lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 25 mesaje
    12 Mai 2009, 13:57
    0 0
    logic ca il mai iubesc.au fost 6 ani frumosi.acum zici ca e turbat.azi vine ca ma vrea inapoi,maine nu mai vrea.el cica vroia sa-mi dea o lectie si sa invat sa tac din gura si sa fac cum spune el.dar nu se poate asa ceva pt ca eu sunt un om f independent.mi-a spus ca m-a lasat singura ca sa vad cum e,ca el asa credea ca se razbuna pe mine.dar ca in final eu m-am razbunat pe el,pt ca vede ca plec la munte,la mare,cu prietenii in club si moare de gelozie.si eu ce sa fac acum,sa stau inchisa in casa,cum am stat 6 ani,si sa plang?nu e corect,si el in timpul asta sa stea cu ea.jasmine mi-a spus ca o sa ne impacam la un punct,ca o sa ne casatorim dar ca nu o sa raman cu el pt ca de data asta eu nu o sa mai vreau sa fiu impreuna.si a venit la un punct sa ne impacam si i-am spus nu.si acum dupa 2 saptamani nici nu vrea sa mai auda de mine.eu ce sa mai cred?
  •  
    • 33 mesaje
    12 Mai 2009, 17:07
    0 0
    mirunas ti-am trimis date pe privat ale jasminei,offfffffff klleo ce sa zic,asa o fi cum ti-a zis ea ca faceti un pas si pana la urma tot va despartiti,clar vad ca tot te mai iubeste si el sau este doar orgoliul,dar de ce ar fi gelos?inseamna ca mai are sentimente ptr tine...si poate il primesti inapoi....si dehhh tot n-o sa mearga pana la capat,o fi altul destinul tau!!! ca vad ca nu scapi de exul!!!dar s-a intors intr-un punct!!!e incurcata treaba rau!!!ca nu-ti da pace tipul!!
  •  
    • 25 mesaje
    12 Mai 2009, 18:02
    0 0
    da,stiu.pai se tot intoarce de 2 luni si jumatate de cd am plecat de acasa.si i-am spus de mii de ori sa vb amandoi o data in viata noastra sincer,fara idiotenii,ce vrem unul de la altul.si imi spune ca el nu m-a mintit niciodata,poate doar d-alea mici,ca si-a dorit tot timpul sa fie doar cu mine dar ca eu nu pot sa-l inteleg.cu alte cuvinte,sa stau inchisa in casa pana cd spune el.si ca acum,cu toate iesirile mele,se vede ca am prins gustul distractiei.si ca vede ca sunt fericita fara el si el asta vrea sa fiu fericita.imi vine sa urlu de nervi
  •  
    • 283 mesaje
    12 Mai 2009, 23:41
    0 0
    Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe cassey.cassey20@yahoo.com si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html
    O saptamana frumoasa, tuturor!
  •  
    • 21 mesaje
    13 Mai 2009, 22:28
    0 0
    www.golfromania.org
    sectiunea servicii propune noi si interesante moduri de a fi rasfatata asa cum meriti: hotel 4 stele asociat cu golf in pachete: tabara pentru copii, weekend romantic, team building, training!

    sunt sute de mil euro programati ca investitie in complexe turistice ce includ golf. aceste resorturi vor oferii nivel de servicii occidental.

    se merita sa puteti socializa cu cei mai bogati/inteligenti clienti romani si internationali!
  •  
    • 9 mesaje
    17 Mai 2009, 22:25
    0 0
    Salut!imi poti oferi si mie nr de tel al Jasminei?Multumesc frumos.
  •  
    • 84 mesaje
    18 Mai 2009, 20:09
    0 0
    cine stie telefonul Doamnei din Constanta. Este super-tare !
  •  
    • 25 mesaje
    18 Mai 2009, 23:09
    0 0
    ptr cris baby:ti-am trimis tel lui jasmine pe privat,este f buna!!! si acum 2 zile s-a implinit o chestie spusa de ea,cu cat trece timpul mai apar notutatile pe care le=a vazut ea!!!daca nu ai primit mesajul la privat,imi spui,oriucm ii poti scrie si mail la: jasmine_gheg@yahoo.com.te pupup!!
  •  
    • 25 mesaje
    18 Mai 2009, 23:40
    0 0
    da,e f buna.si mie mi s-au adeverit multe,intre timp.pup
  •  
    • 33 mesaje
    19 Mai 2009, 10:06
    0 0
    ptr Kleo: sper ca alea bune s-au adeverit ,stiu ca erai putin nelinistita sau indoita cu jasmine,ma bucur daca esti multumita,o sa vezi ca se vor adeveri si in continuare!!!mult noroc si sper ca cele rele sa nu se implineasca!!! IULIA 32,ai fost pana la urma la jasmine???ca nu ne-ai mia tinut la curent....pup evisoarele!!!
  •  
    • 61 mesaje
    19 Mai 2009, 11:28
    0 0
    .
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mai 2009, 11:29
    0 0
    as vrea si eu datele de contact ale jasminei
  •  
    • 61 mesaje
    19 Mai 2009, 11:33
    0 0
    ghem, ai mp
  •  
    • 157 mesaje
    19 Mai 2009, 11:49
    0 0
    Iulia, as vrea sa te intreb cam in cat timp te-a programat dupa ce ati vorbit, si cat a durat discutia, pt ca mie mi-a spus ca de sapt viitoare incolo mai poate face programari.
  •  
    • 61 mesaje
    19 Mai 2009, 11:59
    0 0
    .
  •  
    • 61 mesaje
    19 Mai 2009, 12:00
    0 0
    scuze pentru eventualele greseli de ortografie sau cursivitate in exprimare, dar ma grabesc asa ca...
  •  
    • 157 mesaje
    19 Mai 2009, 12:08
    0 0
    Mersi mult pt informatii. Sa ai parte numai de bine!
  •  
    • 61 mesaje
    19 Mai 2009, 12:15
    0 0
    .
  •  
    • 28 mesaje
    19 Mai 2009, 13:02
    0 0
    hello!! intr-adevar este foarte ocupata,am sunat-o si eu sa ma programez si eu,dar mi-a promis ca nu ma lasa,asta e!!!Oricum sunt foarte multumita si eu zic ca mai bine stai la coada la cineva profesionist sau foarte bun,ca sa zic asa,decat sa merg repede la nu stiu cine care imi zice 3 vorbe de mai mult ma baga in ceatza,macar stiu ca ea se ocupa ca lumea si spune multe amanunte,ca nu pot tine minte eu..cate spune ea!!!! Chair nu am intalnit o persoana pana acum sa zica asa multe...sau sa fie cu adevarat pasionata!!! si am fost la destule,deci sfatul meu este ca merita s-o astept cand poate!!!! ptr ca s-au implinit multe!!! si am incredere!!!va pup si bafta!!!!
  •  
    • 28 mesaje
    19 Mai 2009, 13:09
    0 0
    fetelor si eu am mai trimis fete la Jasmine,2 tipe si cica isi fac abonament la ea!!!haaaaaa,asta a fost tare!!! Ca tot se duc si la sala,de ce si-ar face si la ea???? MIRUNAS,sigur jasmine este busy,nu face ea pe interesanta,nu e genul,asa ca eu zic sa fii increzatoare!!!te pup si s ane zici cum a fost!!