A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 1198 mesaje
    24 Apr 2006, 20:48
    0 0
    Fetelor, m-ati convins! De maine dimineata iau si eu Clarinol, eu am nascut acum 3 saptamani si am de dat jos cateva kg bune. Daca la voi a functionat, la mine de ce nu ar functiona?!?! Oricum aveam acasa o cutie de Clarinol, asa ca de maine ma alatur si eu.

    Pupici!
    Roxi.
  •  
    • 220 mesaje
    25 Apr 2006, 11:08
    0 0
    Rorox, ai grija daca abia ai nascut! Nu alaptezi?! Pt ca este contraindicat in acest caz!!! Mai ai rabdare!
  •  
    • 1198 mesaje
    25 Apr 2006, 11:33
    0 0
    Nanna, din pacate nu alaptez, am avut lapte doar o saptamana, asa ca nu prea vad ce contraindicatie ar fi sa nu iau Clarinol. Mersi oricum pt observatie .

    Pa!
    Roxi.
  •  
    • 220 mesaje
    25 Apr 2006, 14:58
    0 0
    Atunci bafta la slabit! Vine vara, sa fii o mamica frumoasa si supla! Pupici!
  •  
    • 8 mesaje
    25 Apr 2006, 16:28
    1 0
    buna.am vrut sa mi cumpar clarinol,dar tipa de la farmacie a spus tare si raspicat,NU!am inteles perfect.dar,in schimb am reusit cu altceva.ati auzit de 4.3.2.1.MINCEUR?EU VA GARANTEZ CA E SUPER!Si de ce...?a venit pastele fetelor,mancare din belsug,hai la nashi,hai ca vin finii si uite asa kilogramele cum se aduna.dar nu,minune mare!nu am putut sa mananc nici daca am vrut.iti taie clar pofta de mancare si mai slabesti si sanatos.rolul lui e sa curete in primul rand ficatul de toxine si in acelasi timp scapi si de celulita si kg.si tin sa va mai zic ca am dat jos de pe burtica si 2kg ceea ce e f sanatos, putin dar f sigur ca nu mai pun la loc cu putina ambitie
  •  
    • 432 mesaje
    26 Apr 2006, 13:46
    0 0
    De azi am intrat in gasca si eu!
    Acum am luat prima capsula de clarinol si sper sa aibe si la mine efecte asa bune.De maine trec si la regim, gimnastica, apa multa, masaj cu supliform, nemancat dupa ora 6 si ...vointa!!!Sper undeva la 4-5kg sa dau jos!Va pup si va tin la curent!
  •  
    • 370 mesaje
    27 Apr 2006, 16:49
    0 0
    buna!!
    nantutza si cat costa acest 4.3.2.1. de unde se poate procura mai multe detalii?
    mai stie cineva daca ofertade la sensiblu mai este valabila...oferte ceva pe undeva....
    am luat si eu clarinol da cand si cand nu am respectat 2 pe zi.sincer luam cand imi aduceam aminte si rezultat 2 kg in vreo 2 saptamani...
    ceva este de capul lui daca ii face atata publicitate,pretul nu este de neglijat si mai este si notificat la Ministerul sanatatii.....
    si cele care au slabit au avut ceva efecte secundare si negative??
    pupici...
    borgia 79 pe unde umbli?nu vrei sa ne mai scri?
    pupici
  •  
    • 188 mesaje
    27 Apr 2006, 18:50
    0 0
    Oferta de la sensie blue e valabila pana la sfarsitul lunii mai pentru posesorii de carduri sensi blue(la 2 produse il primesti pe al treilea gratis)
    Pupici
  •  
    • 370 mesaje
    28 Apr 2006, 10:33
    0 0
    buna!!
    e cu dus si intors si cu acest clarinol ca nu sti daca intr-adevar are efectele prescrise...
    mai e si oferta asta la sensiblu si e tentant....dar nu stiu ce sa fac
  •  
    • 14 mesaje
    28 Apr 2006, 11:40
    0 0
    De cand m-am angajat mi-am schimbat regimul de viata - mese seara si munca la birou cu fundul pe scaun cate 10 ore pe zi. In ultimul an m-am ingrasat aproape 10 kg si sunt disperata. La 1.63 m chiar se vede. De aseara am inceput si eu sa iau Clarinol. Mi-am luat o cutie de 60 de tablete si mi-am propus sa iau cate trei pe zi. Sper sa se vada rezultatele cat mai curand, mi-am pus toate sperantele in el.Desigur, o sa ma straduiesc si eu macar sa fac miscare mai des.Va tin la curent.
  •  
    • 14 mesaje
    28 Apr 2006, 11:40
    0 0
    De cand m-am angajat mi-am schimbat regimul de viata - mese seara si munca la birou cu fundul pe scaun cate 10 ore pe zi. In ultimul an m-am ingrasat aproape 10 kg si sunt disperata. La 1.63 m chiar se vede. De aseara am inceput si eu sa iau Clarinol. Mi-am luat o cutie de 60 de tablete si mi-am propus sa iau cate trei pe zi. Sper sa se vada rezultatele cat mai curand, mi-am pus toate sperantele in el.Desigur, o sa ma straduiesc si eu macar sa fac miscare mai des.Va tin la curent.
  •  
    • 188 mesaje
    28 Apr 2006, 20:26
    0 0
    Fetelor, la mine functioneaza. Acum incep a treia saptamana de clarinol. Am slabit 4 kilograme. Sunt foarte multumita. Se simte si la haine si la burtica, asta fara gimnastica deloc si in conditiile in care , e adevarat ca am renuntat la fainoase, dar de la paste pana acum am mancat in fiecare zi sarmale care contin interzisul orez.
    Mai spuneti si voi cum mai stati cu dietele cu clarinol.
    Pupici si succes.
  •  
    • 25 mesaje
    28 Apr 2006, 21:01
    0 0
    fetelor spuneti-mi si mie cum e cu clarinolul asta ca eu mai am 6 pastile de luat din primul flacon adica am luat 24 si nu se observa nimic.As vrea sa stiu la voi cand a inceput sa dea rezultate si cam ce regim ati tinut.astept raspuns urgent sa stiu daca mai cumpar sau nu.va rog
  •  
    • 91 mesaje
    28 Apr 2006, 21:20
    0 0
    eu mi-am comandat de pe internet clarinol,nu stiam de care si de la care firma sa-mi iau,in fine am ales tonalin CLA,au f draguti mi-au trimis si o carte despre clarinol.acuma sa vedem la mine daca functioneaza si cate kg. o sa pierd.eu mi-am luat 60 tablete pt inceput si scrie la instructiuni 3 pe zi dupa mancare.

    pt.spaniola in carticica respectiva scria ca nu are efect la toata lumea
  •  
    • 188 mesaje
    28 Apr 2006, 21:21
    0 0
    Eu dupa cum am spus am slabit 4 kilograme in 2 saptamani.Am tinut si Monty in acelasi timp.De fapt am tinut Monty o saptamana(saptamana Mare), ca de cand a venit Patele am cam calcat stramb.
    Eu personal sunt pentru Monty.
    Azi am vorbit cu o prietena care a tinut si ea aceasta dieta si mi-a zis ca am slabit mult pentru primele 2 saptamani, fapt pe care eu il pun pe seama clarinolului.
    Pupici
  •  
    • 432 mesaje
    1 Mai 2006, 21:45
    0 0
    Numai ia nimeni clarinol in perioada asta?Am ramas singurica ?
    Vroiam sa intreb cam dupa cate zile a avut efect la voi?Sunt in a 5-a zi cu 2 cp/zi...am rabdare,nu sper in minuni dar vroiam sa stiu, sunt curioasa .
    Si pt cele care au terminat...cum va mentienti? Au aparut ceva efecete yoyo?
  •  
    • 188 mesaje
    1 Mai 2006, 22:28
    1 0
    Nu esti singurica, dar cum nu scria nimeni nimic, am zis ca o sa intervin cand se va implini a treia saptamana(joi).Nu stiu cate kg. am acum.Ultima oara acum 3 zile aveam 4 kg. in minus fata de momentul cand am inceput pastilele si cura.
    Sa vedem.Sper sa am de acum incolo rezultate mai bune, ca am terminat in sfarsit sarmalele, deci nu o sa mai calc stramb in ceea ce priveste dieta(Monty).
    Pana acum am slabit egal.Cate 2 kg. pe saptamana si se vede fetelor enorm la hainute si la burtica, chiar fara gimnastica.Ma gandesc cu jind cum o sa foe cam peste o luna cand o sa am timp sa fac si miscare.
    Pupici si succes.
  •  
    • 61 mesaje
    2 Mai 2006, 14:00
    0 0
    buna fetelor, am inceput si eu clarinolul de sambata...eu zic ca e bine dar ma cantaresc sambata asta sa va zic ceva rezultate de-abia astept, am observat ca imi reduce pofta de mancare si beau multa apa ca am vazut ca asa ati spus pt a evita balonarea ok cam atat...va pup si veteranelor..efect yoyo ceva...?
  •  
    • 89 mesaje
    2 Mai 2006, 15:55
    0 0
    mi-am procurat si eu pastilele. saptamana asta le incep. ma intrebat dc sa-mi iau si un aparat de vibromasaj. oare combinat cu bicicleta, dieta si clarinol o avea mai mult efect?
  •  
    • 1552 mesaje
    2 Mai 2006, 17:40
    0 0
    buna,la farmaciile sensiblu cumperi 2 cutii si pe a treia ti-o da gratis.m-am gandit ca poate va intereseaza.slabiti in continuare mult si frumos