A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 188 mesaje
    14 Apr 2006, 09:42
    0 0
    Fetelor, gata.S-a terminat cu joaca.M-am cantarit azi dimineata ca sa-mi pot monitoriza efectele clarinolului si am intepenit!71-72 de kilograme la 1.70.Sper sa functioneze.O sa tin si Monty si o sa incerc sa ajung si la sala si la un masaj(sper eu).Nu am avut NICIODATA ATATEA KILOGRAME.Tineti-mi pumnii!!!E de rau!
    Ps.Ce pastile uriase!!!
    Pupici
  •  
    • 61 mesaje
    14 Apr 2006, 10:22
    0 1
    upsssssssssssssssss!!!!!!! sper ca am inteles eu gresit!!!!!!!!!! ce vrei sa spui? ca te-ai ingrasat dupa ele????
  •  
    • 78 mesaje
    14 Apr 2006, 11:26
    0 0
    ellado, nu iti recomand Viaredin. Eu l-am incerca de "n" ori si nu a avut rezultate. Poti incerca Clarinol, e mai bun. Dar nimeni nu garanteaza nimic...
  •  
    • 813 mesaje
    14 Apr 2006, 12:38
    0 0
    heya fetelor! am citit fugitiv si am vazut ceva legat de viaredin. cea mai mare porcarie inventata vreodata si scumpa ca dracu pe deasupra. am incercat si eu si pastilele si tampenia de cocktail...si sunt la fel cum eram inainte de a le folosi...
  •  
    • 813 mesaje
    14 Apr 2006, 12:40
    0 0
    ma bate un gand sa incerc si eu clarinolul mai fetelor...dar am auzit n doctori spunand ca in curele de slabire nu trebuie sa folosesti medicamente pentru ca efectul ulterior va fi unul de bumerang...am simtit-o pe pielea mea cu unele produse. dar eu vreau sa slabesc...mereu spun ca macar sa ma vad eu slaba si o sa stiu cum sa ma intretin apoi...dar cand te napadeste o pofta nebuna ce mai faci? ooof! ce greu poate fi!
  •  
    • 188 mesaje
    14 Apr 2006, 19:40
    0 0
    Redfoxy007 nu m-am ingrasat de la clarinol.Ideea era ca am inceput de ieri sa iau pastilele si m-am cantarit dimineata ca sa pot monitoriza efectele si cand m-am urcat pe cantar sa lesin cand am vazut cate kilograme am.
    Am inceput si Monty.Sa vedem ce efect au impreuna.O sa va tin la curent.
    Cineva zicea ca doctorii sunt impotriva pastilelor de slabit.Nu e adevarat.Am o verisoara care s-a operat(i-au scos tiroida) si de la asta i s-a dereglat organismul si s-a ingrasat.Are 65-68 de kg, a ajuns si la 70 kg si ceva la un moment dat, asta la 1.60 inaltime, iar doctorul endocrinolog, care e o somitate in materie i-a prescris sa ia intai pastile de slabit si dieta si dupa o perioada destul de lunga de timp sa faca gimnastica, ca altfel risca sa se intareasca carnea pe ea ....Asa ca doctorii care nu sunt de acord cu pastilele sunt povesti, sau pur si simplu ignoranti.
    Pupici
  •  
    • 46 mesaje
    15 Apr 2006, 14:16
    0 0
    Va salut fetelor! Am terminat cu clarinolul,adica 2 flacoane. Am vrut sa slabesc 5kg dar am slabit 7,5 kg.Sunt fericita! Acum trebuie sa urmaresc daca mai iau in greutate sau ma mentin dupa terminarea acestui supliment nutritiv.O sa continui acelasi stil de viata pe care l-am avut cat am luat clarinol.Plimbari zilnice si din cand in cand bicicleta. O sa beau multa apa cel putin 2,5 litri apa zilnic.M-am obisnuit asa,sticla cu apa plata o port intotdeauna la mine,sunt dependenta de ea.
    Fetelor, cele care nu puteti bea prea multa apa,incercati sa beti ceaiuri calde cu lamaie, eu asa am inceput (intai cu ceaiuri de fructe si de menta fara zahar doar cu lamaie, apoi 2,5 litri apa plata in care am stors zeama de la o lamaie) plus alte lichide adica cafea,supa,iaurt...
    Va doresc sa aveti succes!

    Nanna,ma bucur pentru tine,abia asteptam sa aflu cum ai evoluat,cum merge cura ta. Te pupic si multa bafta! o sa urmaresc in continuare ceea ce postezi tu si celelalte eve
  •  
    • 78 mesaje
    15 Apr 2006, 14:35
    0 0
    Miki_c, nu numai ca te felicit, dar sincer sunt fericita pentru tine!!!
    Bravo, acum ai grija cu ce mananci si ce bei, ca e pacat sa pui la loc.
    La mine nu merge la fel de bine, ce-i drept am luat doar 10 zile... dar am speranta ca o sa scap de 2-3 kg (pt mine ar fi ok si atat). Beau 2.5 l de apa si ceai, am grija ce mananc... deci cred ca o sa fie ok pana la urma.
    Inca o data bravo si ai grija de tine!
    Eu sunt curioasa eva noastra care a initiat topic-ul ce mai face/zice....
  •  
    • 220 mesaje
    15 Apr 2006, 15:44
    0 0
    miki_c esti cea mai tareeeee!!!!!
    Bravo! Felicitari! Ai grija sa te mentii, cum mai spunea o eva, ca e pacat sa pui la loc. Eu cred ca daca nu faci excese, consumi lichide si faci plimbari nu ar trebui sa ai probleme. Sa ne tii la curent si sa ne faci in continuare galerie sa fim si noi asa fericite ca tine!!!!
    Pupici!
  •  
    • 46 mesaje
    15 Apr 2006, 15:47
    0 0
    Merci Leea!
    O sa am mare grija sa ma mentin,ma simt bine si arat bine,ar fi pacat sa pierd ce am obtinut pana acum.
    Sunt convinsa ca vei slabi mai ales ca bei lichide si faci miscare.Poate la unii,inceputul este greu,pana incepi sa dai putin jos,apoi va merge bine.Cred ca e mai sigur ptr sanatate sa slabesti intr-un ritm mai lent.Totul e sa nu te descurajezi! Ce vei face, vei lua inca 1 flacon sau vei ramane doar la acesta?
  •  
    • 188 mesaje
    15 Apr 2006, 15:55
    0 0
    Bravo Miki_c.Jos palaria!Ai reusit!!!
    Sa ne spui si noua ce se mai intampla, daca intampini dificultati in a te mentine sau nu.
    Felicitari si succes!
    Pupici
  •  
    • 188 mesaje
    16 Apr 2006, 09:35
    0 0
    Fetelor, la mine se pare ca a inceput sa functioneze!Am inceput sa iau clarinol de joi(2 pastile pe zi) si tot de joi am tinut si o dieta Monty).Vineri m-am cantarit si aveam 72 kilograme, iar in dimineata asta am descoperit ca am 69,5.Trebuie sa recunosc ca sunt destul de entuziasmata.
    Pupici
  •  
    • 46 mesaje
    16 Apr 2006, 13:56
    0 0
    Bravo Ravel! Felicitari!
    Continua cu incredere.Abia astept sa ne spui saptamana viitoare cate kg ai slabit.
    Succes!
  •  
    • 78 mesaje
    17 Apr 2006, 12:03
    0 0
    miki, multumesc pentru incurajari. Eu sunt la al doilea tub si vreau sa mai iau (asta si inca unul probabil). Te tin la curent
  •  
    • 188 mesaje
    17 Apr 2006, 19:13
    0 0
    Leea_2006 inteleg ca esti la al doilea tub, dar nu ai zis cu ce rezultate.Sunt curioasa.Ne spui si noua?
    Succes.
  •  
    • 78 mesaje
    18 Apr 2006, 12:58
    0 1
    Tocmai spuneam mai devreme ca la mine merge destul de greu desi fac multe (sport, dieta, apa multa etc.) - am slabit doar 1 kg.
  •  
    • 25 mesaje
    18 Apr 2006, 14:33
    0 0
    am inceput de ieri sa iau clarinol dar nu stiu ce se intampla dar am stari de voma si in acelasi timp o greata fata de unele alimente ,nu stiu ce se intampla voi ati avut asa ceva?
  •  
    • 1530 mesaje
    18 Apr 2006, 18:03
    0 0
    Io il iau de 12 zile, cate 3/zi, adic doza maxima. Si are rezultate, da parca numa in zona soldurilor si a fundului - mi-s super largi pantalonii. Insa tin si regim cu spirulina pt atenuarea senzatiei de foame, cu 5 gustari pe zi si fara paine si dulciuri, plus sport - biciclit cate 20 de min de vreo 2 ori pe sapt si mers pe jos (cand am timp, ca nu prea am). Nu e un panaceu si nici efecte minune nu are, daca nu se face sport si nu se tine dieta. Da merge!
  •  
    • 118 mesaje
    21 Apr 2006, 23:30
    0 0
    Concluzii: 4 kg in 2 saptamani, cate 2/zi. Nu am tinut nici un fel de regim, am mancat chiar si ciocolata. Este adevarat ca daca nu se bea 2-3 l de apa apara balonari. Mi-a taiat pofta de mancare.
    Succes in tot ceea ce intreprindeti!
  •  
    • 46 mesaje
    23 Apr 2006, 12:21
    0 0
    Va doresc un Paste fericit si Domnul sa va aduca lumina in suflete si in viata!