femei intretinute vs. femei independente

  •  
    • 358 mesaje
    7 Aug 2009, 22:36
    0 0
    dennyyy, prapaditule, amarule, pagubo! daca te vede ma-ta ca nu te-ai culcat la ora asta iar te bate de te rupe!
    hai sa facem altfel si te va ajuta si pe tine, uite, fac o fapta buna pt sufletul meu, cand nu oi mai fi. iti dau id-ul meu de mes : " mihaii_gabriel" exact ca si nickul. acceseaza-l cu incredere si iti explic eu cum e cu mustele, inclusiv cu ma-ta, cum gresit usa aparatamentului si, beat fiind, te-am facut pe tine. ehe, ce zdreanta era ma-ta pe vremuri... parca o vad. te va ajuta sa mai scapi si de frustrari, cu siguranta, desi la tine e vb de ceva mai mult...

    acolo ne injuram, nu aici.
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:37
    1 0
    nu te obosi, nu merita efortul. o sa vezi. pt unele dintre noi, e cunostinta veche. ok in felul lui, intretine atmosfera
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:38
    0 0
    sa-ntelegem noi ca te-a banat adminul de ai lipsit atata timp?
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:42
    0 0
    mahailule stiu ca mama a fost o zdreanta ordinara de cand a cacat-o ma-sa..da de unde sa stiu ca nici nu o cunosc.
    hai sa iti explic cum sta treaba aici: nu se vb urat, nu se injura ca la usa cortului,ca de nu apare dennyyy si te fute-n gura cat vrea el.ti-o mai baga si in curul ala plin de cacareze pana behai.
    daca vrei sa ti-o trag si inttre tate cum iti place si daca vrei sa te mai fu.t si in pizdoanca aia urat mirositoate si plina de candida o face mosul.
    tu iti alegi. ori asta, ori te potolesi.
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:42
    0 0
    mikizdo,
    de aiai mi-e mie frica sa nu raman burlac pe veci, as vrea sa imi fac familie, da daca ma atrage in mrejele ei si nu mai scap de ia?
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:43
    0 0
    e foarte simplu. vasectomie.
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:44
    0 0
    mohicanco nu m-a banat nimeni, caci nu au cum sa baneze regii siteului. io fac trafic aici de calitate ara de mine nu ati exista! am si alte siteuri pe care le mai frecventez, sunt tot asa vedeta si de aia nu mai am timp doar pt voi.
  •  
    • 3985 mesaje
    7 Aug 2009, 22:44
    0 0
    dennyyy hai ma calm! Ca iar iti dau astia ban!
    Nu te mai ataca de la orice!
    Hai ca e frumos acu pe eva...nu e ca atunci cand ai disparut!
    Respect! Beau o bere in cinstea ta!
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:44
    0 0
    pai mohicanco, cum asa fara foloase in viata? si urmasii mei?
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:45
    0 0
    nu de tine era vb, dennyy, ci de mihai gabriel. ma refer la bann
  •  
    • 262 mesaje
    7 Aug 2009, 22:45
    0 0
    A fost mai rau?
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:46
    0 0
    calm fratie. calm da cand vezi cat de dobitoace sun astea, ma face sa ma revars asa cu totul.
    bem frate bem. nu am fost bre banat .
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:46
    0 0
    oameni buni, eu va las, ca tre sa scot patrupedul la plimbare. noapte buna.sa fiti cu minti.
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:47
    0 0
    da cine-i mohicanco? ca io nu il stiu scumpa doamna.
    voi vedeti ca sunt mai porc in cuvinte, da ma inerveaza unii ca astia fara nume si de aia fac circ. pai va apara mosu.,de cele rele acia pe site.
  •  
    • 358 mesaje
    7 Aug 2009, 22:47
    0 0
    ultima_natafleata, of... iar sunt pus in situatia imposibila de a explica unei eve un locru....
    cum sa iti spun ca sa intelegi ?
    treaba asta cu finetea vine dupa facultati. unii o au, altii nu. eu am exersat mult in lucrul asta si nu as putea sa explic, mai ales unei eve, si recunosc faptul ca asta este un lucru ( singur din lume ) care ma depaseste.
    e greu de explicat fenomenul. trebuie simtit, trait, precum manele care iti vin la inima pur si simplu, pentru ai "capacitatea" necesara de a le intelege.
    sa ajungi sa stii cum sa scuipi semintele in batista pe care in prealabil ai calcat-o, sa te scarpini intre picioare, purtand un costum de 15 mil, fara a-l sifona, sa iniviti nevasta la cratita in mod politicos, sa o faci sa nu te intrebe zadarnic, de fiecare data, de ce o bati, atunci cand vii baut acasa... sunt niste lucruri care vin pur si simplu dinauntrul tau, daca ai harul necesar.
    dar tu nu trebuie sa iti chinui neuronul cu treaba asta. lasa-l amaratul, ca si asa e chinuit. tu ai destule lucruri importante la care sa te gandesti cum ar fi, de exemplu, sa ai grija sa nu uiti sa respiri
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:51
    0 0
    ma scuzi, mihaitza, ca io n-am de unde sa stiu treaba asta cu ascultat manele si spart seminte. dar ma bucur ca incerci sa ne ajuti sa te cunoastem mai bine.
  •  
    • 262 mesaje
    7 Aug 2009, 22:53
    0 0
    Hai, hai, hai ca nea Luca cel nebun tre' sa mai invete ceva! Pe mine injuraturile si vorbitu' urat, ma calmeaza. Hai, hai, hai.........
  •  
    • 5575 mesaje
    7 Aug 2009, 22:53
    0 0
    Tu te scarpini intre picioare cand iti amintesti de ce lipseste de-acolo?
    ehe, e lumea rea
  •  
    • 534 mesaje
    7 Aug 2009, 22:53
    0 0
    ma lesi fofarlico?? facusi facultate mare doamne da manele asculti in dragi
    " sunt vagadond/sunt vagabond
    imi bag mana in chilot
    si o caut pe ea,pe ea
    numai pe gabriela mea"
  •  
    • 8253 mesaje
    7 Aug 2009, 22:55
    0 0
    Mesaj şters de administrator