femei intretinute vs. femei independente

  •  
    • 8237 mesaje
    7 Aug 2009, 22:21
    0 0
    mihai-gabriel....vreau sa stiu daca esti rafinat,

    mai, organizati-va....deci rafinatii la rafinati, independentele se paruiesc aici.....femeile rasate la rasate...hai sa ne organizam putin
    va rog, ca lumea e fina si sa nu facem vre nefacuta p-aici.


    deci, repet vreau sa scriu o carte: "Succesul si independenta la femei- simptome si tratament" si as avea nevoie de niste exemple concrete, de acea ma intereseaza topicul: lasati-l pur
  •  
    • 10876 mesaje
    7 Aug 2009, 22:21
    0 0
    Uite ca eu sunt o femeie intretinuta.
    nu stau toata ziua la coafoare, manichioare sau alte vrajeli dastea.
    sa ma duc la munci?
    de ce?
    sunt destul de obosita de copii mei, sa ma duc la munca si sa ma ia de prospata cind vin?
    nu, merci.
    Acum in vacanta ma scol dupa 8 jumate, nu ma grabeste niminia cu nimik.
    cariera?
    de ce?
    sa imi vad copii seara si atunci , stresata de probleme de job sa ma enervezze cind vin la mine sa ne jucam?
    Situatia mea se refera strict la familiile care nu au un minim pe economie si nu se vede lipsa unui salariu in casa.
    Si nu miros a prajeala.
    doar a chanel
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:23
    0 0
    mah io tot nu intaleg de ce atata tam tam cu cele care vor sa fie intretinute.pai ce aveti voi cu p.izda altora?daca iele vor a se fute pe rupte doar pt o bucatica de paine sau ceva mai mult? care e treaba voastra? pana la urma Dumnezeu ti-a dat-o sa o dati nu sa o liati cu voi in Rai!
  •  
    • 2501 mesaje
    7 Aug 2009, 22:23
    0 0
    Ok,eu imi iau zborul inspre rafinati.Pace voua!
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:23
    0 0
    Ia zi, mihai gabriele, tu ca barbat rafinat si plin de clasa (intai sau a doua, ca nu-ti da nimeni mai mult), prin ce te deosebesti de ceilalti barbati nerafinati sau dublu rafinati la rece?
    pune-o pe masa! (oups :O )
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:24
    0 0
    channel mikizdo
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:25
    0 0
    mi se pare just mikizdo.l-ai pradat pe sotul tau in mreje, i-ai dat 2,3 bucatici ca nu stiu cati puradei ai si gata te facusi de viitor!
  •  
    • 358 mesaje
    7 Aug 2009, 22:26
    0 0
    ) te-aigrabit, denny? te sfatuiesc sa nu o mai faci! candva, de mult, doi indragostiti nu au avut rabdare pana la chioscul cu prezervative, s-au grabit si ai iesit tu. mare greseala. urmarile inca se simt si acum, dupa ani. uite, de exemplu, ultimul_nataflet are de dezbatut soarta femeii bogate versus soarta celei sarace, ehe, problema delicata, si e nevoita sa intrerupa firul gandirii, pe care cu greu il gasise, riscand chiar sa-l piarda, pt a te invata pe tine sa scrii. din graba oamenii fac multe prostii. take it easy!
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:27
    0 0
    te scremushi mult, nu?
    hai ca te intelegem, nu avem pretentii de la tine,dureaza mai mult pana-ti reintri-n mana
  •  
    • 2342 mesaje
    7 Aug 2009, 22:28
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:28
    0 0
    mihailule iete ca te grabisi si tu acusia ca musca-n curu' iepii site luasi de viata mea. pai fratie de ce ? ca sa imi bag acuma pule-n gura ta pe nesaturate!
  •  
    • 10876 mesaje
    7 Aug 2009, 22:29
    0 0
    Total gresit deny
    Cind m-am maritat, eram amariti amindoi.In timp au venit posibilitatile materiale.
    daca nu l-as mai iubi si s-ar purta urit cu mine, nu ar mai conta niciun ban.
    Asi pleka mincind nori
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:30
    0 0
    evisoaro la ce mikizduta stie, dar a ce mirosii ea., bine face. o felicit uite si eu ca are asa suglet marinimos si ne impartasi si noua parerea dumneaei, asa de bine incat niciodata nu o sa las pe una sa imi puna pi.zda pe fata si apoi sa ii fac 2 ,3 bitongi.
  •  
    • 10876 mesaje
    7 Aug 2009, 22:30
    0 0
    Tushe.
    Miros a farmec 16, poate asa se intelege
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:31
    0 0
    mikizdo pai si unde sa te duci muiere cu 2,3 marlani dupa tine?
  •  
    • 2342 mesaje
    7 Aug 2009, 22:33
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3985 mesaje
    7 Aug 2009, 22:33
    0 0
    Din punctul meu de vedere doi parteneri trebuie sa fie egali.
    Asa ca daca imi intretin partenera sau ea e independenta financiar nu prea conteaza. Nu mi-ar placea in schimb sa fiu intretinut. Poate doar sa intretina ea atmosfera in fiecare seara!
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:33
    0 0
    dennyy, poti s-o lasi linistit sa-ti puna buzuca pe fatza, numai sa nu te zgarcesti la un prezervativ, ca ies niste mihai gabriei de-ti plangi de mila si trimiti scrisori de scuze la maternitate pt traumele produse ca urmare a zgarceniei.
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:35
    0 0
    mercic pt sfat mohicanco, am sa stau pe faza,

    da cine pula-masii mai e si gabrielu asta? de unde a mai aparut?ca ma iau io acusia rau de viata lui. ca stiti ca mie cand mi se pune pata fac jaf.
    oooo mongo! bafta coita, ce faci bre?
  •  
    • 10876 mesaje
    7 Aug 2009, 22:35
    0 0
    Copiii mei nu sunt mirlani.

    Cum unde m-as duce?Undeva unde sa fiu linistita, sa nu creasca copiii mei cu un tata nenorocit.
    cee ce nu este cazul
    daca tu atita intelegi ca una ti-o pune pe fata si-ti toarna puradei ca sa te tina linga ea, foarte rau.
    mai am un amic, 39 facu, nu se insoara de frica sa nu ia fruna sa-i faca copii si sa-i ia casa.
    treziti-va frate
    Una e dragostea, alta e interesul