Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 12 mesaje
    20 Dec 2013, 13:25
    0 0
    Fetelor va multumesc pentru pereri si raspunsuri.O sa astept sa treaca Sarbatorile pentru a incepe tratamentul si a vedea rezultatele.
  •  
    • 30 mesaje
    6 Ian 2014, 11:47
    0 0
    Nu stiu la voi insa la mine Sarbatorile si-au pus foarte tare amprenta.Nici eu nu stiu cum am reusit performanta de a ma ingrasa 5 kg.Sunt un pic descurajata asa cand stau si ma gandesc ca trebuie sa slabesc!
  •  
    • 14 mesaje
    7 Ian 2014, 14:21
    0 0
    giuliana76 said:Nu stiu la voi insa la mine Sarbatorile si-au pus foarte tare amprenta.Nici eu nu stiu cum am reusit performanta de a ma ingrasa 5 kg.Sunt un pic descurajata asa cand stau si ma gandesc ca trebuie sa slabesc!

      Draga mea nu esti singura care s-a ingrasat,daca stau sa ma gandesc cred ca sunt destul de multe persoane care s-au ingrasat in aceasta perioada.Nu cred ca trebuie sa disperam ci mai degraba ar trebui sa ne mobilizam si sa luam masuri in aceasta privinta.

  •  
    • 12 mesaje
    8 Ian 2014, 15:47
    0 0
    Si eu m-am ingrasat insa ma voi apuca din nou de tratamentul cu Lipogold si sigur voi da si de aceasta data jos kg in plus.
  •  
    • 12 mesaje
    9 Ian 2014, 14:58
    0 0
    Buna fetelor eu sunt noua pe aici,am vazut discutia voastra care mi s-a parut interesanta.Si eu m-am ingrasat dupa sarbatori si nu prea stiu cum sa slabesc.Ideea e ca eu am ceva probleme cu tensiunea si nu stiu daca pot lua pastilele astea.Ma ajuta si pe mine cineva?
  •  
    • 11 mesaje
    10 Ian 2014, 15:47
    0 0
    ileanamaria said:Buna fetelor eu sunt noua pe aici,am vazut discutia voastra care mi s-a parut interesanta.Si eu m-am ingrasat dupa sarbatori si nu prea stiu cum sa slabesc.Ideea e ca eu am ceva probleme cu tensiunea si nu stiu daca pot lua pastilele astea.Ma ajuta si pe mine cineva?

      
    Nu te afecteaza cu nimenic,sunt naturale.Poti sa vezi ingredientele si sa te interesezi sa vezi daca vreunul din ele iti poate face rau. 

  •  
    10 Ian 2014, 19:37
    0 0
    girls, FACETI SPORT! alergati ( chiar pe vremea asta ) sau faceti efort fizic la sala. lasati pastilele ca nu sunt sanatoase si daca pe termen scurt dau rezultate, pe termen lung pot aparea afecctiuni grave si nu veti sti de unde.
    FACETI SPORT, MANCATI SANATOS ( fara prajeli, sucuri carbogazoase sau asa zise naturale, fara paste, paine ), incercati sa nu mai mancati dupa ora 18 decat poate un iaurt si veti vedea rezultate.

    pentru secrete naturale pentru frumusete , te invit pe blogul meu www.naturalbeautytips.eu .
  •  
    • 12 mesaje
    13 Ian 2014, 12:06
    0 0
    mirela765 said:
    ileanamaria said:Buna fetelor eu sunt noua pe aici,am vazut discutia voastra care mi s-a parut interesanta.Si eu m-am ingrasat dupa sarbatori si nu prea stiu cum sa slabesc.Ideea e ca eu am ceva probleme cu tensiunea si nu stiu daca pot lua pastilele astea.Ma ajuta si pe mine cineva?

      
    Nu te afecteaza cu nimenic,sunt naturale.Poti sa vezi ingredientele si sa te interesezi sa vezi daca vreunul din ele iti poate face rau. 

     
    Iti multumesc pentru raspuns,m-am uitat si vad ca nu exista nici un ingredient care ar putea sa imi faca rau.Mi le voi comanda si ma apuc imediat de tratament.O sa revin sa va spun ce rezultate am obtinut. 

  •  
    • 12 mesaje
    15 Ian 2014, 16:24
    0 0
    Tocmai ce mi-am comandat si eu Lipogold,o sa il combin si cu cateva exercitii ca am auzit ca da rezultate mai bune asa.Osa anunt cat am reusit sa slabesc.
  •  
    • 12 mesaje
    15 Ian 2014, 16:24
    0 0
    Tocmai ce mi-am comandat si eu Lipogold,o sa il combin si cu cateva exercitii ca am auzit ca da rezultate mai bune asa.Osa anunt cat am reusit sa slabesc.
  •  
    • 34 mesaje
    20 Ian 2014, 13:19
    0 0
    lauraolaru said:Tocmai ce mi-am comandat si eu Lipogold,o sa il combin si cu cateva exercitii ca am auzit ca da rezultate mai bune asa.Osa anunt cat am reusit sa slabesc.

    Asteptam sa ne spui cat ai reusit sa slabesti cu acest tratament! 

     

  •  
    • 7 mesaje
    24 Ian 2014, 10:27
    0 0
    lauraolaru said:Tocmai ce mi-am comandat si eu Lipogold,o sa il combin si cu cateva exercitii ca am auzit ca da rezultate mai bune asa.Osa anunt cat am reusit sa slabesc.

    Sa stii sa si eu am fost destul de sceptica in privinta rezultatelor acestor pastile,mai ales in privinta colagenului si a acidului hialuronic.Sincer eu una am ramas placut surprinsa sa vad ca au avut afect si ca aspectul pielii mele s-a imbunatatit considerabil. 

     

  •  
    • 12 mesaje
    28 Ian 2014, 12:11
    0 0
    Buna fetelor!Dupa cum am zis mi-am comandat si eu Lipogold,am inceput tratamentul de 7 zile,pana acum ce sa zic rezultatul este satisfacor...1,5 kg in minus.
  •  
    • 12 mesaje
    30 Ian 2014, 10:05
    0 0
    ileanamaria said:Buna fetelor!Dupa cum am zis mi-am comandat si eu Lipogold,am inceput tratamentul de 7 zile,pana acum ce sa zic rezultatul este satisfacor...1,5 kg in minus.

    Si eu cam tot atat am slabit,bine nu am facut nimiec altceva.O sa incerc sa fac si niste miscare poate asa rezultatele vor fi ma mari! 

     

  •  
    • 19 mesaje
    31 Ian 2014, 10:46
    0 0
    ileanamaria said:Buna fetelor!Dupa cum am zis mi-am comandat si eu Lipogold,am inceput tratamentul de 7 zile,pana acum ce sa zic rezultatul este satisfacor...1,5 kg in minus.

    Eu cred ca este un rezultat destul de bun,cat ai vrea tu sa slabesti in 7 zile? 

     

  •  
    • 12 mesaje
    3 Feb 2014, 09:51
    0 0
    corina_maria said:
    ileanamaria said:Buna fetelor!Dupa cum am zis mi-am comandat si eu Lipogold,am inceput tratamentul de 7 zile,pana acum ce sa zic rezultatul este satisfacor...1,5 kg in minus.

    Eu cred ca este un rezultat destul de bun,cat ai vrea tu sa slabesti in 7 zile? 

     
    Ma asteptam sa slabesc peste 2 kg sincer... 

     

  •  
    • 8 mesaje
    4 Feb 2014, 12:59
    0 0
    Cred ca sunt singurul barbat care se baga in discutie,insa as dori sa stiu daca aceste pastile au efect si la barbati.Ma gandesc ca exista diferenta de metabolisme.Ma ajuta cineva cu raspuns la aceasta intrebare?
  •  
    • 7 mesaje
    5 Feb 2014, 12:41
    0 0
    horia000 said:Cred ca sunt singurul barbat care se baga in discutie,insa as dori sa stiu daca aceste pastile au efect si la barbati.Ma gandesc ca exista diferenta de metabolisme.Ma ajuta cineva cu raspuns la aceasta intrebare?

      
    Nu vad de ce nu ar functiona si la barbati,nu exista diferente de metabolism numai intre barbati si femei ci si intre femei si femei.Le poti incerca nu vad cum te-ar afecta acest lucru. 

  •  
    • 8 mesaje
    6 Feb 2014, 11:30
    0 0
    alina_grigore said:
    horia000 said:Cred ca sunt singurul barbat care se baga in discutie,insa as dori sa stiu daca aceste pastile au efect si la barbati.Ma gandesc ca exista diferenta de metabolisme.Ma ajuta cineva cu raspuns la aceasta intrebare?

      
    Nu vad de ce nu ar functiona si la barbati,nu exista diferente de metabolism numai intre barbati si femei ci si intre femei si femei.Le poti incerca nu vad cum te-ar afecta acest lucru. 

    Cred ca e adevarat!O sa incerc sa le iau si eu sa vad daca reusesc sa slabesc. 

     

  •  
    • 5 mesaje
    7 Feb 2014, 12:38
    0 0
    PROSTII!
    500 de g de slabit intr-o saptamana nu este asa de putin. Poate ca putem forta sa ungem la 1 kg. Inainte de a aspune ca slabirea nu se face cu pastile, ca sunt bani aruncati pe fereastra si ca altfel eram toate slabe si frumoase ...zic ca oricum 500 de g sunt oviaratia normala a organismului , nu inseamna musai ca ai slabit. poate sa fie si eliminare de apa nu doar grasime. ceea ce ne dorim noi fara sa tim sa spunem este sa eliminam din grasime nu apa sua masa musculara.
    incercati maide graba o dieta sanatoasa si niste sport si vedeti ce s intampla. exista nutritionisti si instructori de fitness.
    mai bine intrati pe site-uri de profil www.builtdaily.com, www.serbanblebea.ro sau altele.