Tinctura de fructe de soc-pt slabit

  •  
    • 12 mesaje
    28 Aug 2008, 03:12
    0 3
    fetelor..eu m-am apucat de fumat am o saptamana de cand fumez...nici 2 pakete nu am apucat sa termin,dar ii dau bice.mi-am pus termen:2luni.sa vad cum reactioneaza organismul meu la fumat.n-am mai facut-o pana acum.e pura curiozitate.si desi unii imi spun k dupa 2luni nu ma voi mai putea lasa...eu sper sa nu fie asa sper sa nu-mi mai fie atat d foame..poate mai dau jos cva-cva
  •  
    • 1510 mesaje
    28 Aug 2008, 03:30
    1 0
    bravo anuzzz, la mai mare, trebuie sa ajungi la un pachet pe zi atunci sa vezi ce de toxine aduni. si da-i si cu elixirul ca sa le elimini apoi, da-i cu de toate. esti o tipa deosebit de inteligenta daca te-ai apucat tu asa de fumat si-i dai bice.
  •  
    • 2001 mesaje
    28 Aug 2008, 08:51
    1 0
    cea mai mare prostie pe care am auzit-o .................tigarile nu te ajuta sa slabesti in nici un caz.......ti-o zic din experienta mea de fumatoare.....am fumat 20 de ani si de 5 m-am lasat......
    tigara te face sa uiti de mancare pt un interval de ore,tu crezi ca e sanatos?te-ai informat cate boli sunt provocate de tutun?nu cred.........cancerul ovarian printre alte boli....stiu ca nu crezi dar exista o carte care poate confirma.........nici eu nu am crezut pana nu am citit,de fapt nu mi-am inchipuit...........cartea asta m-a facut sa ma las de fumat desi credeam ca nu o sa pot niciodata.......

    dupa 2 luni cu siguranta iti va fi greu sa le lasi..........lasa-te acum cat nu ai prins gustul lor suficient..........daca vrei sa-mi asculti sfatul bineinteles
  •  
    • 12 mesaje
    28 Aug 2008, 21:40
    1 0
    nu "deosebit de inteligenta",ci deosebit de curioasa.de mai bine d 3 ani stau numai printre fumatori si fumatoare...deci am fumat pasiv pana acum mai mult decat voi fuma in astea 2 luni.
    si daca ma face sa uit de mancare seara...e bine.pentru ca in restul zilei mananc o data si sanatos.am eliminat de tot dulciurile si painea.daca vreau sa rontai cva ma rezum la fructe. si beau multa apa.atat.
    nu ma astept sa ma aprobe sau sa ma felicite cineva.nici macar eu nu o ma inteleg. dar nici insulte nu cred k mi-ar face placere sa aud de la voi, evelor.
  •  
    • 8 mesaje
    30 Aug 2008, 15:50
    0 1
    eu nu inteleg...daca iau din prima zi 1 lingurita si ajug in a 7-a zi cu 7 lingurite? cum continuu? a 8-a zi 8 lingurite,,,si tot asa? pana ajung ca la 14 zile sa iau 14 lingurite samd?
  •  
    • 1510 mesaje
    30 Aug 2008, 17:23
    1 0
    nu majestik te opresti la 7 lingurile/zi si continui asa toata luna
  •  
    • 8 mesaje
    30 Aug 2008, 21:25
    0 1
    aha
    abia astept sa-l incerc si eu...oriqm ori stagnez ori slabesc. una din 2
    fetelor nu luati tinctura de marar (va apare celulita)! de asta ma kinui eu aqm ...sa dau ce am pus de la tinctura
    eu mai am intrebari:
    1. cura dureaza 2 saptamani?
    2. citeam pe forum...cum ca m-as ametii de la el. cum ma sfatuiti sa-l administrez?
  •  
    • 1510 mesaje
    31 Aug 2008, 02:26
    1 0
    majestik de ce nu citesti si tu prospectul ala, e mai usor sa vii aici si sa intrebi din 5 in 5 min ceva? daca esti nedumerita si dupa ce citesti [prospectul vino si te ajutam cu placere daca stim
  •  
    • 503 mesaje
    31 Aug 2008, 12:23
    0 0
    Miriam, iei si tu tinctura de soc? Cum ti se pare, ca rezultate?
    Pe mine nu ma deranjeaza gustul, pot sa o iau si fara apa.
  •  
    • 8 mesaje
    31 Aug 2008, 12:45
    0 0

    ca inca nu am cumparat-o
  •  
    • 1 mesaje
    31 Aug 2008, 15:55
    0 0
    buna, am inceput si eu cura cu tinctura din fructe de soc. eu am o intrebareaca iau doar o lingurita pe zi , isi face efectu?
  •  
    • 1510 mesaje
    1 Sep 2008, 03:07
    0 0
    da lissa iau si eu dar m-am oprit la 3 lingurite/ zi pt ca ma cam durea burta de la ea. in plus nu mi-am cumparat decat o sticla cand am plecat din romania . cred ca am slabit o juma de kg (iau de o sapt) dar fac si putina miscare si mananc mai putin decat de obicei deci nu vad cine stie ce diferenta
  •  
    • 8 mesaje
    15 Sep 2008, 21:18
    1 1
    azi a fost prima zi. deci, prin ce citeam eu imi recomandati sa folosesc asemenea prospectului, diluat in putina apa...nimic diferit?
    si o sa dea rezultate....doamne-ajuta!
    A! era sa uit! cu cata apa combinati voi? eu ma gadeam la 1 deget de apa in cana...dar ziceti-mi voi cum faceti
  •  
    • 73 mesaje
    30 Sep 2008, 19:45
    0 0
    pe prospect scrie sa iei cu 100 ml de apa
  •  
    • 4 mesaje
    10 Apr 2009, 16:10
    0 0
    am citit mesajul tau si mi-am aamintit k si eu aveam aceeasi senzatie de "betie".sincer.nici nu mai stiu dak a avut rezultatul dori cura mea cu elixirul,stiu doar k nu am tinut toate cura pentru k ma ametea de-a dreptul
  •  
    • 1 mesaje
    11 Dec 2009, 22:07
    0 0
    buna.mi-am cumparat sieu azi de la plafar tinctura de soc.as vrea sa intreb daca are acelasi efect ca elixirul de soc?va rog din suflet sa-mi raspundeti.
  •  
    22 Dec 2009, 09:05
    0 0
    Heii, toata lumea ia aceasta tinctura pentru slabit?
    Eu vreau sa o iau pentru ovare micropolichistice. Ma zbat cu aceasta afectiune cronica. Pana acum am luat tinctura din mladite de zmeur de mi s-a mai reglat ciclul ca nu aveam deloc (amenoree). In fine, ma intereseaza mai mult decat partea cu slabitul, o avea efect ?
  •  
    • 1 mesaje
    30 Sep 2010, 14:13
    0 0
    Cine imi poate spune si mie cum se procedeaza cu elixirul de soc in a 8-a zi de tratament pentru slabit...se reincepe cu 1 lingurita?
  •  
    • 1 mesaje
    13 Iun 2011, 16:36
    0 0

    Salut :* .Am si eu o intrebare. De curand am inceput tratamentul cu elixir din fructe de soc, problema este ca nu pot lua elixirul la ora 6 cum scrie pe prospect asa ca de obicei il iau la 8. Are ceva ? Nu-si mai face efectul? Eu de obicei ma culc foarte tarziu, din cauza programului destul de dezordonat. Voi ce ziceti? Astept un raspuns urgent.

     

    mentionez ca sunt de abia la inceputul tratamentului. Am luat de 3 ori, acum am incetat sa vad ce este de facut.

  •  
    • 46 mesaje
    15 Iun 2011, 14:44
    0 0

    Noutati produse cosmetice

    http://www.cosmeticbox.ro/new-products.php