femei intretinute vs. femei independente

  •  
    • 358 mesaje
    7 Aug 2009, 22:56
    0 0
    dennyyy, futu-ti zdreanta aia de mata ( desi ma risc dupa ce a luat-o tot satul ). tu esti manelar inrait baga-ti-as kkt in parul ala nespalat! ai o vorba pe tine de ascultator de manele de imi vine sa vars. du-te-n mortii ma-tii si ia-te la tranta cu o carte de gramatica, arata-i muschii de tantar cu basin.i de rambo, ce te afisezi, si sa ma ierte d-zeu ca m-am stricat tocmai acum, vineri, in post, vorbind cu o taratura.
    apropo, tantarule, vezi ca te-ai speriat degeaba, pe messenger nici nu pot te vedea. daca apucai sa intrii pe adresa mea ( dar inainte sa te miros ca puti a manelar ), puteai sa vb cu mine, asa ca intre barbati, cum vb tu la telefon, dupa ce verifici ca ai incuiat bine usa, ca nu iti faceam nimic, uriasule, smadoiule, pacate-amarate.
    bau!!!!!!!!!!
  •  
    • 2089 mesaje
    7 Aug 2009, 22:57
    0 0
    Mohicane vorbeai de betie?
    Eu am citit ca trebuie sa scoti patrunjelul la plimbare si nu intelegeam cum vine asta, credeam ca e vreo glumita de-a voastra pe care eu nu o inteleg
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:57
    0 0
    wow... am pus cainele pe hold numai sa vad ce se intampla aici.
    Facem pariuri? banii la mine.
  •  
    • 8253 mesaje
    7 Aug 2009, 22:58
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 23:01
    0 0
    fa tu esti decat o floricica cae vrea sa atraga atentia acia pe site, pai tu te pui cu un vagabond ca mine, care a trait toata viata in cartier de smenari?
    futeti-as pe mata in gura ca te-a spurcat cand te-a cacat in grajdul cu oi.
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 23:02
    0 0
    dili scumpa domnita, tine si galerie daca tot incepusi,ca si scoru
  •  
    • 358 mesaje
    7 Aug 2009, 23:03
    0 0
    pariuri? mai bine, daca tot sunteti atat de unite, puneti mana pe telefon si sunati la salvare ca asta mica ( dennyyy, asta, fetita cu cuculet ) e pe punctul de a face infarct. cu siguranta ca a facut pisulica pe el si acum il bate mami lui. si macar daca as fi eu vreun pui de smecher, macar daca as suporta smecherii.
    oricum, i-am raspuns copilului pt a-l convinge sa se duca sa faca nani ca deja e tarziu pt el de mult, nu pt ca as simti vreo placere sa explic unui haios de ce e mai importanta gramatica decat maneua.
  •  
    • 2501 mesaje
    7 Aug 2009, 23:03
    0 0
    2 martzoage obosite...tin eu scorul,nu-ti fa probleme.
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 23:04
    0 0
    plicticos. plec. noapte buna.
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 23:07
    0 0
    mohicanco scuzele mele doamna ca iti stricai sara.
    fa io nu am facultate ca tine da am o p.ula mare cat sa ti-o introduc in piz.da si sa ti-o scot pe cureci, iar daca inca iti pute ca nu te stersasi de cacat iti bag un cocian si tot te satisfac.
  •  
    • 358 mesaje
    7 Aug 2009, 23:11
    0 0
    aoleu, este atat de inaintata ora ca au aparut si bufnite pe "acilea", cum ar spune prietenul meu. uimitor, totusi, cat a evoluat lumea asta. au ajuns gunoierii sa intre pe net de langa ghena de gunoi. parca il vad cum sta el pitit dupa pubela cu un chistoc de tigara gasit prin gunoaie, in gura, si se imagineaza batman.

    in fine, mai natafletule, ( ultimul _nataflet ), treaba cu semintele in batista este un lucru insignifiant. iti pot dezvalui niste gesturi de o finete cu mult mai mare. iar in ceea ce priveste scarpinatul, acum, de, ne scarpinam si noi, sarmanii, fiecare la ce avem. nu pot sa spun eu, acum, daca am ceva sau nu ( mai ales ca vb cu niste eve care m-ar putea devora ).
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 23:12
    0 0

    iete ca te dai si ca haioasa de gol
  •  
    • 132 mesaje
    8 Aug 2009, 00:38
    0 0
    daca aveti chef sa va faceti troaca de porci, folositi messengerul. aveti putin respect pentru ceilalti, mai ales ca suntem foarte multe fete pe aici.noapte buna
  •  
    • 512 mesaje
    8 Aug 2009, 01:00
    0 0
    in romania cu cat muncesti mai mult cu atat castigi mai putin... care munceste putin castiga mai multi bani, e mereu odihnit, are timp dar mai ales bani de coafor, shopping ,tratamente cosmetice scumpe ,tratamente corporale, operatii estetice etc etc.... ala care munceste de dimineata pana seara e mereu obosit, stresat si de obicei cu salar de mizerie..nu ai timp/bani sa te ocupi de tine si fiecare zi de munca iti lasa cate un rid pe fatza... oare cati oameni din romania trecuti de 30 de ani arata varsta pe care o au? majoritatea par muuult mai batrani decat in realitate,,
  •  
    • 378 mesaje
    8 Aug 2009, 01:04
    0 0
    mai, sa stii ca ai dreptate.
    job-urile bine platite implica uneori efort minim, spre exemplu sefii.
    sunt si unele domenii unde castigi bine, dar muncesti de-ti sar capacele. eu muncesc la stat, si pt 20 milioane, merg si sambata la munca uneori, iar raspunderea este huge.
  •  
    • 378 mesaje
    8 Aug 2009, 01:07
    0 0
    plus ca abia ajung sa imi platesc facturile, in timpul programului nu pot sa ies nici macar sa imi cumpar apa, tre sa plec dimineata la 6.30 de acasa sa ajung la un magazin amarat si sa-mi iau mancarea si apa. desi imi ajung banii pt nevoile mele, recunosc ca nu ma infig in chestii extravagante, tratamente corporale, trec pe la coafor o data la 2 luni sau cand am nevoie, in rest- cam toate mi le fac acasa.vacante- o saptamana pe an, la mare sau la munte. Iar de paste, craciun sau anul nou, in general muncim, ca tara asta nu poate exista fara noi.
  •  
    • 7673 mesaje
    9 Aug 2009, 09:36
    0 0
    ete ca eu sunt o femeie intretinuta,si?
    nu ma trezesc cu noaptea-n cap sa gatesc,nu put a mancare....etc
    sunt fericita ca pot avea grija de familia mea in totalitae,nu trebuie sa-mi las copii prin vecini sau cu dadaca
    nu vin rupta de la servici ,ca apoi sa gatesc,spal,calc,curat

    ba chiar merg la salon de masaj,manichiura,coafor....etc
    ca-mi ajut sotul in afacerea familiei cand si cand ....asta-i alta mancare de peste
    FEMEIA TREBUIE INTRETINUTA
    vorba cuiva din paginile anterioare:sunt casnica,dar nu miros a ceapa prajita ,mai degraba a ......chanel(cu diferenta ca eu miros a armani )
  •  
    • 6557 mesaje
    9 Aug 2009, 10:27
    0 0
    trebuie ala e cam imperativ
    si nici nu mi se pare viabil
  •  
    • 7673 mesaje
    9 Aug 2009, 12:52
    0 0
    asa TREBUIE sa fie ,panseluta draga
  •  
    • 6557 mesaje
    9 Aug 2009, 13:00
    0 0
    nu stiu eu cum o TREBUI
    da' pe mine m-au invatat ai mei parinti ca e musai sa ma intretin singura
    si pentru asta tre' sa le multumesc