Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 30 mesaje
    24 Oct 2013, 10:56
    0 0
    floricika00 said:Fetelor am descoperit de cateva zile un cd cu exercitii fizice care te ajuta sa fii in forma.Sa nu va ganditi ca e ceva complicat,sunt chiar simple as putea spune si le puteti face acasa fara nici un fel de problema.Florentina Opris e persoana care recomanda aceste exercitii.Am vazut ca mai recomada si Lipogold astfel efectele sunt mai mari adica ai mai multa energie,slabesti mai mult.O sa incerc sa le combin si eu sa vad ce iese.

     Stiu emisiunea am vazut-o si eu de cateva ori si am incercat sa urmez sfaturile pe care le da.E mare lucru ca la 50 de ani sau cat are sa arati atat de bine,asta e rezultatul unui stil de viata sanatos si plin de munca.Chiar ma intereseaza sa vad acest cd,o sa il caut si eu.

  •  
    • 14 mesaje
    25 Oct 2013, 12:39
    0 0
    giuliana76 said:
    floricika00 said:Fetelor am descoperit de cateva zile un cd cu exercitii fizice care te ajuta sa fii in forma.Sa nu va ganditi ca e ceva complicat,sunt chiar simple as putea spune si le puteti face acasa fara nici un fel de problema.Florentina Opris e persoana care recomanda aceste exercitii.Am vazut ca mai recomada si Lipogold astfel efectele sunt mai mari adica ai mai multa energie,slabesti mai mult.O sa incerc sa le combin si eu sa vad ce iese.

     Stiu emisiunea am vazut-o si eu de cateva ori si am incercat sa urmez sfaturile pe care le da.E mare lucru ca la 50 de ani sau cat are sa arati atat de bine,asta e rezultatul unui stil de viata sanatos si plin de munca.Chiar ma intereseaza sa vad acest cd,o sa il caut si eu.
    Am vazut ca l-au bagat acul la oferta pe site-ul lor cu Lipogold. 

     

  •  
    • 367 mesaje
    25 Oct 2013, 22:19
    0 0
    vmarin26 said:
    adriana77 said:fetelor,eu am slabit 10 kg in aproape 3 luni,fara pastile si sport,nu am mai mancat seara,adica doar mic dejun si pranz cu tot ce am vrut,dupa ora 1 nimic,un mar un ceai o rosie,fara pastile ,fara diete complicate.va pup

     Esti noroscoasa daca ai reusit sa slabesti doar cu regim,numai ca ideea de a nu mai manca nimic dupa ora 1 nu prea ma incanta.Nu iti era foame?

     salut,da imi era foame la inceput,dupa 2 saptamani organismul incepe sa se obisnuiasca  cu noul regim si nu mai ai asa senzatia de foame,dar cand imi era foarte foame mancam salata    de rosii si castraveti fara ulei,morcovi,mere ideia e ca daca nu incerci sa te abtii un pic nu vei reusi niciodata sa slabesti,abea asteptam sa ma trezesc dimineata sa mananc cat vreau.acuma m-am obisnuit asa,sa nu mai mananc dupa pranz si problema e ca slabesc in continuare si nu stiu ce metoda sa aplic sa ma mentin pentru ca am slabit suficient.                  fa un efort si incearca macar 3 zile.numai bine

  •  
    • 6 mesaje
    28 Oct 2013, 11:46
    0 0
    adriana77 said:
    vmarin26 said:
    adriana77 said:fetelor,eu am slabit 10 kg in aproape 3 luni,fara pastile si sport,nu am mai mancat seara,adica doar mic dejun si pranz cu tot ce am vrut,dupa ora 1 nimic,un mar un ceai o rosie,fara pastile ,fara diete complicate.va pup

     Esti noroscoasa daca ai reusit sa slabesti doar cu regim,numai ca ideea de a nu mai manca nimic dupa ora 1 nu prea ma incanta.Nu iti era foame?

     salut,da imi era foame la inceput,dupa 2 saptamani organismul incepe sa se obisnuiasca  cu noul regim si nu mai ai asa senzatia de foame,dar cand imi era foarte foame mancam salata    de rosii si castraveti fara ulei,morcovi,mere ideia e ca daca nu incerci sa te abtii un pic nu vei reusi niciodata sa slabesti,abea asteptam sa ma trezesc dimineata sa mananc cat vreau.acuma m-am obisnuit asa,sa nu mai mananc dupa pranz si problema e ca slabesc in continuare si nu stiu ce metoda sa aplic sa ma mentin pentru ca am slabit suficient.                  fa un efort si incearca macar 3 zile.numai bine
    Asta cred ca e cel mai greu lucru sa reusesti sa iti mentii greutatea dupa ce ai slabit.Trebuie sa mnanci la fel,adica fara grasimi etc,pentru ca exista posibilitatea sa te ingrasi poate mai mult decat ai slabit.Mananca 3 mese pe zi.Si fa miscare in acest fel sunt sigura ca o sa te mentii. 

     

  •  
    • 11 mesaje
    29 Oct 2013, 14:50
    0 0
    Da e foarte greu sa te mentii la acea greutate dupa ce ai slabit,sunt de parere ca poti reusi cu putina ambitie.
  •  
    • 22 mesaje
    30 Oct 2013, 15:12
    0 0
    Eu dupa ce am slabit am reusit sa ma mentin insa cu un pic de dificultate.Eu am incercat sa mananc portii mai mici de mancare,pana in acest moment mi-a reusit si am baut multa apa.
  •  
    • 367 mesaje
    30 Oct 2013, 18:48
    1 0
    va multumesc pentru sfaturi fetelor
  •  
    • 9 mesaje
    31 Oct 2013, 13:26
    0 0
    Eu nu reusesc sa slabesc cu un regim alimentar,nu prea cred eu in alimente minune sau chestii de genul asta,insa pastilele astea nu stiu de ce imi ofera o oarecare incredere.Mi le-am comandat si eu pentru a urma si eu tratamentul.Nu tin atat de mult la felul in care o sa arat mai slaba cat tin la felul in care ma voi simti din punct de vedere al sanatatii mai slaba.
  •  
    • 11 mesaje
    1 Nov 2013, 10:38
    0 0
    Fetelor ma confrunt si eu cu o problema,ca multe alte femei am inceput sa iau anticonceptionale.De atunci metabolismul meu a luat-o razna si am inceput sa asimilez orice mananc.Vreau sa ma spun ca inainte de a luat anticonceptinalele aveam 52 de kg,acum am ajuns la 70 sunt disperata.Nu am avut niciodata aceasta greutate.Ma uit in oglinda si nu ma mai recunosc,daca as putea sa dau timpul inapoi nu as mai face aceasta greseala.As vrea sa stiu daca aceste pastile iti pot da metabolismul peste cap?Vreau sa slabesc insa imi e teama ca nu cumva sa imi agravez si mai tare problema.Astept sfaturile voastre.Multam!
  •  
    • 34 mesaje
    4 Nov 2013, 12:05
    0 0
    Fllo said:Fetelor ma confrunt si eu cu o problema,ca multe alte femei am inceput sa iau anticonceptionale.De atunci metabolismul meu a luat-o razna si am inceput sa asimilez orice mananc.Vreau sa ma spun ca inainte de a luat anticonceptinalele aveam 52 de kg,acum am ajuns la 70 sunt disperata.Nu am avut niciodata aceasta greutate.Ma uit in oglinda si nu ma mai recunosc,daca as putea sa dau timpul inapoi nu as mai face aceasta greseala.As vrea sa stiu daca aceste pastile iti pot da metabolismul peste cap?Vreau sa slabesc insa imi e teama ca nu cumva sa imi agravez si mai tare problema.Astept sfaturile voastre.Multam!

    Sfatul meu e sa iei Lipogold sa il arati medicului si sa vezi ce iti spune.Nu cred ca iti poate afecta metabolismul mai tare decat e.Pastilele astea sunt naturale,eu nu am avut nici un fel de probleme cu ele.Cred ca ar trebuii sa incetezi sa mai iei anticonceptionale. 

     

  •  
    • 7 mesaje
    5 Nov 2013, 12:59
    0 0
    Mai am cateva zile si termin tratamentul cu Lipogold,am slabit cam 9 kg insa pe langa asta desi nu ma asteptam pielea mea arata mult mai bine.Are luciu si pare elastica si sanatoasa,lucrul asta m-a uimit sincer.
  •  
    • 19 mesaje
    6 Nov 2013, 14:58
    0 0
    A mai slabit cineva cu aceste pastile?
  •  
    • 22 mesaje
    8 Nov 2013, 15:34
    0 0
    Fllo said:Fetelor ma confrunt si eu cu o problema,ca multe alte femei am inceput sa iau anticonceptionale.De atunci metabolismul meu a luat-o razna si am inceput sa asimilez orice mananc.Vreau sa ma spun ca inainte de a luat anticonceptinalele aveam 52 de kg,acum am ajuns la 70 sunt disperata.Nu am avut niciodata aceasta greutate.Ma uit in oglinda si nu ma mai recunosc,daca as putea sa dau timpul inapoi nu as mai face aceasta greseala.As vrea sa stiu daca aceste pastile iti pot da metabolismul peste cap?Vreau sa slabesc insa imi e teama ca nu cumva sa imi agravez si mai tare problema.Astept sfaturile voastre.Multam!
    Cunosc senzatia,te uiti in oglinda si nu iti place deloc ce vezi.Ai putea incerca sa vezi ce si cum,oricum nu cred ca ai ce sa agravezi mai tare de atat.Si nu mai lua anticonceptionale,am auzit multe cazuri asemanatoare. 

     

  •  
    • 8 mesaje
    11 Nov 2013, 14:39
    0 0
    Vreau sa va spun ca sunt foarte multumita de tratamentul asta,am slabit cu el 10 kg.Se vede diferenta,sincer nu imi vine sa cred ca am slabit atat.Inca cateva sedinte de tratament si o sa arat din ce in ce mai bine.
  •  
    • 11 mesaje
    12 Nov 2013, 14:41
    0 0
    Fllo said:Fetelor ma confrunt si eu cu o problema,ca multe alte femei am inceput sa iau anticonceptionale.De atunci metabolismul meu a luat-o razna si am inceput sa asimilez orice mananc.Vreau sa ma spun ca inainte de a luat anticonceptinalele aveam 52 de kg,acum am ajuns la 70 sunt disperata.Nu am avut niciodata aceasta greutate.Ma uit in oglinda si nu ma mai recunosc,daca as putea sa dau timpul inapoi nu as mai face aceasta greseala.As vrea sa stiu daca aceste pastile iti pot da metabolismul peste cap?Vreau sa slabesc insa imi e teama ca nu cumva sa imi agravez si mai tare problema.Astept sfaturile voastre.Multam!

    Iti multumesc pentru sfat,asa o sa fac o sa ii arat medicului.Sincer cred ca mai rau de atat nu se poate ,imi doresc sa imi revina metabolismul sa nu imi mai fac probleme din cauza greutatii 

     

  •  
    • 9 mesaje
    13 Nov 2013, 12:45
    0 0
    Zilele trecute m-am decis sa imi comand Lipogold,zis si facut.Acum astept sa imi vina coletul sa ma apuc de miscare si slabit.
  •  
    • 12 mesaje
    14 Nov 2013, 13:33
    0 0
    Eu una sincer sunt destul de dezamagita de pastilele de slabit in general.Am luat si eu in trecut insa fara prea multe rezultate,ce credeti ca face diferenta la aceste pastile?
  •  
    • 34 mesaje
    15 Nov 2013, 14:52
    0 0
    lauraolaru said:Eu una sincer sunt destul de dezamagita de pastilele de slabit in general.Am luat si eu in trecut insa fara prea multe rezultate,ce credeti ca face diferenta la aceste pastile?

    Fata de celelalte pastile, pastilele astea chiar functioneaza!Pe langa alte pastile astea mai contin si acid hialurimic si colagen.Eu una sincer nu am mai vazut asa ceva in compozitia unor pastile de gennul asta.Culmea e ca functioneaza.

     

  •  
    • 11 mesaje
    19 Nov 2013, 12:18
    0 0
    I-am aratat medicului ingredientele Lipogold si mi-a zis ca sunt ok si ca le pot lua.E facut din plante deci nu exista pericolul sa imi afecteze metabolismul.O sa incep si eu tratamentul nu de alata da chiar vreau sa arata bine de sarbatori.
  •  
    • 8 mesaje
    20 Nov 2013, 13:57
    0 0
    Fllo said:I-am aratat medicului ingredientele Lipogold si mi-a zis ca sunt ok si ca le pot lua.E facut din plante deci nu exista pericolul sa imi afecteze metabolismul.O sa incep si eu tratamentul nu de alata da chiar vreau sa arata bine de sarbatori.

      Eu m-am simtit excelent pe tot parcursul tratamentului.Acum ma simt mult mai usoara.Vreau sa mai tin inca o data tratamentul.