A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 220 mesaje
    3 Apr 2006, 23:12
    0 0
    Hmmm, ciudat cu starile astea, nu stiu ce sa zic. Poate ai o carenta de vitamine. Mie una nu mi-a fost nicicum. M-am simtit normal.
    Cristi22na, as vrea eu sa fi slabit 5 kg!!!! Doar 3!Dar fara regim!
  •  
    • 1298 mesaje
    4 Apr 2006, 08:06
    0 0
    Azi sunt in a 7-a zi de Clarinol, cu 3/zi si n-am slabit deloc. Recunosc ca nu am tinut regim pentru ca tin post si daca proteine nu, atunci ce sa mananc? Voi termina cutia, dar alta nu voi mai cumpara. Pupici!
  •  
    • 91 mesaje
    4 Apr 2006, 17:44
    0 0
    ma bate gandul sa incerc si eu clarinol ca dietele nu functioneaza pt mine ca nu am ambitie..
    clarinolul se combina cu dieta sau functionaeaza si fara daca nu faci abuzuri alimentare?
    si ma interesa daca cineva a terminat cura si daca s-a mentinut in greutate .
    pupici.
  •  
    • 767 mesaje
    4 Apr 2006, 18:57
    0 0
    In mod cert fara dieta si miscare...arunci banii pe fereastra.
    Nu cred ca a terminat nimeni cura pt ca produsul de-abia s-a lansat
  •  
    • 144 mesaje
    4 Apr 2006, 20:54
    0 0
    Azi am inceput si eu o cutie de Clarinol, sper sa vad si rezultate. Eu vreau sa tin si o cura, cred ca south beach, ma duc si la un salon si fac impachetari cu paragil, Sper sa am rezultate bune.
  •  
    • 118 mesaje
    4 Apr 2006, 22:01
    0 0
    Buna seara evelor!

    Ma inregistrez in randul celor care iau Clarinol. Am inceput de ieri , am 57 de kg. Regim nu prea am cum, si asa mananc din an in Paste si destul de putin. Miscare...hmmm....e lenea mare si aici.
    Va tn la curent!
  •  
    • 220 mesaje
    4 Apr 2006, 23:46
    0 0
    Ophelia, e pacat, nu renunta! Nici eu nu am tinut cura si am slabit! Incearca sa elimini totusi painea si dulciurile macar. F bine ca tii post, deci poti sa mananci multe legume si fructe. Ne mai "auzim", poate ceva mai optimiste
  •  
    • 13910 mesaje
    4 Apr 2006, 23:59
    0 0
    E chiar surprinzator! -sau poate nu?
    Dupa 7 zile si 3/zi nu ai slabit chiar deloc????? Inseamna ca metabolismul tau este mai dificil si atunci ai nevoie de un nutritionist, nu tratament dupa ureche. (nu stiu cat vrei tu sa slabesti, dar daca proportia este mare.....)
  •  
    • 1298 mesaje
    5 Apr 2006, 11:46
    0 0
    Nici nu stii cata dreptate ai! De slabit, slabesc greu, dar de "pus"... oho! De ex. dupa un wknd cu somn suficient, iesit intr-un bar (consumat o tarie), si 2 mese normale (insemnand 2-3 feluri) cu familia... rezulta 2 kg in plus. Apoi toata saptamana ma lupt sa scap de ele.

    De slabit ar fi vreo... de la 71kg la... cat o fi frumos pentru 1,75m.
  •  
    • 156 mesaje
    5 Apr 2006, 12:00
    1 0
    Ophelia si eu sunt exact la fel ca tine. Daca ma scap intr-o zi la ceva ma ingras vreo 2 kile si ma chinuiesc o sapt.sa le dau jos.
    Am inceput si eu sa iau CLarinol..si parerea mea e sa iei in continuare, poate rezultatele apar mai tarziu.
    Mai vb!
  •  
    • 220 mesaje
    5 Apr 2006, 18:23
    0 0
    haideti mai, evelor!! Doua kile intr-o zi?????
    Ce e asta?! Trebuia sa aveti acum o suta si ceva nu 70 cat aveti voi....
    Ganditi pozitiv ca sa slabiti, ca daca va ganditi ca si asa intr-o zi pun la loc 2 kile, atunci iti piere orice vointa. Zic eu!
  •  
    • 136 mesaje
    5 Apr 2006, 21:39
    0 0
    buna evelor!!!azi sunt in a doaua zi de clarinol.efectul balonare si cam atat.sa vedem peste o saptamana doua ce se intampla.sper sa slabesc si eu vreo 2-3 kg.voi ce papati in timp ce luati clarinol?
  •  
    • 13910 mesaje
    5 Apr 2006, 22:07
    0 0
    Eu mananc ceea ce mananc de obicei : salate, fructe, peste, iaurturi degresate....chestii din astea....si pt. ca sunt destul de lenesa mi-am cumparat ap. de abdomene si stepper.
  •  
    • 136 mesaje
    5 Apr 2006, 22:19
    0 0
    eu am bicicleta medicala si fac aprox 30 de min in fiecare zi.uneori chiar 2 reprize de 30 min,dar fara regim nika;de mancat nu mananc asa de mult dar mananc seara.ajung acasa pe la 19:30 asa ca .....tre sa ma abtin de la papat seara dar nu pre am vointa
  •  
    • 118 mesaje
    6 Apr 2006, 21:28
    0 0
    M am gandit ca este timpul sa aduc topicul pe prima pozitie a formului. Impresii dupa 1 4 a zi de Clarinol (2p/zi):
    - nu am pofta de mancare
    - nu ma balonez
    - nu stiu daca/cat am slabit deoarece am uitat sa ma cantaresc.
    Revin maine si cu acest detaliu.
    Get better&better
  •  
    • 220 mesaje
    6 Apr 2006, 22:27
    1 0
    Aceeasi, ma bucur ca te simti bine pt ca si eu ma simt la fel si sunt deja in a3a sapt de Clarinol. Abia astept sa ne spui cat ai slabit!!!!
    Hei! Evelor care mai erati la cura, ce faceti, nu mai ziceti nimic?
  •  
    • 767 mesaje
    7 Apr 2006, 11:21
    0 0
    Eu nu am decat 5 zile...deci nu e concludent. Mai vorbim peste o saptamana. Singura chestie (nasoala) e ca in ultimele 2 zile am cam avut pofta de dulciuri (!) ceva mai mult decat de obicei
  •  
    • 118 mesaje
    7 Apr 2006, 11:55
    0 0
    m-am cantarit astazi dimineata si se pare ca am slabit in jur de 1,5 - 2 kg.

    In rest toate-s la fel
  •  
    • 13910 mesaje
    8 Apr 2006, 00:48
    0 0
    Maine am zi de cantar....adica azi....- cand m-oi scula- sant curioasa, abia astept.....apoi brico si carrefoure....
  •  
    • 46 mesaje
    8 Apr 2006, 09:58
    1 0
    Buna fetelor! De pe 18 martie pana azi(3 sapt), am scapat de 6 kg si 600grame(m-am cantarit dimineata asta la ora 6).Am luat Clarinol 2cp/zi.Nu am avut reactii adverse la el(nu greata,balonare,stare de slabiciune sau lipotimie).
    Mai am cateva capsule de clarinol si o sa iau cate 1 pe zi.Nu am tinut regim,am mancat chiar si inghetata... totusi de 3 ori pe saptamana am pedalat pe bicicleta de camera si fiindca timpul a fost favorabil am iesit mai des la plimbare.Poate m-a si serviciul meu,e destul de solicitant fizic si mai ales psihic,noptile pierdute... nu stiu ce s-a intamplat.Imi propusesem sa dau jos 5kg,nu credeam sa reusesc dar... Surpriza!aproape 7kg! sunt foarte multumita.
    Succes si voua,sper sa va atingeti scopul.