Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 19 mesaje
    19 Mar 2014, 09:32
    0 0
    mmarioaraa said:Nu e cam mult sa slabesti 4 kg intr-o saptamana?

     
    Eu nu cred atata timp cat se simte bine nu cred ca are prea mare importanta.Poate organismul sau a reactionat un pic mai greu.Din cate am vazut in prima saptamana nu a slabit.Poate a recuperat in ultima si pentru prima. 

  •  
    • 12 mesaje
    20 Mar 2014, 09:40
    0 0
    Si eu as fi vrut sa slabesc atat intr-o saptamana, din pacate eu nu am slabit atat.Oricum rezultatul a fost ok pana la urma.
  •  
    • 4 mesaje
    14 Apr 2014, 18:28
    0 0
    Buna,
    Sunt noua pe aici. Sunt o mamica de fetita ,iar experienta mea cu Lipo gold eu spun ca e buna dar se poate si mai bine.Am luat o luna si am slabit cam 2 kg,fara sa ma infometez.Eu vreau sa slabesc cam 6 kg.Deci totusi cam incet am dat jos.Dupa ce am terminat cu lipo gold,am facut o combinatie de fibre (capsule ca nu suport pulberea ) si nu stiu daca ati auzit , proteina colagen lichid ,de care sunt foarte multumita ca taie pofta de mancare.Si ce sunt eu taaaareeee fericita ca am unghii mari si frumoase .De 10 ani nu mai am unghii,mi-era rusine de colege la servici.Am Slabit cam 1 kg in 10 zile fara efort asa ca va spun dupa o luna de tratament  cum sunt.
     Bafta tuturor !
  •  
    • 17 mesaje
    29 Apr 2014, 09:55
    0 0
    Fetelor sunt tare suparata,am reusit performanta de a ma ingrasa din nou.Recunosc ca am mancat de toate de Paste da nu ma asteptam sa ma ingras din nou.Nu imi ramane decat sa ma apuc din nou de slabit.O sa imi comand din nou Lipogold ca na ...m-a mai ajutat o data sa slabesc.
  •  
    • 5 mesaje
    30 Apr 2014, 12:31
    0 0
    antoaneta87 said:Fetelor sunt tare suparata,am reusit performanta de a ma ingrasa din nou.Recunosc ca am mancat de toate de Paste da nu ma asteptam sa ma ingras din nou.Nu imi ramane decat sa ma apuc din nou de slabit.O sa imi comand din nou Lipogold ca na ...m-a mai ajutat o data sa slabesc.

     
    Draga mea cu putina ambitie o sa reusesti din nou sa slabesti.Doar cine nu vrea si nu are ambitie nu slabeste. 

  •  
    • 10 mesaje
    2 Mai 2014, 09:54
    0 0
    Buna fetelor,dacum ceva timp am avut ceva probleme de sanatate,am trecut printr-o operatie am fost nevoita sa stau ceva timp la pat.Nu stiu sincer care e motivul insaam luat foarte mult in greutate.Credeti ca aceste pastile ma pot ajuta sa slabesc fara a-mi afecta sanatatea.
  •  
    • 34 mesaje
    5 Mai 2014, 12:15
    0 0
    valerica28 said:Buna fetelor,dacum ceva timp am avut ceva probleme de sanatate,am trecut printr-o operatie am fost nevoita sa stau ceva timp la pat.Nu stiu sincer care e motivul insaam luat foarte mult in greutate.Credeti ca aceste pastile ma pot ajuta sa slabesc fara a-mi afecta sanatatea.

     Cred ca cel mai important este faptul ca acum esti sanatoasa si ca ai scapat de probleme.O sa slabesti o sa vezi daca tii acest tratament.Pe mine pastilele astea m-au ajutat foarte mult.Dupa cum ai observat nu sunt singura care a slabit cu ele.O sa slabesti si tu!

  •  
    • 5 mesaje
    6 Mai 2014, 11:29
    0 0
    Eu trebuie sa slabesc cam 5 kg,am un eveniment destul de important si vreau sa arat superb.Mai am cam o luna la dispozitie sa scap de aceste kg.Mi-am comandat si eu Lipogold,o sa tin si un mic regim,adica o sa renunt la paine.Desi este atat de buna asta te ingrasa cel mai tare.Sper sa scap de aceste kg si sa fie totul ok!
  •  
    • 12 mesaje
    7 Mai 2014, 09:55
    0 0
    Ai foarte mare dreptate paine chiar este un mare inamic al siluetei,pot spune ca daca renunti la paine o sa scapi de jumatate din greutatea pe caree vrei sa o slabesti.
  •  
    • 10 mesaje
    8 Mai 2014, 08:55
    0 0
    geoilie said:
    valerica28 said:Buna fetelor,dacum ceva timp am avut ceva probleme de sanatate,am trecut printr-o operatie am fost nevoita sa stau ceva timp la pat.Nu stiu sincer care e motivul insaam luat foarte mult in greutate.Credeti ca aceste pastile ma pot ajuta sa slabesc fara a-mi afecta sanatatea.

     Cred ca cel mai important este faptul ca acum esti sanatoasa si ca ai scapat de probleme.O sa slabesti o sa vezi daca tii acest tratament.Pe mine pastilele astea m-au ajutat foarte mult.Dupa cum ai observat nu sunt singura care a slabit cu ele.O sa slabesti si tu!

    Ai mare dreptate cel mai important lucru e ca sunt sanatoasa.Am vazut ca sunt multe persoane care au slabit cu Lipogold,acest lucru maa face sa cred ca ma voi numara si eu printre aceste persoane. 

     

  •  
    • 14 mesaje
    12 Mai 2014, 11:06
    0 0
    valerica28 said:
    geoilie said:
    valerica28 said:Buna fetelor,dacum ceva timp am avut ceva probleme de sanatate,am trecut printr-o operatie am fost nevoita sa stau ceva timp la pat.Nu stiu sincer care e motivul insaam luat foarte mult in greutate.Credeti ca aceste pastile ma pot ajuta sa slabesc fara a-mi afecta sanatatea.

     Cred ca cel mai important este faptul ca acum esti sanatoasa si ca ai scapat de probleme.O sa slabesti o sa vezi daca tii acest tratament.Pe mine pastilele astea m-au ajutat foarte mult.Dupa cum ai observat nu sunt singura care a slabit cu ele.O sa slabesti si tu!

    Ai mare dreptate cel mai important lucru e ca sunt sanatoasa.Am vazut ca sunt multe persoane care au slabit cu Lipogold,acest lucru maa face sa cred ca ma voi numara si eu printre aceste persoane. 

     
    Daca o sa urmezi intructiunile si o sa renunti la prajeli si paine nu ai cum sa nu slabesti.Important este din punctul meu de vedere sa te mentii dupa ce reusesti sa slabesti.Degeaba ai slabit daca dupa o sa mananci mult si din toate. 

     

  •  
    • 5 mesaje
    13 Mai 2014, 10:56
    0 0
    Eu am ceva timp de cand am terminat tratamentul cu Lipogold,am slabit si de atunci ma tin de sport.Pot spune ca am reusit niste rezultate spectaculoase.Celulita a inceput usor usor sa dispara.Mischii s-au intarit iar eu ma simt foarte bine.
  •  
    • 30 mesaje
    14 Mai 2014, 13:47
    0 0
    Ca sa scapi de celilita trebuie sa fii atenta la ce mananci,sa faci miscare si sa bei multa apa.Felicitari daca ai reusit sa scapi de ea.Eu am deja un gras destul de avansat de celilita pe care cred ca o pot inlatura doar cu masaj si asta poate dupa destul de multe sedinte.
  •  
    • 5 mesaje
    15 Mai 2014, 09:49
    0 0
    Am deja 1 saptamana de cand iau Lipogold,am consultat cantarul iar acesta mi-a spus ca am mai putin cu 1,5 kg...
  •  
    • 8 mesaje
    16 Mai 2014, 10:54
    0 0
    Pana la cate kg poti slabi cu aceste pastile?
  •  
    • 11 mesaje
    19 Mai 2014, 11:56
    0 0
    predaluiza said:Pana la cate kg poti slabi cu aceste pastile?

    Mai poti slabi cam 6 kg in 3 saptamani,dar sunt anumiti factori care influenteaza acest lucru. 
    Depinde cat de mult manaci,cum ai arderile,cum reactioneaza organismul tau la astefel de pastile.

     

  •  
    • 8 mesaje
    20 Mai 2014, 11:45
    0 0
    Fllo said:
    predaluiza said:Pana la cate kg poti slabi cu aceste pastile?

    Mai poti slabi cam 6 kg in 3 saptamani,dar sunt anumiti factori care influenteaza acest lucru. 
    Depinde cat de mult manaci,cum ai arderile,cum reactioneaza organismul tau la astefel de pastile.

    e ok nici nu am nevoie sa sllabesc mai mult 

     

     

  •  
    • 19 mesaje
    21 Mai 2014, 14:48
    0 0
    In ultima vreme am inceput din nou sa iau in greutatea.Nu stiu care este motivul insa este foarte stresant.
  •  
    • 20 mesaje
    22 Mai 2014, 08:29
    0 0
    Buna, fetelor, mi-am comandat si eu LIPOGOLD si iau de 3zile. Sincer, eu fac sport aproape zilnic, dar am o pofta de mincare de speriat. Sper sa m-a ajute sa ma abțin de la dulciuri, măcar o perioada. Va țin la curent.
  •  
    • 20 mesaje
    22 Mai 2014, 09:32
    0 0
    corina_maria said:In ultima vreme am inceput din nou sa iau in greutatea.Nu stiu care este motivul insa este foarte stresant.