lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 38 mesaje
    17 Apr 2009, 21:43
    0 0
    buna mari,eu tot am incercat sa-ti scriu pe privat dar imi spune ca nu existi in baza de date,imi da eroare.adresa ei de mail este jasmine_gheg@yahoo.com si nr ei de tel l-a scris ADITEO mai sus,nu-l am acum la indemana,dar poti sa-i scrii pentru inceput,sunt sigura ca o sa-ti raspunda!!!!Paste fericit si sa fii sanatoasa!!!
  •  
    • 33 mesaje
    22 Apr 2009, 10:50
    0 0
    buna!!!! sunt noua pe forum,voiam sa va spun ca acum 3 saptamani mi-a ghicit si mie jasmine,am luat numarul de la o prietena care tot de pe acest forum a auzit de ea!!! sa va spun drept m-a impresionat ce mi-a zis,mi-a placut f mult stilul ei de a ghici cu multe detalii si este o fata foarte inteligenta,elevata,ma rog...mi-a zis atunci ca am sa plec la un drum scurt cu mare veselie si chef dar ca o sa am un mic accident la cap,ceva trecator,din neatentie ca am sa ma lovesc,si intr-adevar m-am accidentat la cap,am dat cu capul de usa de la baie,de la hotelul unde am stat si am facut un cucui cat casa,am alunecat...si mi s-a parut curios.in acel moment mi-am amintit ce mi-a zis ea si chiar asa cu durere,am zambit amar..!!!mi-a mai spus ca primesc o suma de bani mica dar care ma bucura cand nu ma astept,de la serviciu,dar in afara salariului,ca un bonus si am primit prima de Pasti ceea ce era o surpriza pt ca efectiv nu am asteptam,nimeni de la job nu se astepta si a fost o surpriza si nu multi asa cum a spus ea.mi-a spus si de sefi cum sunt vis a vis d emine,ca voi face o schimbare la serviciu dar ca nu-l schimb si intr-adevar deja se aude ca ne muta in alta parte si vom avea noi atributii,dar a zis ca nu-i rau p[tr mine asta.in concluzie si eu o recomand cu toata caldura,ptr ca este intr-adevar deosebit fata de ce este pe piata,am fost la multe babe,babutze si ea merita,sa vedem acum ce se mai intampla ca mi-a dat multe informatii.Cum spunea si ADITEO a durat mult sedinta si spune foarte multe,este pasionata,asa pare,este foarte serioasa si simpatica.O sapatama usoara tuturor!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    22 Apr 2009, 12:35
    0 0
    apropo de ce ati zis si eu cunosc pe cineva care vindeca foarte multa lume,am fost cu familia mea si ne-am vindecat,este un om foarte bun,dk doriti va pot da informatii despre el,am vazut cazuri de cancar,paralizie,multe altele ,adevarate miracolo,cu toate k nu prea credeam in asa ceva dar iata k ne-am vindecat
  •  
    • 38 mesaje
    22 Apr 2009, 16:37
    0 0
    hello fetelor!!ptr iuliak30ro:mie mi-a spus in dragoste bine sa sti,adica s-a potrivit simi-a spus si de evolutia relatiei etc.,adica ea vede daca ramai cu el sau nu si este sincera,iti spune ce vede!! asa ca ai incredere!!!iti va spune ce iese cu noul barbat din viata ta,daca e...papapa!!!
  •  
    • 41 mesaje
    22 Apr 2009, 16:45
    0 0
    buna!!! mi-a zis la inceput cand am mers la ea,acum mult timp ca pana sa-l intalnesc pe EL,o sa ma mai intalnesc cu vreo 3 si ca nu iese nimik.Si ia descris pe fiecare in parte si mi-a zis ca nu iese nimik cu ei mai departe de o relatie fizica si asa a fost!!!Ca nu sunt seriosi,ca nu vor sa se lege la cap..etc si cam asa a fost.Dar ca nici nu o sa ma indragostesc de ei si asa a fost.succes!!!!!!!
  •  
    • 33 mesaje
    22 Apr 2009, 21:06
    0 0
    si mie mi-a zis ca nu raman cu baiatul cu care sunt acum dar ca mai dureaza relatia pana ne despartim,ca mai tragem de ea,mi-a zis jasmine ca el este nehotarat si cam infantil pentru o relatie de lunga durata,dar ca tine la mine,doar ca nu se va implica mai mult,ca este necopt si ca o s ama dezamageasca si ca o sa sa apara o tipa cu care va iesi in acelasi timp cu mine si el fiind zodia pesti,nu ma indoiesc si ca bea cam mult sau are un viciu si asa este...cam bea mult uneori si asta ma deranjeaza cumplit,acum sa vedem ca a zis ca intr-un punct este posibil sa ma paraseasca,acum sa vedem....si eu tin la el,dar in prezent simt si cam de mult ca nu are ganduri serioase...oricum mi l=a descris perfect!!!!!Ptr ADITEO:o fi asta de verde cel de care tocmai ti-a zis????ca vad ca seamana din ce ti-a zis ea,sa ne zici ce iese...si cand apare EL,mie mi-a zis ok la dragoste adica destul de multe detalii si aspecte,mai ales ca descrierea lui este identica cu originalul!!!
  •  
    • 33 mesaje
    22 Apr 2009, 21:07
    0 0
    pTR IULIA: iti va spune sincer sigur,nu te va menaja si nu va inflor,iti spune ce va vedea si cum ai zis la obiect,nu abureli!!!Fii increzatoare!!!
  •  
    • 61 mesaje
    23 Apr 2009, 11:09
    0 0
    !
  •  
    • 25 mesaje
    23 Apr 2009, 11:49
    0 0
    si pe mine m-a impresionat Jasmine cand am mi-a ghicit,dar si ea ca persoana de aceea revin la ea ca ma face sa ma simt confortabil si relaxata,plus ca mi se si potrivesc chestiile spuse de ea,la dragoste chiar a avut dreptate si eu ti-o recomand Iulia,sper sa fii multumita asa cum am fost si eu de ea!!!s-auzim numai de bine ptr tine!!!
  •  
    • 214 mesaje
    23 Apr 2009, 16:16
    0 0
    iulia sa ne zici si noua ce ti-o zis ....
  •  
    • 38 mesaje
    24 Apr 2009, 22:22
    0 0
    fetelkor cand isi mai ghiceste cineva dintre voi la jasmine sa ne spuneti si noua!!! eu una sunt foarte curioasa,am trimis-o azi si pe o fata de aici de pe eva si fost deamsemnea multumita ca si mine,am vorbit ca fata pe mess si cica ia zis lucruri chiar interesante si la unele a ramas chiar impresionata,nu avea de unde sa le stie!!!asa ca mai spuneti-ne si voi daca v-am mia ghicit jasmine!!!vad ca sunt aici povesti din ce in ce mai captivante despre ea!!!
  •  
    • 28 mesaje
    24 Apr 2009, 23:11
    0 0
    buna!! mi-a dat ilsa nr de tel a lui jasmine acum 2 saptamani,mi-a scris pe privat,e ptr prima oara cand postez si mi-a ghicit jasmine miercurea asta si ma ramas surprinsa de ea,sincer!!!acum inteleg de ce o laudati asa mult,mi-a spus chestii care m-au lasat masca!!! de actualul meu prietan si de mama,cum de stia ca pritenul meu are o mesrie de risc sau ca face multe drumuri si ca merge des in strainatate?el este PILOT!!!! si are o operatie la picior cum a spus ea!!!! din copilarie...am ramas cu gura cascata si zice ca-mi va lua cadoutri mici de pe unde pleaca...bijuterii a zis...si asa este mie imi placerc mult argintul si=mi ia tot timpul cate ceva din diverse tari...si mi-a zis ca ma casatoresc cu el in 4 puncte si asa este deja am aranjat nunta!!! si eu o recoman,chiar mai vreau sa apelez la ea peste ceva timp,poate o luna sau 2.Este fosrte buna fata de tot ce am intalnit pana acum,mi-a dat pe skipe la microfon mie,dar data viitoare a zis ca poate veni si la mine!!! mi-a dat foarte multe amanunte si a durat mult sedintza,se vede ca este pasionata cum ziceau si alte fete pe aici!!
  •  
    • 28 mesaje
    24 Apr 2009, 23:13
    0 0
    scuzati-mi va rog greselile ortografice,o cizma de italia,asa scriu!!!
  •  
    • 25 mesaje
    24 Apr 2009, 23:18
    0 0
    vai fetelor,stiti ca va spuneam la inceput ca jasmine mi-a zis ca ma muta la alt depratment sau ca sunt schimbari la serviciu?prin martie era....ehhh sa vedeti m-a mutat pe un un alt post iar acum am primit o alta oferta de munca f buna si m-am decis sa-mi dau demisia,m-au nemultumit niste chestii si chiar am gasit ceva mai aproape de casa,ma rog si sapt viitoare imi dau demisia!!! am zis si a zis-o si ea!!!i-am scris pe mess lui jasmine si i-am spus vestea!!!
  •  
    • 25 mesaje
    24 Apr 2009, 23:19
    0 0
    postat de: philo la data: 2009-03-23 20:46

    acum 2 saptamani mi-a ghicit si am ramas incantata,iti multumesc,in sfarsit am dat peste cineva fara sa ma vrajeasca cu prostii,a meritat banii.deja sunt shimbari la serviciu asa cum mi-a spus ea si e posibil sa ma puna pe un alt post asa cum mi-a zis ea,ma muta la alt departament,dar platit mia haios si mi-a zis asta,sa vedem ca mi-a mia zis ca intr-un punct plec chiar eu din firma si-mi dau demisia.si de sot mi-a zis lucruri tari,si mi-a zis ca trebuie sa fac o operatie la abdomen ca zona si ma doare deja apendicul....aoleu daca a avut dreptate si cu asta?lavya , iti las mesaj pe privat.
    fetelor lavya a avut dreptate cu ce-a spus la viversum...papapapa!!!!
  •  
    • 25 mesaje
    24 Apr 2009, 23:21
    0 0
    asta era ce am postat atunci!!!
  •  
    • 25 mesaje
    24 Apr 2009, 23:23
    0 0
    SI A FOST INTR_UN PUNCT CUM A SPUS EA!!!!!!o luna!!!au inceput deja sa se adevereasca si abia mi-a dat sa zic asa,a fost de fapt o luna si jumatate,dar pe acolo!!!
  •  
    • 351 mesaje
    25 Apr 2009, 21:11
    0 0
    Buna,fetelor!Mi se pare comic sa zic ca ma aflu intr-o cumpana a vietii,nu de alta dar viata mea a fost mereu in..cumpana.Spuneti-mi si mie cum as putea da de persoana aceea,daca exista posibilitatea contactarii prin telefon,pret,etc..
    Va rog mult!
  •  
    • 33 mesaje
    25 Apr 2009, 21:37
    0 0
    ptr dragamea:ii poti scrie pe mail la adresa:jasmine_gheg@yahoo.com,am incercat sa-ti las pe privat nr ei de tel dar nu merge mesageria.costa 50 lei o consultatie dar este f detaliata,adica eu zic ca merita banii,imi place cum da!!!Daca ii scrii iti va raspunde sigur,iti va ea nr,sau poate incearca o alta fata pe privat ca mie nu-mi merge.sper sa fii multumita,pe mine m-a castigat sigur de clienta!~!!
  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2009, 03:47
    0 0
    Salut,eu sn din timisoara si vreau neaparat s aflu cateceva,lavyalasa si mie te rog un msg privat s poat lua legatura direct cu tine.pls pls pls mersi mult