vreau sa fiu stewardezaaaaa!!!!!! 2

  •  
    • 7 mesaje
    28 Feb 2010, 19:20
    0 0
    merci pt informatii,silvia_air
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2010, 09:26
    0 0
    ardeiuta, imi poti d asi mie id.ul tau te rog . Uite ce am patit eu cu cei de la Qatar : am fost anul tercut la un open day si am ajuns pana la final interview, nu am trecut din diverse motive(pe care le banuiesc iar a anul acesta cand am mers m-au intrebatdc ama mai participat. n-am putut minti sile-am spus ce s-a intamplatdata trecuta si ghici ce? nu m-au mai sunat ptr a doua zi. sa inteleg deci ca daca pici o data nu te mai au deloc? Ce spui? thanks
  •  
    • 31 mesaje
    1 Mar 2010, 10:02
    0 0
    pt stew.....nu te descuraja. sunt persoane care au luat interviul la Qatar dupa a 7a ora cand s-au prezentat la Open Day. nu privi ca un dezavantaj ca nu ai fost selectionata la incercarea de anul trecut. trebuie sa le areti ca iti doresti acest job si nu te impiedica un esec si din contra te motiveaza sa schimbi ce nu se adapteaza acestui job si sa te pliezi pe cerintele lor.
    gandeste pozitiv....te-au ales prima data pt interviu. priveste totul ca o experienta pozitiva pt viitor. dupa cum spuneai ai realizat ce ai gresit si iti da sansa ca a 2-a oara sa nu mai faci la fel. ai un avantaj in fata altor fete.
    ai incredere in tine si priveste totul intr-o lumina pozitiva pentru viitor.
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2010, 11:02
    0 0
    buna fetelor...din pacate ieri eu am plecat dupa testul la engleza asta e..o experienta in plus.bafta multa celor care au fost selectate ptr interviul final la qatar.mai merge cineva la OP Emirates?Aveti idee daca o sa fie tot in genul asta interviul?
  •  
    • 24 mesaje
    1 Mar 2010, 11:15
    0 0
    salut fetelor! si bafta celor care mai sunt la interviu la Q! as vrea sa stiu care sunt probele pentru Emirates in mare! Cine ar putea sa ma ajute as ramane datoare! Va multumesc mult.
  •  
    • 56 mesaje
    1 Mar 2010, 11:20
    0 0
    Pt stew
    Si eu am patit la fel .Nu am sa le mai spun niciodata ca am mai fost la interviuri,dk o sa mai merg pe viitor la Qatar, ceea ce ma indoiesc.
  •  
    • 31 mesaje
    1 Mar 2010, 11:38
    0 0
    pentru fetele care vor mai multe informatii despre Emirates sau Qatar verificati www.pprune. org.

    pentru EK:
    http://www.pprune.org/cabin-crew-wannabes/390996-emirates-wannabes-recruitment-vi-70.html

    bafta!
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2010, 11:38
    0 0
    multumesc dee_sbz si mimita_K ptr raspunsuri.

    dee_sbz tu ia mers la vreun open day?chiar crezi ca poti reusi dupa mai multe incercari?? pfu sper s aai dreptate

    ptr. fete : cei de la qatar se intorc la noi la noi peste alte doua luni
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2010, 11:41
    0 0
    dee_sbz acum am vazut ca ai mai incercat si tu. Iti pot spune sigur ca nici cei de la qatar nu au limita de varsta, anul trecut a luat final inetrview o amica de 29 de ani. asa ca...trebuie doar sa corespunzi
  •  
    • 31 mesaje
    1 Mar 2010, 13:11
    0 0
    am incercat la Qatar dar la ei nu mai merg. iar pe 13 mart nu pot sa merg la Emirates.
    data viitoare.

    bafta!
  •  
    • 9 mesaje
    1 Mar 2010, 14:02
    0 0
    buna fetelor...cum a fost la interviul pt Qatar de sambata, 27 feb? cate fete au vrut?

    aveti idee, aceasta informatie este sigura:

    UPDATE :
    Open day Emirates, Bucuresti 13.03.2010

    Rin Grand Hotel

    5-7 Calea Vitan-Barzesti nr. 7D
    Sector 4 Bucharest
    Romania

    multumesc,
  •  
    • 9 mesaje
    1 Mar 2010, 15:05
    0 0
    sau dc e vreun interviu la Wizzair pe 9 martie?
  •  
    • 9 mesaje
    2 Mar 2010, 11:58
    0 0
    pt. AvyTavia: e sigura informatia cu interviul celor de la Wizzair, pe 9 martie, hotel Phoenicia? Eu nu am vazut nimic postat la ei pe site.
    Apreciez raspunsul tau, multumesc.
  •  
    • 7 mesaje
    3 Mar 2010, 22:25
    0 0
    salut,stie cineva dk cei de la wizzair recruteaza fete si fara experienta ca si flight attendant?adica iti fac ei trainingul dupa ce treci de interviu,sau iau numai fete cu scoala de stewardesa?
    va multumesc
  •  
    • 9 mesaje
    4 Mar 2010, 14:55
    0 0
    din cate stiu eu, nu vor fete cu experienta, asigura ei training-ul. singura chestie e ca am auzit ca vor putini oameni, de fiecare data recruteaza 3 sau 6 persoane. si se prezinta peste 200. deci concurenta e mare. stiu din experienta proprie.
  •  
    • 12 mesaje
    5 Mar 2010, 11:28
    0 0
    Ce sa mai aude de wizz air? E open day?Orice informatie m-ar ajuta! Multumesc
  •  
    • 11 mesaje
    5 Mar 2010, 14:12
    0 0
    Buna ziua!Caut colaboratori in distribuirea produselor WellStar,produse 100%naturale,intrate pe piata romaneasca de 6 luni.Cariera rapida,posibilitate de castig la nivel vest european.Ofer GRATUIT CURSURI de :Nutritie,Enzime,Comunicare,Vanzari.Din pacate,locurile sunt limitate la 50.Pt detalii ma puteti contacta la adresa sirenne75@gmail.com sau la tel 0723762606.Scoala Masaj.Produsele contin spirulina platensis,thymus vulgaris,lamaita,microalge,glucoza,etc.Este cea mai completa gama de produse naturale.Eu am inceput sa consum in urma cu 4 luni si de o luna sunt si colaborator.Sunt nemti si foarte,foarte onesti si seriosi.Doamne ajuta! si o viata sanatoasa!Pe curand!
  •  
    • 123 mesaje
    11 Mar 2010, 17:40
    1 0
    Buna Ankutza26! Scuze ca nu ti-am raspuns dar eu intru f rar pe forum. Stiu de interviul de la Wizz ca a fost pe 9 Martie la hotel Phoenicia pt ca am primit mail de la ei si m-au chemat la interviu. Eu mi-am depus cv-ul la ei in toamna anu trecut cand nu faceau recrutari si mi-au transmis ca o sa ma anunte cand vor mai recruta. M-au cam luat prin surprindere dupa atatea luni si nu m-am mai dus.
    Id-ul meu de mess este avy_tavia daca vrei sa mai vb.
    De cei de la Emirates am aflat de OD pt ca am primit mail de la ei. Aceeasi chestie..am aplicat la ei acum 1 an de zile
  •  
    • 9 mesaje
    12 Mar 2010, 09:44
    0 0
    ms mult...o sa merg la emirates maine, dar cred ca o sa fie concurenta foarte mare..ne vdm acolo? o sa te adaug pe mess...
  •  
    • 1 mesaje
    12 Mar 2010, 10:08
    0 0
    Buna fetelor!
    Cum aflati voi de aceste interviuri?
    Pe site la emirates nu am vazut unde iti poti depune cv-ul....
    As vrea sa vin si eu maine la open day.

    mersi