lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 25 mesaje
    11 Apr 2009, 14:54
    0 0
    samantha iti las date despre jasmine pe privat,baftaaaaa!!!! si s-auzim de bine ptr toate evele!!!!
  •  
    • 25 mesaje
    11 Apr 2009, 15:01
    0 0
    samantha sa-mi spui cand intri pe forum daca ai primit mesajul privat ,sa atiu daca ti-l mai trimit inca o data.te pup!!weekend placut!!!
  •  
    • 41 mesaje
    11 Apr 2009, 15:07
    0 0
    ptr ilsaraga mea,cred ca-ti poate da in masina,de ce nu?mi-ai dat si mie o idee buna,lasa ca o intreb la telefon,gasim o solutie,te anuntz?okkk?
  •  
    • 57 mesaje
    11 Apr 2009, 16:57
    0 0
    Si mie mi-a trims raspunsul tot prin email.E destul de detaliat cred ca e cam o pagina a4.E pe domenii dragoste cariera, general.Iti da destule date, iar timpul e exprimat in puncte 1, 2,3.Ce e nasol e ca un punct poate insemna o zi, o saptamana , o luna sau un an deci ramane sa astepti....
  •  
    • 260 mesaje
    11 Apr 2009, 17:11
    0 0
    Te rog sa-mi trimiti si mie nr tel al Jasminei pe privat. Thx
  •  
    • 57 mesaje
    11 Apr 2009, 18:38
    0 0
    Anna_15 ti-am lasat mesaj pe privat.
  •  
    • 1 mesaje
    11 Apr 2009, 18:59
    0 0
    imi spui si mie cat costa o sedinta te rog frumos :*:*:*
  •  
    • 57 mesaje
    11 Apr 2009, 20:42
    0 0
    Sedinta costa 50 lei noi, am inteles ca alte persoane au tarife mai mari.Ce-i drept nici pretul asta nu e mic dar daca vrei tb sa faci si un mic sacrificiu.
  •  
    • 9 mesaje
    13 Apr 2009, 20:03
    0 0
    Pai si dk ii trimit mail cu o intrebare de exemplu,imi raspunde..bani cum si unde ii trimit?Eu nu pot duce personal la ea,nu sunt din Bucuresti de unde am inteles ca e.astept raspuns
  •  
    • 57 mesaje
    13 Apr 2009, 20:34
    0 0
    Cel mai sigur o suni,vb intai cu ea iar banii ii trimiti prin posta iar raspunsul ti-l va da prin email.
  •  
    • 41 mesaje
    13 Apr 2009, 23:47
    0 0
    ptr ADITEO:eu sunt din capitala,dar am inteles ca -ti trimite pe mail toata consulatatia completa, cu detalii,evenimente,pe domenii sau raspunsuri la problemele pe care le ai tu importante,ii spui foarte pe scurt ce anume te intereseaza sau care domeniu este mai important in acel moment ptr tine,iar timpii sunt intr-adevar variabili de la o spatmana o zi sau ani,sau periaoda:vara etc,intr-adevar cum spunea si irinutza t este de asteptat ca nu se intmapla maine,dar unele chestii vin si intr-o saptamana,repejor.si cum spune si irinutza t costa cat de cat rezonabil,acum 3 ani am fost la o tipa la care atunci costa 40 lei si m-a tinut maxim 15 min.,iar Jasmine nu face sa-ti ia banii si sa scape de tine ,chiar este pasionata,a avenit la o prietena de=a mea si ne-a zis chiar mai mult de 1 ora fiecareia in parte,imi place pentru ca gaseste combinatii multe si le leaga usor,de cand mi-a dat prima oara s-au implinit aproape toate,au trecut toti timpii respectivi,imi aduc aminte si acum....Oricum stati linistite ca va trimite mail,daca nu sunteti din bucuresti,e parolista,sper sa fiti multumite!!!!ps:cand mi-a spus o data de 1 punct,eram in luna mai cam pe la jumatate si s-a implinit ce mi-a zis pe 1 iunie,adica punctul ala era chiar o data de luna...
  •  
    • 41 mesaje
    13 Apr 2009, 23:49
    0 0
    da intr-adevar plata este prin posta,dar fiti linsitite ca va trimite raspunsul,este o tipa foarte corecta,puteti avea incredere!!!va pup!!
  •  
    • 432 mesaje
    14 Apr 2009, 15:03
    0 0
    Lavya, adresa asta de mail pe care ai dat-o tu, adica jasmine_gheg@yahoo.com , este a ei sau a ta?
  •  
    • 463 mesaje
    14 Apr 2009, 16:42
    0 0
    Kami45,vreau si eu nr. de telefon,plssssssss!! Pupici!
  •  
    • 41 mesaje
    14 Apr 2009, 21:04
    0 0
    ptr ramona_baby :este a ei,nu a mea )) te pup!!!
  •  
    • 38 mesaje
    15 Apr 2009, 21:51
    0 0
    mie mi-a spus jasmine ca-mi iau casa sau ca ma mut,oricum ca schimb locul in care stau si uite ca ma voi muta cu chirie si exista posibilitatea sa si cumpar casa....in 2 ani si trebuie sa mut ca a aparut o problema de familie...iar eu cand m-am dus la ea nici nu era in plan un asemenea lucru.asteptam sa ne spuneti,celor care si-au ghicit la Jasmine,cand va iese,ce va iese,eu una sunt curioasa,cand se mai implineste ceva sa ne spuneti si noua!!!va pup si Paste fericit!!!
  •  
    • 432 mesaje
    16 Apr 2009, 10:02
    0 0
    Lavya...te intrebam de adresa de mail, pentru ca am gasit intr-un post mai vechi al tau, adresa asta de mail ca fiind a ta..

    postat de: lavya la data: 2008-04-06 14:15


    ptr cele interesate: cunosc eu o tipa care are o experientza de 6 in tarot si carti normale,ea are alta meserie dar chestia asta o practica in timpul liber,este testata,fetelor daca vreti scrieti-mi la:jasmine_gheg@yahoo.com si va dau detaliile pe care nu le pot da aici.ciaoooo eveloor!!!
  •  
    • 41 mesaje
    16 Apr 2009, 15:12
    0 0
    ptr ramona_baby: Da intr-adevar asa a reiesit din postare!!!))))Eu ma refeream la jasmine atunci,ca si cum detaliile si etc ar fi trebuit aflate de la ea,pentru ca eu la data aia deja o cunosteam,eu am dat adresa ei ca si cum ar fi a mea....greseala de tipar!!!Daca mai ai nelamuriri,eu te astept!!!Paste fericit ramona si mai vb!!!
  •  
    • 25 mesaje
    17 Apr 2009, 15:47
    0 0
    Ti-a ghicit aditeo intr-adevar,de bine sau si de rau?ne pare bine ca ne-ai spus si eu ca si tine o recomand ca fiind cea mai buna de pana acum,ca am incercat la mai multe!!!ne mai tii la curent!!! paste fericit tie si evelor noastre!!!!sa fiti cele mai frumoase de Pasti si cele mai impacate sufleteste!!!!
  •  
    • 208 mesaje
    17 Apr 2009, 17:23
    0 0
    vreu si eu nr ei de tel va rog frumos