Tinctura de fructe de soc-pt slabit

  •  
    • 53 mesaje
    18 Mar 2005, 21:02
    0 1
    Descurajant. O colega a cumparat saptamana asta dar nu se vede nici o diferenta. Poate ca e prea repede.
  •  
    • 8 mesaje
    28 Apr 2005, 14:05
    0 0
    E foarte buna cura cu elixir, eu am dat jos de pe solduri si burtica 2 kg intr-o saptamana DAR am tinut si "ceva" regim, adica fara paine, dulciuri si alte bunatati

    Revin dupa Paste.......sper sa nu le pun inapoi

    Paste fericit tuturor evelor si fiti sanatoase ca sa fiti frumoase!
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mai 2005, 14:41
    1 0
    Si eu am cumparat o sticluta de elixir si sunt la la 5-a zi..nu cred ca se vede vreo diferenta..adevarul e ca inca nu am renuntat de tot la obiceiurile alimentare..un sfat as dori..chiar se slabeste ?..pt ca daca nu..nu are sens sa ma mai torturez..tin sa mentionez faptul ca am 1.56 si 57 de kg..si doresc sa slabesc
  •  
    • 1 mesaje
    12 Iul 2005, 13:30
    0 0
    In legatura cu reteta de slabit cu tinctura de soc are ceva contraindicatii,ca eu am probleme cu stomacul,o B.R.G si hernie hiatala,se tine si un regim alimentar sau se poate manca normal
  •  
    • 430 mesaje
    12 Iul 2005, 13:44
    0 0
    Sunteti culmea!!!!!!!! Pai voi credeti ca tinctura asta singura va arde voua grasimile? Faceti un pic de miscare alaturi de un regim alimentar sanatos si sigur veti da jos. Tinctura e foarte buna pentru ca ajuta la digestie si astfel poti slabi mai usor. Dar daca te indopi cu mancare si bei tinctura doar nu te astepti sa slabesti????!!!!!!!!!!!
  •  
    • 15 mesaje
    12 Iul 2005, 14:37
    0 0
    SUNTE-TI CULMEA! DUPA CA FACETI O LUNA CEL PUTIN ACEASTA CURA, TREBUIE SA SE VADA. DOAR NU ATI CREZUT CA IEI 5 LINGURITE SI SLABESTI, AJUNGI INSTANT CA SI PAMELA ANDERSON. TREBUIE MULTA AMBITIE SI RABDARA!
  •  
    • 23 mesaje
    14 Iul 2005, 10:40
    1 0
    Am urmat si eu reteta vstr si acuma sunt la a7a zi in care am luat 7lg.Acum in a8a si restu` zilelor cate lg treb sa iau?
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2005, 20:47
    0 1
    buna!am citit si eu acum de cura cu tinctura de fructe de soc.as vrea sa aflu si eu mai multe,m-ar interesa.
  •  
    • 47 mesaje
    6 Sep 2005, 12:13
    1 0
    Buna Evelor,eu inca nu am incercat acest magic elixir,dar ...am de gind.
    Multe dintre voi observ ca aveti probleme de digestie,de ce nu incercati cu ulei de ricin,da rezultate excelente si in functie de cantitatea luata,aproape imediate.
    Gustul este greu de suportat,dar combinat cu o lingurita de miere de albine...merge ca uns!
  •  
    • 61 mesaje
    20 Ian 2006, 10:24
    0 0
    am cump si eu o tinctura de soc de la farmacie.am dat 40.000 lei pe o sticluta de 50 ml.o sa incerc sa tin si eu regimul ala cu 1 lingurita in prima zi....si va tin la curent
  •  
    • 171 mesaje
    20 Ian 2006, 12:55
    0 0
    Asa sa faci...dar e cam mica sticluta...cauta Elixir din fructe de soc de la Dacia Plant, are 200ml si cost 170.000
    ...depinde de lingurita iti vor ajunge 2 sau 3 sticlute pentru o luna...
  •  
    • 1552 mesaje
    20 Ian 2006, 19:30
    0 0
    buna,am luat si eu tinctura dar nu are nici un efect.Eu sunt constipata si am luat tinctura de o saptamana si nimic.cat trebuie sa astept?
  •  
    • 1063 mesaje
    17 Feb 2006, 02:17
    0 0
    fetele care au folosit socu..nu prea am inteles..iti deregleaza scaunul?adica tre sa mergi toata ziua la toaleta
    mersi
  •  
    • 2 mesaje
    3 Apr 2006, 01:52
    1 0
    de 2 sapt am inceput si eu cura cu elixirul. am terminat o sticla de 200ml insa efectele intarzie sa apara;doar ca ma cam ametesc ce sa zic???cam dezamagita....o sa mai continui totusi...cine stie??poate si-o face si la mine efectul.carne nu am mancat,nici prajeli,dulciuri foarte putine si cu toate astea....nimic
  •  
    • 18 mesaje
    3 Apr 2006, 13:09
    0 0
    Buna ziua, tuturor!
    Iau elixir din fructe de soc de aprox. o luna. In paralel am renuntat total la carne, dulciuri si paine. In plus mi-am cumparat bicicleta medicala.Am slabit 7 Kilograme. Stiu ca nici slabitul brusc nu e sanatos dar sunt uimaita de rezultate!
    Cred ca slabitul e in functie si de organism si de deprinderile alimentare.
    Bafta!
  •  
    • 33 mesaje
    4 Apr 2006, 17:24
    0 0
    salutare , sunt o noua membra a acestui forum si ma bucur ca pot sa stau de vorba cu voi... cica si eu imi foresc f tare sa slabesc...am aproape 70 de km si am 20 de ani...asa ca as vrea macar 6 km sa dau jos...credeti ca e asa de buna tinctura de soc?am auzic ca te face sa mergi cam repede la baie asa e?
  •  
    • 1552 mesaje
    4 Apr 2006, 18:09
    0 0
    buna,eu am luat tinctura dar nu mergeam la baie (ar fi tb sa merg)si imi venea ff rau:calduri,stari de voma.Eu ma gandesc sa incerc clarinol.va pup sa slabiti mult si bine
  •  
    • 2 mesaje
    12 Apr 2006, 11:09
    0 0
    eu am 3 sapt de cand beau elixir si nu se vede nimic nu prea mananc....dar nici inainte de a lua elixirul nu mancam...deci nici o schimbare in alimentatia mea....ca mai putin de atat nu as putea manca k m-as culege de pe strada vreau si eu sa slabesc!!!!!!!!
  •  
    • 77 mesaje
    10 Iun 2006, 16:07
    0 0
    Salut evelor.Ce mai faceti voi...Ati mai tinut cura cu elixirul da soc...si daca da:a avut ceva efecte...Eu ma duc acum sa caut poate gasesc si cred ca de maine sau de diseara am sa incep si eu,sa vad ce efecte va avea la mine,caci am observat din ce discutati voi,ca difera efectele de la corp organism la organism.Pupici si Doamne Ajuta.
  •  
    • 77 mesaje
    16 Iun 2006, 15:25
    0 0
    Ce pacat ca nu mai posteaza nimeni aici..Eram curioasa daca ati mai folosit elixirul asta sau nu...si daca a avut ceva efecte...Poate totusi imi raspunde cineva...Ma gandeam ca poate ma ajuta si la acnee si la pierderea in greutate..