna si ma prezint cu rezultatele....
  •  
    • 1552 mesaje
    8 Iun 2006, 16:14
    0 0
    eu am luat un tub de 60 pastile 2 pe zi si nu am slabit nici un gram
  •  
    • 5 mesaje
    8 Iun 2006, 18:45
    0 0
    buna evelor , eu sunt noua pe aici , ma refer in postari , dar am urarit cam fiecare topic in parte, am urmarit sincera sa fiu mai multe forumuri dar in special "eva" si "idieta" si pana la urma am hotarat sa ma inscriu pe "eva" si va spun si din ce cauza aici nu vad atat de multe fitze ca pe idieta, nu pot sa spun ca si aici am vazut multe injuraturi dar......cine se coboara la mintea ....
    Sunt satula de fite peste tot le vad
    revenind la subiect , si eu vreau sa incep de luni aceasta cura cu clarinol mi-a fost recomandat de o prietena ce este farmacista , eu am 174 cm si multe kg 85 de kg . luni 29 iunie aveam 89 kg , am reusit sa dau 4 kg pana acum cu ajutorul curei cu zeama de lamaie si mancand salate, dar problema mea cea mare nu este mancare ci ulciurile , am luat ci crom picolinat si dupa ce luam pastila imi era foarte rau (vomitam dureri de cap ameteli ) Si inca o intrebare mai am cine merge la sala in crangasi ? vreau sa imi fac si eu abonament de luni .
    am nevoie de sprijin
    ms fain
    cory
    cory
  •  
    • 25 mesaje
    9 Iun 2006, 22:58
    0 0
    Buna coryina, eu merg la sala in crangasi, la matrix...acum sunt intr-o mica pauza, ca sunt cu diploma, dar sper sa mai ajung...si am mai si renuntat la cura.
    Fetelor, observ ce scrieti aici si tare as vrea si eu sa incep cu clarinol, dar mi-e aiurea de ceea ce o sa se intample dupa ce termini "tratamentul"
    Voi ce credeti ca o sa se intample???oO avea efect yo-yo??
  •  
    • 152 mesaje
    15 Iun 2006, 09:18
    0 0
    ??
    nimic?
  •  
    • 331 mesaje
    20 Iun 2006, 22:21
    0 0
    Buna, fetelor !
    Ce mai faceti ? Ce-ati mai facut cu Clarinolul ?
    Am ramas singura pe baricade ? Eu iau in continuare (chiar mi-am mai cumparat o cutie ) si am slabit in total vreo 5 kg in 2 luni.
  •  
    • 767 mesaje
    21 Iun 2006, 12:05
    0 0
    se pare ca da, ai ramas singura...
    eu am renuntat dupa vreo 5 cutii, nu merita
  •  
    • 89 mesaje
    21 Iun 2006, 14:12
    0 0
    Eu cred ca isi face efectul ok doar in cazul in care sunt multe kg de dat jos. Eu nu am putut sa scap de cele 3-4 kg care ma incomodeaza, dar cred ca pt cele care au de dat jos 10-20 clarinolul ajuta destul de mult.
  •  
    • 3 mesaje
    22 Iun 2006, 09:21
    0 0
    Am luat si eu Clarinol timp de o luna, cate 2 pe zi. Dupa aceasta luna am constatat ca a avut un efect cam ciudat,am avut senzatia ca m-am ingrasat de la el in loc sa slabesc. I s-a intamplat cuiva acest lucru? Nu am mai luat si parca mi-am mai revenit, iar acum incerc altceva la recomandarea unei farmaciste.
  •  
    • 777 mesaje
    22 Iun 2006, 10:40
    0 0
    Tocmai mi-am comandat 2 flacoane de Clarinol de la Walmark(640.000 lei).Astept sa-mi ajunga la posta. Nu spuneti acum ca nu e bun ca mor de ciuda. Deja imi facusem sperante...Nu am foarte multe kilograme de dat jos...dar...era foarte usor asa. Fetelor, cele care ati luat Clarinol,mai scrieti cate ceva despre rezultate. Va pup.
  •  
    • 103 mesaje
    26 Iun 2006, 22:22
    0 0
    Clarinolul nu -si merita banii.Am luat o cutie cu 60 pastile si....degeaba
  •  
    • 12 mesaje
    28 Iun 2006, 09:48
    0 0
    nu sunt bune de nimic!!!!!!!!!!!mai bine cu 400 000 incerci sa ti o dieta sanatoasa.
  •  
    • 1552 mesaje
    30 Iun 2006, 17:12
    0 0
    am luat o cutie de 60 si m-am ingrasat,imi vine s amor am dat banii degeaba,mai bine mancam fructe si poate ca slabeam
  •  
    • 777 mesaje
    10 Iul 2006, 09:41
    0 0
    Revin cu vesti. Dupa 12 zile de Clarinol (2 pe zi) am slabit 2,5 kg. Nu am facut sport si am mancat absolut orice, ca inainte. Nu inteleg de ce la multe dintre voi nu a dat rezultate. Eu sunt foarte incantata. Va pup
  •  
    • 3 mesaje
    15 Iul 2006, 10:28
    0 0
    chestia cu clarinolul ca si cu herbalife....dai banii pe ele...dar pana nu incerci pe pielea ta nu ai de unde sa stii k e bun sau nu...depinde de organism...unele reactioneaza altele nu...
    eu am 19 ani... 1.72 si 60 kg(am slabit 4 kg in 2 luni)cu mici eforturi...vreau sa incerc herbalife.cunosc o prietena care era mai grasa decat mine avea vreo 80 amu` 2 ani si 1.60(ceva de genu) si dupa mai putin de 6 luni, 2 programe..acum are 45.nasoala faza..as vrea si eu.. ma cam omoara celulita asta...
  •  
    • 16 mesaje
    1 Mar 2007, 22:58
    1 0
    aude cineva???????????? ARE EFECT YO-YO????????????????? despre clarinol vorbesc, nu poate spune nimeni???????????