lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 14 mesaje
    4 Mai 2009, 14:14
    0 0
    Buna!Sunt noua pe aici,cautam cu disperare o ghicitoare buna,si v-am gasit pe voi si pe Yasmine!Ilsa sau altcineva care stie,trimite-ti-mi si mie nr.ei,va rog mult,la Navirliecarmen@yahoo.com.Am probleme mari si o iau razna daca nu ma lumineaza cineva!Multumesc
  •  
    • 33 mesaje
    4 Mai 2009, 20:49
    0 0
    CarmenNav ti-am lasat privat cu nr jasminei,sa-mi spui daca l-ai primit,sper sa fii multumita cum am fost si eu!!!te pup si sa ne spui cum a fost!!!
  •  
    • 28 mesaje
    5 Mai 2009, 14:52
    0 0
    ptr CarmenNav :eu ti-o recomand pe jasmine foarte sincer,am fost mai de curand la ea si deja unele chestii s-au implinit si m-au uimit,am trimis pe cineva de curand la ea si deasemea a fost multumita,ei ia dat pe mess si a tinut-o destul,pana s-au lamurit ,a prietena mea are o situatia f incurcata si ma rog...a fost incantata!! eu te pup si numai bine!!
  •  
    • 36 mesaje
    5 Mai 2009, 16:09
    0 0
    as vrea si eu numarul de telefon al Yasminei ,va rog frumos
  •  
    • 25 mesaje
    5 Mai 2009, 18:59
    0 0
    ptr delia241970:ti-am lasat p.m cu nr ei de telefon,sa ne tii la curent,o sa-ti placa modul ei de a ghici!!!mai ales ca nu-i tiganca,are un vocabular bogat,este educata,ce sa-ti zic, este o tipa foarte ok!!te pup!!!o sa-ti dea multe detalii si evenimente!!
  •  
    • 25 mesaje
    6 Mai 2009, 22:48
    0 0
    isis20: ti-am lasat datele jasminei pe privat,sa-mi spui ce ai facut!!! succes!!!sper sa fii multumita defelul in care iti va ghici!!nu menajeaza,spune adevarul,de aceea sunt si eu multumita si se si potrivesc!!!
  •  
    • 33 mesaje
    6 Mai 2009, 22:52
    1 0
    azi s-a implinit o chestie de serviciu pe care mi-a prezis-o jasmine!!!i-am scris mail,am ramas realmente surprinsa!!!acum le astept pe celelalte!!!cand am ajuns in birou dupa ce s-a intmplat cu sefii am zambit ca mi-am amintit de ce mi-a zis ea,exact asa s-a intamplat!!! she is the best in town!!!
  •  
    • 1 mesaje
    8 Mai 2009, 23:38
    0 0
    Buna

    Cunosc pe cineva ce ghiceste in cafea e din giurgiu ( aproape de bucuresti..)
  •  
    • 25 mesaje
    10 Mai 2009, 21:08
    0 0
    buna.scuze ca te deranjez,dar tie chiar ti s-a indeplinit tot ce ti-a spus jasmine?eu ma intreb,dc stii ca urmeaza sa ti se intample ceva rau si ea iti spune,nu poti sa previi sa se intample acel lucru?
  •  
    • 33 mesaje
    11 Mai 2009, 13:21
    0 0
    hello!!! Pai este vorba de destin,nu mi s-au implinit toate pentru ca unele sunt de durata,jasmine mi-a explicat ca tarotul este pt o perioada lunga de timp si ani chiar sau mai scurta depinde...in legaura cu chestiile rele,daca le sti dinainte poate le poti evita sau incerci,oricum si liberul arbitru joaca si el un rol,doar nu-ti ghidezi viazta dupa carti cum...oricum daca e sa se intample ceva,se intampla bun sau rau,dar oricum pana acum unele chestii s-au intamplat asa cum le-a prevazut ea....eu imi aduc aminte dupa ce se petrec!!! incerc sa pastrez o detasare,tu ti-ai ghicit la ea?dupa parerea mea este bine uneori sa fi avizat de lucruri rele.poate le eviti daca sta in puterea ta,dar daca este vorba de vreo boala sau ceva f grav,nu stiu...dar de o decizie despre job sau de atceva poti face si altfel!!! tu ce parere ai?ti-a zis ceva de rau?eu oricum cred cand se intampla,nu inainte!!! succes!!
  •  
    • 28 mesaje
    11 Mai 2009, 13:33
    0 0
    cum ce sa fac,sa ma gandesc numai la asta?merg mai departe...
  •  
    • 28 mesaje
    11 Mai 2009, 13:36
    0 0
    sorry nu s-a transmis tot mesajul!!!!!
  •  
    • 25 mesaje
    11 Mai 2009, 14:34
    0 0
    laura,eu am avut o relatie de 6 ani cu cineva,si ne-am despartit.si jasmine mi-a spus ca vom fi iar impreuna,el acum este cu cineva,si nu pot sa inteleg ce se poate schimba ca eu sa-l iert pe el.cam asta e dilema mea.mi-a dat f bine jasmine si mi s-au adeverit cateva dar asta e marea mea dilema.si e doar la un punct...
  •  
    • 208 mesaje
    11 Mai 2009, 18:36
    0 0
    Da si mie mi-a dat si s-a intamplat cate ceva da mi-a zis ca o sa fie plecat cu ea si or sa se certe si eu o sa aflu.Intradevar a fost plecat cu ea dar nu s-au cerat ca am aflat de la prietene
  •  
    • 25 mesaje
    12 Mai 2009, 02:59
    0 0
    da,nu stiu ce sa mai spun sau sa mai cred.chiar nu pot sa-mi explic ce se poate intampla sa se rastoarne situatia.
  •  
    • 33 mesaje
    12 Mai 2009, 09:58
    0 0
    buna!!! da vad ca este o situatie dificila,nici eu nu vad cum l-ai putea ierta....dupa ce ti-a facut....dar pana la urma ramai cu el?adica ti-a zis ca va merge bine si ca ramaneti impreuna? ptr ca din proprie experientza dincolo d eghicit unii barbati se intorc,dar ti-a zis ca el este destinul tau?chiar as vrea sa ne spui mai incolo ce s emai intampla...
    mie de ex la dragoste mi-a zis f bine,chiar daca unele chestii nu mi-au convenit
  •  
    • 38 mesaje
    12 Mai 2009, 10:08
    0 0
    ptr mari3107: si tipul va ramane cu ea?asa ti-a zis jasmine?se poate ca ei sa nu se fi certat,poate doar erau distanti,prietenele tale au vazut ca erau inlove?sau erau mai reci unul cu altul?adica totusi poate ceva a fost...mie imi descrie situatiile f bine jasmine si da oricum mai multe posibilitati,in linii mari si importante mie mi se potrivesc.Si mari ramai cu tipul asta?sau cu altcineva?
    ptr kleo: daca se intoarce,il mai primesti,il mai iubesti?sunt f curioasa sa ne spui ce va petrece....poate el este soarta ta sau nu depinde ce ti-a zis jasmine...te pup si sa fii iubita!!
  •  
    • 38 mesaje
    12 Mai 2009, 10:21
    0 0
    inca o chestie importantaaca la un anumit interval imi ies aceleasi lucruri,cand ma duc la 1 luna de ex,ea mi-a explicat ca cele care se tot repeta in etalari si la date diferite acelea se vor intampla cu sigurantza,ptr ca se repeta,intr-adevar este ciudat cum se repeta,ies aceleasi carti,ca si cum destinul oricum asta e si nu ai ce face...ehhh atunci cand mi se repeta ies sigur asa si ea imi spune'uite iar iti apare asa',adica chiar si intr-o singura sedintza cand ies aceleasi evenimente repetitiv mi-a spus ca astea se implinesc....de asta da f mult intr-o sedintza!!!
  •  
    • 283 mesaje
    12 Mai 2009, 10:23
    0 1
    Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe cassey.cassey20@yahoo.com si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html
    O saptamana frumoasa, tuturor!
  •  
    • 157 mesaje
    12 Mai 2009, 13:31
    1 0
    Buna ziua, as vrea si eu datele lui Jasmine, daca se poate. Adresa mea de mail e: aritinav@yahoo.com. Multumesc.