Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 30 mesaje
    17 Iul 2013, 15:30
    0 0
    Olivia nu cred ca re cum sa iti fie rau de la ele stai linistita.Sunat 100 % naturale,doar sa nu iti faca bn vreunul din ingrediente.Sincer nu cred ca vei avea probleme ,nu de alta dar daca ar fi existat cazuri sigur s-ar fi aflat.Mai ales ca pe net circula foarte repede informatiile.
  •  
    • 19 mesaje
    17 Iul 2013, 18:22
    1 0
    Chiar nu inteleg de ce ingerati asemenea tampenii...aruncati banii aiurea. Slabitul nu are legatura cu pastilutele alea. Vrei sa slabesti, trebuie sa suferi

    Miscare, fara dulciuri (prea multe), fara prajeli, fara paine(prea multa) si rezultatele apar rapid, mai ales ca e vara. Salate, apa plata cu lamaie, plimbarica, hai, sus din canapea

    P.S: Pastilute de slabit + ceafa cu cartofi = 0
  •  
    • 11 mesaje
    18 Iul 2013, 13:49
    0 0
    Monique e atat de usor sa spui gata tin regim si o sa slabesc sau ma apuc de sport si gata slabesc.Dupa 10 ore de munca iti spun eu sincer ca nu prea mai ai chef de nimic cu atat mai putin sa mergi la sala.Pe langa cele 10 ore de munca cand ajungi acasa nu stai pur si simplu ci trebuie sa mai faci una alta.Daca am fi casnice si pur si simplu ne-am plictisi de atata stat probabil ne-am apuca si de sport.
  •  
    • 19 mesaje
    19 Iul 2013, 13:23
    0 0
    Eu de aia am si inceput sa iau Lipogold pentru ca pur si simplu nu am timp de sport si nici nu am cum sa stau sa fac nu stiu cate feluri de mancare pentru a putea sa impac pe toata lumea.
  •  
    • 17 mesaje
    22 Iul 2013, 13:01
    0 1
    Fetelor am terminat tratamentul si am reusit sa slabesc 10 kg,o sa fac o pauza de cateva saptamani si pe urma vreau sa iau din nou.M-am bucurat foarte tare cand am vazut cate kg in minus imi arata cantarul.
  •  
    • 14 mesaje
    23 Iul 2013, 15:29
    0 0
    Vad numai pareri de bine despre acest produs,ce sa zic ma tenteaza si pe mine sa il incerc...fie vorba intre noi nu trebuie sa slabesc mult cam 2-3 kg insa ma tenteaza mai tare pentru efectul acidului hialuronic si al colagenului.
  •  
    • 34 mesaje
    24 Iul 2013, 13:22
    0 1
    Dupa 3 luni de tratament cu Lipogold am slabit 21 de kg.Trebuie sa ma apuc de sport deoarece am slabit destul de mult si pielea mea nu arata tocmai bine.
  •  
    • 9 mesaje
    26 Iul 2013, 13:33
    0 0
    Eu am auzit de Lipogold acum o saptamana o prietena mi-a zis ca si-a luat niste pastile de slabit de care e foarte multumita.Nu prea am dat importanta dupa care m-am intalnit cu ea si era vizibil ca a slabit.Pe urma am intrat sa vad informatii despre ele si am vazut numai lucruri bune.asa ca o sa il incerc si eu.
  •  
    • 14 mesaje
    29 Iul 2013, 13:02
    0 0
    eu de azi incep tratamentul cu Lipogold ...sper ca pe langa faptul ca o sa slabesc sa arat si mai tanara.
  •  
    • 30 mesaje
    30 Iul 2013, 11:52
    0 0
    floricika00 said:eu de azi incep tratamentul cu Lipogold ...sper ca pe langa faptul ca o sa slabesc sa arat si mai tanara.

     Spor la slabit si sa nu uiti sa ne anunti si pe noi cate kg ai reusit sa dai jos!

  •  
    • 34 mesaje
    31 Iul 2013, 11:06
    0 0
    Gata si abonamentul la sala.Am observat ca in zilele astea femeile se straduiesc mult mai tare sa arate bine,asta e un lucru foarte bun.Cred ca am trecut de perioada aia in care femeile ieseau din casa cum le venea si nu dadeau prea mare importanta felului in care aratau.Bravo fetelor.
  •  
    • 17 mesaje
    1 Aug 2013, 10:50
    0 0
    Bravo Geo sa ne anunti si pe noi daca ai reusit sa te si tii de ea.Si eu mi-am facut la un moment dat abonament la sala,m-am dus de 2 ori dupa care am renuntat.Recunosc ca am renuntat din comoditate.
  •  
    • 9 mesaje
    2 Aug 2013, 10:15
    0 0
    Mi-am comandat Lipogold trebuie sa ajunga,insa voi incepe tratamentul cam peste 2 saptamani pentru ca urmeaza sa plec in vacanta si nu vreau sa imi refuz nimic in perioada asta.
  •  
    • 9 mesaje
    19 Aug 2013, 09:55
    0 0
    Mi-au venit pastilele,am terminat si concediul si acum ma apuc de tratament.Sa vad acum daca o sa si slabesc.
  •  
    • 14 mesaje
    20 Aug 2013, 11:30
    0 0
    Mai am o saptamana si termin tratamentul cu Lipogold.Am reusit sa slabesc 5 kg..E mai mult decat as fi vrut eu insa acum ma bucur ca am slabit atat.Mi se pare ca arat mult mai bine....am primit si cateva complimente.
  •  
    • 9 mesaje
    22 Aug 2013, 11:41
    0 0
    Eu am vazut o reclama pe facebook la aceste pastile.Am intrat pe pagina lor si am vazut ca le face si Florentina Opris reclama.Ma gandesc ca sunt destul de bune de le promoveaza ea,mie una Florentina mi se pare o tipa destul de serioasa si nu cred ca si-ar strica imaginea promovand orice.Oricum dupa cum am vazut exista multe pareri de bine despre Lipogold.
  •  
    • 17 mesaje
    23 Aug 2013, 16:20
    0 0
    Treaba cu cine le promoveaza e reletiva.Am vazut multe pastile care au fost promovate de diverse vedete si nu sunt bune de nimic.Eu pe fata asta nici nu o cunosc insa pastilele sunt foarte bune.
  •  
    • 34 mesaje
    26 Aug 2013, 14:19
    0 0
    antoaneta87 said:Treaba cu cine le promoveaza e reletiva.Am vazut multe pastile care au fost promovate de diverse vedete si nu sunt bune de nimic.Eu pe fata asta nici nu o cunosc insa pastilele sunt foarte bune.

     Ai mare dreptate.Mai ales cu au fost pastilele alea care aveau ca si imagine pe Liviu Varciu sau Botezatu.

  •  
    • 612 mesaje
    26 Aug 2013, 19:29
    0 0
    geoilie said:
    antoaneta87 said:Treaba cu cine le promoveaza e reletiva.Am vazut multe pastile care au fost promovate de diverse vedete si nu sunt bune de nimic.Eu pe fata asta nici nu o cunosc insa pastilele sunt foarte bune.

     Ai mare dreptate.Mai ales cu au fost pastilele alea care aveau ca si imagine pe Liviu Varciu sau Botezatu.

     as vrea si eu sa slabesc ...sa zic asa,maxim 4-5kg.

    Credeti ca mi-ar fi de folos aceste pastile?

  •  
    • 19 mesaje
    27 Aug 2013, 13:46
    0 0
    Bubu3 said:
    geoilie said:
    antoaneta87 said:Treaba cu cine le promoveaza e reletiva.Am vazut multe pastile care au fost promovate de diverse vedete si nu sunt bune de nimic.Eu pe fata asta nici nu o cunosc insa pastilele sunt foarte bune.

     Ai mare dreptate.Mai ales cu au fost pastilele alea care aveau ca si imagine pe Liviu Varciu sau Botezatu.

     as vrea si eu sa slabesc ...sa zic asa,maxim 4-5kg.

    Credeti ca mi-ar fi de folos aceste pastile?

     Eu de exemplu am slabit 10 kg,insa vad ca nu e un nr de kg constant pe care il slabesti cu Lipogold.Unele persoane slabesc mai mult altele mai putin,depinde de organism, de ceea ce mananci.Daca mananci toata ziua pizza sau cartofi prajiti e posibil sa nu slabesti foarte mult.