Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 11 mesaje
    21 Nov 2013, 14:24
    0 0
    Fllo said:I-am aratat medicului ingredientele Lipogold si mi-a zis ca sunt ok si ca le pot lua.E facut din plante deci nu exista pericolul sa imi afecteze metabolismul.O sa incep si eu tratamentul nu de alata da chiar vreau sa arata bine de sarbatori.

     Sa ne spui si noua daca te-ai simtit rau de la ele avand in vedere problemele pe care le ai.Ce pot sa iti urez spor la slabit si sa arati cat mai bine de sarbatori.

  •  
    • 8 mesaje
    25 Nov 2013, 13:57
    0 0
    Dupa cum v-am mai spus m-am apucat de kango si am inceput sa iau si Lipogold pentru rezultate mai mari,acestea nu au intarziat sa apara,dupa 2 sapt de tratament si antrenament am slabit 6 kg mi se pare fantastic.
  •  
    • 12 mesaje
    26 Nov 2013, 10:40
    0 0
    geoilie said:
    lauraolaru said:Eu una sincer sunt destul de dezamagita de pastilele de slabit in general.Am luat si eu in trecut insa fara prea multe rezultate,ce credeti ca face diferenta la aceste pastile?

    Fata de celelalte pastile, pastilele astea chiar functioneaza!Pe langa alte pastile astea mai contin si acid hialurimic si colagen.Eu una sincer nu am mai vazut asa ceva in compozitia unor pastile de gennul asta.Culmea e ca functioneaza.

     Da e adevarat ca nu am mai vazut sincer pastile de slabit care sa contina acid hialuronic si colagen.Am vazut ca sunt multe persoane care zic ca  au slabit cu Lipogold insa sincer sunt reticenta rau.

     

  •  
    • 6 mesaje
    27 Nov 2013, 12:22
    0 0
    Cum merge fetelor cu slabitul?Acum ca vin sarbatorile cred ca multe dintre noi isi doresc sa arate cat mai bine.Cu putina ambitie sincer cred ca vom reusi sa aratam impecabil!
  •  
    • 14 mesaje
    28 Nov 2013, 11:19
    0 0
    dorina74 said:Cum merge fetelor cu slabitul?Acum ca vin sarbatorile cred ca multe dintre noi isi doresc sa arate cat mai bine.Cu putina ambitie sincer cred ca vom reusi sa aratam impecabil!

    Eu una sunt foarte multumita de felul in care voi arata de sarbatori,am slabit par mai tanara.Toata lumea imi face complimente deci ma simt foarte bine. 

     

  •  
    • 11 mesaje
    4 Dec 2013, 12:13
    0 0
    mirela765 said:
    Fllo said:I-am aratat medicului ingredientele Lipogold si mi-a zis ca sunt ok si ca le pot lua.E facut din plante deci nu exista pericolul sa imi afecteze metabolismul.O sa incep si eu tratamentul nu de alata da chiar vreau sa arata bine de sarbatori.

     Sa ne spui si noua daca te-ai simtit rau de la ele avand in vedere problemele pe care le ai.Ce pot sa iti urez spor la slabit si sa arati cat mai bine de sarbatori.

    Iau Lipogold de aproape 3 saptamani,ma simt perfect,trupul meu a inceput sa se mai subtieze adica am slabit 7 kg.Cred ca o sa arat perfect in seara de Revelion,deja ma si pus ochii pe o rochita foarte draguta pe care abia astept sa ma duc sa mi-o cumpar. 

     

  •  
    • 654 mesaje
    4 Dec 2013, 15:24
    0 0
    Fetelor, ma tot intreb cum puteti sa spuneti ca luati pastilele de 3 saptamani,mai aveti cateva zile si le terminati si ati slabit intr-o luna nu stiu cate kg....in conditiile in care Lipogold contine 42 capsule, adica 21 doze zilnice (pliculete) a cate 2 capsule fiecare...exact 3 saptamani. De unde va iese  voua o luna??
  •  
    • 232 mesaje
    4 Dec 2013, 19:41
    0 0
    dorina74 said:Cum merge fetelor cu slabitul?Acum ca vin sarbatorile cred ca multe dintre noi isi doresc sa arate cat mai bine.Cu putina ambitie sincer cred ca vom reusi sa aratam impecabil!

     Daaa , eu una nu am nici o grija merge pe incredere cu Lemo Silhouette si incerc sa mananc cat sa imi fac micile pofte

  •  
    • 232 mesaje
    4 Dec 2013, 19:46
    0 0
    maneaa42 said:Dragele mele am 1,70 m si 90 de kg,de ceva timp ma chinuii sa slabesc.De curand m-am apucat de kango ,nu am slabit decat 1 kg.Credeti ca daca o sa incerc sa combin kango cu aceste pastile o sa am rezultate mai bune?

     Cu pastile da si intr-adevar este nevoie de sport fiind cele mai bune rezultate combinate astea doua. Dar kango nu stiu ce sa zic...1kg in cat timp?

  •  
    • 11 mesaje
    5 Dec 2013, 13:30
    0 0
    anita_mystica28 said:Fetelor, ma tot intreb cum puteti sa spuneti ca luati pastilele de 3 saptamani,mai aveti cateva zile si le terminati si ati slabit intr-o luna nu stiu cate kg....in conditiile in care Lipogold contine 42 capsule, adica 21 doze zilnice (pliculete) a cate 2 capsule fiecare...exact 3 saptamani. De unde va iese  voua o luna??

     
    Pai tocmai asta am spus ca le iau de aproape 3 saptamani.Dupa se recomanda o pauza pentru a putea incepe sa le iei din nou,bine asta in cazul in care mai e necesar. 

  •  
    • 654 mesaje
    5 Dec 2013, 18:09
    0 0

    Fllo, nu vreau sa ma intelegi gresit, nu faceam referire la tine, dar sunt cateva persoane care au zis ca intr-o luna au slabit n kg....de-aia intrebam de unde reiese o luna? asta m-a facut sa-mi pun un semn de intrebare daca nu cumva persoanele respective au conturi speciale ca sa faca reclama acestui produs.

    Crede-ma ca nu sunt o silfida, din contra, am destule kg in plus de care vreau sa scap si incercam sa ma conving din parerile altora daca sunt bune sau nu, daca sa mi le comand si eu.

    Pot sa te intreb de unde le-ai luat?

  •  
    • 11 mesaje
    6 Dec 2013, 14:12
    0 0
    anita_mystica28 said:

    Fllo, nu vreau sa ma intelegi gresit, nu faceam referire la tine, dar sunt cateva persoane care au zis ca intr-o luna au slabit n kg....de-aia intrebam de unde reiese o luna? asta m-a facut sa-mi pun un semn de intrebare daca nu cumva persoanele respective au conturi speciale ca sa faca reclama acestui produs.

    Crede-ma ca nu sunt o silfida, din contra, am destule kg in plus de care vreau sa scap si incercam sa ma conving din parerile altora daca sunt bune sau nu, daca sa mi le comand si eu.

    Pot sa te intreb de unde le-ai luat?
    Eu mi le-am comandat de pe site.Poate exista si in farmacii asta chiar nu stiu. 

     

  •  
    • 7 mesaje
    9 Dec 2013, 12:56
    0 0
    Si eu cred ca exista in farmacii ca majoritatea acestor pastile exista si in farmacii.
  •  
    • 17 mesaje
    10 Dec 2013, 10:52
    0 0
    Fetelor cum mai stati cu kg?
  •  
    • 12 mesaje
    11 Dec 2013, 12:05
    0 0
    Eu una in momentul de fata stau bine cu kg,nu stiu cum voi iesi dupa sarbatori.Cu putina grija cred ca voi iesi bine.
  •  
    • 15 mesaje
    12 Dec 2013, 10:38
    0 0
    olivia12 said:Eu una in momentul de fata stau bine cu kg,nu stiu cum voi iesi dupa sarbatori.Cu putina grija cred ca voi iesi bine.

    Normal ca daca o sa ai grija o sa arati bine dupa Sarbatori.Multe zic ca de Sarbatori ai voie sa manance oricat si orice pentru ca le e permis.Trebuie sa existe o moderatie in toate in acest fel trupurile vostre nu vor avea asa tare de suferit. 

     

  •  
    • 34 mesaje
    13 Dec 2013, 09:21
    0 0
    antoaneta87 said:Fetelor cum mai stati cu kg?

    Eu una ma bucur foarte mult ca am reusit pana in acest moment sa ma mentin! 

     

  •  
    • 12 mesaje
    16 Dec 2013, 10:17
    1 0
    Eu probabil de sarbatori ma voi ingrasa inevitabil cateva kg,nu de alta dar asa mi se intampla in fiecare an.De aceea m-am hotarat ca dupa Sarbatori sa incep si eu sa iau Lipogold.
  •  
    • 22 mesaje
    17 Dec 2013, 14:50
    0 0
    lauraolaru said:Eu probabil de sarbatori ma voi ingrasa inevitabil cateva kg,nu de alta dar asa mi se intampla in fiecare an.De aceea m-am hotarat ca dupa Sarbatori sa incep si eu sa iau Lipogold.

     
    Cred ca toate vom trece prin acelasi lucru,e bine ca am gasit o solutie eficienta si rapida de a scapa de kg.Eu am fost foarte multumita de rezultate asa ca nu voi ezita sa le iau din nou. 

  •  
    • 8 mesaje
    18 Dec 2013, 11:23
    0 0
    lauraolaru said:Eu probabil de sarbatori ma voi ingrasa inevitabil cateva kg,nu de alta dar asa mi se intampla in fiecare an.De aceea m-am hotarat ca dupa Sarbatori sa incep si eu sa iau Lipogold.

     
    Dupa ce am terminat tratamentul pot sa zic ca mi-am uimit sotul cu noua silueta,a fost foarte incantat.Iti urez si tie acelasi lucru in cazul in care esti casatorita!