lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 10 mesaje
    3 Apr 2009, 10:59
    0 0
    Daca e vorba de femeia de care vorbeste kami45 aici, eu am sunat-o si am si fost la ea. Imi pare de treaba si foarte naturala. De ce sa-ti fie nush cum.......??? nu-ti cere bani la telefon, pur si simplu iti da in carti si-ti spune ce-i iese acolo.
  •  
    • 103 mesaje
    3 Apr 2009, 11:24
    0 0
    salut ! vreau si eu telefonul ei. multumesc !
  •  
    • 76 mesaje
    3 Apr 2009, 12:03
    0 0
    Pt.nadinattt.
    Cum ti s-a parut tipa?Ti-a zis bine?Am fost si eu la ea, si vroiam sa aud si parerea ta despre ea.
  •  
    • 10 mesaje
    3 Apr 2009, 12:18
    0 0
    Pt chocolate; ai mes pe privat de la mine.
  •  
    • 65 mesaje
    3 Apr 2009, 14:21
    0 0
    Kami, poti sa-mi dai si mie mai multe detalii, te rog?! de exemplu,cum si cat platesc pentru o sedinta,un nr de telefon...merci mult. Sunt tare curioasa, mai ales ca n-am fost niciodata la o ghicitoare.De obicei prefer sa nu stiu ce ma asteapta.
  •  
    • 25 mesaje
    3 Apr 2009, 14:32
    0 0
    zefir, am vrut sa-ti dau mesaj pe privat dar mi-a scris ca acest utilizator nu exista, adica tu. Da-mi mesaj pe privat si eu iti raspund la el.
  •  
    • 25 mesaje
    3 Apr 2009, 23:01
    0 0
    shinemoon vezi ca ti-am lasat mesaj pe privat cu toate datele cerute.Te pup si bafta!!
  •  
    • 38 mesaje
    3 Apr 2009, 23:10
    0 0
    kami ti-am lasat mesaj pe privat cu ce doreai tu,merci mult de mesajjj.pup!!!
  •  
    • 8 mesaje
    6 Apr 2009, 08:14
    0 0
    buna,imi trimiti si mie, te rog mult,nr de tel al tipei care ghiceste si cat costa?mercic mult
  •  
    • 25 mesaje
    6 Apr 2009, 08:38
    0 0
    e_edithe - ai mesaj pe privat
  •  
    • 8 mesaje
    6 Apr 2009, 09:47
    0 0
    mercic mult kami45
  •  
    • 266 mesaje
    6 Apr 2009, 16:09
    0 0
    nu cred ca vorbiti serios cu ghicitul asta ..... sper ca nu dati banii pe asa ceva.
  •  
    • 41 mesaje
    6 Apr 2009, 20:32
    0 0
    Pai lardia!!!mai este nevoie si de asa ceva cateodata,eram si ca tine pana am incercat si asta si chiar este o chestie mai deosebita,care ma scoate din cotidian.Daca nu crezi in asa ceva e foarte simplu :intra pe o alta sectiune din forum,noi suntem mai multe aici care sustinem subiectul,sunt si late subiecte interesante pe care le-ai putea accesa!!!!Nu ne poti condamna ca dam banii pe vrem noi nu?PT PHILO:ai mai fost la Jasmine?sa-mi dai de stire cu ce ti-a mai zis...ciaooo!!!!!
  •  
    • 36 mesaje
    8 Apr 2009, 12:49
    0 0
    fetelor i-am trimis si eu un mail jasminei aseara dar inca nu mi-a raspuns..a si inca cva..daca o intreb ceva pe mail imi raspunde sau trebuie sa ma duc neaaparat la ea?
  •  
    • 36 mesaje
    8 Apr 2009, 13:45
    0 0
    imi da-ti va rog si mie numarul jasminei??Va rog..si imi ghiceste al tel sau trebuie neaaparat sa ne intalnim?
  •  
    • 38 mesaje
    8 Apr 2009, 15:54
    0 0
    ti-am trimis mesaj pe privat,poti aranja cu ajsmine cum vrei tu de fapt,este deshisa...ai sa vezi!!!a rividerci!!!imi spui si mie ce ai facut!!!!!
  •  
    • 41 mesaje
    9 Apr 2009, 11:23
    0 0
    catia 2007 mai esti pe aici pe forum?ti-am lasat mesaj pe privat in legatura cu jasmine.am vorbit ieri cu o pritena care a fost la o sedintza de astrologie cu acvaria.a mai fost cineva dintre voi?dar nu a fost foarte incantata,adica ia zis mai bine de trecut,eram interesata de acvaria,dar nu stiu sincer daca merita banii,pana acum tarotul mi-a oferit multe detalii legate de viitor si conjuncturi,nu stiu cum o fi cu astrogramele,adica macar stiu ca jasmine imi da in detaliu,complex,nu stiu daca nu cumva astrogramele arata viitorul in linii mari?so..a fost cineva la acvaria?are vesti bune?
  •  
    • 41 mesaje
    9 Apr 2009, 11:23
    0 0
    catia 2007 mai esti pe aici pe forum?ti-am lasat mesaj pe privat in legatura cu jasmine.am vorbit ieri cu o pritena care a fost la o sedintza de astrologie cu acvaria.a mai fost cineva dintre voi?dar nu a fost foarte incantata,adica ia zis mai bine de trecut,eram interesata de acvaria,dar nu stiu sincer daca merita banii,pana acum tarotul mi-a oferit multe detalii legate de viitor si conjuncturi,nu stiu cum o fi cu astrogramele,adica macar stiu ca jasmine imi da in detaliu,complex,nu stiu daca nu cumva astrogramele arata viitorul in linii mari?so..a fost cineva la acvaria?are vesti bune?
  •  
    • 38 mesaje
    10 Apr 2009, 19:11
    0 0
    Lavya tu ca o sti mai bine decat mine pe jasmine,imi poti spune daca mi-ar putea ghici in masina?))ca mi-e rusine s-o intreb...sa nu i se para ciudat,ca am o problema urgenta si voiam s-o sun,dar doream sa stiu ce parere ai...ca nu am cum altfel.vad ca tu o cunosti de mai mult timp decat mine.mercic mult!!!
  •  
    • 711 mesaje
    10 Apr 2009, 22:32
    0 0
    As dori si eu nr Jasminei va rog frumos