Topicul meu

  •  
    • 817 mesaje
    16 Sep 2014, 18:35
    2 0
    si a fost ziua , si a trecut. sau mai e
  •  
    • 817 mesaje
    16 Sep 2014, 21:07
    3 0
    in sera asta, m-a mancat tastatura sa-i cer scuze cuiva. dar mi-e ca il interpreteaza ca o injuratura si raporteaza adminului.
    cred ca sunt racit, ca am o stare de cacao si am dormit toata ziua. m-am ridicat din pat doar sa vad ce s-a mai postat.
    mare imi fu fericirea cand a aparut dodoneasa. mi-a trecut prin cap ganduri obscene alaturi de claia ei de par galben, de sanii urasi ce ma astupa cu totul si cu fundu' ca un airbag.
    nici nu mi-a trebuit mult!!
  •  
    • 817 mesaje
    16 Sep 2014, 21:41
    3 0
    ce liniste e in seara asta, nu tu o cearta, nu tu o impungere...ttul este numai flori si armonie. ce inseamna sa banezi putin si sa linistesti lucruruile
  •  
    • 11561 mesaje
    17 Sep 2014, 11:01
    1 0
    migaby1964 said:Domnu Igiiiii...valeleu...nu-ti da drumul pe partie!!! ) Serios, sexul virtual e o aberatie. Am auzit si eu cum ca unii l-ar practica dar ca femeie simpla de la tara nu-l pricep.

     

      alea  sunt  femei  sanatoase , au  nevoie  de  scule  calumea!!

  •  
    • 719 mesaje
    17 Sep 2014, 14:08
    1 0
    navigi said:
    mare imi fu fericirea cand a aparut dodoneasa. mi-a trecut prin cap ganduri obscene alaturi de claia ei de par galben, de sanii urasi ce ma astupa cu totul si cu fundu' ca un airbag.
    nici nu mi-a trebuit mult!!

     
    Intr-adevar, poponesa este fantezia multor barbati de pe aici. Pacat pentru ea ca ramane la stadiul de fantezie. 

  •  
    • 6557 mesaje
    17 Sep 2014, 15:35
    2 0
    si eu care credeam ca fantezia barbatilor de aici a fost implinita in totalitate
    si anume sa-ti risipeasca din pretioasa inteligenta pe un forum pentru femei
  •  
    • 4419 mesaje
    17 Sep 2014, 15:49
    1 0
    Pana la urma topicul asta al cui este?
  •  
    • 12208 mesaje
    17 Sep 2014, 15:50
    0 0
    al meu ...
  •  
    • 4419 mesaje
    17 Sep 2014, 15:52
    1 0
    acum apare Ivan
  •  
    • 12208 mesaje
    17 Sep 2014, 15:53
    0 0
    chiar daca apare tot eu sunt de vina .....
  •  
    • 817 mesaje
    17 Sep 2014, 16:53
    0 0
    panselutas said:si eu care credeam ca fantezia barbatilor de aici a fost implinita in totalitate
    si anume sa-ti risipeasca din pretioasa inteligenta pe un forum pentru femei

     

    pisi, nu fi invidioasa. daca vrei, te  bag pe tine la inaintare in ceea ce priveste fanteziile.
     numa' spune-mi, esti blonda or bruneta? esti inalta or scunda? esti slaba or grasa? ai sanii mari or mici?? 
    cand ma gandesc ca o sa am doua modele .... 

  •  
    • 817 mesaje
    17 Sep 2014, 16:59
    0 0
    Hope93 said:Pana la urma topicul asta al cui este?

     

    pisi, al meu.
    stiu ca nu-ti place pisi, da' nu ma pot abtine  

  •  
    • 12208 mesaje
    17 Sep 2014, 17:00
    0 0
    wellcame, ai sughitat , noi eram intrebam unde-i sarea si piperul pe aici ...?
  •  
    • 817 mesaje
    17 Sep 2014, 18:31
    1 0
    gabriela42 said:wellcame, ai sughitat , noi eram intrebam unde-i sarea si piperul pe aici ...?

     
    dupa unele as fi mirodenie
    am sughitat  

  •  
    • 817 mesaje
    17 Sep 2014, 18:49
    1 0
    https://www.facebook.com/TV.Antena1/photos/a.162840410430108.36721.104728776241272/740213116026165/?type=1&theater

    sa-mi trag una, ca sa nu zic sa-mi ut. sa pui un topogan cu final in sosea!!
  •  
    • 817 mesaje
    17 Sep 2014, 19:44
    0 0
    de o ora ma uit la astia
    https://www.youtube.com/watch?v=1UCFNOPJIJU
  •  
    • 12208 mesaje
    17 Sep 2014, 20:25
    0 0
    navigi said:de o ora ma uit la astia
    https://www.youtube.com/watch?v=1UCFNOPJIJU

     incearca si altceva ...love potion nr 9 ...https://www.youtube.com/watch?v=hgtjQBG_I-E

  •  
    • 817 mesaje
    17 Sep 2014, 20:51
    0 0
    l-am revazut cu drag
  •  
    • 12208 mesaje
    17 Sep 2014, 21:20
    0 0
    si eu de vre-o 6 ori
    nu mai zic de happy feet
  •  
    • 817 mesaje
    17 Sep 2014, 22:13
    0 0
    pentru ca in seara asta-i liniste, am sa scriu despre inceputuri.
     dupa povestea petrecuta cu doamna si noptile castigate alaturi de ea si  orgasmele in doi, am tot cautat un loc de pripas, un loc in care sa ma regasesc.  
    nu am sa scriu despre locul gasit ci despre altul, la cativa ani distanta, pe un forum tot de femei. sau proportia lor era  in jur de 80% .
     dupa integrare, usor fiind sa gasesti loc printre atatea femei, si dupa un oarecare renume, intr-o zi apare pe forum o domnisoara. deschide un topic in care isi expune viata plina de bogatie nenumaratele bunataturi castigate de-a lungul vietii ei de 19 ani si capitonata povestea cu gogonele de ti-era mai mare dragul sa le ironizezi. mai ales ca era deja la a doua facultate la zi. fute-m-as!! parca ma invita sa rad de ea.
    asteptand ca toata lumea sa-i cada la picioare si sa-i ureze bun venit pe forum si sa-i laude performantele, ma iau de ea intrun stil ironic. nu stiu ce astepta dupa asemenea poveste, sa fie laudata sa-si faca prietni virtuali material. cert e ca a inceput sa tipe-n gura mare ca-i persecutata si  ostracizata virtual de mine. cateva fete au incercat sa o calmeze si sa-i spuna ca e totul o gluma. s-a linistit.
     dupa ceva timp, cand a vazut ca lumea a uitat de ea, deschide un topic nou cu o poveste diametral opusa. cum ca e fata saraca si peste tot si toate a descoperit recent ca are cancer.
    sa-mi trag una. alta!!!
    juma de forum i-a sarit in ajutor moral sa o sustina si sa-i ureze sanatate. lacrimi siroaie se scurgeau pe monitor de la atatea urari. credeam ca am nimerit intr-o telenovela.
    cand am cautat in istoricul ei, am redescoperit primul  topic, cel cu bogatia suculenta.
      cand i l-am afisat, a inceput  au inceput iar istericalele, ca am ceva cu ea, ca sunt insensibil, ca ma doare-n ula ca are ea cancer.....
     intradevar, ma durea-n ula de povestea ei, privind in urma am realizat ca suferea de atentie. de fiecare data cand povestea tindea sa se stinga, gasea ceva care sa o scoata in fata sa caute atentie sa primeasca laude. iar povestea cu boala de cancer a fost ca o zgarietura pe creier. 
    din cand in cand o intrebam cat mai are de trait sau daca are efect chimioterapia . 
    chestia cu dupa vreo 6 luni de intrebari , a venit cu explicatia ca de fapt nu ea era cea cu  cancer, ci verisoara ei si am inteles noi aiurea. zaat ma'!!