Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 14 mesaje
    22 Mai 2014, 12:17
    0 0
    mariaanastasia said:Buna, fetelor, mi-am comandat si eu LIPOGOLD si iau de 3zile. Sincer, eu fac sport aproape zilnic, dar am o pofta de mincare de speriat. Sper sa m-a ajute sa ma abțin de la dulciuri, măcar o perioada. Va țin la curent.

    Daca mai faci si sport o sa vezi ca rezultatele vor fi mult mai mari.O data pe saptaman o prajitura cred ca nu e ceva foarte grav.Important este sa nu mananci zilnic. 

     

  •  
    • 9 mesaje
    23 Mai 2014, 12:42
    0 0
    E si normal ca rezultatele sa fie mult mai bune in momentul in care faci si sport.Pe langa asta ti se intareste si musculatura!
  •  
    • 20 mesaje
    23 Mai 2014, 17:35
    0 0

    inca nu am observat sa-mi fi scazut pofta de mincare, dimpotriva. In cazul vostru cum a fost?

  •  
    • 20 mesaje
    23 Mai 2014, 17:37
    0 0
    floricika00 said:
    mariaanastasia said:Buna, fetelor, mi-am comandat si eu LIPOGOLD si iau de 3zile. Sincer, eu fac sport aproape zilnic, dar am o pofta de mincare de speriat. Sper sa m-a ajute sa ma abțin de la dulciuri, măcar o perioada. Va țin la curent.

    Daca mai faci si sport o sa vezi ca rezultatele vor fi mult mai mari.O data pe saptaman o prajitura cred ca nu e ceva foarte grav.Important este sa nu mananci zilnic. 

     

     Din pacate nu e vorba de o prajitura pe saptamina, in fiecare zi simt nevoia sa maninc ceva dulce( mai ales inghetata)...

  •  
    • 20 mesaje
    25 Mai 2014, 12:58
    0 0
    5 zile cu LIPOGOLD SI m-am ingrasat deja un kilogram! E prima data cind incerc un supliment alimentar in completare la miscare, dar pofta de mincare e mai mare ca niciodata , in special cea de dulciuri, desi pe site-ul lor promisiunile sint cit casa ca nu vei mai simti asa ceva. Mai iau o saptamina si va mai scriu, dar nu prea  cred ca ma va ajuta sa scap de cele 7 kilograme pe care le am ca obiectiv mai repede decit metaoda obisnuita (dieta restrictiva adaugata la exercitii).
  •  
    • 34 mesaje
    26 Mai 2014, 14:03
    0 0
    mariaanastasia said:5 zile cu LIPOGOLD SI m-am ingrasat deja un kilogram! E prima data cind incerc un supliment alimentar in completare la miscare, dar pofta de mincare e mai mare ca niciodata , in special cea de dulciuri, desi pe site-ul lor promisiunile sint cit casa ca nu vei mai simti asa ceva. Mai iau o saptamina si va mai scriu, dar nu prea  cred ca ma va ajuta sa scap de cele 7 kilograme pe care le am ca obiectiv mai repede decit metaoda obisnuita (dieta restrictiva adaugata la exercitii).

    Imi pare rau sa aud asta,desi nu prea am auzit persoane care sa spuna ca aceste pastile le-au creat pofta de mancare ba din contra.Avand in vedere ca faci si miscare nu ar fi trebuit sa te ingrasi atat intr-o saptamana. 

     

  •  
    • 14 mesaje
    26 Mai 2014, 17:28
    0 0
    mariaanastasia said:
    floricika00 said:
    mariaanastasia said:Buna, fetelor, mi-am comandat si eu LIPOGOLD si iau de 3zile. Sincer, eu fac sport aproape zilnic, dar am o pofta de mincare de speriat. Sper sa m-a ajute sa ma abțin de la dulciuri, măcar o perioada. Va țin la curent.

    Daca mai faci si sport o sa vezi ca rezultatele vor fi mult mai mari.O data pe saptaman o prajitura cred ca nu e ceva foarte grav.Important este sa nu mananci zilnic. 

     

     Din pacate nu e vorba de o prajitura pe saptamina, in fiecare zi simt nevoia sa maninc ceva dulce( mai ales inghetata)...

    Uite si eu din cand in cand am perioade in care as manca o gramada de  dulciuri.Poate ai glicemia scazuta in perioada asta si de aia simti nevoia de a manca dulce!

     

  •  
    • 20 mesaje
    27 Mai 2014, 09:19
    0 0
    Va multumesc mult pentru incurajari! Nu stiu ce sa zic, toata viata mea de adult am avut pofta de mincare , dar am avut mereu 55-57 kg la 1,72m. Dupa nasterea primului copil m-am ingrasat treptat pina la 83kg, apoi am slabit pina la 65kg intr-un an de zile dupa ce am citit cartea Mihaelei Bilic ( "Mituri despre silueta"). Practic, am inceput sa fac din nou miscare ( nu sala, ci plimbari, fotbal si tenis cu fiul meu) si mi-am schimbat alimentatia, fara sa tin neaparat regim( nu am putut niciodata sa ma abtin de la mincare). Dupa nasterea celui de-al doilea copil am inceput din nou sa ma ingras si am ajuns la 75kg. Am inceput sa am grija ce maninc si sa alerg. Acum am 73 de kg si stagnez de citeva saptamini. M-am gindit ca daca vreau sa accelerez procesul, acum am nevoie de un supliment( am ales LIPOGOLD pentru ca e produs in Romania, nu pentru ca e din plante: nu stiu de ce crede lumea ca ce e din plante nu are efecte secundare!). In sfirsit, sper sa reusesc sa slabesc din nou pina la 65kg cu putina vointa si cu multa rabdare ( mi-am propus sa le dau jos pina in august ).
  •  
    • 5 mesaje
    27 Mai 2014, 09:55
    0 0
    mariaanastasia said:Va multumesc mult pentru incurajari! Nu stiu ce sa zic, toata viata mea de adult am avut pofta de mincare , dar am avut mereu 55-57 kg la 1,72m. Dupa nasterea primului copil m-am ingrasat treptat pina la 83kg, apoi am slabit pina la 65kg intr-un an de zile dupa ce am citit cartea Mihaelei Bilic ( "Mituri despre silueta"). Practic, am inceput sa fac din nou miscare ( nu sala, ci plimbari, fotbal si tenis cu fiul meu) si mi-am schimbat alimentatia, fara sa tin neaparat regim( nu am putut niciodata sa ma abtin de la mincare). Dupa nasterea celui de-al doilea copil am inceput din nou sa ma ingras si am ajuns la 75kg. Am inceput sa am grija ce maninc si sa alerg. Acum am 73 de kg si stagnez de citeva saptamini. M-am gindit ca daca vreau sa accelerez procesul, acum am nevoie de un supliment( am ales LIPOGOLD pentru ca e produs in Romania, nu pentru ca e din plante: nu stiu de ce crede lumea ca ce e din plante nu are efecte secundare!). In sfirsit, sper sa reusesc sa slabesc din nou pina la 65kg cu putina vointa si cu multa rabdare ( mi-am propus sa le dau jos pina in august ).

    Nu ai extraordinar de multe kg de dat jos iar perioada in care ti-ai propus e destul de lunga.Sunt sigura ca pana in august o sa ajungi la greutatea dorita.A venit vara ,au inceput caldurile,nu stiu tu insa eu in aceasta perioada nu prea am pofta de mancare iar daca mananc manac mai multe salate si fructe.Daca o sa mai faci si miscare sunt absolut sigura ca o sa reusesti sa slabesti. 

     

  •  
    • 12 mesaje
    27 Mai 2014, 10:12
    0 0
    mariaanastasia said:Va multumesc mult pentru incurajari! Nu stiu ce sa zic, toata viata mea de adult am avut pofta de mincare , dar am avut mereu 55-57 kg la 1,72m. Dupa nasterea primului copil m-am ingrasat treptat pina la 83kg, apoi am slabit pina la 65kg intr-un an de zile dupa ce am citit cartea Mihaelei Bilic ( "Mituri despre silueta"). Practic, am inceput sa fac din nou miscare ( nu sala, ci plimbari, fotbal si tenis cu fiul meu) si mi-am schimbat alimentatia, fara sa tin neaparat regim( nu am putut niciodata sa ma abtin de la mincare). Dupa nasterea celui de-al doilea copil am inceput din nou sa ma ingras si am ajuns la 75kg. Am inceput sa am grija ce maninc si sa alerg. Acum am 73 de kg si stagnez de citeva saptamini. M-am gindit ca daca vreau sa accelerez procesul, acum am nevoie de un supliment( am ales LIPOGOLD pentru ca e produs in Romania, nu pentru ca e din plante: nu stiu de ce crede lumea ca ce e din plante nu are efecte secundare!). In sfirsit, sper sa reusesc sa slabesc din nou pina la 65kg cu putina vointa si cu multa rabdare ( mi-am propus sa le dau jos pina in august ).

    Eu sunt sigura ca pana la sf tratamentului Lipogold o sa te ajute sa slabesti.Daca spui ca faci si miscare si ai si grija ce mananci e un pic cam imposibil.Facand toate astea ar trebuii in mod normal sa slabesti si fara Lipogold. 

     

  •  
    • 20 mesaje
    28 Mai 2014, 07:32
    0 0
    Va multumesc pentru raspunsuri, înseamnă mult pentru mine sa am un sprijin psihologic in acest demers care nu e ușor pentru nimeni. Sper sa revin cu vesti bune in curind
  •  
    • 5 mesaje
    28 Mai 2014, 12:25
    0 0
    Astazi am reusit si eu sa imi comand Lipogold,maine ar trebuii sa primesc coletul.Stiu de la o buna prietena de-a mea ca sunt destul de bune aceste pastile asa ca sunt sigura ca voi reusi si eu sa slabesc cu ele.O sa va tin la curent cu situatia kg pierdute.
  •  
    • 9 mesaje
    28 Mai 2014, 12:49
    0 0
    mariaanastasia said:Va multumesc pentru raspunsuri, înseamnă mult pentru mine sa am un sprijin psihologic in acest demers care nu e ușor pentru nimeni. Sper sa revin cu vesti bune in curind

    Ai foarte mare dreptate,pentru toata lumea este detul de greu sa slabeasca.Cu putin noroc,cu putin ambitie si perseverenta toate putem reusi.Conteaza foarte mult sa gasesti si formula care sa te ajute sa obtii rezultate eficiente. 

     

  •  
    • 2 mesaje
    28 Mai 2014, 13:22
    0 0
    Buna fetelor! As vrea sa va intreb si eu,pe langa acest lipogold,ati tinut si dieta?sau un regim?
    As avea de dat si eu cateva kg jos.am inceput deja o dieta si de azi am inceput sa ies la alergat.ma gandesc ca as accelera putin procesul de slabire cu lipogold.Credeti ca m -ar ajuta?

    Multumesc
  •  
    • 17 mesaje
    29 Mai 2014, 13:02
    0 0
    Sorina14 said:Buna fetelor! As vrea sa va intreb si eu,pe langa acest lipogold,ati tinut si dieta?sau un regim?
    As avea de dat si eu cateva kg jos.am inceput deja o dieta si de azi am inceput sa ies la alergat.ma gandesc ca as accelera putin procesul de slabire cu lipogold.Credeti ca m -ar ajuta?

    Multumesc

    Draga mea o sa vezi ca in momentul in care o sa primesti coletul cu Lipogold o sa gasesti si un cd cu tot felul de exercitii.Te ajuta foarte mult in slabit miscarea.Daca mai tii si o dieta e formidabil.Eu am facut exercitiile dupa cd-ul respectiv si nu numai ca am slabit insa mi s-a tonifiat si musculatura,asa am inteles cat de importanta este miscarea.Degeaba esti slab daca nu ai musculatura tonifiata si bine definita.Incearca aceasta combinatie si o sa vezi ca o sa slabesti destul de repede!Multa bafta! 

     

  •  
    • 7 mesaje
    29 Mai 2014, 13:21
    0 0
    Sorina14 said:Buna fetelor! As vrea sa va intreb si eu,pe langa acest lipogold,ati tinut si dieta?sau un regim?
    As avea de dat si eu cateva kg jos.am inceput deja o dieta si de azi am inceput sa ies la alergat.ma gandesc ca as accelera putin procesul de slabire cu lipogold.Credeti ca m -ar ajuta?

    Multumesc

     Pe mine nu numai ca m-a ajutat sa slabesc insa mi-a imbunatatit si aspectul pielii,al unghiilor.Dupa o luna de tratament o sa vezi toate aceste modificari.Acum nu stiu ce sa zic poate la tine nu v-a avea acelasi efect,eu doar pur si simplu iti spun cum a actionat la mine.

  •  
    • 5 mesaje
    30 Mai 2014, 12:17
    0 0
    Nici eu nu am un numar foarte mare de kg de dat jos,doar 4.Ma incanta ideea ca as putea scapa cat de cat de celulita si ca exista posibilitatea ca pielea mea sa arate mult mai bine in urma tratamentului.
  •  
    • 20 mesaje
    1 Iun 2014, 12:31
    0 0
    Eu nu am primit si CD, dar probabil ca trebuie sa-l comanzi odata cu produsul.
  •  
    • 123 mesaje
    2 Iun 2014, 13:17
    0 0
    Fericite sa va intoxicati organismul cu otravurile astea,nu?
  •  
    • 12 mesaje
    2 Iun 2014, 13:21
    0 0
    Angela22 said:Fericite sa va intoxicati organismul cu otravurile astea,nu?

     Intrebarea mea este:Ce mai e sanatos in ziua de azi?