vreau sa fiu stewardezaaaaa!!!!!! 2

  •  
    • 16 mesaje
    1 Feb 2010, 23:22
    0 0
    pt fetele care au aplicat pt qatar airways.cateva detalii pe scurt. eu sunt deja in qatar de pe 18 oct. dupa ce trimiteti analizele cu totul ar treb sa dureze 8 saptamani. si sa primiti biletu. sunt povesti faza cu 3 luni. cele cu 3 luni sunt pt cei care au nevoie de viza de exemplu cele din china unde viza de iesire se da f greu etc. ce sa zic va asteptam aici. eu deja zbor de 1luna juma si e super. ma puteti gasi pe facebook k ioana maria . poop si bafta.see u soon
  •  
    • 12 mesaje
    3 Feb 2010, 12:13
    0 0
    Multumesc
  •  
    • 12 mesaje
    3 Feb 2010, 15:15
    0 0
    Hey, am intrat pe Qatar si au Open Day pe 27 februarie . Ce ziceti?Va bagati?
  •  
    • 8 mesaje
    3 Feb 2010, 16:13
    0 0
    aici aflii mai mult detalii http://ipremii.com/index.php?r=RddR
  •  
    • 90 mesaje
    3 Feb 2010, 16:42
    0 0
    http://jobs.gulfair.com/GulfairFrame/VacancyDetail.aspx?VacancyID=18868


    aizi se observa faptul ca cei de la Gulf Air au posturi vacante....dar pentru fete de la ei din tara...
  •  
    • 150 mesaje
    4 Feb 2010, 11:09
    0 0
    Nu merge nimeni la open day pt Qatar? E pt prima data cand merg la un interviu pt insotitor de bord.Ce am nevoie pt a ma prezenta acolo?
  •  
    • 150 mesaje
    4 Feb 2010, 11:18
    0 0
    Stiu ca sunt probleme cu pozele.Ce marime trebuie sa la fac? Parul prins,lasat,cum? Sunt necesare unele tip pasaport si altele pozand cu tot corpul sau pana la mijloc.Ajutati-ma cu un raspuns,va rog....
  •  
    • 25 mesaje
    4 Feb 2010, 13:34
    0 0
    tzuculete

    dc esti amabila sa imi spui si mie unde ai vazut ca au cei de la QATAR Open day pe 27 feb? Eu ii urmaresc constant si din cate stiu nu au pe 27 feb OP in Romania.
  •  
    • 25 mesaje
    4 Feb 2010, 13:47
    0 0
    tzuculete

    am vazut pe site.ul lor, scuze. deobicei anunta pe toate canalele OD-urile, acuma nu stiu de ce nu a aparut si pe alte site.uri. merci de anunt. bafta tuturor!
  •  
    • 5 mesaje
    4 Feb 2010, 18:06
    0 0
    fetelor spuneti-mi va rog si mie unde are qatar open day in 27 februarie.unde insemnand oras,ora... va multumesc mult
  •  
    • 150 mesaje
    4 Feb 2010, 20:04
    0 0
    Qatar face interviuri pe 27 februarie,ora 9 AM,la hotel Pullman.Si eu am cerut niste informatii dar nimeni nu raspunde.Se pare ca cine nu isi face reclama pe forum este insignifiant.Ma rog,asta este.Sper ca ti-am putut fi de ajutor.Daca vrei sa vorbim lasa-mi id-ul tau de messenger si mai vorbim.
  •  
    • 12 mesaje
    8 Feb 2010, 11:56
    0 0
    Imi cer scuze, dar am fost plecata din oras. Informatiile despre Qatar apar chiar pe site-ul lor.
    http://www.qatarairways.com/global/en/cabincrew-dates.html
  •  
    8 Feb 2010, 12:04
    0 0
    Buna, despre Wizz air stie cineva ceva?
    Multumesc

    PS: am auzit ca fac angajari in Buc.
  •  
    • 123 mesaje
    8 Feb 2010, 17:25
    0 0
    Buna Fetelor! Astazi am primit mail de la Emirates, au OD in Bucuresti pe 13 Martie. Aplicati online la ei pe site.
  •  
    • 2 mesaje
    9 Feb 2010, 13:51
    0 0
    Buna fetelor!Am aflat si eu ieri ca cei de la Emirates au Open Day la Bucuresti pe 13 martie.Eu sunt din Iasi si mi-as dori foarte mult sa merg.As vrea sa stiu de la voi...daca se poate...cat mai multe detalii despre ceea ce se intampla la Open Days.In speranta ca imi va raspunde cineva...ii multumesc anticipat.
  •  
    • 2 mesaje
    9 Feb 2010, 13:51
    0 0
    Buna fetelor!Am aflat si eu ieri ca cei de la Emirates au Open Day la Bucuresti pe 13 martie.Eu sunt din Iasi si mi-as dori foarte mult sa merg.As vrea sa stiu de la voi...daca se poate...cat mai multe detalii despre ceea ce se intampla la Open Days.In speranta ca imi va raspunde cineva...ii multumesc anticipat.
  •  
    • 56 mesaje
    9 Feb 2010, 15:48
    0 0
    Daca citesti postarile anterioare poti sa vezi despre ce este vb, fiecare companie actioneaza putin mai diferit dar in mare parte e la fel.
  •  
    • 56 mesaje
    9 Feb 2010, 15:53
    0 0
    Si nu din rautate nu mai posteaza fetele, ci pt ca s-au discutat chestiile astea dupa fiecare interviu.Pt cele noi nu au decat sa citeasca mesajele in parte daca sunt interesate.Bafta tuturor!
  •  
    • 56 mesaje
    9 Feb 2010, 16:05
    0 0
    Si mai sunt si site-uri straine din care se pot afla multe chestii interesante cum ar fi Emirates forums or Qatar forums etc, dar cu cat stii mai multe cu atat esti mai stresata.Cel mai bine e sa fii linistita psihic si sa ai noroc.
  •  
    • 3 mesaje
    10 Feb 2010, 08:30
    0 0
    Buna fetelor. Eu am decis sa particip la OD din 27 Feb organizat de catre Qatar. Este cineva dintre voi care intentionati sa mergeti?

    Stiti cumva de un hostel sau pensiune in apropierea Hotel Pullman?

    Merge careva dintre voi din zona Tg Mures?

    daca stiti ceva, va rog sa scrieti, ar fi de mare ajutor! daca vreti sa ma contactati, id-ul meu de messenger este: k_orsi_5