A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 627 mesaje
    10 Apr 2006, 20:27
    0 0
    cele 350-400 de mii cat costa un flacon de clarinol ar putea fi investit mult mai bine, pe o alimentatie sanatoasa...
    un iaurt in loc de un hamburger cand sunteti grabite...
    un fruct sau o apa plata in loc de o cola cand va e sete...
    eu ma pot lauda cu 4 kilograme pierdute in aprox 2 saptamani, numai prin faptul ca am inceput sa-mi supraveghez putin regimul alimentar: fara paste, fara paine, fara prajeli samd... sunt convinsa ca stim cu toate regulile... mai greu le si aplicam (am "pacatuit" si eu ieri cu o ciocolata...)
    bafta multa tuturor! si la cat mai putine kilograme...indiferent de metoda pt care optati
  •  
    • 25 mesaje
    10 Apr 2006, 21:22
    0 0
    ma refer la pastilele LA121 au fost chiar ultimele pastile pe care le am luat si nu am dat jos nici macar un kg
  •  
    • 1298 mesaje
    11 Apr 2006, 07:38
    0 0
    Buna evelor!
    Azi termin (cu) Clarinolul, cu rezultat 0 kg slabite. Ce-i drept n-am tinut nici un fel de regim, dar m-am gandit ca cu regim pot slabi si fara Clarinol.
    Dupa Pasti ma apuc de una din dietele Atkins sau Montignac, inca nu m-am decis.

    Am o intrebare, hai sa-i zicem mai personala: Cum reusiti sa beti atata apa? Eu ieri dimineata, de exemplu, am baut o cafea, la servici inca una, iar apoi m-am dus la baie de 4 ori. Cred ca am eliminat cel putin 1kg de apa din corp. De unde oare? Am incercat sa mai beau ceva apa, dar... ma "logodesc" cu buda. La voi cum e? Daca beti 2-3 litri de apa, cat de des vrea vezica "afara"?

    Va rog sa nu va suparati!

    Va pup.
  •  
    • 2538 mesaje
    11 Apr 2006, 09:32
    0 0
    clarinolul nu este doar un med pt slabit,este un supliment alimentar si are si alte ef benefice,am scris la pad 3 sau 4.Eu am luat doar doua zile de curiozitate pt ca am vrut sa ii dau sotului meu.M-am oprit pt ca am slabit 1 kg in 2 zile...am 167 si 55 asa ca nu prea ma nevoie.In schimb sotul meu a slabit doar 2kg dupa un flacon cu 2/zi.Deci depinde de la persoana la persoana.Cit despre cei 2 l de apa,asa este,eu beau cam 3-3.5l pe zi in mod obisnuit si toata ziua sunt intre toaleta si sticla cu apla plata dar nu e o pb deja lumea se amuzaChiar nu pot pleca nicaieri fara sticluta de apa plat.
  •  
    • 89 mesaje
    11 Apr 2006, 10:29
    0 0
    cred ca daca incerci sa bei un litru cand ajungi seara acasa, pana te bagi in pat il si elimini. si nu mai stai stresata ca la serviciu te duci de n ori la baie.
  •  
    • 42 mesaje
    11 Apr 2006, 13:26
    0 0
    mai fetelor eu am un fix si nu ma las:heritage elite n-a folosit nimeni???chiar nu stie nimeni...
  •  
    • 144 mesaje
    11 Apr 2006, 20:38
    0 0
    eu am luat de 7 zile si nu am slabit nici un kg...am renuntat sapt trecuta la dulciuri si paine si slabisem in 3 zile cam 1,5 kg, dar din pacate dupa ce am mancat ( cam mult ce-i drept ) in week-end am pus la loc ce slabisem.....cred ca depimde foarte mult de organism....de maine vreau sa tin o cura ceva, nu stiu ce...ma mai gamndesc in seara asta si o sa continui sa iau si pastilele si sa pedalez la bicicleta , sper sa am rezultate mai bune sapt asta
  •  
    • 144 mesaje
    11 Apr 2006, 20:40
    0 0
    despre heritage elit nu stiu nimic, adica nu cunosc pe nimeni care a folosit asa ceva....nu stiu ce sa zic....daca te hotarasti sa iei sa ne anunti si pe noi
  •  
    • 89 mesaje
    12 Apr 2006, 09:37
    0 0
    mi-am comandat si eu zilele astea clarinol online. sper sa dea rezultate.
  •  
    • 220 mesaje
    13 Apr 2006, 11:45
    0 0
    Fetelor, in special Miki, m-am cantarit ieri si am mai slabit un kg de ultima data (sapt trecuta) nimic spectaculos dar sunt multumita. Mai am o sapt de Clarinol si nu stiu inca ce o sa fac dupa.
    Copil_dulce, de curiozitate, cati ani ai?
    Daca reusesc sa mai slabesc inca 2, 3 Kg sunt bucuroasa.
    Ophelia, nu inteleg cum de nu ai slabit, nici eu nu am tinut regim, nu am slabit f mult, dar diferente sunt, asta e clar.
    Pupici pt toate!
  •  
    • 220 mesaje
    13 Apr 2006, 11:47
    0 0
    Fetelor, in special Miki, m-am cantarit ieri si am mai slabit un kg de ultima data (sapt trecuta) nimic spectaculos dar sunt multumita. Mai am o sapt de Clarinol si nu stiu inca ce o sa fac dupa.
    Copil_dulce, de curiozitate, cati ani ai?
    Daca reusesc sa mai slabesc inca 2, 3 Kg sunt bucuroasa.
    Ophelia, nu inteleg cum de nu ai slabit, nici eu nu am tinut regim, nu am slabit f mult, dar diferente sunt, asta e clar.
    Pupici pt toate!
  •  
    • 627 mesaje
    13 Apr 2006, 16:16
    0 0
    eu am 22 de ani; fac in curand 23. de ce?
  •  
    • 220 mesaje
    13 Apr 2006, 17:13
    3 0
    Ti-am spus, din curiozitate! Cand o sa ai peste 30 si cand o sa fii si dupa o sarcina o sa vezi ca nu o sa mai ai aceeasi parere despre cat de usor e sa slabesti fara pastile! Eu la 22 de ani ma amuzam cand le vedeam pe altele ca se chinuie sa slabeasca si uite unde am ajuns!
    Pupici!
  •  
    • 78 mesaje
    13 Apr 2006, 17:46
    1 0
    Hi hi hi ... eu la 22 de ani mancam la masa de seara o franzela taiata pe din doua si unsa cu Finetti
    Si eram slaba ca un batz ...
  •  
    • 601 mesaje
    13 Apr 2006, 18:09
    0 0
    Ce frumos suna ''slaba ca un bat''...eu la cei 18 ani ai mei mananc la cina (ora17)un grapefruitsi frate incep sa ma simt bine.Dupa o luna de regim strict in care am dat jos 10 kg am incercat sa revin la o viata normala dar ma simt super nashpa pentru ca nu mai pot manca orice...ma simt oribil dupa ce mananc o bucata de cioco sau o friptura...parca tot mai bine ma simt dupa un fruct sau o supa de legume...cat espre pastile mai bine lasa..am incerca detoxifiantul dar e oribil la gust...Oricum ma bucur ca desi majoritatea aveti copii si va intereseaza espectul exterior...bravos evelor sunteti demne de aplaudat.Sa va ajute sf Carinol sa scapati de surplusul nedorit...Desi sunt contra pastilelor va apreciez enorm.Pupicei!!!
  •  
    • 627 mesaje
    13 Apr 2006, 19:45
    0 0
    probabil e mai usor la noi, astea tinerelele...
    eu insa renunt la cura. am renuntat de ieri, cand am cedat "nervos" in fata unei portii de cartofi prajiti cu un snitel, si cu o ciocolata maaaare la desert.
    o sa continui cu un supliform pt burtica si cu abdomene, dar ... sa nu mai aud de salata de varza, mere si iaurt degresat vreo 3 luni de acum incolo!
  •  
    • 13910 mesaje
    13 Apr 2006, 21:12
    0 0
    Codrys, am simtit oarece ironie in mesajul tau...sper sa ma fi inselat...
    Si noi cele care avem 2 copii vrem sa aratam si sa ne simtim mai bine in pielea noastra (desi se zice ca nu conteaza daca ai 200 de kile si te simti bine e ok...aiurea!). Eu am 1.67, am 57kg, si ma simt ca draq, nu ma mai incap hainele din vara trecuta...(am dat 3 kg jos de cand cu clarinolul, am mai zis, este prima data cand folosesc asa ceva, dar daca ajuta e ok). La varsta voastra nici eu nu-mi faceam probleme, si nici la 10 ani dupa anii vostrii - dar naiba stie ce am acum...cred ca anii, nu??????? Nu mai putem arata ca la 25, din pacate......De....
  •  
    • 601 mesaje
    13 Apr 2006, 22:56
    0 0
    Imi cer scuze daca am deranjat pe careva...eu una am vrut sa spun ca va admir deoarece majoritatea femeilor dupa ce fac un copil nu se mai ingrijesc de aspectul exterior,iar din cate am vazut voua chiar va pasa cum aratati,ceea ce ma face pe mine sa am mai multa incredere in mine.Daca voi puteti,pot si eu...Care sincer am ceva mai multe kg in plus ca deh asa am fost de mica si toata lumea zicea ca sunt scumpa asa durdulie,lucru care acum ma ingrozeste.Inca odata sper ca nu v-am suparat,iar daca am facut-o imi cer scuze deoarece nu a fost cu intentie.In continuare va admir si va sustin.
  •  
    • 188 mesaje
    14 Apr 2006, 00:57
    0 0
    Fetelor, daca aveti card sensiblue si va intereseaza clarinol dati fuga la sensiblue si luati-va.E la promotie.Daca ai card si-ti cumperi doua clarinol iti mai dau unul gratis sau orice vrei tu din gama de slabit, cu conditia sa nu depaseasca pretul produsului pe care il cumperi.Eu mi-am luat pe langa 2 clarinol(urati-mi succes sunt bobocel, acum il incerc si eu, sper sa mearga), mi-am mai luat ceva de la galenic.
    Dati o tura pe la sensiblue si intrebati-o pe farmacista despre promotia de la produsele de slabit.
    Pupici
  •  
    • 13910 mesaje
    14 Apr 2006, 01:45
    0 0
    Eu imi doresc ceva pt. al meu,,,nu are vointa...a slabit exact acum un an...cand eu am depus actele de divort....atunci arata super...si pana in decembrie....(a fost stresul divortului, nu stiu....acum vrea sa fie la fel//////////////////////dar aparatul de abdomene i se pare greu,,,,,maine imi vine un stepper...sper sa aiba vointa acolo................
    Ce soluie aveti pentru el????????
    Are 1.80 si 100 kg
    Eu 1.67 si 57 kg
    El vrea sa faca ceva dar nu are vointa, eu nu mai stiu cum sa-l stimulez....a fost perioada divortului-nu conteaza aici motivele-dar nu pot divorta o data la 5 luni!!!!!!!!!!!hahahahahahahahh
    Nu stiu ce sa fac cu el....sa incerc clarinol???? viaredin????? nu stiu......