Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 19 mesaje
    24 Sep 2013, 13:57
    0 0
    vmarin26 said:da acelasi lucru am patit si eu am slabit doar 2 kg,2 kg nici macar nu se vad,sunt dezamagita...

     Pai chiar daca iei pastile asta nu inseamna ca mananci in nestire si ai pretentia sa slabesti,poate daca ai fi incercat sa mananci mai putin etc poate ai fi slabit mai mult.Nu stiu daca s-a inventat pastila minune care sa te faca sa slabesti desi u mananci mult...

  •  
    • 5 mesaje
    24 Sep 2013, 14:04
    0 0
    Inteleg perfect ceea ce spui, si sunt total de acord. Dimineata mananc un iaurt 0% cu muesli, la amiaz mananc supe fara paine, sau salata sau pui la gratar.Si dupamasa daca mai imi este foame, ori salata ori fructe. Pe langa asta, fac si aerobic de 3-4 ori pe saptamana, deci nu cred ca asta inseamna mancand in nestire. Si tot la 2, 5kg am ramas nimic mai mult nu am reusit sa slabesc
  •  
    • 30 mesaje
    27 Sep 2013, 10:20
    0 0
    Timea88 said:Inteleg perfect ceea ce spui, si sunt total de acord. Dimineata mananc un iaurt 0% cu muesli, la amiaz mananc supe fara paine, sau salata sau pui la gratar.Si dupamasa daca mai imi este foame, ori salata ori fructe. Pe langa asta, fac si aerobic de 3-4 ori pe saptamana, deci nu cred ca asta inseamna mancand in nestire. Si tot la 2, 5kg am ramas nimic mai mult nu am reusit sa slabesc

     Inseamna ca ai arderile foarte grele,in mod normal daca ai face tot ce ai zis tu ca faci fara sa iei pastile ar fi trebuit sa slabesti.In mod normal trebuia sa slabesti mult mai mult.Inseamna ca organismul tau are arderile foarte grele,asta este explicatia mea.

  •  
    • 34 mesaje
    30 Sep 2013, 12:54
    0 0
    Timea e posibil cum zice si Giuliana sa ai arderile grele,nu de alta dar am vazut ca sunt persoane care au reusit sa slabesca si fara prea multe eforturi.
  •  
    • 12 mesaje
    2 Oct 2013, 13:32
    0 0
    Dupa o luna de tratament cu Lipogold am slabit 7 kg,tin sa specific ca eu nu am facut nici sport si nu am tinut nici vreun special,pur si simplu am mancat portii mai mici si am zis nu prajelilor.
  •  
    • 8 mesaje
    3 Oct 2013, 13:15
    0 0
    Dragele mele am 1,70 m si 90 de kg,de ceva timp ma chinuii sa slabesc.De curand m-am apucat de kango ,nu am slabit decat 1 kg.Credeti ca daca o sa incerc sa combin kango cu aceste pastile o sa am rezultate mai bune?
  •  
    • 1038 mesaje
    3 Oct 2013, 16:42
    0 0
    maneea, eu n-as crede ca ai avea rezultate mai bune daca combini kangoo cu niste prostii de pastile
  •  
    • 8 mesaje
    4 Oct 2013, 12:00
    0 0
    winter_rose said:maneea, eu n-as crede ca ai avea rezultate mai bune daca combini kangoo cu niste prostii de pastile

    Ma gandesc ca poate in acest fel o sa slabesc mai mult si mai repede.E destul de greu sa fii atat de micuta si grasa.Cand sotul tau nu prea se mai uita la tine nu te simti prea bine.Sper sincer sa slabesc cat mai repede.


    Acest mesaj a fost editat de către maneaa42: 4 Oct 2013, 12:03
  •  
    • 30 mesaje
    7 Oct 2013, 11:53
    0 0
    maneaa42 said:
    winter_rose said:maneea, eu n-as crede ca ai avea rezultate mai bune daca combini kangoo cu niste prostii de pastile

    Ma gandesc ca poate in acest fel o sa slabesc mai mult si mai repede.E destul de greu sa fii atat de micuta si grasa.Cand sotul tau nu prea se mai uita la tine nu te simti prea bine.Sper sincer sa slabesc cat mai repede.
    Eu sunt de parere ca nu trebuie sa iti pierzi increderea in tine,Daca tu nu te simti bine in pielea ta inseamna ca trebuie sa faci ceva.E un lucru bun ca te-ai apucat de sport.E normal ca in momentul in care te apuci de sport sa slabesti.Dupa parerea mea ai sanse sa slabesti mult mai mult cu acest tratament in momentul in care le combini cu sport. 

     

  •  
    • 7 mesaje
    8 Oct 2013, 13:42
    0 0
    Sincer sunt curioasa sa vad ce afect are acidul hialuronic si colagenul asupra mea.Mi se pare un pic cam imposibil dar vom vedea.
  •  
    • 14 mesaje
    9 Oct 2013, 12:09
    0 0
    alina_grigore said:Sincer sunt curioasa sa vad ce afect are acidul hialuronic si colagenul asupra mea.Mi se pare un pic cam imposibil dar vom vedea.
    Eu sincer am slabit 8 kg cu Lipogold,si am observat atat eu cat si ceilalti ca acidul hialuronic si colagenul si-au facut efectul.Am primit chiar si cateva complimente,lucru care nu a putut decat sa ma bucure. 

     

  •  
    • 1 mesaje
    10 Oct 2013, 10:43
    1 0
    Buna ziua. Am cumparat 3 cutii dar efect zero. Am urmat indicatiile de pe cutii si inca alte indicatii date de cei care- l distribuie.
  •  
    • 69 mesaje
    10 Oct 2013, 11:52
    0 0
    Incearca Liposhred de la firma americana MEX. Eu am slabit 5 kg intr-o luna, recunosc, cu dieta si sport in fiecare zi, insa sunt foarte mutumita. Am trecut printr-o perioada foarte proasta, in care bagam in mine orice, la orice ora, pe baza unei depresii. O prietena mi-a recomandat Lipo shred si sunt multumita de reulztate.
  •  
    • 34 mesaje
    10 Oct 2013, 12:53
    0 0
    clarisa11 said:Buna ziua. Am cumparat 3 cutii dar efect zero. Am urmat indicatiile de pe cutii si inca alte indicatii date de cei care- l distribuie.

     In ce au constat indicatiile pe care zici ca le-ai urmat?Sa inteleg ca ai luat 3 cutii de pastile ?Nu ai precizat daca le-ai si luat ai zis doar ca ai cumparat.Cat vrei sa slabesti de ai cumparat 3 cutii?Nu imi vine sa cred ca dupa 3 cutii nu ai slabit nici macar un kg.

  •  
    • 9 mesaje
    11 Oct 2013, 12:05
    0 0
    clarisa11 said:Buna ziua. Am cumparat 3 cutii dar efect zero. Am urmat indicatiile de pe cutii si inca alte indicatii date de cei care- l distribuie.

     Eu nu am luat 3 cutii am luat doar una insa eu am avut un pic rezultat.E aproape inexistent rezultatul -2 kg insa la mine se pare ca a functionat un pic de tot.

  •  
    • 367 mesaje
    13 Oct 2013, 14:43
    2 0
    fetelor,eu am slabit 10 kg in aproape 3 luni,fara pastile si sport,nu am mai mancat seara,adica doar mic dejun si pranz cu tot ce am vrut,dupa ora 1 nimic,un mar un ceai o rosie,fara pastile ,fara diete complicate.va pup
  •  
    • 654 mesaje
    18 Oct 2013, 21:16
    0 0
    voi de unde ati cumparat pastilele lipogold si la ce pret? azi le-am vazut la farmacia tei la 118 lei, dar pe site-ul lor am vazut ca sunt mult mai scumpe. mai are cineva rezultate?
  •  
    • 34 mesaje
    21 Oct 2013, 15:25
    0 0
    anita_mystica28 said:voi de unde ati cumparat pastilele lipogold si la ce pret? azi le-am vazut la farmacia tei la 118 lei, dar pe site-ul lor am vazut ca sunt mult mai scumpe. mai are cineva rezultate?

     Eu mi le-am facut comanda de pe site-ul lor si asa e sunt un pic mai scumpe,sincer nu stiu de ce diferenta asta de pret.Oricum preturile la produse difera dintr-un loc in altul in general.

  •  
    • 9 mesaje
    22 Oct 2013, 10:55
    0 0
    adriana77 said:fetelor,eu am slabit 10 kg in aproape 3 luni,fara pastile si sport,nu am mai mancat seara,adica doar mic dejun si pranz cu tot ce am vrut,dupa ora 1 nimic,un mar un ceai o rosie,fara pastile ,fara diete complicate.va pup

     Esti noroscoasa daca ai reusit sa slabesti doar cu regim,numai ca ideea de a nu mai manca nimic dupa ora 1 nu prea ma incanta.Nu iti era foame?

  •  
    • 14 mesaje
    23 Oct 2013, 10:21
    0 0
    Fetelor am descoperit de cateva zile un cd cu exercitii fizice care te ajuta sa fii in forma.Sa nu va ganditi ca e ceva complicat,sunt chiar simple as putea spune si le puteti face acasa fara nici un fel de problema.Florentina Opris e persoana care recomanda aceste exercitii.Am vazut ca mai recomada si Lipogold astfel efectele sunt mai mari adica ai mai multa energie,slabesti mai mult.O sa incerc sa le combin si eu sa vad ce iese.