A folosit careva Clarinol?

  •  
    • 1 mesaje
    8 Apr 2006, 10:52
    0 0
    sunt in a treia zi de Clarinol si am slabit 1 kg ...cam putin avand in vedere ca iau 3 cp/zi,dar mai am 7 zile si sper sa nu fiu dezamagita ;*
  •  
    • 13910 mesaje
    8 Apr 2006, 11:21
    0 0
    -1, este ok.
  •  
    • 46 mesaje
    8 Apr 2006, 14:40
    0 0
    Poate la unele dintre voi nu a avut efect Clarinolul pentru ca nu ati consumat suficienta apa... Capsula trebuie inghitita cu apa mai multa(1 pahar).Eu am consumat in fiecare zi cam 2- 2,5 litri apa in care am stors 1 lamaie.Si cam 2-3 cesti cafea pe zi.
  •  
    • 136 mesaje
    8 Apr 2006, 15:18
    0 0
    si la mine a avut efect clarinolul.am slabit un kg in 5 zile super si am papat si pizza si ciocolata.super!!!!
  •  
    • 78 mesaje
    8 Apr 2006, 16:27
    0 0
    Bravo miki, te felicit. Si eu beau multa apa si fac si sport, asa ca sper ca o sa mearga si la mine!
    Va tin pumnii tuturor!
  •  
    • 46 mesaje
    8 Apr 2006, 18:08
    0 0
    Multumesc Leea, cu siguranta va merge si la tine,mai ales ca faci si sport. Succes!
  •  
    • 5 mesaje
    8 Apr 2006, 20:58
    0 0
    buna fetelor! sunt noua pe aici si vroiam sa va intreb care si ce aparate pentru abdomen aveti? ma bate gandul sa imi cumpar si eu unul ca e trista situatia si vine vara...cat despre clarinol inca stau pe tusa...
    va pup si multam fain!
  •  
    • 5 mesaje
    8 Apr 2006, 21:03
    0 0
    apropo...vreau sa va intreb pe voi ca sunteti mai calite in domeniu ca dc intreb pe mama imi sare in cap.
    am gasit in libertatea un medicament cam dubios de promitator - LA121(Long Action 1comprimat - 2 zile - 1kg) ati auzit de el? 50000 comprimatul.promite jumatate de kg pe zi...o pastila la 2 zile...posibilitate de returnare a banilor in cazul in care nu esti multumit de rezultat.
    astept sfatul vostru.
  •  
    • 627 mesaje
    8 Apr 2006, 21:09
    0 0
    am vazut ieri o emisiune... spre rusinea mea nu mai stiu pe ce post, sau cum o cheama pe prezentatoare.
    era invitata si o doamna doctor. parerea ei ferma a fost ca pastilele de slabit, indiferent ce actiuni li se atribuie, si ce efecte au, sunt nocive organismului. provoaca dezechilibre de metabolism, samd...
    asa ca... eu as sugera ca macar sa nu va faceti un stil de viata din a lua pastile de slabit. incercate o data, probabil ca nu fac rau, dc e o situatie urgenta, cum ar fi... tre sa mergem la vreo nunta si nu incapem in rochie, samd... dar in nici un caz nu luate sistematic!
  •  
    • 78 mesaje
    9 Apr 2006, 13:10
    0 0
    anaaneculaesei, nici sa nu te gandest sa iei toate prostiile! Incearca doar astfel de suplimente naturale, pe care sa le iei din farmacii.
    Si nu arunca banii pe aparate ca nu o sa le folosesti...pt abdomene cel mai bine faci tu singura exercitii, sunt destule.
  •  
    • 46 mesaje
    9 Apr 2006, 14:12
    0 0
    ANA, sa nu iei pastilele alea (LA121)! Nu au nici un efect. Eu si cateva colege am luat si ne-am pacalit,nu merita sa dai banii pe ele.La maine a mers cu crom mai demult,iar acum am luat Clarinol si am dat jos aproape 7 kg. Asta este.Succes!
  •  
    • 5 mesaje
    9 Apr 2006, 21:24
    0 0
    Buna miki! felicitari!
    in cat timp ai dat jos 7 kg? ai tinut si regim si ai facut miscare?
    Vreau sa fac ceva sa ma simt eu impacata ca macar nu stau degeaba...dar lenea e asa de mare..ufff
    v-am pupat
  •  
    • 25 mesaje
    9 Apr 2006, 21:32
    0 0
    aceleasi pastile am luat si eu si nici un rezultat ,nu vreau sa te dezamagesc dar asta este situatia si pot sa ti spun ca am luat mai multe feluri de pastile in ultimi 3-4 ani de cand am probleme cu greutatea si ...nimic.oricum iti urez succes.
  •  
    • 46 mesaje
    9 Apr 2006, 23:04
    0 0
    buna ana!
    am scapat de kilogramele alea in 3 saptamani.Am baut multa apa,de mancat am mancat normal dar nu dupa ora 19, am pedalat la bicicleta de camera de 2-3ori pe saptamana si in plus m-am plimbat mai mult ca de obicei in parc sau prin oras pentru ca vremea a fost minunata. cam asta ar fi...
    a, si am folosit aproape 2 fl. de clarinol
  •  
    • 46 mesaje
    9 Apr 2006, 23:08
    0 0
    Spaniola, la ce pastile te referi,ce ai folosit?

    NANNA, tu ce mai zici,cate kg ai slabit?
  •  
    • 442 mesaje
    10 Apr 2006, 16:32
    0 0
    Hello! M-ati facut extrem de curioasa... incat de sapt asta iau si eu clarinol... sper sa functioneze. eu una urmez regimul discociat, cam de o luna, si am dat abia 3 kile jos, merg pe jos cam 3 km/zi, beau ceaiuri, apa... Dar merge prea incet, vine vara acus, si m-am hotarat sa nu imi cumpar haine pana nu dau 10... Sa fie asa bun clarinolu asta?7 kile intr-o luna... hmmm...
  •  
    • 442 mesaje
    10 Apr 2006, 16:32
    0 0
    Hello! M-ati facut extrem de curioasa... incat de sapt asta iau si eu clarinol... sper sa functioneze. eu una urmez regimul discociat, cam de o luna, si am dat abia 3 kile jos, merg pe jos cam 3 km/zi, beau ceaiuri, apa... Dar merge prea incet, vine vara acus, si m-am hotarat sa nu imi cumpar haine pana nu dau 10... Sa fie asa bun clarinolu asta?7 kile intr-o luna... hmmm...
  •  
    • 1 mesaje
    10 Apr 2006, 16:47
    0 0
    nu sunt de acord cu folosirea medicamentelor pt slabit
  •  
    • 767 mesaje
    10 Apr 2006, 16:53
    0 0
    Nu sunt medicamente, sunt suplimente nutritive. Medicamente sunt Xenical Reducto Start ert.
  •  
    • 42 mesaje
    10 Apr 2006, 17:33
    0 0
    mai fetelor dar de haritage elite ati auzit?a luat careva?este de la naturaplant (oare am voie sa spun?!)Am cateva prietene care sustin sus si tare ca ele au slabit cu acesta ,o tipa chiar imediat dupa ce a nascut....
    voi stiti ceva?
    oricum pretul lui fata de clarinol.....