vreau sa fiu stewardezaaaaa!!!!!! 2

  •  
    • 1 mesaje
    19 Apr 2012, 23:02
    0 0
    Buna,fetelor..sunt noua pe aici si as avea rugamintea la fetele care deja sunt acolo..departe..sa ne spuna mai multe despre tot ceea ce inseamna sa lucrezi acolo,viata care o traiti si daca se merita sacrificiul de a pleca,mentionez ca am o fetita si mi-as dori un viitor mai bun pt ea,dar ar trebui sa fac un imens sacrificiu ..acela de a sta departe de ea..apropo de asta..se poate veni acasa?..cam la ce perioade ..sau ti se da concediu..si la cat timp..si cam cat se castiga pe luna?..Multumesc anticipat si astept nerabdatoare un raspuns!pupici

     

  •  
    • 1 mesaje
    27 Apr 2012, 16:40
    0 0
    flyday said:cine merge pe 28 apr la bucuresti???  a primit cineva invitatie ??

     cine a fost azi la interviu si a fost selectat pt zilele de 28 sau 29?

  •  
    • 1 mesaje
    21 Oct 2012, 21:06
    0 0
    Buna,am si eu cateva intrebari de pus,daca sunteti in masura sa imi raspundeti,astept un raspuns:in legatura cu plecarile de la agentia Lalsat International,in ce consta interviul?trebuie neaparat sa avem experienta in relatiile cu clienti,sau este "ceva optional"?Multumesc frumos,astept raspuns
  •  
    • 1 mesaje
    10 Dec 2012, 20:03
    0 0
    Stie cineva daca Lalsat , actuala SafeRecruitment e o companie de incredere?
    A apelat cineva la serviciile acestei companii?
  •  
    • 1 mesaje
    13 Ian 2013, 15:49
    0 0
    hy!!a fost cineva la interviul de azi de la iasi,hotel traian...daca da cum a fost?au fost multi?
    numai bn tuturor! 
  •  
    • 2 mesaje
    24 Ian 2013, 18:39
    0 0
    wow!!! vad ca este tare dezbatut acest subiect!!!iau si eu in calcul acest job si o sa merg la un interviu peste cateva zile; vroiam sa intreb mai exact ce presupune aceasta meserie (vreau sa stiu ceva mai mult decat ospatarita pe avion, sau chestii citite de pe net, ca deja le-am citit pe astea)? daca o recomandati persoanelor cu familie (am o fetita)? as aprecia parerile avizate ale unor persoane care lucreaza in domeniu, daca exista cineva care sa se incadreze in aceasta categorie!!! mentionez faptul ca eu am deja un job (cat de cat ok . . . ) dar intentionez sa il schimb si vreau sa stiu daca se merita? multumesc!
  •  
    • 2 mesaje
    31 Ian 2013, 16:40
    0 0
    nu merge nimeni luni la O.D. la WIZZ luni?
    Acest mesaj a fost editat de către ralucaAV: 31 Ian 2013, 16:41
  •  
    • 3 mesaje
    6 Feb 2013, 23:01
    0 0
    Nu mai zice nimeni nimic de qatar ? am fost selectionata acum pe 13 februarie sa merg la cj la interviu ...pfuu habar nu am ce sa fac am fost luata prin surprindere hlppp meee fetelor
    Acest mesaj a fost editat de către babyso: 7 Feb 2013, 08:36
  •  
    • 3 mesaje
    6 Feb 2013, 23:08
    0 0
    daca cumva merge careva la interviu sau stie anumite detalii despre emirates contact me pls ...va multumesc
  •  
    • 3 mesaje
    6 Feb 2013, 23:09
    0 0
    ralucaAV said:nu merge nimeni luni la O.D. la WIZZ luni?

     nimeni nu zice nimic...se pare...

  •  
    • 3741 mesaje
    11 Feb 2013, 23:32
    0 0
    Baby, cauta pe facebook Cabin Crew Romania si gassti acolo mai multe detalii. 
  •  
    • 29 mesaje
    14 Feb 2013, 13:19
    0 2
    aseur profesionist,34 ani, atletic, fizic placut, caut partenera(18-60), fara inhibitii, open-mind pentru videochat. Nu ma laud ca vei castiga 3000$ pe luna……dar 100$ pe zi, bani ce ii vom imparti, tot se face. Si asta din confonrtul apartamentului meu sau al tau. Rog seriozitate. PS se poate lucra si cu masca, pentru a nu fi recunoscuti. Doar in Bucuresti. Contact: abandontotal@yahoo.com
  •  
    • 260 mesaje
    6 Mar 2013, 12:32
    0 0
    Am avut un prieten care a fost steward (DA, prieten!) el a lucrat la BlueAir si era foarte multumit pana cand a venit momentul cand ii expira licenta si trebuia sa o reinoiasca (normal contra cost). In mod normal compania pentru care lucrezi trebuie sa suporte acele costuri de reinoire insa contractul lui de munca era valabil pana in ziua expirarii licentei si normal ca nu l-au prelungit si nici licenta nu si-a actualizat-o. Acum se ocupa de cu totul si cu totul altceva, insa e foarte multumit de experienta avuta. Mie imi e cam frica sa lucrez pe avion, ca merg cu avionul intr-o vacanta e una dar sa zbor zilnic mi se pare ca imi cresc sansele de a se intampla ceva rau. Mai mult ca sigur sunt eu un pic paranoica... sau comoda?!
  •  
    • 4034 mesaje
    9 Mar 2013, 21:25
    0 2
    abandontotal said:aseur profesionist,34 ani, atletic, fizic placut, caut partenera(18-60), fara inhibitii, open-mind pentru videochat. Nu ma laud ca vei castiga 3000$ pe luna……dar 100$ pe zi, bani ce ii vom imparti, tot se face. Si asta din confonrtul apartamentului meu sau al tau. Rog seriozitate. PS se poate lucra si cu masca, pentru a nu fi recunoscuti. Doar in Bucuresti. Contact: abandontotal@yahoo.com

     

    n ai spus cati cm ai. 

  •  
    • 1 mesaje
    14 Aug 2013, 13:26
    0 0
    Merge cineva la Bucuresti pe 1 septembrie pt Qatar ?
  •  
    • 2 mesaje
    29 Apr 2014, 14:48
    0 0
    Ai cunostinte de limba portugheza si spaniola?
    Noi iti dam de lucru !
    Contacteaza-ne la larisa.dobrean@salesconsuling.ro
  •  
    • 1 mesaje
    28 Mai 2014, 12:47
    0 0
    a fost cineva in emirate?
  •  
    • 5609 mesaje
    28 Iun 2014, 01:03
    0 0
    Confesiunile unei stewardese românce care a lucrat doi ani pentru o companie aeriană din Golf
    http://www.zf.ro/zf-24/confesiunile-unei-stewardese-romance-care-a-lucrat-doi-ani-pentru-o-companie-aeriana-din-golf-12834726
  •  
    • 21 mesaje
    29 Iul 2014, 01:05
    0 0
    Imi pare rau sa iti spun dar iti doresti sa fi un fel de chelnerita aeriana
  •  
    • 8217 mesaje
    11 Aug 2014, 18:14
    0 0
    aeriana esti tu