lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 41 mesaje
    26 Apr 2009, 20:45
    0 0
    ptr laurasauanarga mea eu tot incerc sa-ti trimit privat dar nu-mi permite eva,asa ca eu zic sa-i scrii mail la Jasmine_gheg@yahoo.com si vezi ca ADITEO a dat nr ei de mobil,lasa-mi pe privat adresa ta d email s-ti trimit nr ei,dar cauta la o pagina anterioara ca l-a dat ADITEO!!!Bafta!! si sa-mi spui cum a fost!! si eu mai merg la ea peste 1 luna!!! sau prin Iunie!!
  •  
    • 685 mesaje
    27 Apr 2009, 19:34
    0 0
    fetelooor..si eu vreau la jasmine, dar va rog spune-ti-mi daca primeste si vizite acasa pentru ghicit. mi-ar placea sa fiu de fatza, sa vad cartile, e altceva decat prin telefon, a fost vreuna la ea?
  •  
    • 28 mesaje
    28 Apr 2009, 00:09
    0 0
    ptr margueritte:si eu am intrebat-o,dar la ea nu se poate,vine ea la tine daca la tine se poate,sau iti da pe mess sau telefon,poate te cuplezi la chestia asta cu o prietena care vrea si ea o sedintza,nu stiu,sun-o sau scrie-i!!Dar cred ca oricare din variante este ok zic eu,important este sa iasa si s a fie real totul,era cel mai bine la ea,dar asta e!!
  •  
    • 41 mesaje
    28 Apr 2009, 00:11
    0 0
    margueritte pai daca o suna sigur te intelegi cumva cu ea ca doar e deschisa,gasiti voi o soultie sa te multumeasca!!!ciaooooooo si baftaaaa!!!!sa ne spui cand ai vesti!!
  •  
    • 41 mesaje
    28 Apr 2009, 00:12
    0 0
    daca o suni,sorrryyy
  •  
    • 103 mesaje
    28 Apr 2009, 11:16
    0 0
    salut fetelor ! Este o doamna in Constanta care ghiceste foarte bine in cafea si carti. Eu am fost printr-o cunostinta.
    Am fost multumita.
  •  
    • 41 mesaje
    28 Apr 2009, 12:34
    0 0
    carmennnnn!!!! uite ce zice heyda ca este o ghicitoare in constanta,exact ce cautai tu!!!poate este buna scri-i lui heyda sa-ti dea numarul!!!te pup!!heyda esti din constantaaa?
  •  
    • 38 mesaje
    28 Apr 2009, 12:37
    0 0
    fetelor!!! ieri s-a mai implinit o chestie pe care mi-a prezis-o jasmine!!!i-am scris si i-am zis!!!m-am programat iar la ea saptamana viitoare!!!s-a impinit o chestie de serviciu,pe care atunci nici n-o banuiam!!voaim s ava tin la curent!!!
  •  
    • 118 mesaje
    28 Apr 2009, 16:54
    0 0
    Doamnelor, as vrea sa stiu voi ce metoda ati abordat cu jasmine...intalnirea face to face sau a scrisorii? Multumesc!
  •  
    • 28 mesaje
    28 Apr 2009, 22:22
    0 0
    mie mi-a dat pe mess(scris) si a iesit ok,adica cu multe detalii si a fost si mai comod,dar data viitoare am s-o chem la o prietena ca vrea si ea,prietena mea sta in cartierul titan si cred ca va veni daca o chem!! daca vorbesti cu ea o sa conveniti voi 2 intr-un fel,daca poate veni la tine sau daca iti convine pe mess sau la telefon,sigur gasiti o solutie!!!te pup si bafta!!
  •  
    • 25 mesaje
    28 Apr 2009, 22:28
    0 0
    ptr Aceeasiesi sunt din bucuresti mie mi-a facut o scrisoare,arata vreo 12 pagini scrise de ea,pe sectiuniragoste,cariera,sanatate plus alte chestii generale!!! dar data viitoare vreau pe mess ca la mine acasa nu se poate din pacate,deci este in functie de fiecare,cum iti convine tie!!!O sa te intelegi f bine cu ea,ca este o tipa placuta si naturala si-ti va da detaliat,eu cred ca uneori are chiar clarviziuni,nu stiu unde vede atatea chestii!!!
  •  
    • 33 mesaje
    28 Apr 2009, 23:12
    0 0
    buna!!!mie mi-a ghicit la telefon pe romtelecom si a durat cam o ora,am fost multumita,deja 2 chestii s-au implinit,dar peste o luna am un mare hop de trecut si vreau sa-mi mai zica,sunt curioasa ce va iesi!!mi-a spus ca merg la un drum si ca acolo am sa aud de o femeie care are un necaz sau este trista,s-a intamplat asta deja si a2 a chestie ca voi pleca in vacanta la un drum mai lung langa o mare apa si am cumparat un sejur la bulgari,dar ca o sa fie o problema cu acest drum sau o nemultumire si intr-adevar pe site-ul agentiei scria un prea redus si cand ma fost personal la ei de fapt costa mai scump,iar transportul nu este in ziua in care mi-as fi dorit eu,dar pana la urma am acceptat oferta lor ca oricum este mai ieftina decat alte agentii!! deci jasmine a avut dreptate
  •  
    • 72 mesaje
    29 Apr 2009, 10:01
    0 0
    heyda vreau si eu numarul ei te rog...nu stiu cum sa ti las mesaj pe privat
  •  
    • 38 mesaje
    29 Apr 2009, 22:57
    0 0
    dragelor s-a intamplat ceva ce mi-a zis Jasmine!despre familie ca mama se va imbolnavi si va avea o interventie chirugicala,sa vedem este programata sapt viitoare si am mari emotii,jasmine mi-a zis ca o sa fie bine,dar tot am inima stransa ca un purice!!! a mai fost cineva la ea dintre voi?am mai trimis si eu doua fete de aici de pe eva si au fost multumite,mi-au transmis pe privat,si eu mai vreu sa merg la ea dar dupa 10 mai!! sa vedme ce mai iese!!pup!!
  •  
    • 71 mesaje
    30 Apr 2009, 14:09
    0 0
    buna fetelor,
    observ ca multe dintre voi cunosc tot felul de persoane care ghicesc. am o prietena buna care vrea si incearca sa dea de o anume Doamna care ghiceste. Singura referinta care o am despre femeia asta este ca ii ghiceste si lui Borcea, de la echipa de forbal dinamo, si daca nu ma insel o cheama Mariana si este din Bucuresti. Daca o stie cineva sau imi poate spune cum reusesc sa dau de ea mi-ati fi de mare ajutor.
  •  
    • 38 mesaje
    2 Mai 2009, 12:31
    0 0
    chocolate 70 ti-am trimis pe privat nr de tel al Jasminei,nu stiu daca mai esti interesata sau deja ai fost la ea,dar nu am putut sa trrimit nimanui mesaj privat pana acum,era blocat serviciul la mine!!sa-mi dai de veste ce ai facut,daca ai fost sau nu ai fost!!te pup si bafta multa!!!
  •  
    • 38 mesaje
    3 Mai 2009, 12:58
    0 0
    ptr alexabianca,ti-am lasat datele de contact ale lui jasmine pe privat,vezi daca le-ai primit,sa-mi spui ca sa-ti mai scriu o data daca nu le-ai primit,te pup si mult noroc!!!
  •  
    • 66 mesaje
    4 Mai 2009, 02:06
    0 0
    ilsa ms mult de tot le am primit ,pup
  •  
    • 76 mesaje
    4 Mai 2009, 08:58
    0 0
    Pt.Ilsa
    Merci pt.telefon, intre timp al vorbit cu Jasmine si am avut o sedinta.E o tipa super si desi nu prea mi-a placut ce mi-a zis pentru viitor, multe din detaliile pe care mi le-a dat ea sunt adevarate.
  •  
    • 27 mesaje
    4 Mai 2009, 10:02
    0 0
    cine ma poate ajuta si pe mine cu un nr. de telefon al tipei din constanta ? astept un raspuns, va rog. am mare nevoie.