A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 655 mesaje
    7 Mar 2006, 11:44
    0 0
    E nou de la W@allmark si sunt curioasa, pt ca nu e f scump.O avea vreun efect?
  •  
    • 110 mesaje
    7 Mar 2006, 13:30
    0 3
    si eu sunt interesata de pastilele astea...nu are nimeni idee dak sunt bune ??
  •  
    • 36 mesaje
    7 Mar 2006, 19:21
    0 0
    .
  •  
    • 61 mesaje
    8 Mar 2006, 16:27
    7 3
    buna!clarinol costa 400.000 la help net...30 de pastile si iti ajug cam 10-15 zile?merita oare? mai bine mananci sanatos si de 400.000 iti iei o bluza
  •  
    • 220 mesaje
    14 Mar 2006, 10:32
    1 0
    Evelor, daca va mai intereseaza subiectul o sa va spun eu cum e Clarinolul. Mi-am cumparat ieri si am luat 2 p/zi. Si eu sunt curioasa! Va tin la curent! Daca mai ia cineva sa spuna!
    Va pup!
  •  
    • 655 mesaje
    14 Mar 2006, 16:38
    1 2
    Astept vesti bune de la tine!!
    Sper sa iti foloseasca.Si eu vreau sa imi cumpar cat de curand.Te rog tine-ne la curent...
  •  
    • 2538 mesaje
    14 Mar 2006, 20:25
    2 0
    nanna ,te rog sa ne spui si daca da reactii secundare.Merci mult.
  •  
    • 220 mesaje
    14 Mar 2006, 23:32
    1 0
    Am incheiat a2a zi de "cura " cu Clarinol. Nu cred in miracole asa repede, dar m-am cam speriat: am mancat ca o sparta!!!! Fetelor eu cred ca in cel mai scurt timp ma ingras!!! Adevarul este ca pe prospect nu scrie ca reduce pofta de mancare, dar eu asta speram. As rezista toata ziua nemancata dar cand vine seara parca intru in transa: numai la mancare ma gandesc!!!
    Acum doi ani am luat Bio Chrom si am fost tare multumuta ca nu-mi mai venea sa mananc mai nimic. Nu stiu ce sa fac...ma gandesc sa iau si Bio Chrom. Mai ia cineva Clarinol? Sunt singura?
    ce-ar fi sa aiba ca efect secundar unul singur: pofta de mancare!!!!
  •  
    • 404 mesaje
    15 Mar 2006, 23:22
    9 0
    Bey perfectionistelor , ia luati voi doua cataloage Walmark (producator al magicului Clarinol), unu' de anu' trecut si ultimul aparut si priviti la pg 1 !

    Nenea dr. Horia Valcu , director general al firmei , zambeste gales si e mult mai implinit , fizic vorbind , fata de anul trecut !

    Oare a papat mai mult ca noi i-am cumparat produsele , n-a auzit de Clarinol ori o fi adevarata zicala cu cizmaru' ?

    Pupici
  •  
    • 2538 mesaje
    17 Mar 2006, 20:48
    0 1
    nanna ,mai tine-ne la curent te rog.E bun la ceva?...
  •  
    • 220 mesaje
    18 Mar 2006, 00:52
    0 1
    Chiar azi m-am imbracat iar cu niste blugi in care abia intram si... surpriza imi vin lejeri, chiar un pic larguti....Deci inca sper! am luat doar patru zile, deci zic ca nu e rau . dupa o sapt de tratament, deci luni o sa ma cantaresc sa vad ceva concret.Doamne ajuta! Pupici!
  •  
    • 46 mesaje
    18 Mar 2006, 16:53
    1 0
    Felicitari nanna!Dar ai tinut si un regim hipocaloric,sport in aceste 4 zile...Nu? Poate imi spui si cateva detalii si cate capsule ai luat pe zi. Tocmai am cumparat si eu clarinol,am luat 2 cp/zi.
  •  
    • 220 mesaje
    18 Mar 2006, 23:24
    0 2
    Buna! Din pacate nu am facut spot, desi mi-as fi dorit ; am luat si eu tot 2cps\zi si m-am straduit sa mananc mai putin dar as incerca sa iau si Bio Chrom ca ajuta mult daca nu te poti abtine. Eu am probleme seara cand ma napadesc poftele...
    Tu cat vrei sa slabesti? Sa-mi mai spui cum ti se pare Clarinolul. Acum daca mai stiu pe cineva cu mine poate ma ambitionez mai mult! Multa bafta si te pup!
  •  
    • 13910 mesaje
    19 Mar 2006, 00:51
    0 0
    Hy! Am luat si eu Clarinol...de aseara....1 zi...
    Nanna esti mai avansata -tine-ne la curent!...eu fac si sport -mi-am luat acsa aparat de abdomene, stepper si bicicleta, sper sa nu regret -
    iau 2 pe zi dar "regimul" meu alimentar este sanatos -asa cred- nu dieta- am 1.67/59, dar vreau sa ajung la 50 ------din toamna anului trecut am ajuns la 60...........
    ym : dorynap daca vreti sa vorbim
    va pup
  •  
    • 13910 mesaje
    19 Mar 2006, 00:56
    0 2
    pt. atenzzia:esti perfectinist(a)?????
    hai sa te vedem....ym dorynap....ataci toate topicele....de ce????????????????
  •  
    • 2538 mesaje
    19 Mar 2006, 09:08
    1 0
    m-ar intersa daca are efect clarinolul cu un regim alimentar normal,fara excese dar si fara restrictii foarte mari.Asa nu mai are sesns sa il iau daca tot trebuie sa te infometezi.Eu ramin la "montignacul" meu ca e mai sanatos si sigur.Dar ma interesa pt sotul meu,care nu se poate adapta nicicum la el.va pup
  •  
    • 46 mesaje
    19 Mar 2006, 12:22
    2 0
    Buna Nanna si buna tuturor Evelor interesate de acest subiect.Eu nu tin un regim alimentar dar incerc sa mananc ponderat.Sport nu am mai facut de mult... totusi aseara am facut 30 min bicicleta si cateva abdomene.Este a doua zi de cand iau Clarinol.As vrea sa dau jos 5 kg.Cred ca e buna ideea cu Bio Chrom-ul,ziua nu am probleme cu mancarea dar seara imi vine sa rod totul ca un soricel,in special simt nevoia de dulce,dar numai cand sunt acasa.Cand sunt de serviciu de noapte nu am problema asta.Poate cromul ma scapa de poftele astea nocturne de dulciuri.As mari doza de clarinol la 3 cp/zi,in prospect scrie ca merge,dar astept pana luni seara sa vad cat mai arata cantarul si va spun marti seara cat am dat jos.Sper sa mearga.Va doresc succes!
  •  
    • 46 mesaje
    19 Mar 2006, 22:58
    0 0
    ma bucur ca am reusit sa pedalez din nou seara asta la bicicleta tot 30 min.daca as reusi sa mai fac asta si in cursul saptamanii sigur as da mai da jos un pic... din pacate nu pot sa beau 2 litri lichide/zi
  •  
    • 38 mesaje
    21 Mar 2006, 14:04
    0 1
    Cum e cu clarinolul? V-ati catarit? Merita? PUP
  •  
    • 46 mesaje
    24 Mar 2006, 20:47
    12 0
    URAAAA! Am dat jos 2,5KG intr-o saptamana!Fara un regim,am mancat si paine si tot ce am vrut. Singurul lucru pe care l-am facut in plus fata de ce faceam de obicei este ca am facut o zi da,una nu bicicleta cam 2o-30 min pe zi.Parerea mea? Este bun Clarinolul!Ramane de vazut daca dupa ce il termin mai apare efectul yo-yo. Va doresc succes!