lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 25 mesaje
    21 Mai 2009, 14:09
    0 0
    laura,nu eram indoita de ce mi-a spus jasmine,pt ca mi-a dat f bn,dar nu reusesc sa-l inteleg pe el.ma depaseste toata problema si as vrea sa inteleg dar nu reusesc
  •  
    • 33 mesaje
    22 Mai 2009, 09:55
    0 0
    Draga Klleo,ce sa zic,inseamna ca tipul tau nu stie ce vrea si mai mult te zapaceste,nu ai de unde sa-l apuci...oricum ar fi ,cumva se va lamuri situatia intr-un fel sau altul,daca nu sti ce e cu el si nu-l intelegi inseamna ca e ceva in neregula cu el in acesta perioada!!!!o sa se edifice situatia!!! te pup si ai grija!!! pacat ca tipul tau e asa neclar in ceea ce face de nu-l intelegi!!! si eu am patit ceva asemanator...si pana la urma ne-am despartit de tot,ca nu era nici cal nici magar!!!
  •  
    • 12 mesaje
    27 Mai 2009, 14:07
    0 0
    Fetele nu a mai fost nimeni la jasmine?s-a mai intamplat ceva din ceea ce v-a spus?
  •  
    • 157 mesaje
    27 Mai 2009, 14:21
    0 0
    Eu sunt programata sapt. viitoare. Tu ai fost vreodata pana acum? Daca da, cum a fost?
  •  
    • 84 mesaje
    27 Mai 2009, 17:01
    0 0
    cine stie telefonul Doamnei din Constanta. Este super-tare !
  •  
    • 12 mesaje
    27 Mai 2009, 19:42
    0 0
    nu am fost inca si nu stiu ce sa fac de asta vroiam sa mai stiu si alte pareri si poate ma hotarasc.
  •  
    • 25 mesaje
    27 Mai 2009, 23:05
    0 0
    iti spun eu pt ca am fost de 3 ori la jasmine.da super tare.mie mi s-a indeplinit tot asa cum a spus ea si crede-ma eu am o incurcatura de zile mari.pup
  •  
    • 157 mesaje
    27 Mai 2009, 23:38
    0 0
    Mersi, Kleo, pt raspuns. Tu ai fost la ea acasa? sau tot prin telefon sau mess?
  •  
    • 27 mesaje
    28 Mai 2009, 09:43
    0 0
    am sa-i trimit si eu azi un mail Jasminei, dar chiar nu poate sa-mi dea si mie nimeni nr. de telefon al tipei din Constanta ? ca vreau si pe cineva la care sa ma duc eu personal. va rog frumos, poate ma ajuta cineva.
  •  
    • 38 mesaje
    28 Mai 2009, 10:26
    0 0
    Eu am recomandat-o pe jasmine unor ritene foarte bune si a fost la ele acasa,toate au fost putin ravasite de jasmine si au fost foarte incantate mai ales ca le-a dat foarte multe informatii si amanunte,a mai recomandat-o cineva vreunei prietene ,ceva?arruna,Klleo sau laura_maura,ati mai recomandata=o si prietenelor? Vad ca bine am facut pentru ca vad ca ma avut mana buna cu jasmine....cat despre unde ghiceste,eu stiu ca la ea acasa nu poate,dar poate veni la cliente acasa daca se poate,sau prin telefon,mess !!!va stept cu raspunsuri in legatura cu prietenele voastre daca si-au dat la ea...
  •  
    • 157 mesaje
    28 Mai 2009, 12:04
    0 0
    Buna, Ilsa, ce inseamna ca au fost ravasite de Jasmine? Din ce punct de vedere au fost ravasite?
  •  
    • 25 mesaje
    28 Mai 2009, 13:45
    0 0
    pai noi suntem mai multe prietene care ne-am dat la ea.si la toate a dat bn.eu mi-am scris pe foaie si am vazut ca mi s-au indeplinit.adica mi-a spus ca cristi o sa ma sune la un drum,si eram la aurica,ca o sa ma implore sa ne impacam si m-a implorat,ca un tip vesel o sa-mi faca o invitatie sa plec undeva,si eu radeam,cine e ala,si cum sa dorm cu el in casa straina,si m-a sunat prietenul meu din copilarie si am fost cu el la ai mei,si am dormit,impreuna,etc.da f bn.cu f multe amanunte.si cu toate ca nu-mi place ce spune de al meu iubit care e un mare zapacit.dar asa e.noi ne-am dat la noi acasa,si a dat maxim la 3 pt ca e f greu sa se concentreze la atatea nebune.si da f mult,o ora si ceva.eu chiar o recomand.e mai mult decat ok.pup
  •  
    • 38 mesaje
    29 Mai 2009, 09:49
    0 0
    draga mirunas,m-am referit la faptul ca au fost impresionate de ceea ce le-a ghicit,ravasite in sensul bun,mai ales ca mai toate s-au potrivit,una din prietene chair nu vedea cum s-ar rezolva o problema a ei foarte spinoasa si jasmine ia spus ca sa nu aiba griji ca se va finaliza cu bine,desi prietean mea nu vedea nicio rezolvare si asa a fost,adica au plecat ravasite dar cu speranzta in suflet,ptr ca uneori noi credem ca suntem pierdute sau disperate si uite ca cateodata iese totul ok desi noi nu vedem asta,ravasite ptr exactitatea dateloor spuese de ea,asa ca nu te ingrijora,nu era nimic negativ in"ravasit",ea chiar ma realaxeaza ptr ca este o persoana foarte pozitiva si deosebita,toata lumea se simte bine cand vb ea,sau in preajma ei,are ceva pozitiv si optimist in ea,de jasmine vorbesc,uite klleo a cunoscu=o vad si poate confirma sau infirma,eu una o plac si ca om si asta conteaza,ma simt confortabil in prezentza ei si inteleasa,ceea ce nu simti in preajma altor ghicitoare si am fost la mai multe crede-ma,jasmine este un om deosebit cu totul,educata,cu simtul umorului si foarte inteligenta,este si o aparitie deosebita si prin felul in care se imbraca,o admir dincolo de talentul ei special!!! fetele care au cunoscut-o sau au vorbit cu ea pot confirma asta,toate prietenele mele au placut-o plus ca le-a ghicit foarte bine foarte amanuntit si acum ma intreb unde vede atatea!!!ca eu sunt afoana!!! va pup!!
  •  
    • 38 mesaje
    29 Mai 2009, 09:53
    0 0
    o completare: prezinta foarte multa incredere ,de cand am vorbit prima oara cu ea am simtit ca pot avea incredere si nu m-am inselat,plus ca este foarte credincioasa si cu bun simt,eu sincer chiar regret ca in trecut am fost la tot felul de babe sau femei care abia stiau sa vorbeasca romaneste si ziceau 3 lulele,nu dezvolatu ceea ce vedeau si plecam mai mult nelamurita decat lamurita!!!
  •  
    • 157 mesaje
    1 Iun 2009, 16:49
    0 0
    Multumesc, Ilsa, pt lamuriri. Astept cu nerabdare sa vorbesc cu D-na Jasmine, cu atat mai mult cu cat sunt intr-o situatie f complicata. Sper sa ma mai lamureasca in leg cu unele aspecte, ca altfel simt ca n-o pot scoate la capat...
  •  
    • 12 mesaje
    1 Iun 2009, 19:53
    0 0
    Mirunas cand esti programata?eu astept impresiile tale si pe urma ma hotarasc..
  •  
    • 157 mesaje
    2 Iun 2009, 08:52
    0 0
    Catinca, eu sunt programata maine, si o sa va spun impresiile. Sper sa-mi spuna ceva clar, sa nu raman si mai nelamurita decat sunt acum.
  •  
    • 33 mesaje
    2 Iun 2009, 09:01
    0 0
    eu am plecat lamurita de la ea,dar este vorba si sa fii deschisa,daca esti neincrezatoare si nehotarata,cred ca nici cartile nu sunt prea declarative,eu cred ca important este sa fii deschisa si nu tematoare!!!eu cand imi dau la ea,stiu clar la ce ma gandesc si-mi structurez bine ideile,sunt adunata si cu suletul deschis,va sfatuiesc sa faceti la fel!!!eu sunt sigura ca nu veti fi dezamagite de ea,dimpotriva o sa va intoarceti la ea!!!va pup si curaj!!!
  •  
    • 157 mesaje
    2 Iun 2009, 09:12
    0 0
    Laura_Maura, tu ai fost la Jasmine, adica v-ati intalnit 'face to face'? E mai bine asa? Sau ati vorbit pe mess?
  •  
    • 33 mesaje
    3 Iun 2009, 13:24
    0 0
    prima oara pe mess si a 2 a oara a fost la mine si a venit si o prietana si ia dat si ei,oricum si prima aoar pe mess a iesit ok si cu detalii multe,zici ca eram fata in fata si oricum ea nu lasa pe nimeni sa tatie cartile de tarot sau sa le atinga doar pe cele normale le-am taiat cand a fost la mine,dar pot spune ca si face to face si pe mess am fost multumita nu a fost vreo diferentza.Oricum tarotul nu se atinge decat d ecatre posesor asa spune ea si ma mai auzit asta!!!te pup si bafta!!!o sa vezi ca ai sa fi multumita!!!